Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

evusinka
6. sep 2010

Souhlas holky, neříkám, že kočár nemá i spoustu kladů, ale kvalita neodpovídá jeho ceně ABSOLUTNĚ vůbec!! S tou stříškou mi ani nemluvte, jsem z toho na prášky, to nemluvím ani o tom, že už se nám za 3 měsíce vyběhala a nedrží napnutá... 😠

jaa
6. sep 2010

hmm,Tak to koukám,že jsem si ho snad neměla kupovat... 😠 Jinak ta zázračná konstrukce,která má prý nátěr oděru vzdorný,,,,,,tak už je odřená..Malinko,ale je...Tak to se mi s Camkou nestalo.Stačilo tuknout tím madlem před prckem a bylo.. ☹ Jinak,vrtulky na pérování už jdou otočit.Ale zvládne to chlap a jen s kombinačkami.. ☹ Jinak snad vše ok.

megg
7. sep 2010

evusinka, skuste striesku dotiahnut priamo v tej konstrukcii (ked das latku prec), ja som to tiez mala, ale ako som to dotiahla, tak to drzi super. (aspon zatial teda)

xkacatkox
7. sep 2010

@jaa já si myslím, že každý kočík má své pro a proti, odřené to máme taky, takže o nějakém nátěru nemůže být řeč, ale ceny by měla být aspon o něco nižší a bydlo by to dle mě OK, zase je kočík větší než CAM ne?

jaa
7. sep 2010

@xkacatkox Cena si myslím by měla být někde kolem 17000kč za celý komplet.Rozhodně ne 30000kč.
Větší,než Cam není.Korba měla 79cm Gess.má 74cm a sporták mám 98cm a Cam má 100cm.Kdybych ji neprodávala,jako celek,tak bych s ní pořád jezdila 😉 Alespon mám zkušenost s jinými značkami.Mám ještě Inglesinu 😉 golfky.

777110789
7. sep 2010

Ahoj holky, my máme kočárek doma jen týden, ale už jsem taky poměrně zklamaná. Zatím co se mi na kočáru fakt líbí je design, vzhledově je prostě krásný.

Co jsem si vůbec nevšimla na krámě, že taška na mimino je malá!!! Mě ten kočár přišel celkově ohromný, tak mě vůbec nenapadlo si oměřit tašku, vnitřní rozměry jsou jen 74x29cm :( no moje blbost, měla jsem si toho všimnout.

Pak je hrozný košík pod kočárem, už jsem to sem psala, ještě přidávám fotky. Vy, co máte model f6 2010, máte taky jen tuhle placku?! Já furt byla přesvědčená, že u 2010 už jsou nové, hlubší košíky :(

No a co mě dodělalo včera: měla jsem tu na návštěvě 2 kamarádky, taky těhule, které zatím vybírají kočárek, ale jsou zaryté odpůrkyně drahých kočárků, tak jsem si říkala,jak jim všechno ukážu a předvedu. No a hned na začátku se mi stalo, že jsem chtěla kočár složit dolů a když jsem ho dávala zpátka nahoru, zachytilo se mi do konstrukce ( omotalo se okolo vrtulky na úpravu pérování) lanko od brzdy. Jenže já si toho nevšimla a silou jsem to zacvakla a lanko se mi vyškublo, né úplně, ale kočár zůstal zabržděný a nešel odbrzdit. Po chvíli jsme zjistily co se stalo, no manžel to opravil. Ale kamarádky se uvidentně utvrdili, že naše investice do suprového kočáru jsou vyhozené peníze :(
Navíc to lanko ani nejde nijak uchytit ke konstrukci, protože při skládání kočáru se to lanko pořád potřebuje pohybovat, takže mi nezbývá než na to při každém skládání dávat pozor. Už se vidim až budu spěchat jak si na to vzpomenu.
Četla jsem tu někoho, že měl podobný problém, vy ostatní f6 to máte v pohodě?

Jinak jedna kamarádka má taky f6, ale 2008, má kočár černý se zelenou a musím říct, že kočár vypadá skoro jako nový, žádné vyšisování, žádné vady, nic ( jediné na co nadává, je ten nákupní košík). To jen jako zkušenost s látkou.

Prosím m mrkněte na fotky toho košíku, jestli máte u f6 2010 taky tuto hrůzu nebo jestli to mám reklamovat.
Děkuji Sylvie

777110789
7. sep 2010

@777110789

ještě ty fotky 🙂

evusinka
7. sep 2010

@megg Moc díky za radu, rozhodně se na to zkusíme podívat. 🙂

Sylvie, ten košík máme stejný, horší je, že se do něj tedy absolutně nic nevejde, ale s tím jsem se už smířila. S tím lankem už se nám to taky jednou stalo, že se tam přiskříplo při skládání, ale nevytrhlo se nám to, ale zanechalo to na tom lanku taky následky.

Co se týče toho oděruvzdorného nátěru konstrukce, to jsem teda ani netušila, každopádně už máme taky někde maličko odřený a to s ním zacházíme jak v bavlnce...

xkacatkox
7. sep 2010

@777110789 moje kámoška má stejný problém s lankem, též má packu nosič jako ty, já mám F6 2009 a mám hluboký, jsem spokojená, potěšila jsi mě , že tvé kamarádce nevyšisoval kočík, snad i nám vydrží, když vidím ty problémy F6 2010, tak nevím, a přitom je taaak krásná

iinuska
7. sep 2010

ahojte, my mame tiez F6 2009 a som spokojna. Ano, ta cena je trochu prehnana, ale co uz

xkacatkox
7. sep 2010

@iinuska též si ymslím, že F6 2009 je dobrá, cebu nemá význam řešit když už ho máme ale v porovnání s F6 2010 nebe a dudy, ale já můžu posoudit jen s kámoškou co bohužel má sním problémy 😒 hlavně mi vyhovují úložné prostory na 2009, je jich více, mám kam dát jak pláštěnku, tak sítku a jiné věci, kapsičky jsou super

evusinka
8. sep 2010

@xkacatkox TAk jsem včera psychicky nevydržela a rozhodla jsem se, že s tou stříškou musím něco udělat. Tak jsme jí s manželem sundali a já si řekla, že to risknu a zkusím jí přežehlit, protože takhle se to fakt nedá. TAk jsem zkusila žehličku na nejnižší stupeň a přes boudičku jsem hodila flanelovou plenu a přes to žehlila. A povedlo se!!! 😀 Hurááá, jsem ráda, že s tím šlo něco udělat. Bála jsem se, abych tu látku nezničila, ale nic se s ní nestalo a boudička je zas skoro jako nová. Příště ještě možná zkusím i s napařováním, to by mohlo jít ještě líp...Ale jsem opravdu ráda, že to šlo vyřešit, poněvadž, jak jsi sama viděla, vypadá to fakt otřesně..tak ať to ta tvá kamarádka zkusí...

777110789
8. sep 2010

Ahojda holky, díky za odpovědi, ikdyž jste mě nepotěšily 🙂
To lanko mě štve, protože mě chybělo kousíček a mohla jsem zrovna posílat kočár na reklamaci, což bych teda nerada. Teď to sice ještě drží, ale kdoví na jak dlouho. To jsem si říkala jak to mají super vyřešené, protože mě se stávalo u zkoušených kočárků na krámě, že když měli tu brzdu normálně dole mezi kolama a brzda šla víc ztuha a já měla na nohám jen ťapky, že jsem si myslela, že si o to urvu prsty u nohy. No a ono houby.....

evusinka, to je super, že to šlo vyžehlit, další zkušenost. Ono se toho nesmíme bát. Já si zas říkala, že koupím někde v sekáči černou cestovní tašku, rozstříhám ji a zkusím na ten blbý placatý nákupní nosič našít vyšší boky a předek. Doufám, že to nezmršim úplně

xkacatkox
8. sep 2010

@evusinka jééé, tak já jí to řeknu, hlavně, že se podařilo jste spokojení
@777110789 a co se s nima domluvit na výměně košíku, že to tento nevyhovuje a chceš hlubší, potkávám tu jendu maminku, co to uděla, a proběhlo to naprosto bez problémů, zatím jsem viděla 3 druhy nosišu pod kočík na F6

jaa
8. sep 2010

@777110789 tak já mám doma katalog 2010 a ta F6 je tam s klas.obdélníkovým hlubokým košem a s vysokými hranami...tak se na to zeptej..Mě přijde,že se snaží oblafnou neznalé nakupující a šoupnou si tam klidně košíky za starých kolekcí.. 😠

jaa
8. sep 2010

@777110789 A,nezkusila jsi tam ten košík připnout obráceně?Tam ten nízký lem mohla přizvednout ta tyčka na konstrukci a jen bych si tam našila suchý zip na uchycení.Ale záleží,jestli jsou ty zipy,co jsou tam již našité,dost dlouhé na změnu připnutí...

xkacatkox
8. sep 2010

@777110789 co fotečky nechceš sem hodit, na jukandu,jaké máš barevné kombinace

777110789
8. sep 2010

Ahoj holky, na tu výměnu bych se mohla zeptat, když už vím, že existují i lepší košíky na 2010. Určitě paní z toho e-shopu zavolám a zeptám se na to. Já mám právě taky katalog gesslein 2010 a na obrázku je vidět, že ten košík je jiný, ale není to tak zřetelný, tak jsem nevěděla.

A zkoušela jsem ho i otočit, ale to je tam tak divně zapresovanej, že to je snad ještě horší.

Ještě se zeptám, nedrhnul tady někomu košík o kolečka? Já abych zas něco neměnila a neměla sice koš větší a drhnoucí 🙂 Už se tomu musim tlemit, takových peněz......ale zas už se těším na ježdění venku, to by snad kočár neměl mít chybu.

Na fotkách mám ve vejci zandaný fusak, tak to vypadá divně 🙂

xkacatkox
8. sep 2010

@777110789 kočárek máš krásný, ta kulatá boudička je krásná, o kolečka to nedrhne, jak ta otočna tak ta velká, neboj ještě to kámoškám natřeš, on je z výborného materiálu, v zimě nebudeš muset mít deky a kombinézy , my celou zimu odjezdily jen v mikinkách a čepičce, pod tím měl body a dupky, žádné fusky a zima mu nebyla, a na jaře v C -Liftu to samo, opravdu, nosiš vyřešíš a rovnou bych se zeptala na to lanko, je tady více holčin s novou F6 2010 a ne každá to má, tak třeba ti něco poradijou 😉

evusinka
8. sep 2010

@777110789 No teda, tvůj kočárek je překrásnej!!! 😵

777110789
9. sep 2010

Cau holky, tak jsme s manželem zkoumali fotky košíků a normálně na všech fotkách, kde je ten větší košík, je vidět, že je tam i malinko jiná konstrukce. Takže na ten můj větší košík nepůjde. Později sem zkusím dát fotky.
Ale na to už prdim, hlavně, aby kočár dobře jezdil 🙂
Jo, díky za pochvalu kočáru, to si vymručel manžel, já chtěla původně jiné barvy, ale nakonec jsem ráda, je pěknej 🙂
Zatím Sylvie

777110789
9. sep 2010

🙂
Ještě jsem si vzpomněla. Měli jste taky na autosedačce našitou tu příšernou "WARNING" ceduli? Je hnusná, igelitová a velká. Já jsem ji hned odpárala.
🙂

jaa
9. sep 2010

@777110789 tak ta barevná kombinace je super.A ta potahovka na celém kočárku je šusták a ta barva se mi líbila i v Německu,když jsem si byla pro F2.
A,co zkusit tu paní na MMb,co šije různé doplnky do kočárků.Ta by ti třeba ušila lepší košík. 😉

jaa
9. sep 2010

@777110789 Jinak ,ty cedule v sedačkách..ty jsou u všech výrobců🙂A koukám,že máš do barvy i fusak..Já myslela,že se dělá jen v základních barvách..černá,šedá,červená...

xkacatkox
10. sep 2010

sedule ta je snad na všch, Matýsek ji vždycky zkoumal 😀 ale mi stejně od 7mm měli už Tobi, tak jsme ji dlouho neužily, co se týče barev fusaku, my si mohli vybrat, já mám tu zelenou(apple)

jaa
11. sep 2010

@777110789 Tak jsem dneska zkoumala ty košíky v katalogu...A ten ,co máš ty je na úplně jiné konstrukci.Ale pak na konci katalogu je i na stejném typu jako máš ty.jen tam není vidět,jestli je tam u zadních kol mezi nimi,ta černá tyč na které ten košík drží.Pokud tam je,tak bych chtěla po dodavateli ten košík,co měl kočárek při objednávání...

777110789
14. sep 2010

@jaa Ahojda, hm.. ještě to prozkoumám. Stejně jsem chtěla paní z e-shopu volat, tak se jí na to zeptám. Kdyžtak dám vědět jak jsem dopadla 🙂

Ještě ty cedule na autosedačkách...to jsem si fakt snad na žádné nevšimla. Já to na sedačce měla našitý normálně zepředu, tak, že by si o to miminko opíralo hlavičku...kdby to lepili třeba zezadu na plast. No už jsem ji odpárala, tak mám od ní pokoj, jen mě to zarazilo 🙂
Ještě se vás zeptám, bylo na ní napsané (už jsem ji vyhodila) něco jako, že sedačky určené do auta na zadní sedadla, byse neměly dávat na sedadlo přední nebo tak něco. Já se teda chystám vozit mimi spíš vepředu - proti směru jízdy. Bude to správně?

jaa
14. sep 2010

@777110789 JJ.,zeptej se na to.. 😉 cedule jsou většinou na boku sedačky uvnitř polstru.A ve vajíčku se vozí mimi na předním sedadle v protisměru s vypnutým arbagem a co nejvíce posunutým sedadlem v zadu. 😉

akcull
14. sep 2010

777110789, pokud ti jde vepředu vypnout airbag, tak se dá sedačka vozit vepředu, jinak ne

777110789
15. sep 2010

Dikas za rady...no jo airbag, to mě vůbec nenapadlo. A to jedeme v pátek pro nový auto (nový pro nás jinak jetý 🙂
Tak se na to hned podívám.