Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

mayka
9. sep 2009

eweline neviem ci zrovna vajicka maju taketo moznosti. Mne sa zda ze az tie vacise autosedacky. Ale krk zato nedam. 😀 Neni tu nejaka tema na autosedacky? Mna to ani nenapadlo riesit. Ale mozno romer vajicko . Nema sice polohovanie nachrbatik ale viem ze sa tam da posuvat ta opierka na hlavicku.

inak ja sa moc v kocikoch nevyznam asi zalezi aj na tom po akom terene budes chodit. gesslein je dobry do drsnejsieho terenu a concord je skor do mesta podkla mna. mutsy som ani neskumala ked som sa rozhodovala.

Ale napr gesslein F6 je fajn aj do mesta a aj do terenu lebo si tam menis kolieska podla potreby. Ja som mala dvoch favoritov Teutoniu a gesslein ale vyhral to gesslein. Aj kvoli tomu ze ma vysiel lacnejsie o nieco.
Inak forbaby.sk maju akciu ze ked kupis F6 s vloznou taskou auotsedacku mas zdarma. 😉 Su tam velmi ochotny predavaci.

lienka2
9. sep 2009

ahojte,
mne sa paci gesslein trend, zaujimalo by ma, co je na stranke uvedene ako odporúčané príslušenstvo, je nutne to kupovat aby bol kocik funkcny?

mayka
9. sep 2009

lienka, ake prislusenstvo myslis?
Zakladnu vybvavo saysli sporotvy kocik bez vloznej tasky , napr. slnecnika atd. Neviem co mas na mysli. Ked chces len sportak tak nemusis dokupovat nic ked nechces.
My sme si k sportaku kupili vloznu tasku od narodenia, slnecnik, sietku proti hmyzu, autosedacku plastenka bola v cene.

ewelyne
9. sep 2009

😉 dik za info, asi uz viac rozmyslam o gesslein 😉
kde sa da najlecnejsie objednat?

mayka
9. sep 2009

eweline, vela bab hovorilo ze vo forbaby.sk Oni su vyhradny dovozcovia. Aj my sme tam kupovali a skutocne nam dali lepsi cenu nez v kocikove. 😉 Na svojej stranke nemaju ceny ale najlepsie je ked tam zajdes osobne. A aj ti predvedu ako s kocikom narabat.

lienka2
9. sep 2009

mayka, presne to co si pisala, ze ste dokupovali.. aj tak bude asi najlepsie ist do obchodu a popytat sa...

mayka
10. sep 2009

lienka ak chces kupit ten kocik gesslein od narodenia tak musis dokupit tu vloznu tasku urcite, plastenka je v cene kocika, nanoznik vraj kupovat netreba lebo z tej vloznej tasky si spravis aj fusak aj nanoznik. Vraj . Neskusala som este ho nemam doma. 😀

No ja som si uz hned objednala aj slnecnik, slnecnu clonu so sietkou proti hmyzu a prebalovaciu tasku tej farby ako je kocik a samozrejme autosedacku baby go. Vid v mojom albume.
Ale da sa to aj potom doobjednat ale uz sa mi to asi nebude chciet riesit kedze na vsetko sa caka aj 6-8 tyzdnov.

Inak vcera som pozerala ze aj forbaby.sk uviedli v slovencine vyjadrenie gesslein k tym testom. Vraj tu nevhudnu plastenku stahuju okamzite a budu davat nejaku co neskodi. Ostatne by malo byt v pohode.

vid tu:
http://www.forbaby.sk/index.php?act=content&sub...

ninaanina
14. sep 2009

Paci sami kocik Gesslein Buggy S1, 2009. Ale ked by som ho chcela vidiet na zivo a si ho aj potlacit, tak nemam kde. Vsade kde som volala, vediea tento kocik len objednat z Nemecka..Neviete nahodou maminkys, kde v okoli BB tento kocik maju ???,dakujem

iinuska
15. sep 2009

Ahojte Gessleinacky. 😉 Ako sa mate?

mayka
15. sep 2009

ninanina skusala si volat do forbaby? ale su v ba nie v bb.

iinuska ahoj. 😉

jastrab
16. sep 2009

ahojte,
rodinna rada sa rozhodla pre Gesslein Future, otzaka pre skusenejsie : co je vyhodnejsie mat, nanoznik al. predlzovaci diel? v tomto mam nejaky hokej...cakame zimne babatko a neviem, co viac vyuzijem...poradite?

mayka
16. sep 2009

jastrab , podla ,mna ti staci ta vlozna taska lebo aj z toho sa da spravit nan oznik, resp. fusak. ten ppredlzovaci diel som rozmyslala aj ja ale predavac povedal ze pre zimne dieta to moc nevyuzijem lebo aj tak bude v tej taske. Ale radsej si to este prever lebo ten kocik este ani doma nemam. 😀 Ale my sme nekupili. chceli sme kupit nanoznik a predavac povedal ze naco ked sa to da spravit zvloznej tasky. tak som si nechala poradit priamo vo forbaby.

jastrab
17. sep 2009

dakujem, mayka, za radu, tiez som nad tym uvazovala, ze ci je to potrebne...
a pre aky ste sa nakoniec rozhodli vy? a v akej farebnej kombinacii?
s akym prislusenstvom?

nevesta
17. sep 2009

Ja mam aj tu tasku, aj fusak. Pri prvej dcere som tu tasku vyuzila v zime, ked mala nieco cez rok ako fusak so saniek 😉

mayka
17. sep 2009

jastrab,
my cakame na F6. a objednali sme sportak s C-lift taskou, autosedackou, prebal. taskou, slnecnikom a sietkou proti hmyzu. mam ho odfoteny v albume aj v tej farbe v akej bude. 😉

jastrab
17. sep 2009

nevesta, fusak a tasku beriem ako zaklad, aspon teda na future to tak je...a ty mas ktory typ: si spokojna?
mayka, pekna farba 😵 terazka bude kocka

nevesta
17. sep 2009

Jastrab, mam Future a som maximalne spokojna...

Este uvidim, ako to bude s mrnusom, bo mala uz bola v sportiaku, ked som ho kupila, tak som zvedava na tu tasku...

Neviete, ci na neho pasuju skate za kocik?

jaja26
18. sep 2009

Ahojte,
prosím Vás má niekto F2 - dá sa dať športová časť do polohy úplne ležmo?

smileko
18. sep 2009

jaja, F2 nemam, ale pytali sme sa nan v obchode a sportak neide do uplneho lahu.

mayka
19. sep 2009

smileko, poslala som ti ip. 😉

iinuska
30. sep 2009

mayka, takze je to tak, nanoznik netreba kupovat.

jastrab
8. okt 2009

ahojte, opatovne sa vraciam ku gessleinu, otazka, kupujete do kocika aj fusak zvlast? aj ked je vlastne "zabudovany" v ramci tasky? dik

mayka
8. okt 2009

jastrab, ja urcite. ktovie aka bude zima. ja mam kupeny z emitexu a pasuje aj do autosedacky ked ho zmensim.

iinuska
8. okt 2009

ja este fusak nemam, ale planujem kupit

mayka
8. okt 2009

podla mna ta taska nestaci v zime velkej . ale nemam skusenost. 😉

jastrab
9. okt 2009

dakujem, tiez nad tym rozmyslam, ci bude stacit iba taska alebo treba aj fusak...

jastrab
11. okt 2009

a fusak gesslein sleepy nema nikto?

mayka
11. okt 2009

ja nie. mne to pride zbytocne ked budeme mat klasicky fusak. resp. neviem aky je medzi nimi rozdiel. 😀 mozno je fajn na prechodne obdobie do kocika.

iinuska
11. okt 2009

jastrab, nepoznam, ale asi bude dost drahy, nie?

jastrab
12. okt 2009

mayka a aky je rozdiel medzi emitexom a gessleinom? ked si nezobrala original gesslein?
iinuska, gesslein sleepy stoji nejakych 100 €