Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

ninan2
4. jún 2015

@sisi0211 prestuduj si to tu: http://forbaby.sk/index.php.?mod=catalog&catego...
Seria M ma myslim konstrukciu z nejakeho ineho, tazsieho materialu, je aj trochu lacnejsie ako seria F. F4 je normalny sportovy kocik, bugina sa vola F4 Buggy.

ericka87
13. jún 2015

@julia225 umru iba ked im vytrasies dusu. je to len na tebe 🙂

malinovka333
20. jún 2015

Prosím Vás ako odmontujem na f6 alebo vytiahnem zadne kolieska nie je tam nejaký cuplik ani nic co stlačím ako na inych kocikoch.dakujem

ninan2
20. jún 2015

@malinovka333 Ahoj, zadne? To som teda nikdy neskusala. V navode to napisane nie je? Myslim, ze som Ti ho davala 🙂 Inak by som povedala ze bud odskrutkovat alebo skusit nejak vypacit, ale tam je riziko poskodenia... A mozno to vobec nejde, naco to potrebujes? Obvykle sa davaju dole len tie predne, co su vymenitelne.

malinovka333
20. jún 2015

@ninan2 nejak zacalo hrkotat od stvrtku ci sa tam nieco nezaniesli.v navode je len ako sa namontuju 🙂 priatel to pozrie maly mi tam teraz spi.

malinovka333
20. jún 2015

@ninan2 inak gratulujem 🙂

petra6484
20. jún 2015

Jam som to baby tiez pozerala nakolko to je z brzdou jednq cela cast nam sa kazila brzda tak soms tudovala ako by sa to dalo vymenit no tiez som dosla na to ze to tam musi byt
Len dako nasunute lebo ziaden srob ani nic som tam nenasla

malinovka333
21. jún 2015

@petra6484 podla mna keby sa to cierne koliesko z vonka vyberie tak tam by sa to malo dat nejak vybrat.
@ninan2 ale nebolo treba. Priatel sa nato pozrel a ze to je brzdou.maly sa s tym hrali a nejak ostala zaseknuta a to tam rapotalo. Jeden pohyb a uz to ide 😀

ninan2
21. jún 2015

@malinovka333 Tak to je fajn 🙂 Dufam, ze inak je s kocikom vsetko ok. My budeme teraz kupovat Gesslein F4 pre zmenu 😀 Tyrkysovo - biely 😀

malinovka333
21. jún 2015

@ninan2 preco tyrkysovo biely?zeby pre chl. 🙂 posli linkm s kocikom nemam problem trochu padala strecha ale inak nic.taska je super stale ju mam v kociku aspom malemu nepadaju hracky.a moc s nim nechodim ale nemenila by som aj druhy krát by som ho kupila.a ze je tazky mi nevadí vôbec.

mojong
21. jún 2015

@malinovka333 neviem ako to napisat kocik mam na chalupe tak neviem nafotit, my mame na vnutornej strane take male cierne cupliky tie istia kolieska zadne, ide to dost z tuha ale da sa to posunut a koliesko sa vytiahne.

mojong
21. jún 2015

@malinovka333 zabudla som, na vnutornej strane konstrukcie, nie kolieska.

ninan2
22. jún 2015

@malinovka333 no mne sa velmi paci tyrkysova, a teraz ju maju v kombinacii s bielou, vyzera to celkom dobre, ale este si to rozmyslime 🙂 Chcem taky unisex ako ten predtym. Kukni tu: http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/93c/93c55c6...
Inak mi napadlo ci nahodou nechces predat naspat tu fusakotasku 😀 Stacila by mi az po lete. Potom uz budete zrejme aj tak len sportovy kocik pouzivat. Ale potom neskor budes musiet predat kocik len ako sportovy teda (F6 bez fusakotasky). Ci planujete dalsie dieta este? 😀

katkaklac
3. aug 2015

ahojte🙂 nakoko predpokladam,ze viacere mate ovela vacsie skusenosti s danym kocikom ako ja🙂 potrebovala by som poradit. V oktobri cakame babo a radi by sme kupili kocik tejto znacky. Ale ktory by ste mi odporucili??? Dnes som sa bola informovat v obchode,velmi zlaty,ochotny predavac ale z tolkeho vyberu som jelen. Budem vdacna za akukolvek radu🙂.

petra6484
3. aug 2015

Mama &papas sola 2

omajevaskida
14. aug 2015

@michi200 Ahoj vidím že nikto ti neodpisuje kúpila si nakoniec S4 air či ja tiež nad ním rozmýšľam ale neviem sa rozhodnúť či ho kupovať nakoľko mne sa zdá to madlo tak nízko k nožičkám že keď bude dieťatko oblečené bude mu vadiť no fakt neviem a kočík potrebujem už v septembri ďakujem za odpoveď a ešte pekný večer.

omajevaskida
14. aug 2015

@kajuska01 Ahoj mohla by som ťa poprosiť či na S4 ti nevadilo to madlo nieje príliš nízko lebo mne sa tak zdá či to dieťatku nebude vadiť ak bude v zime viac oblečené ďakujem za odpoveď.

beruska.zuzanka
28. aug 2015

@katkaklac záleží, čo potrebuješ/očakávaš 😉

katkaklac
29. aug 2015

@beruska.zuzanka 🙂 uz sme vybrali....F6. Takze uz sa nam vyraba a verim,ze budeme spokojni🙂.

eevveelliinn
7. sep 2015

@mamainprogress dobry den a kde sa da pls kupit fusakotaska,dakujem

beruska.zuzanka
30. sep 2015

@eevveelliinn ahoj, dúfam, že neva, že Ti odpoviem ja... aj tuná v bazári som jednu celkom schopnú videla, originál sa to volá C1lift ale inak bežne v obchodoch, ktoré gesslein predávajú 😉

eevveelliinn
1. okt 2015

@beruska.zuzanka jasne neva, dakujeeem

meluela
8. okt 2015

@ninan2 ahoj, kupila si nakoniec tu f4? ako ste spokojni? je nejaky rozdiel medzi teraz novymi gessleinami a tymi spred 5 rokov? vidim ze maju v ponuke aj kozene rucky .. ma s tym niekto skusenost ci je to odolnejsie nez ta penova? dakujem za info 😉

ninan2
8. okt 2015

@meluela Ahoj, no ja mam praveze konstrukciu z F4 Buggy z roku 2012, cize tu staru... Sportova sedacka a fusakotaska budu nove, to sme uz objednali a cakame na to prave, ale tam myslim ziadna zmena nenastala, cize Ti neviem povedat... Kazdopadne je to kompatibilne 🙂

meluela
8. okt 2015

@ninan2 aha ... ja som mala f6/2011 a bol super, ten som vsak predala ked sme presli na golfky.
trosku mi bola velka ta konstrukcia takze hladam nieco co by bolo utlejsie a o nieco lahsie a f4 tak vyzera ... myslela som ze skusim aj inu znacku, ale ked som pozerala inglesiny, peg-perega, mutsy, emmaljungy tak stale vyhrava gess co sa tyka pomeru cena/vykon, vahou a hlavne tym ze uz mam dobru skusenost.
na tu rucku som sa pytala preto lebo som videla na mojom gess ze ta pena bude robit pri dlhsom pouzivani problem, preto ma zaujalo ze teraz maju za priplatok aj nejaku kozenu ..
a tiez mi trochu vadilo preskakovanie rucky pri vacsom tlaku ked bola v inej nez priamej polohe ... to ta stara konstrukcia nemala dobre poriesene, ktovie ci to uz v novej vychytali ... no a hlavne ci nieco nepokazili co bolo dobre 😉 inak nasla som de stranku co ma dobre ceny a posiela aj na slovensko kinderwagen.com .. predtym som kupovala z takej co zasielala len do at

ninan2
8. okt 2015

@meluela no my sme mali tiez F6 z 2011, tu sme neskor predali a ako golfky kupili ten F4 Buggy. Teraz chcem z toho spravit klasicku F4 nakolko konstrukcia je ta ista, lisia sa len v sedacke. Usetrim tym aj 300 eur. F6 mi casom prestal vyhovovat, je to dost siroky a tazky kocik a napr. tu prehadzovaciu rucku a vymenitelne predne kolesa som takmer nevyuzila.

meluela
8. okt 2015

@ninan2 takze ta f4 je fakt citelne lahsia? zvladala si ju aj sama nalozit do mhd?
super ze ta konstrukcia vydrzala tak dlho, my sme ako golfky kupili pliko mini/peg perego a tie su uz dost v zlom stave ale zasa ani som ich moc nesetrila a vela toho pojazdili

ninan2
8. okt 2015

@meluela no podla mna ano, hlavne sa aj lepsie dala chytit kedze bola uzsia ta konstrukcia... A velmi lahko sa aj skladala a rozkladala (do auta), tiez zaberala ovela menej miesta. Kosik bol tiez super, vyssi cize sa zmestilo viac veci. Pouzivali sme asi rok, bezny teren. Kolieska ok, rucka tiez. Ale ta by sa myslim dala nejak opravit keby bolo treba. Aj brzda lepsia, nohou sa ovladala.

sweetjanka
14. okt 2015

Baby, mame S4 air plus.. a som nestastna z tej striesky, je tak labilna..nemate nejake tipy ako na nu?
Aby mi drzala v polohe, v kotrej ju chcem mat? teda ked ju rozzipsujem, aby ostala vystreta..inac kocik je uplne super, naozaj, ide uplne sam lahulinko!!! perfektny aj priestranny pre starsie dieta aj s fusakom, len ta strieska.. prosiiiim poradte mi. Dakujem.

sweetjanka
14. okt 2015

@omajevaskida mam s4 a madlo sa da krasne polohovat ako rucka 🙂 to je bomba..das si ho do akej polohy chces.