Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

kikimaruska
5. jan 2011

@xkacatkox jj díky. Já G4 chci nechat a pak podvozek vozit hlavně na autosedačku, když budem u doktoru atp.a uvažuji právě nad tou korbičkou...že bych nechala jen G4 a na zahradu k našim a do lesů atp.bych vzala zas Trend Line Racera...ten je do terénu bezkonkurenční pro mě co jsem měla a je i obří, ale G4 se vzdát nechci, ten si chci nechat 🙂

kikimaruska
5. jan 2011

@sunny1112 a jakou máte barvu? Že jsem tak zvědavá 😀

zajo79
5. jan 2011

@sunny1112 o kolko je lahsi f4 od f2?

xkacatkox
5. jan 2011

@kikimaruska jo F4 je super tu si také nechám, i F6 byli jsme s ní spokojení a až nebude Matýsek vyskakovat z kočárku, tak třeba i do lesa využijeme, kočár nebudu prodávat žádný a pokud budeme chtít na další dítko, pokud nějaké bude, tak si ho koupíme a nebo to odjezdíme s těmi co máme, F6 nic není, tak jí nechám očistit naimpregnovat a dám ji hajat

kikimaruska
5. jan 2011

@xkacatkox tak tak...ještě ho pořádně zabalím...a dám na pudu...aby třeba tech 6 let to tady zbytečně nepřekáželo (tolik místa tu nemáme)...ale snad nebude muset čekat 6 let.... 😅

xkacatkox
5. jan 2011

@kikimaruska tak snad ne, máme stejné zbožné přání 🙂

sunny1112
5. jan 2011

@zajo79 no F2 sportova cast ma 13kg a F4 sportova ma 9kg, vanicka ma myslim 2kila... jeeej, Ty mas chlapceka Martinka rovnako stareho ako moj Filip 🙂 decembrovy je alebo januarovy?

@kikimaruska tu bezovu 🙂 hrozne sa mi pacila zelena, ale skor na tej sportovej casti, na tej hlbokej vanicke az tak nie...

kikimaruska
5. jan 2011

@sunny1112 jé a ty máš i vaničku? Jé, že nám sem dáš pak fotečku vaničky na F4...prosím 🙂

zajo79
5. jan 2011

@sunny1112 30.12 😎

paci sa mi f2 - ale neako si neviem zvyknut na tie predne "nohy"
na f6 sa mi paci ta vetratelna strieska
f4 je tiez pekna... len som chcela vanicku..nie fusakotasku.

no...a teraz si mam vybrat 😅

fotecky gessleinov by som uvitala... viem ze nas caka navsteva forbaby, na jar niekedy.... no uz by som to mala rada v hlave upratane.

ktory je ten naj? 😎

dostali ma na nom, ze ma vymenitelne kolieska...cize ked ho kupim, mam jednym vrzom hlboky kocik...a potom aj sportak na zimu.
akurat citam...na f4 sa nedaju menit kolecka, takze bud f2 alebo f6

sunny1112
5. jan 2011

@kikimaruska ked mi pride kocik ☹ stale nedorazil, ja mam nervy v kybli, pretoze "asi" pride 20.1...a ked nepride, tak neviem, co budem robit, kde ho budem zhanat, dodacia doba z Nemecka je zvycajne 6 tyzdnov, a to uz bude pre mna dost neskoro

zajo79
5. jan 2011

hupe sa aspon trochu ako "klasika" hlboky kocik?

hm...a ta strieska na f2 ..paraada.

cize mozem ratat dodacia doba 6 tyzdnov?

kikimaruska
5. jan 2011

@sunny1112 no jo, ty už máš skoro termín ☹ , tak snad dorazí co nejdřív...A pak až s mimi vyrazíte ven, budu ráda za fotečku i postřehy, jak ti vanička vyhovuje...ráda bych ji pak dokoupila...jednou

sunny1112
5. jan 2011

@zajo79 hej, tie nohy su hrozne divne ma F2 🙂 ale ja som mala dole vyberatelny kosik, takze vtedy to absolutne nebolo divne (aspon pre mna 🙂 a ten kosik bol fantasticky 🙂
a ja som tiez zastancom klasickej vanicky a nie fusakotasky...keby som mozno byvala v dome, ze necham kocik na chodbe, v garazi, vonku alebo kde a vyberiem len tu tasku s babatkom, tak vtedy by sa mi to mozno oplatilo, ale vaha je momentalne pre mna dolezita, terigat ho po schodoch sa mi aj tak nebude chciet 🙂 a F6 je tazsi tusim ako F2,nie?

xkacatkox
5. jan 2011

@zajo79 já bych šla do F6 má přehazovatelnou rukojet, jak budeš přehazovat korbu s dítětem, my to hodně využívali, tak když se ti líbí F4 tak si na ni dej vaničku, nemusíš mít fusakotašku, kterou my teda máme a je prakrická, ale jistě ne tak krásná, jako vanička, ale má super matroš dítě se nepotí a ani mu na podzim není zima, pak ji rozemerče a slouží ti jako podzimni a jarní fusak, či nánožník, ale pokud nechcš kupovat pak golfky tak jdi do F4 získáš tak buggy v ceně a už nic nekupuješ, také zvaž kde jezdíte

sunny1112
5. jan 2011

@kikimaruska myslim na Teba, neboj 🙂 ked dorazi, tak hodim foto 🙂 mozno uz to bude foto aj s krpcom, kedze im to trva celu vecnost 😠
@zajo79 F2 som objednavala z Nemecka, bol o 200Eur lacnejsi ako u nas...ale to bolo pred dvoma rokmi, teraz sa mi zda, ze rozdiely nie su az take vyrazne..a tych 6 tyzdnov mi hovorili vo forbaby, ze tak to zvycajne trva..

xkacatkox
5. jan 2011

@sunny1112 F6 je o 2 kg těžší než F2, my tašku využívali dost, keď byl maličky

kikimaruska
5. jan 2011

@sunny1112 díky 🙂,tak at dorazí co nejdříve...aby mohlo mimi vyjet hned, jak bude moct 🙂

zajo79
5. jan 2011

cize na f6 ide aj vanicka? 😕

f4 nema menitelne kolieska. to chcem aby kocik zostal aj na zimu... dufam ze zostane, lebo akonahle sa mi nieco na kociku nelubi, uz aj ide z domu 😀

zas ... f2 ked ma taku dobru striesku, ze nesvieti slnko, naco mi je prehadzovatelna rucka?

cize uz mam len dve moznosti...dvojka alebo sestka.

@sunny1112 no jedine, ze s tym kosikom nakupnym. 😕 😅 inak to vyzera ako mentalne nohy...

zajo79
5. jan 2011

si musim tieto moje uvahy precitat niekolko krat...nech zistim, co chcem 😎

zajo79
5. jan 2011

a f6 ten vyber farieb 😵 😵 😵

xkacatkox
5. jan 2011

@zajo79 no nevým zda by se mi líbilo, aby na mě peklo slunko a já byla ve skafandru, ale určitě vybereš dobře, F2 a F6 jsou oba dobré kočárky, neprohloupíš ani jedním výběrem, F6 má odepícaný boudu a jde vyletnit kočík, což my měli celé léto i déle

sunny1112
5. jan 2011

@zajo79 hej hej, vyzera to ako nakupny vozik 🙂 ked nam ho doniesli, tak som bola trosku v soku, muzovi sa straaasne pacil, lebo bol iny 🙂 ale svagrina ho ma, kosik tam v zivote nemala a nejak mi to uz divne nepripadalo 🙂 len ten prvy dojem 🙂 a inac pri F2 sa da cela vanicka aj sportova cast prehadzovat, takze tam to bolo super, to sa pri F4 neda...
@xkacatkox ja som bola najprv tiez naklonena k tej fusakotaske, ale pocula som, ze tie latky skor vyblednu ako tie, ktore sa pouzivali na klasicke vanicky..urcite su prijemnejsie tie "latkovejsie" verzie ako tie, co sme mali my...
@kikimaruska dufam, ze to bude toho 20.1 🙂

zajo79
5. jan 2011

ja som vaha...preco ja vzdy musim natrafit na dve moznosti? ako si mam vybrat?

sunny1112
5. jan 2011

@zajo79 ja som blizenec, to tiez nie je vhodna vybava do zivota 🙂 dve osoby v jednej 🙂

evusinka
6. jan 2011

@janicao Pouze z doslechu prý potíže s reklamací nebyly...

Jinak přeji šťastný nový rok všem a hlavně zdravé dětičky. 🙂

zajo79
6. jan 2011

@evusinka podobne 😵

fialinka
6. jan 2011

@janicao mz jsme kupovali maxicosi autosedačku i F6 ve Furth a stála 120 Eur .. no u nás se dá sehnati levneji, ale mám to hezky sladěné .. skoro barva jako kočárek 🙂

janicao
7. jan 2011

Evusinko, Fialinko děkuji 🙂.

bubul64
8. jan 2011

viete mi poradit nejaku podlozku do gessleina f4?drobec sa tam dost straca .

tilly
8. jan 2011

@bubul64 ty predavas pliko, ze? gess je vacsi?