Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

petruszkaa
23. apr 2014

Zatim jen koukam a mozna to nemam dobre nastudovane, ale jaky je rozdil mezi M3 a F3, prosim? 😉

kolieskovci
25. apr 2014

@kikimaruska môžem poprosiť info kde ste si davali šit vložku do kočiara?Ďakujem

kikimaruska
25. apr 2014

@kolieskovci Měli jsme ji šitou od švadleny z MMB, ale už si nepamatuji nick...někde to tu bude určitě napsané...ale fakt už nevím. Pak sem dokoupila originální Loop, mnohem lépe sedí a hlavně nijak nesjíždí v kočárku.

kolieskovci
25. apr 2014

takže odporučate originál?

ducik
30. apr 2014

Kocky, co gessleiny a univerzalni plastenky od emitexu? Sedi? A jaka varianta? Maji typ big foot a typ exclusive ruzne velikosti

ducik
30. apr 2014
beruska.zuzanka
2. máj 2014

@katka0123 nie je pravda, čo píšeš, že športová sedačka klasická má nízku striešku, pohodlne sa mi do nej vlezie 4.5 ročná dcéra, má na výšku 110 cm 😉 niekde pár stránok dozadu som dávala aj fotku...

katka0123
2. máj 2014

@beruska.zuzanka Áno, Gesslein S4 buggy, má super vysokú striešku. Tam sa mi zmestí pohodlne aj moj 3 ročný syn.
Ale 1,5 ročné dievčatko sa mi na výšku len tak tak vojde do Gesslein otočnej športovej F6 / M6 sedačky. To je to isté čo teutonia. Možno som to neupresnila v diskusii hore.

beruska.zuzanka
2. máj 2014

@katka0123 práveže som Ti tvoje tvrdenie vyvrátila, ja mám gess f6, klasická športová otočná sedačka a staršia dcéra sa do nej v pohode vošla... 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kociky-gesslein-ako-ste-s-nimi-spokojne/

katka0123
3. máj 2014

ano vosla, ale LTT. Väcsie dieta sa uz aj tak nevozi, ale moja mala v 1,5 roku je teda riadny dlhan a ked som ju posadila do F6, bol to dost rozdiel oproti buggy. Proste buggy ma este vyssiu budu.

clandy2
19. máj 2014

Dobry den. Ak mozte, skuste mi poradit s priatelkou hladame kocik, rozhodujeme sa medzi gesslein alebo Tako city marine. Z gessleinu sa mi celkom paci M10 to je limitovana seria, viem ju kupit za 500eur aj s taskou C1. Viete mi niekto poradit k tejto serii, daju sa k tomu kupit ako fusak a nanoznik atd. Ktore veci by som potreboval k tomuto kociku ak uz je k tomu taska C1? Osobne si myslim, ze autosedacka nemusi byt gesslein a bude stacit aj obycajna, neprenosna do auta. Z gessleinu som videl nazivo iba F6 + air 2014. Ten 2 kocik Tako som videl tiez nazivo, ale az taky velmi zaujem vo mne nezanechal. Jedine pozitivum vidim v cene okolo 500e a je tam komplet set. Aj tak si myslim, ze vsetky veci zo setu nevyuzijeme. Je rozdiel medzi M10 a F kovou radou? Z obrazkov som nic take nezistil. Dufam, ze velkostou su rovnake, nerad by som kupil nejaku malu verziu ako pre babiky. Skuste poradit prosim. Za rady vopred dakujem.

janinka2010
5. jún 2014

@carina maji nejakou webovou stránku?jak je to daleko?dekuji za info

poppy1
7. jún 2014

baby prosim vas aky je rozdiel medzi kocikom gesslein F1, F4 a F6? dakujem!!

malinovka333
9. jún 2014

@poppy1 no F4 a F6 maju uplne inu konstrukciu,F6 sa da preklapat rucka a F1 sa neda preklapat, ja by som chcela vediet rozdiel medzi F6 M6

smileko
13. jún 2014

@malinovka333 pri f6 vies menit predne kolieska - bud velke alebo male otocne M6 myslim tuto moznost nema

malinovka333
14. jún 2014

@smileko aa dakujem lebo fakt sa mi zdaju uplne rovnake a niekedy taka malickost, a nevies prosim ta mne ta strecha nejak stale pada na F6, neviem ci to tak ma byt alebo nie ale nestoji mi pekne pevno ,ale videla som niektore kociky a tiež to tak mali

zuzuzv
14. jún 2014

a má tu niekto skusenosť s F10 air + ?

smileko
14. jún 2014

@malinovka333 nam niekedy staci dotiahnut imbusakom ten srobik, co je na strieske dolu (v takom ciernom kruhu)

beruska.zuzanka
19. jún 2014

Ahojte, už ste videli tento zázrak?

http://forbaby.sk/index.php?mod=catalog&idProdu...

vylepšený swift, ideme ho zajtra pozrieť 🙂

olivs
29. jún 2014

Ahojte, kupili sme gesslein f6 v zakladnej vybave, automaticky som chcela dokupit aj tasku, zarazilo ma tu ale v tejto diskusii ze ju moc neodporucate.. odkial ste teda kupovali a co by mala splnat aby bola prakticka? vdaka..

kikasi
8. júl 2014

baby, viete mi poradit nejaku stranku, kde by som zohnala náhradnú rukoväť na F4 combi? neviem sa po to dopatrat. dakujem moc..

kajuska01
9. júl 2014

@kikasi skus forbaby.sk zavolaj sa a popytaj oni objednavaju nahradne diely

malinovka333
12. júl 2014

@olivs prečo neodporucaju? ja mám f6 s taskou a som spokojna,

olivs
12. júl 2014

@malinovka333 tak to rada pocujem,lebo som nakoniec kupila aj tu🙂 len babo tu este nie je tak na praktike vyskusanie si este pockam..

malinovka333
13. júl 2014

@olivs podla mmna to staci, ved tam bude max 6-7 mes. moj ma 5 a vcera somskusala sportivy ale je to to iste ci tam ma tasku alebo nema, este sa do nej zmesti 😀 ,a ja som to mala spolu takze o vanicke som neuvazovala, ty si aky kupila?ja som s nim velmi spokojna nelutujem, aj ked vsetci pisu ze je tazky,ale mame velke auta tak sa tam zmesti

olivs
13. júl 2014

@malinovka333 jaj, no hovorila som o "wickeltasche" takze tej na plecia.. ta vanickotaska je jasna, tu mame tiez spolu.. teraz len rozmyslam o dalsom prislusenstve, co stoji za to prikupit a co nie.. mame teda tie nahradne kolesa (prekvapilo ma ze tie su nafukovacie) a tu tasku na plece.. este budem chciet nejaku sietku proti mucham, mozno nie original gesslein, uvidim.. a paci sa mi aj ta deka, "wohlfulbed", ale tu asi nahradim niecim inym.. a kupili sme f6, tento odtien http://www.kinderwagen.de/Kinderwagen-14t/Gessl... (cakame dievcatko, tak dufam ze to nebude moc tmave)..

olivs
13. júl 2014

@malinovka333 inak, ty mas f6air? tie nahradne kolieska su nafukovacie ci nie? lebo my sme kupovali v nemecku a zda sa mi ze tie co ma v ponuke forbaby su menej masivne..

malinovka333
13. júl 2014

@olivs tak prepac ja som to s tou taskou zle pochopila ja ze tu tasku namiesto vanicky 😀 ,ja mám f6 ale nie ten air, len f6, predné kolieska nie su nafukovacie,a co pozeram ani tvoje nevyzeraju nafukovacie,sietku kup urcite, to ti staci aj obycajná, ja mám este z prveho kocika a je dost velka,a tasku mám z dm babylove, je dost velka, kvalitna,a kolesa mám este aj tie velke do terenu,predne sa daju vymenit a su take iste velke ako zadne,este si chcem nejaku podlozku druhu zohnat, len tu ich nie je dostat a cez shop su strasne drahe, vy ste v nemecku? 🙂

olivs
13. júl 2014

@malinovka333 nie nie sme🙂 iba manzel tento vikend bol.. este je na ceste.. kocik som este nevidela nazivo, akurat ho vezie,neviem sa dockat! tie kolesa som myslela tie nahradne terenne - tie mas nafukovacie? lebo my ano.. inak tie podlozky - loopy - co som si vsimla su v nem. plus minus za tie iste ceny..:(

malinovka333
13. júl 2014

@olivs nie nie su nafukovacie ani tie,su penove alebo co to je, tez sa z kocika, mne sa velmi paci