Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

dosa
2. júl 2010

@megg - ja som mala nanoznik, ale vela penazi za malo muziky. nesedel pekne, posluzil by aj tensi fusak... a z tasky fusak spravis tak, ze das dole usi, vyberies ten polystyren zvnutra, odzipsujes obluk okolo hlavy a vytiahnes tie pevne dosky z boku tasky - ostane ti len spodok a kryt cez nohy.

megg
2. júl 2010

@dosa to fakt? takze nic moc? tusim stoji okolo 42 EUR. a ten fusak si vyuzivala? ci je to blbost?

dosa
2. júl 2010

ja som fusak vyuzivala, teda tu prerobenu tasku, lebo maly mal v zime pol roka a uz chcel sediet a pozerat von, tak som to rozobrala, aby som ho mohla mat v sede. a ten nanoznik je tak nejak divne sity, dodnes som nepochopila, ako to tam malo byt, za tie peniaze si kup radsej nejaky prechodny fusak, alebo by som odporucala univerzalny nanoznik...

megg
2. júl 2010

@dosa, dakujem za radu. Asi to tak urobim 😉

eellik
7. júl 2010

@jaa Ahojky,mám vybraný F2 a rozhoduji se jestli si ho mám z Německa objednat nebo si tam zajet.Mohla by si mi napsat adresu kde jste byli vy.Já mám adresu na Redwitzer Strabe33, Mannsgereuth.
F 2 ve výbave,sporťák,hluboká korba,autosedačka,fusak sleepy,košík = 855E.
Vadí mi,že to nemůžu barevně sladit nikde jsem nenašla jestli se dá ve sportáku vyměnit barevná vložka.Vložka Loop je asi na jiný typ.Nevíš jak je to s barvamy na fusak sleep dá se to doladit ?Už bych ho chtěla mít doma ,už mě to nebaví je moc věcí,které máčlověk u výběru řešit.Děkuji za rady 🙂 .

jaa
7. júl 2010

@eellik To máš strašně drahé.....Ségru vyjde na 16000kč komplet všechno...Fusaky mají v zákl.barvách..tj:černá,červená,šedá ap...Vložka je tam jiná,ale paní z MMB ti ušije podle ní jakoukoliv..
My byli hned u FOLMAVY ,10km za přechodem, v městečku FURTH IM WALD...Obchod jménem :Baby etage winter..Je to hned na náměstí..Obchůdek z venku připomíná vetešnictví,ale celé patro mají kočárky a některé hned k odběru..Aktuálně měli 2x F6 a jeden F2 Cocoon.Teutonky,PP,Chico ap..Jinak ,nápis na prodejně je z venku dost malý...orientačně...venku hned vedle se prodávají hovadiny z drátů---Takové mega ozdoby na zahradu ap..Oni si na to asi potrpí... 😝

eellik
8. júl 2010

Ahojky 🙂 .moc děkuji za radu,už jsme byli v kontaktu s paní telefonicky a příští čtvrtek tam vyrazíme.Doufám,že to tam dořeším a budu to mít zasebou.Je skvělí,když je možnost se poradit a porovnat ceny.Člověk nemá ponětí,že můžou být tak velké rozdíly 😲 . 😕 .V Pardubicích jsou pěkný zloději.

xkacatkox
11. júl 2010

holčinky, nevíte na kolik vyjde F4 jen ten golfáč?

kauculacek
23. júl 2010

Tak kočár je KONEČNĚ doma!! Byli nějaké problémy s objednávku, ale nakonec se zadařilo. Poslali ho do Prahy, takže taky super a ještě ke všemu za to zpoždění slevili a celý komplet nás vyšel na neuvěřitelných 700€ !!!! (kočár, autosedačka, vložná taška, fusak, taška ke kočáru, pláštěnka, síťka) 😉
Takže neváhejte, nám se to vyplatilo o 10tisíc!! 😉 Fotky dodám..

tiburcia
23. júl 2010

@kauculacek to je super 😉

holky nevíte kdo má gesslein Vision? trojkolku..díky...

xkacatkox
25. júl 2010

@kauculacek téda, to je fakt super, na další mimčo se necháme inspirovat a nakoupíme v Německu

evusinka
25. júl 2010

@kauculacek Tak to je skvělý, to jsem ráda, že to taky nakonec dobře dopadlo. 🙂 Těším se na fotky!!!

evusinka
26. júl 2010

Jinak znovu potvrzuji, co říká kauculacek - nás vysel celý komplet 704 Eur, zaokrouhlili nám to taky na 700, takže super. Ale problémy s objednávkou byly také.. 😒

xkacatkox
27. júl 2010

tak jsem si nechala našít nánožník do kočárku nammb, páč na ten příšerný, originální jsme se nemohli dívat, a divně sedí na kočárku, tak i s vložkou do kočárku, ochranou na madlo, a pásy nás to vyšlo na 900, řeknu vám, toto vědět dřív, no budeme moudřejší na příště, tedy pokud nějaké příště bude 🙂

barboramarek
27. júl 2010
wenka
27. júl 2010

Ahoj, chcela som vás poprosiť, nie ste tu niektorá z KE, rsp. blízkeho okolia, čo máte gesslein F2? Podľa toho čo o ňom čítam a podľa obrázkov sa mi páči, ale než ho objednám, rada by som ho videla aj naživo a v KE ho nikde na predajni nemajú 😠

kauculacek
29. júl 2010

Náš kočárek: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kauculacek/a... 🙂
Zatím sem ho jinak ani nefotila, nějak na to není čas. tohle pro představu stačí si myslím 😉 Je fakt vychytanej, jediné, co sem zatím našla za "mínus" ten malej košík dole. Jinak zatím nacházím jen samí překvapení a plusy 😉 🙂 🙂 🙂

eellik
29. júl 2010

Ahojky.před 14dni jsme si byli v Německu pro F2 a jsme stašně spokojený s výběrem.Měli v obchodě 2druhy barvy černý s kytkama a stříbrno šedíví.To z nové kolekce barev ,které neměli jěště na internetu ani v katalogu.Když jsme ho viděli bylo jasný že jede s námi domů.Vyšel nás na750E.S Pardubicemi se to opravdu nedá srovnat.Rozdíl 10 000kč je opravdu velký.Za tu cestu to opravdu stálo.Když jsme si domlouvaly,že by jsme si objednaly jinou barvu a nechaly si to poslat tak nám to moc nedoporučovala.Prý to nemůžou do Čech pojistit a už se jim stalo,že se kočárek stratil tak víc doporučovala si pro to přijet.Už se těším,až ho začneme využívat 🙂 .

limoni
30. júl 2010

@kauculacek @eellik dievcata mate ich peknucke 😉
eellik, mozem ta poprosit ci by si mi premerala kolko je v sportovej casti sedacia cast a nozky, neviem ci sa mi to len zda, ale F2 ma asi kratsiu tu sedacia cast ako F6 a hlavne tu cast kde visia nozicky, ci mi to bude stacit rozmyslam, teda dokedy tam male vydrzi, hm?

pokahontas2
31. júl 2010

ahoj,
dievcata, co mate gesslein, poradite mi, co vyuzivate v lete proti slnku? slnecnik, alebo taku sietku proti hmyzu aj s clonou (ako silt to vyzera), alebo tu clonu, co sa da natiahnut az na madlo? co je najlepsie podla vas?diki 🙂

xkacatkox
31. júl 2010

mi máme tu clonu se sítkou proti hmyzákům, max,spokojenost, slunečník musíš vurt natáčet, kámoška ho má a ta clona se mi zdá lepší Matýska krásně zakryje, a nemusím pořd s něčím rumplovat, a on stejně kolikrát sedí, takže slunečních by ho děsně zajímal 😀

eellik
3. aug 2010

Ahojky.u sportovního F2 to ma délku asi metr.Nemám ho doma,ale to bylo první co jsme říkala,když jsem to videla poprvé.Ale ono podtou proužkovanou vložkou máš vycpávku(kostka)která ti vyplńuje prostor,když je mrně ještě malé a pak si to můžeš vyndat a tím se ti zvětší prostor. na ležení.Metr na délu má.málo který sporŤák a dítě až bude mít metr o kočárek mét zájem neude 😉 .Zkoušela jsem do toho přidělat i fusak sleep a je to super.Tím že tam je široká ta střecha mužeš si ji roztáhnout jak potřebuješ a mrńous bude pěkně schovaný.Já ho jěště nepoužila tak nemůžu poradit ohledně dešníku,ale co říkaj známí tak mají raději clonu.

xkacatkox
3. aug 2010

holčiny, nemáte tu některá F4 golfák?jak jste spokojené?

limoni
3. aug 2010

@eellik dakujem Ti si zlata, uz len tato infoska ohladom sportovej casti mi chybala 😉 mas pravdu meter na lezanie je uplne super a ked ma F2 taku striesku,asi tam uz nebude potrebny slnecnik, si myslim,hm?

tilly
3. aug 2010

baby a F2 je korytko? ako napr. buzz? 😅

limoni
3. aug 2010

@tilly juj tak to dufam, ze to nie je korytko, to by som bola sklamana, viem, ze mozno samostatne polohovat nozicky - co u buzza nie, a da sa dat do lahu, ale nech sa vyjadria majitelky F2

limoni
3. aug 2010

este mi napadlo,sa mi zda, ze par stran dozadu som citala, ze aj na F6 sa da nakliknut vanicka, je to pravda?
ja by som isla do F2, zo vsetkych gesslein, hlavne kvoli vanicke, no ak by bola mozna aj na F6, to by bolo fajn

dosa
3. aug 2010

@limoni - F4 mozes pouzit so vsetkymi moznymi nastavbami gesslein - pozri si obrazok 😉

tilly
3. aug 2010

@limoni nooo, ja by som prave korytko chcela... mne sa to zda lepsie ako samostatne polohovanie, mne sa v tom maly lepsie vyspi... teraz mame buzz a pliko a v buzze sa mi lepsie vyspi aj si lepsie posedka...

eellik
4. aug 2010

Ahoj holky.Myslím že gesslein má všechny modely dokonale vychytané,ale prostě každý typ má něco svého vyjimečného.F6 má známá a je to super kočárek,ale je to sportovní verze a já bych to pro sebe nechtěla,ale to je prostě o vkusu a na co je člověk zaměřený.Na F6 hluboká korba dát nejde,protože má jiný podvozek než F4 a F2 tyto verze jsou si dost podobný jen s rozdílem,že F4 má dvě malé kolečka na pevno a nedají se měnit kdež to F2 a jiný typy mají 4velké a můžeš si to měnit s 2malejmá.Do města,do obchodáků je to supr věc,ale mi v Trutnově na to nemáme teren a kor v zimě,když napadne sních tak se s menšíma kolečkama nadřeš.F2 má hlubokou vanu a ta je rozhodně jen na pár měsíců.Já čekám mímo na říjen tak na zimu to bude super a počítám,že kolem dubna už budu používat sporťák.Najděte si http://www.desslein.cz a na produkty a tam mají krásně o každém o typu všechno vypsaný a může si to člověk porovnat co od kočárku požaduje.Já jsem ráda,že ten výběr už mám zasebou.Měla jsem z toho hlavu vpejru a vůbec mě to nebavilo.Uspěšné rozhodování 🙂 .Pa