Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

evusinka
16. jún 2010

@xkacatkox Přiznám se, že jsme se tam o reklamacích nebavili, ale známí, co tam kupovali i reklamovali kočárek, tak říkali, že bez problémů...ale stejně se mi do toho nechce. 😒

xkacatkox
16. jún 2010

@evusinka ahojík, to je jasné, že se ti do reklamace nechce, ale mám pro tebe špatnou zprávu, ani namočení látky kámošce nepomohlo, tak až se jim prý bude chtít, tak to pojedou reklamovat, je to na budku ☹ my zase pojedeme reklamovat rozpáraný C-lift mimo šev, tak su zvědavá co na to řeknou

myslím, že reklamace netěší nikoho ☹

evusinka
16. jún 2010

@xkacatkox ☹ ☹ Chjo, to jsou teda věci. Tak drahá záležitost je to a takové problémy...

xkacatkox
16. jún 2010

asi tak, co dodat, snad to půjde dobře vyřešit 🙂

sedmolinka
16. jún 2010

ahojte, ja som mala kočík Gesslein Future . Používala som ho asi rok, teraz mám golfáče Inglessima Zippy.
Môžem potvrdiť nemeckú kvalitu, je to cítiť aj vidieť. Kočík sa skoro vôbec neopotreboval. neboli žiadne problémy a väčšinou sa páčil, ale to vec vkusu.
Ak by ste mali záujem, tak je na predaj, farba tmavozelená s bledozelenou, komplet výbava(gesslein future typ číslo 931931).

evusinka
17. jún 2010

@kauculacek A jak vy jste na tom, už máte kočárek? 🙂

fiserova
19. jún 2010

ahojte, prosim Vas, mam kocarek gesslein futre asi 2 roky stary, jelikoz ted cekame 2 ditko shanim stupátko. Nemate zkusenosti, který se hodi. V prodejnach jsou z neho vykuleni,tak se radeji ptam, nez koupim neco spatne. Dekuji za informaci vsem jana

barboramarek
19. jún 2010

@fiserova ahoj tento sa ti tam hodi http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5326999&tab=2
ahoj barbora

kauculacek
19. jún 2010

@evusinka ještě ne, je to teprva měsíc co sme tam byli, tak je ještě brzy. Ale očekávám, kdy se ozvou, těším se 😵

jafi
19. jún 2010

@barboramarek dekuji moc a nevis nahodou jestli i buggy board od lascal.

barboramarek
20. jún 2010

@jafi ahoj, to neviem, ja uz som potom ani nehladala dalej, tento sa dava super dole, hore, takze som bola spokojna 🙂)

evusinka
21. jún 2010

@kauculacek Tak to už snad bude brzy. Už se těším na fotečky. 🙂

kajinkac
23. jún 2010

Ahoj, se k vam pridam do diskuze ... mate nekdo sportak F4? Laka me, protoze ma dost vysokou rukojet a nic podobneho jsem krome Gessleinu nenasla.

jaa
25. jún 2010

Tak mi dneska byli pro gessleiny v D ve Furth im wald...takové ceny,co nám udělali... 😲 Čeští prodejci by se měli stydět,co si berou navíc....(50%)Já si beru F2 cocon sporták a sestra F2 Coc..celý set ,se vším...A vyšel ji na 16 tisíc...(sport,korba,košík,taška,fusak...)Mě sport.na 7800kč... 😉

jaa
25. jún 2010

A dodací lhůta..4-6t..6 je max..

jaa
26. jún 2010

za toto chtějí v pardubkách 13500kč a v Německu 7800kč.. 🙂

achina
26. jún 2010

Holky, prosim poradte, kdo mate Gesslein F4. Ja si tento kocarek vyhledla jako golkfy, ale jak procitam diskusi a detailne studuju, tak je spis sportak. Strasne se mi libi a nechci zadne rachtatko. Akorat ted jsem si poridila sportak Jane Slalom, tak prave premyslim, jestli takovy vymakany Gesslein neni zbytecny. ( a na golfky moc velky).
A taky jsem zacala uvazovat, ze se porozhlednu po nabidce v Nemecku, ale nevim, jak zacit, nemam absolutne prehled o nemeckych internetovych obchodech. Neporadil byste nekdo strucne? Moc diky !!!

jaa
27. jún 2010

@achina odkazy na obchody jsou někde kolem 10té stránky...my jsme byly 10km od hranic a super... 😉

jaa
28. jún 2010

@achina tam,kde jsem ted v D objednávala kočárek,tak mi ten ,co chceš paní nabízela za 210E.černo.zelený...

barboramarek
29. jún 2010

ahojte, mam otazku idem predavat gesslein F2 cocon ten hnedy s ruzovymi kvetmi, za kolko ho mozem ponuknut?
nema nani rok a je v dost dobrom stave.
dakujem za radu

pokahontas2
30. jún 2010

ahoj, pridavam sa k maminam, co maju pre svojho drobca nachystany kocik gesslein. my sme ho boli kupit minuly tyzden vo for baby, a kedze sme sa pre konkretny kocik rozhodli dost neskoro (o 6 tyzdnov mame termin), uz nebol moc cas cakat na farbu a loop podla vkusu, vybrali sme, co mali na predajni..ale je velmi pekny 🙂 kupili sme F4. vobec som vsak pri kupe nerozmyslala nad doplnkami- plastenka, sietka proti hmyzu, taska. az teraz, ked vidim, kolko komarov sa nam doma vyrojilo...pozrela som na net. poradite mi prosim, skusene gessleinacky, ci na tento typ kocika sedia nejake univerzalne veci? zda sa mi dost dat vyse 20 euro za plastenku, 20 euro za sietku, 80 za tasku...dakujem.

barboramarek
30. jún 2010

@pokahontas2 ahoj vo forbaby maju aj univerzalnu sietku aj plastenku, sietku mam a je super, velka. no a tasku som tiez nekupovala tam ale ked chces tak v DM maju celkom dobru tasku a mozno z druhej ruky, ja mam casualplay od kamosky a super 🙂

jaa
30. jún 2010

@pokahontas2 být tebou,tak objednám v D..Pláštěnka je zdarma,taška 50E..tak,kde mám já objednáno,tak mají na prodejně krásné F4 i Fž...jedny z nejlepších potahových materiálů i s vložnými taškami a s úplně jinými cenami🙂)))

jaa
30. jún 2010

F6🙂))
Furth im wald...Fakt skvbělé ceny a pošlou ti ho,kam chceš... 😉

jaa
30. jún 2010

@barboramarek většinou se prodávají kočárky za 50% p.ceny...tak jsem prodala Cortinu... 😉

jaa
30. jún 2010

@barboramarek Jo a proč ho prodáváš tak brzy??nějaký problém??,na trhu není delší sporták,krom Buberlite....Mě to dalo,než jsem prohledala net a sehnala velký sporták... ☹

pokahontas2
1. júl 2010

@barboramarek dakujem za radu 🙂
@jaa my uz ten kocik mame kupeny na SK, len bez doplnkov. o 5 tyzdnov mam termin porodu, takze nam to uz dost ponahlalo... 🙂

barboramarek
1. júl 2010

@jaa ahoj ja ho predavam lebo mala ma uz rok a nemame moc dobre auto ked niekam ideme, tak som si kupila concord fusion a uz 2 velke kociky naozaj nepotrebujem 😉
a peniazky sa zidu, len dufam ze to moja svokra predycha lebo mi na neho prispela ale uz naozaj ho tak nevyuzijem. tak skusim za 280 aj s tym kosikom co sa dokupuje, snad sa niekto najde 🙂
dik baby

megg
2. júl 2010

máte niektorá originál nánožník na F6? aký je? a ako sa z tej prenosnej tašky dá urobiť fusak...?