Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

omajevaskida
14. okt 2015

@sweetjanka Ahoj no ja som bola totálne sklamaná z kočíka poslala som ho naspäť Keď som malého obliekla a dala do fusáka nôžky mal až na madle a hlavku skoro v strieške aj keď som to madlo skúšala nakloniť stále bolo nízko a neviem si predstaviť že by mal ešte overal a hrubší fusak tak sme ho vrátili a vrátili mi peniažky a nakoniec sme ostali pri golfíku v ktorom má oveľa viac miesta ale asi záleží aj aké veľké je dieťatko no ale nám ten kočiarik nevyhovoval asi tak pekný deň🙂

sweetjanka
14. okt 2015

@omajevaskida ..mne sa kocik paci velmi, akurat strieska je nic moc..nafotila som madielko..syn ma 15 mesiacov je vacsi ako priemerne deti, a miesta ma stale dost v nasej s4 air plus.. som spokojna

omajevaskida
14. okt 2015

@sweetjanka No môj má rok aj 8 mesiace a bol mu malí ten kočík ale ak si spokojná to je hlavné a tá strieška taká je tenšia to máš pravdu

omajevaskida
14. okt 2015

@sweetjanka no ja som mala taký tmavo modrí a ale ten druhý golfík som viac spokojná je dokonca aj širší dlhší ale koľko ľudí toľko chutí 🙂

sweetjanka
14. okt 2015

Mas pravdu v tom, ze ked podrastie, budeme bud potrebovat golfac, al.uz budeme bez kocika.golfac som mala chico miltiway no nesadol mi. Tazko sa ovladal jednou rukou..tak som chcela kompromis medzi gofacom a sportakom..aký to mas golfac?
@omajevaskida

omajevaskida
14. okt 2015

@sweetjanka Silver cross reflex teraz som pozerala že v bazári sú dve za smiešnu sumu ja som za svoj dala 310 eur čo je dosť ale je super ovládať sa dá aj jednou rukou nosnosť 25kg do úplného ľahu nánožník odpružený gumené kolieska veľká strieška no je super bude rok v januári čo ho mám len do zimy som chcela gesslein ale dopadlo to tak ako dopadlo tak ostávam pri ňom 🙂

sweetjanka
14. okt 2015

Tiež je toto volba na zimu, maly este sem tam spinka v kociku, tak som dlho hladala..aky kocik kupit..mala som ich uz zopar,mam uz 3dieta 🙂 a fakt som sa dlho rozhodovala aky kupit.

@omajevaskida

omajevaskida
14. okt 2015

@sweetjanka Ja tiež som mala via kočíkov, keď toľko ich je človek sa nevie rozhodnúť že a podľa mňa dokonalí nieje každý má niečo čo pri používaní zistíš že ti nesedí 🙂

neodada1
6. nov 2015

Dievcata, videli ste novy Gesslein Indy? Novinka pre rok 2016. No odpadla som! Je to najlepsie, co nasi kamosi Nemcuri zatial vymysleli. Skoda,ze nebol na svete skor ako my. To bych aj dakeho sponzora nan zohnala 🙂

katkasofi
9. dec 2015

Baby prosim Vás mate niektorá F3? My sme ho kúpili, je super až na polohovanie chrbátiku... Ma len 3 polohy. Lieh, pololeh a sed... Lenže ten sed je skoro v priamom uhle a malá mi padá..boli sme reklamovať a vraj chyba od výroby... Niekde som čítala zase že 2015 sú všetky takto... Neviete poradiť?

katkatt
18. dec 2015

ahojte, zvazujem Gesslein kvoli velkemu priestoru na lezanie pre dieta. Viete mi prosim strucne vysvetlit zaklade rozdiely medzi M4, M6, F6? Nejak je tych typov vela, stracam sa v tom.

janka301
19. dec 2015

@katkatt Ahoj,mi máme F4, r.v.2013,a myslím,že rozdiel je hlavne v konštrukcii,na M6 vieš vymeniť aj predné kolieska za veľké do terénu,no nám sa zdal oproti F4 mohutný.F4 zvládla piesok,kalamitu sneh,kamene...pre nás ako veľké plus je plocha na ležanie cca 92cm,úplne do ľahu,a strieška.Moja malá ma 96cm, 32mesiacov a krásne v nom spí aj 2hodiny vo fusaku...No je lepšie ho vidieť naživo,ja kebyže ho nevidím,určite by sme ho dnes nemali...a toľko farieb na výber má malokto....

llela
26. dec 2015

Dievcata nebudete niektora predavat F4 alebo F4 air plus..pre dievatko alebo univerzalny? ale s pevnou vanickou.

katkatt
26. dec 2015

@janka301 dakujem za odpoved 🙂 nakoniec sme kupili z bazaru M4, ma len 4 kolesa, dve predne male, ale snad na tuto zimu bude stacit, dufam, ze nas neprekvapia zaveje 🙂 ja som hladala hlavne velky priestor na lezanie, polohovanie do lahu a otocenie do protismeru. To splna, takze tu hmotnost musim akceptovat 🙂 oproti predchadzajucemu Jane Nomad je to teda tank, ale snad nam dobre posluzi, kedze tam maly zaspava 3-4x denne, tak nech ma pohodlie...

janka301
26. dec 2015

@katkatt f4 nie je mohutná ani ťažká, no účel spĺňa, a aj naša malá rada spi v kočiari...

meluela
27. dec 2015

ahojte, mate niekto s4 (buggy) a pouzivali ste ho najprv s vanickou? skusenosti? vaham medzi s4 a f4, s4 ale nema take pekne farby na vyber 😉

katkatt
27. dec 2015

@janka301 a tiez ma F4 taku velku plochu na lezanie cca. 90x34cm? ale nie je asi otocna do protismeru

janka301
27. dec 2015
janka301
27. dec 2015

@katkatt do ľahu aj otočne
@janka301

katkatt
27. dec 2015

@janka301 paradny! 🙂

llela
27. dec 2015

@janka301 krasny je , nahodou ho predavat nebudes🙂 prosim ta ako si snim spokojna? je to F4 alebo F4 air plus. Ja mam moznost kupit F4 velmi nad nou uvazujem.,...na vysku je dost miesta ked sa streiska zatiahne a pruzi dobre?

llela
27. dec 2015

@janka301 citala som tvoj popis vyssie..mozem sa ta opytat este ze ked ti mala sedi v nom, ci jej vies zatiahnut striesku nad hlavu, ci jej uz nezavadzia...a kolko jej hlava vytrca ponad operadlo

janka301
27. dec 2015

@llela ahoj, no strieska je už nadoraz skoro. , keď sedí kolmo, no nevadí jej to, ona sa posunie sama nižšie, a hlava neviem, no odfotim

janka301
27. dec 2015

@llela mám f4, nie air, a moja má v apríli 3roky, určite ho predám, no ja nemám vaničku len prenosnú tašku, nakoľko by sme vaničku nevyužili, lebo v júli už sme ju nosili v športovom, bolo teplo

janka301
27. dec 2015

@llela zimná úprava

vieri17
1. jan 2016

Ahojte budem predávať F4, používaný asi 6 mesiacov,hnedý,bez poškodenia.Ak by bol záujem napíšte❤️A všetko dobré v nivom roku😉

vieri17
11. jan 2016

@vieri17 oprava mám na predaj S4😉

zojaaa
12. jan 2016

Kupim madlo gesslein swift

sajfer
15. jan 2016

@katkasofi ahoj, my mame F3 kupovanu v roku 2013 a tiez ma len tri polohy. Nikdy som sa nad tym nezamyslala, dcerka sedela rovno, nepadala. Ale teraz mame druhe babo a mas pravdu, syncek je vzdy padnuty na boku, presne ako tvoja na obrazku. Ja som myslela, ze to on sa tak zvali a len ho narovnavam...... kde si kupovala kocik, ak sa smiem spytat. dik

katkasofi
15. jan 2016

@sajfer ahoj. V Partizánskom. Dala som ho hned na reklamáciu a vymenili mi ho, teraz má štyri polohy... Mohla som ho používať a poslali mi cca za 2 týždne novú konštrukciu sedačky