Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

lenkaaa3
18. mar 2011

Všem moc děkuji za odpověď.

xkacatkox
18. mar 2011

@vdovec souhlaísm, ten 24hod servis je fakt super, praví vám kočár i o půlnoci když jedete na dovču, tohle nekde nemáte, a to nemluvím a popř.reklamacích a opravách, F6 a F4, a spoustu dalšího máme od nich
@bubul64 nafotím během zítřka a to dám na album, at se koukneš

lenkaaa3
18. mar 2011

@xkacatkox můžu porosit o foto té slunešní stříšky? Já měla na první dítě sporťák s přehazovací rukojetí, takže to bylo se sluníčkem v pohodě, ale bez přehaz. rukojeti mi to sluníčko připadá jako problém. A slunečníky na kočárkách se nám nelíbí. A jak jsi psala o té vložce do kočárku, že má letní a zimní stranu, tak čím se to liší-materiálem?

xkacatkox
18. mar 2011

@lenkaaa3 ta vložka je prodyšná a jedné strany bavlna a z druhé fleec, nafotím ti i clonu na stříšce, ale na F4 pasuje i ta clona s moskytiérou z F6, já brala novou se snopym, bo se mi líbila a ta co mám na F6 se mi trochu pokazila ale ještě si ji chávám, ale jinak je to to samo, taky jsem měla na F6 přehazovatelnou rukojet, i tak jsme však clonu využili hlavně tu moskytiéru

lenkaaa3
18. mar 2011

@xkacatkox A ta clona s moskytierou je jinak stejná jako bez ní? A moskytiera je u clony napevno nebo ji lze oddělat a použít třeba jen clonu?

anamor
18. mar 2011

kočky máte skúsenosť s adaptérom na buggy F4 ide dať autosedačka maxi cosi cabrio? ci len maxi cosi cabrio fix? dakujem

jaa
19. mar 2011

@vdovec jasně🙂))Mají tam hodně předraženo...Třeba fusak v D 1700 a v Duze 3500.. 😲

xkacatkox
19. mar 2011

@lenkaaa3 k té cloně, neměla jsem ještě čas se sní zabívat ale ta moskytiéra je tam na pevno,pokud ji nechceš mít přes kočár tak ji necháš na boudě a přes ni máš clonu

kikimaruska
19. mar 2011

Tak holky, tady je oboustranná vložka...

kikimaruska
19. mar 2011

Tady nánožník bez fusaku

kikimaruska
19. mar 2011

A tady s fusakem Emitex

lenkaaa3
19. mar 2011

@kikimaruska Obojí vypadá hezky, to je šité od té pané z MMB, že? Jak je ten nánožník silný (teplý)? a doléhá dobře k boudičce nebo je tam "fuka"? A až budeš mít oboje odzkoušeno v praxi, dej prosím reference. Nánožník je pro nás nutnost.

kikimaruska
19. mar 2011

@lenkaaa3 jj, je to od ní..Já u ní už brala na kočárky vložky i nánožník, tak sem věděla, do čeho jdu 😉 . Nánožník vyzkouším ted ve středu, pojedem poo na procházku a malej bude chrupat...Jinak je to šusták, takový silnější, je myslím vyteplený vatelínem, není to slaboučké,takže určitě neprofoukne. Já si nehala udělat i s těma postraníma zipama, dé se to hezky rozepnout a i ležící dítko se tak pěkně vyndá. Jinak nahoře doléhá k boudičce, ná tam i očka k zachycení, ale na té boudičce nějak není za co to zachytit. Nám je to už jedno, když sedí, chce mít stejně ručičky venku a máme ho ohrnutý, když ale usne, tak to přindám k boudičce a vítr to určitě neodfoukne a protivítr to max.připlácne trochu víc na tu boudičku...snad mi rozumíš 😅 .Každopádně to bude mnohem lépe chráněné, než jen s fusakem. Jinak všechny ty fotky jsou focené v sedu, v leže je to položené a nánožník zasaduje až nahoru a chrání myslím dobře...-ve středu uvidíme.

strelish
20. mar 2011

@vdovec My se vydali do Pardubek včera, hezky hromadnou dopravou 😎 Akorát na vlak do Hranic n.M. jsme dojeli autem...no a jak na potvoru ráno u nás 3 cm rozbředlého sněhu 😒 Výběr kočárků super, nejvíc tam bylo těch F6 - což se teda nedivím, my konečně taky našli, co jsme hledali 😀 A vzali jsme ke kočárku rovnou i fusak na zimu. Sice asi nikde veřejně nesmíme šířit, kolik ten kočárek stál, ať někomu nezpůsobíme zdravotní újmu 😀 😀 ale fakt mi těch peněz líto není...než abych po pár měsících nadávala na nějakou polskou hrůzu, to radši takhle 🙂 A barvu jsme vybrali šedo-zelenou, taková hrubší tkanina. Celkem mě překvapilo, že ty materiály se až tak různí, do některých bych fakt asi nešla, i když barva byla zajímavá. (ale ona by stejně asi jiná barva než zelená neprošla 😀 ideálně kdyby ještě byla v kombinaci se žlutýma kolama jakože takhle http://farmalucnidvur.xf.cz/foto/farma/!DSC0890... 😀 😀

vdovec
20. mar 2011

@jaa Tak jestli myslíš ten sleepy, tak ten jsme tam koupili za 2500.. Koukla jsem ted na doklad.. Kde bereš ty jejich ceny? 🙂)
Taky je milý, že nám k autosedačce dali fusaček zadarmo 🙂

vdovec
20. mar 2011

@strelish tak to je ovšem kočár to v odkazu 🙂))..
s těma materiálama naprosto souhlasím !! I kdyby člověk viděl jeden na živo a líbila se mu struktura tkaniny, tak pak může být fakt překvapený.
Nebo mě se tam líbil jeden potah. V interieru vypadal šedý a na venkovním světle hnědý. Vzali jsme si v té barvě fusak.

strelish
20. mar 2011

@vdovec Fusaček jsme dostali taky 🙂 Akorát u toho zimního termofusaku mě trochu mrzí, že dělají vnějšek v barvách a vnitřek jenom takový světlý krémový. No ale co už 😎 Jsem říkala, že bychom měli zjistit u výrobce traktorů, jestli nedělají adaptéry na autosedačky i do traktoru a malej bude hlídat tatínka v práci 😀 😀 Klimu traktor má, takže v létě tam je příjemně 🙂

vdovec
20. mar 2011

@strelish 🙂))))...
možna by ho jízda v poli uspávala 🙂)

jaa
20. mar 2011

@vdovec Když jsem tam byla loni na jaře tak stál 3500kč...Tož tak...A chtěla jsem si vzít od nich sporták,který na jaře stál nějakých 11000kč a na podzim už 14000...Takže proto jsme jeli do D,stejně jako většina maminek tady... 😉

strasenka
20. mar 2011

Dobrý den, přemýšlín o koupi buggy f4 od Gessleinu, protože koupi golfek po zhlédnutí tohoto kočárku jsme jednoznačně zamítli. Prosím, mohli byste napsat Vaše zkušenosti? Kočárek jsem viděla v Duze. Vypadal moc hezky, lehce se s ním manipulovalo. Co mě trochu zarazilo, bylo polohování opěrky. Jde nastavit až do úplného sedu? Pan Kutík mi polohování předváděl a až do úplného sedu to nebylo...Jak jste vyřešili vložku do kočárku - koupili jste si originál nebo se dá někde sehnat něco jiného - co třeba Pinkie - sedí dobře? A ještě jsem zda viděla u nějaké maminky neoriginální nánožník, který vypadal moc hezky a určitě nestál tolik co originál (a ten není nic moc🙂 ) - mohli byste mi dát kontakt? Děkuji na info 🙂

kikimaruska
20. mar 2011

@strasenka vyšel na 450 Kč i s těmi postannímy zipy...ten co mám na fotografiích výše, kontakt dám do IP 😉

xkacatkox
20. mar 2011

🙂 @kikimaruska moc hezké, to máš od darint?jo ten origoš není nic moc, také máme českého výrobce
@strasenka jde to do plneho sedu, mi to tak dáváme, na to přijdeš 🙂 prostě musíš hodně utáhnout ale na to si zvykneš, mě to taky chvilku trvalo, měla jsem F6, jsem v celku spokojená i s F4 mylsím že já a kikamariska jsme největší nadšenci, pročti si diskuzi, máme tu už hodně příspěvků

xkacatkox
20. mar 2011

@jaa tak to je zajímavé ale já z roku 2009 mám za 2500 a kámočka z 2010 taky za tu samou cenu
@strelish to jsem ráda, že jste dobře pořídili a výlet za to stál, jo s tou cenou chápu, mi jsme to přípuzník taky neříkali až když to chtěli vyloženě vědět a nakonec dali naší a tchánovci a kočárek jsme měli darem 🙂 mamka se ani moc nedivila sledovala na netu moje favority tak to sní nijak neseklo, Jane a Peg Pergo GT3 nás mohlo vyjít de facto podobně

kikimaruska
20. mar 2011

@xkacatkox jojo, darint 🙂 , ještě sem ji připomínala, že potřebuju, aby zasahoval až na podnožku (moje fotky jsou ale se zdviženou, jinak sedí až dolu)...a že tam potřebuju narvat celý emitex fusak...a vejde se 🙂 ,tak sem ráda.

jaa
20. mar 2011

@xkacatkox ...Jo za 3500kč byl,když jsi si u nich nekoupila kočár..-komplet..

strelish
21. mar 2011

@xkacatkox My ho taky máme v podstatě od našich darem (nechtěli si nechat vysvětlit, že to není potřeba 🙂 ), tak až kočár dorazí, asi jim uděláme poukázky na volné jízdy zdarma 😀 😀 Původně jsem teda začla na limitu max 10 tis. za kočárek, ale nějak se to zvrhlo 😀

fialinka
21. mar 2011

Taky bych kočárek v Duze nekoupila a hlavně bych nekoupila autosedačku Gesslein. Kočárek F6+fusak+letní set+taška autosedačka maxicosi i se základnou + adaptery i s cestou to celé vyšlo 19.500,- Vše máme sladěné v jedné barvě.A paní dám dala i super ceny na další věci avent + jsem dostali hračku pro malou. Prostě si myslím, že čeští prodejci by se měli stydět. Ale je to každého věc jak naloží s penězi. Já je raději vynakládám účelně.

vdovec
21. mar 2011

@fialinka nějak se mi tomu nechce věřit, když jsem koukala na německý on-line shopy, vycházelo to tak na 25+cesta ☹(.. tak proč by v kamenném Furthu to měli mít levněji?

vdovec
21. mar 2011

@strelish poukázky, fakt dobrý 🙂

janulka21
21. mar 2011

Ahoj, nevíte kde shlídnout kočárek naživo v Praze? po zadání do vyhledávače mi vyjelo všude skladem do týdne ☹( Moc díky