Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

kikimaruska
6. dec 2010

@jaa to bylo veřejný pro nekamarády...už jsi kamarád, ukáže se ti jich víc 😀

luceka
7. dec 2010

V sobotu jsme byli v Pardubicích, jeli jsme původně omrknout M4, která nás zklamala, celkově se nám prostě nelíbila, takže výsledek je takový, že jsme nadšeni F6kou a půjdeme do ní, jen ještě nevíme, kde koupíme...ale ta kolekce 2010 je naživo fakt nádherná, jsme tam byli 2 hodiny pořád se kochali 😀 nemám prostě výhrady 🙂
používáte někdo ten hluboký U-díl k prodloužení ležící části? pán nás tam přesvědčoval, že si ho všichni kupují, může to být fajn, ale další tisícovka navíc, takže asi nebudeme pořizovat 😉

hadeline
7. dec 2010

@luceka taky jsme tak ztvrdli tak na dvě hodiny. Nevíš jestli ještě prodávají tu růžovou co máme v albu?

hadeline
7. dec 2010

@luceka ten díl do U taky brát nebudeme. Přijde mi zbytečný. Kámoška používala jejich kočárek 4 roky a tohle tam taky neměla.

luceka
7. dec 2010

@hadeline ukazovali nám vzorník barevných kombinací a mám pocit, že tu růžovou tam měli, fyzicky tam takový kočár sice neměli, ale myslím, že jde objednat na 100%, protože oni aniv tom jejich vzorníku všechny barvy nemají a nám říkali, že objednat jdou 😉

xkacatkox
7. dec 2010

@luceka my máme U díl, celkem nám v ničem nevadil alespon mi nic nepadalo z kočárku, když nebyl v vložné tašce, ale záleží na tobě, moje kámoška má také U díl, a ta na něj také nedá dopustit, co jsme potkávala maminky tak U díl také měly, jen jednu jsme potkávala bez U dílu a přišlo my to divné, F6 máme je to super kočárek

kvetinka211
8. dec 2010

Ahojte, tie co mate gesslein, neviete nahodou, ci aj Future, M3 a M4 maju podvozok skladatelny na minimalne rozmery, alebo len F2/4/6? Aky je vlastne rozdiel medzi F-radou a M-radou okrem zabudovaneho adaptera na autosedacku? A este ci F2 je aj vo verzii s C-lift taskou, alebo iba s pevnou vanickou? A posledna otazka, ci vam pevna vanicka alebo c-lift taska v pohode vydrzala kym zacalo babo sediet, alebo bol problem? Robila som si porovnanie a som uz z toho riadne domotana ... Dakujem velmi za rady 🙂

eellik
8. dec 2010

@jaa Ahojky,tak vložka je poslaná a už jsme domluvený jakou budu chtít ušít.

luceka
8. dec 2010

@kvetinka211 Ahoj, F-řada se od M-řady liší tím, že má jiná kolečka než u F-řady. A další velká odlišnost je ve tvaru boudičky, F-řada má boudičku kulatou a M-řada více do hranata (ta bouda u M mi přijde dost podobná jako boudy z kolekce 2009). My chtěli původně M4, byli jsme v Pardubicích a zjistili jsme, že se nám nelíbí ta bouda, ani kola, takže nakonec bude F6 🙂

boudička M http://www.gesslein.de/kinderwagen-m4.htm

boudička F http://www.gesslein.de/kinderwagen-f6.htm

luceka
8. dec 2010

@kvetinka211 a myslím si, že F2 určitě není ve verzi s vložnou taškou, jen s hlubokou korbou.

xkacatkox
8. dec 2010

@kvetinka211 F2 určitě není ve verzy s vložnou taškou, má korbu a sportovní nástavbu, vložnou tašku má F6 a future

jaa
8. dec 2010

@luceka Tuhle barvu u té F6 jsem viděla na živo a je super...Má krásný luxusní potah...V obchodě v německu jsem si ji osahala...Moc pěkná fakt..
Jinak k těm korbám a vložným taškám..Korba je větší,jak na šířku,tak na délku a mimčo je v ní z hlediska bezpečí lépe chráněno.Záleží také na tom,co se líbí tobě..Já měla vložnou tašku,ale pevnou u prvních třech a pak už jsem ji nechtěla..Jde o to,že se ti vlastně likviduje od počátku používání i sporták a u samotné korby ne... 😉
@eellik Takže mohu paní napsat,jakou chci jo??A,kdo měl ještě zájem o vložu do F2????????????????

luceka
8. dec 2010

@jaa jakou barvu myslíš? tu, kterou mám v albu, že máme vybranou? my tu černou viděli v Pardubicích, ta látka je taková hrubá, moc se nám líbila 🙂

jaa
8. dec 2010

@luceka Tu,co jsi dala odkaz🙂

luceka
8. dec 2010

@jaa ahá, tak škoda, my jdeme do černé 😉

kvetinka211
8. dec 2010

@xkacatkox @luceka dakujem za odpovede ... mna zmiatlo to, ze na tejto stranke ponukali k f2 c-lift tasku ako vhodne prislusenstvo, dokonca automaticky vo farbe kocika ... http://www.babykarre-kinderwagen.de/gesslein-ki... .. ale ked pozeram obrazky, tak uz len to ukoncenie sportaka pri nozickach by asi fakt neumoznilo umiestnit tu tasku ... Tie F-ky maju naozaj krajsie striesky ako M-ky ... skoda ze M rada je o nieco lacnejsia, tym ze ma uz c-tasku v cene ...

xkacatkox
9. dec 2010

@kvetinka211 to jo M jsou levnější, možná nejsou tak nádherné jako F řada, ale pokud ti nevadí, tak bych se jí nebála, my máme také z roku 2OO9 hranatou, kulaté se nedělali, a nemůžu si na ní stěžovat, no a jedno malé pozituvim, nemačká se jí boudička jako u těch F serie
@jaa prosím tě nechce se mi dočítat zpátky, kolik vám říkali cenu za F2 sporták v Pce?

jaa
9. dec 2010

@xkacatkox 14000holý bez ničeho!!!!

xkacatkox
9. dec 2010

@jaa no tak to je garda, já uvažuji mazi F2 a F4, ale jak tu cenu uslyší manža, tak to bude F4, no uvidíme jak ho tam posadíme, co mu bude sedět více, a hlavně skladnoost, jde F2 složit bez toho aniž bys musela odendavat sportovní část

luceka
9. dec 2010

holky, jak je to s tím mačkáním boudičky? Je to tím, že je tam ta plastová část na konci kulaté boudičky u nové F řady jako je to na první fotce? Našla jsem na stránkách výrobce asi nějakou novinku, a to tu, že namísto plastové části je tam látka, co myslíte, bude se to mačkat míň než s tím igelitem? A zvolili byste radši ten igelit nebo látku?

jaa
10. dec 2010

@xkacatkox Skládá se to samostatně.Sundá se sporták a složí podvozek 😉 Já budu prodávat F2 někdy kolem května,pokud mě v ní už nebude malá spát...Ale fakt se vyplatí si pro ni zajet do Německa,nebo si ji objednat po tel a pak si tam jen dojet..Já mám fusak,košík,nánožník,tašku a 2 pláštěnky za 11000kč.. 😉 +cesta
@luceka já bych brala bez igelitu🙂

xkacatkox
11. dec 2010

@jaa tak já to jheště promylsím,musíme vyzkoušet jak to bude Matýskovy pasovat, F4 a F2 a pak by jsme se rozhodli do čeho půjdeme, za kolik ji budeš prodávat?

xkacatkox
11. dec 2010

@luceka napiš evusince, ta stím měla problémy tak ti poradí, ale ona se mačká ta číst za igelitem, evusinka tu měla i nějaké fotky, kámoška to má také tam pomačkané, jde to trošku upravit,a vypnout ale stejně to není uplně tip top, kámoška to ještě přejíždí nějakou super žehličkou přes plínu, aby se jí to občas vyrovnalo,ale nebaví jí to dělat, což chápu, a co se vzhledu tíče řekla bych, že látka je lepčí jak igelit 🙂 štastnou ruku při výberu, pokud si z Pce poptej se pár maminek, co znám já i ony si vzali raději M boudu, že se tamta mačká, ale i F boudičky jezdí, však jsou taky nádherné

luceka
11. dec 2010

@xkacatkox Děkuju, no my jsme pro F-boudu už rozhodnutí, ta M-bouda se nám vzhledově naživo nelíbí, takže radši budu parádit s F s vědomím, že se bude mačkat, než mít M, která se nám nelíbí 😅
A pokud půjde objednat varianta bez igelitu, asi do ní půjdu 😉

xkacatkox
11. dec 2010

@luceka ta kulatá boudička je kouzelná 🙂 škoda, že ji nedělali už za nás, ale nijak mi to žíly netrhá, funkce kočárku se nám osvědčily 🙂

jaa
11. dec 2010

@xkacatkox Počítám za 10000 se vším....Fusak,košík,taška,2 pláštěnky,nánožník... 😉 A ještě asi náhradní vložka.

xkacatkox
11. dec 2010

@jaa tak to 100%brzy prodáš, je to dobrá cena, za komplet

aniii
11. dec 2010

ahoj,
dneska jsme byli v Pcích a líbila se mi F4. Chtěli bychom s tou vložnou taškou, protože bydlíme ve 4. patře bez výtahu, takže spíše z praktického hlediska, jinak se mi spíš líbí korba. A ještě k tomu je v ceně F4 buggy, což se mi zdá výborný. Nevíte, za kolik se dá pořídit v Německu? Já prohlížela nějaké stránky, ale cenově to vychází jen +- 1500-2000 levněji v základu. Ani ty doplňky jsem nenašla extra levné. . Což by se mi nevyplatilo jet do Německa. Nevím, kde ty super ceny berete? Poradíte prosím stránky?
Díky a hezkou dobrou noc A.

jaa
11. dec 2010

@xkacatkox taky myslím..V Pardubkách by vyšel kolem 20000...Tam mají kočár 14000,fusak 3000,taška 2200,nánožník 2000,pláštěnka 700-1000 a jen jedna,košík 1200.. 😉

jaa
11. dec 2010

@aniii F4 Bugy mi nabízela paní ve Furth im wald za 150e...sporták... 😉