Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

konvalininka
16. feb 2011

@luceka Je opravdu krásný 😵 Tak ať vám dobře slouží. Už se tolik těším na zítra na náš 😀

luceka
17. feb 2011

@dosa
@konvalininka děkuju, jsem z něj nadšená 😵

ali27
18. feb 2011

ahojte kocky, neviete mi niektora poradit skejtik za kocik gesslein vision? nechcem nejaky kupit a potom zistim, ze sa neda namontovat... dakujem 🙂

kacisek1
18. feb 2011

tak dneska volali z Furthu (museli jsme je 2x uhánět mailem a volat) že kočárek přijde příští týden na prodejnu. Údajně měli ve fabrice dovolenou....no nevím ale hlavně že tu bude. Koupila jsem si "jetou" autosedačku Gesslein (starší) tak jsem zvědavá jestli bude pasovat na podvozek k F6.....nemáte někdo zkušenost?

xkacatkox
18. feb 2011

@kacisek1 bude, teda nevím jaký rok máš výroby, ale 2008 pasuje, a 2009 taky,pak dej fotky jaké máte vozidlo

kacisek1
19. feb 2011

@xkacatkox děkuji moc, určitě foto dodám

kikimaruska
19. feb 2011

Ahoj holčinky. Máte už některá doma na F4 Buggy korbičku? Jsem hrozně zvědavá, jak vypadá korba na F4 ve skutečnosti....a máte i některá autosedačku MC Cosi...-chcete používat? Jinak sem koukala, že tu na bazárku nějaká mamina prodává černý F4 buggy, starý od prosince 2010...asi jí nesedl...

renisco
19. feb 2011

@kikimaruska černo/šedý... a prodává ho už dlouho, nikdo se nechytá...

anamor
19. feb 2011

@kikimaruska tu korbicku by mala mat @sunny1112 bola tu naposledy pred porodom este, uz hadam porodila 😉 mozno ked stihne poda info z praxe

kikimaruska
19. feb 2011

Tak snad se brzy ukáže a poreferuje, jak se jí a miminku jezdí 😉

ronja
20. feb 2011

Viete mi niektorá prosím zmerať rozmery kočíka ak máte buggy F4 alebo golfky S1.Potrebovala by som tieto rozmery:
hĺbka sedadla, šírka sedadla, výška opierky a výška od sedadla po striešku. Ide mi o to či sú tieto kočíky priestranné a pohodlné naozaj aj pre väčšie deti do tých cca 3 rokov. vopred dakujem za informáciu.

kikimaruska
20. feb 2011

@ronja rozměry F4 buggy jsem komplet naměřila na str.38 na této diskuze,tak jukni 😉 . Nám budou brzy 3 roky a v kočárku malej i spí a místa má ještě až dost, ani nedosahne na to stupátko...Je teda trochu menší, ale vím o maminách, co v G4 buggy vozí i 3,5 leté děti a ty jsou normální výšky 😉

kikimaruska
20. feb 2011

Holky nemáte některá zkušennost s přebalovací taškou na kočárek Emitex Sport? Chtěla bych kočárek ještě oživit a i si ji pak nechat na normální nošení,když někam pojedem (beru malýmu jídlo, náhr.oblečení atp)...a našla sem tuhle, krásně tmavě zelenou, ta by se pěkne hodila 😵 a když se ta přebal.podložka odcvakne,je ta taška jen celočerná, nebo se dá dokoupit jiná přebalka (dalších 6 barev) a použít k jinýmu kočárku...Kuknete 😉

renisco
21. feb 2011

@kikimaruska mám podobnou a tu přebalovací část jsem nikdy nepoužila a oddělala jsem ji, protože se mi pak blbě dostávalo dovnitř tašky... ale má uchycení na cvoky, což je super a celkově vypadá suprově

pucitko
21. feb 2011

Ahojte. Mohli by ste mi prosím pomôcť? Uvažujeme nad gesslein f4, ale nemáme jasno aké má rozmery po zložení, resp. ako vyzerá po zložení. Zatiaľ som našla, že po zložení by mal mať 70x58x40, ale podľa fotiek to tak nevypadá. Nakoľko píšu, že výška rukoväte je 70cm, a na fotkách kde je zložený, vyzerá, že je na polovicu. Tak sme z toho trochu mimo.

akcull
21. feb 2011

pucitko,
koukni se na str. 38, kikimaruska tam všechno naměřila.🙂 Fotka zkresluje, rozměrově po složení je to spíše sporťák (ale o něco skladnější) než golfky...

xkacatkox
22. feb 2011

@pucitko koukni do mého alba, mám ho nafocený složený, a a i s fusakem 🙂

pucitko
22. feb 2011

@xkacatkox diky za tip. Pozreli sme, no moc ste nás nepotešili, mysleli sme, že to bude menšie...
A aký máte názor na gesslein S1? Nemá ho niekto, ako sa ovláda? Ste spokojní? Je skladný?

kikimaruska
22. feb 2011

@pucitko On je to opravdu spíš sportáček...protože podvozek je stejný a když je na tom Buggy nástavba, tak je lehčí a skladnější, ale s F4 nástavbou, která je větší, prostornější a i těžší je to plnohodnotný sporták a navíc, cokoliv se skládá na placku, tak nebude až tak skladné, jako golfky v deštníku 😉 . Já taky nejdřív chtěla už něco skladnýho...měla sem Carrery, ale to prostě není ono, neovládají se tak dobře a není to takový komfort, jako se sportáčkem. Já měla i Zopu Fusion, je to levnější značka, ale nemohu si ji vynachválit...a taky píší, že je skladná...oproti velkým sportákum určitě, ale díky tomu systému na placku prostě bude potřeba v autě vždycky víc místečka, než pro golfíky...které ale zas nejsou tak pohodlné (aspon mě ty palice prostě nesedly 😝 ) 😉

sunny1112
22. feb 2011

@kikimaruska ahojky, ja mam vanicku 🙂 uz dorazila, fotky som zatila nestihla spravit, lebo sme museli kocik odlozit kvoli starsiemu synovi, ktory by tam najradsej travil cely den 🙂 ale cez vikend sa pomaly chystame von, takze nafotim 🙂
a mame aj maxi cosi autosedacku, este sme ju nemali na kociku, ale aj to bude 🙂 a inak vanicku mame cierno bezovu a ta bezova je skor do siva, ale je velmi pekna, ja som s nou spokojna 🙂

kikimaruska
22. feb 2011

@sunny1112 ahojky, tak si pak první jízdu užijte...a když hodíš fotinku, budu ráda 🙂, i třeba časem s autosedačkou MC Cosi...tu taky plánujeme, na první mimi se mi osvědčila. Chci se zeptat, na podvozek G4, aby šla vanička se musí nasadit ještě jden adaptér, co jsem tak vyčetla, je to složité nasadit? A lze pak konstrukci s tím i skládat, nebo se to musí vždy demontovat (jako to má např X-lander, že se adaptéry musí sundat).Díky 😉

xkacatkox
23. feb 2011

@sunny1112 těším se na fotečky 🙂
@kikimaruska nemusí se sundavat, jen se sklopí, adaptery u gess jsou vyklápěcí

kikuliak
23. feb 2011

Pekný deň, chcela by som sa spýtať či sa dá na buggy F4 namontovať buggypod ( to prídavné koliesko) ďakujem.

renisco
24. feb 2011

má F4 buggy nějakou pojistku proti rozložení? nic jsem nenašla....

kikimaruska
24. feb 2011

@renisco nemá...aspon naše nic nemá 😉 ...je to dobrá vychytávka, ale nebývá moc u dražších kočárků...třeba myslím ani Teutonka naše to neměla...a to jsou vše drahé značky...

kikimaruska
24. feb 2011

@xkacatkox díky 😉
@kikuliak určitě na to některý pujde, je jich dost druhů..ale bud vyzkoušet, nebo se před tím rovnou zeptat prodejce Gessů, ten by to vědět měl...jaký jde...nebo nejde...

renisco
24. feb 2011

@kikimaruska to je docela k popukání... na každém kočárku jsem měla zajištění (ať už to byl sporťák, golf - dražší, levnější), tak mě zaráží, že zrovna gess to nemá... přelepím izolepou 😀 😀 😀

kikimaruska
24. feb 2011

@renisco no nemá...já taky když ho vykládám,tak se mi rovnou rozkládá za chodu... 😅 ,ale zvykla sem si,právě dost kočárků to nemá...ale nanopak levnější golfáče to mají...Nevím,proč takovou maličkost a praktickou nedělají na všechny...

zdh
25. feb 2011

ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s tímto kočárkem? a ta kolečka jsou nafukovací nebo plastová? moc díky za info.. 🙂
http://www.gessleincz.cz/cz/produkty-gesslein/k...

tilly
25. feb 2011

@zdh kolieska si mozes vybrat, ale tie predne male otacacie su vzdy plastove... ja mam gess F2, bez coconu a som spokojna