Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

peggy722
29. nov 2012

@kikimaruska Tak mně právě vyhovuje ten jejich jarní fusak, ten mám ráda, ale ten zimní mně moc nenadchnul. Mně se ty zipy strašně zadrhávaly, on an tom kočáře vypadá hrozně pěkně, ale praktickej moc není. A další kapitolou je upevnění. Žádný ty poutka mi tam nepasovaly, pořád mi ujížděl, takže jsem si je musela předělat, ale to jsem předělávala i u toho jarního 😀 .

veronka
29. nov 2012

@kikimaruska takze radsej fusak ako nanoznik? Ja som ani minulu zimu uz nemala fusak, mavala som na malom deku a nanoznik. Asi dam znova ten usit.

Baby, ake mate podlozky, alebo ako riesite, aby sa vam deti nesmykali dole?

veronka
29. nov 2012

Co poviete na original gesslein nanoznik? Aky je? Ci radsej dat usit?

kikimaruska
29. nov 2012

@peggy722 no popravdě já nemohla upevnit ani topho Eisbarchena...prostě jakmile to není origo, tak je problém. 😒 Vždycky sem to nějak zavazovala dozadu a boky ke konstrukci těma olivkama (Emitex). Jarní sem měla taky a ten zas nevyhovoval mě...hned jsem ho prodala. 😅 , jak říkám, každému vyhovuje něco jinčího. Ted sem si pořídila uplně jiný a ten se nedá taky moc dobře přidělat bohužel (zlatý Emitex), ale zas má uvnitř berana a to bylo pro mě duležité...
@veronka já měla podložku šitou na míru, oboustranou...a my fakt v zimě jen s fusakem, já sem prostě fusaková a chtěla sem aby měl malej teplo pod zádíčkama, když mi hodně spal a kolikrát jsem vyjela ven přímo na spací procházku, že mi ji celou prospal 🙂 ...a taky jsme byli na vesnici, jezdili v přírodě...třeba ve městě je pak asi tepleji, nevím 🙂

kikimaruska
29. nov 2012

@veronka originál mi nedoporučil ani přímo dovozce...měla sem taky šitý...(nebo spíš mám, kočárek čeká na půdě 🙂 )

veronka
29. nov 2012

@kikimaruska kto ti sil podlozku a nanoznik? nesmykal sa ti maly na tej podlozke?
na ceskom mmb som nasla viac bab co siju, napr: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=942141
darint, natydom

cerimi77
29. nov 2012

ahojte, chcela by som poprosiť o radu ohľadom kočíka gesslein, uvažujem nad jeho kúpou, chcela by som S4 Sport, máte niektorá skúsenosti, popr. s iným typom tejto značky? chcela by som ľahký s skladný športiak, kde by sa dala dokúpiť vanička príp. prenosná taška, ale zároveň priestranný pre dieťa, aby sa tam dieťa aj dobre vyspalo a veľmi sa mi páčia kočíky, na ktorých sa dá strieška úplne dole po madlo, resp. aspoň tak nízko, aby na dieťa nefúkalo, príp. nesvietilo slnko, veľmi pekne ďakujem za všetky rady 😉

kikimaruska
30. nov 2012

@veronka darint to šila 😉 když ji jukneš do albíčka, najdeš tam náš kočár ve spokojených zákazníčcích 😉 . Já sem si u ní nechávala šít podložky na víc kočárků. Na podložce se malej nesmýkal, ale každopádně dokud dítko nesedí, je to problém. My v F4 jezdili, když už prcek seděl...Nakonec jsem pak v akci stejně ještě dokoupila Loop, a ten sedí absolutně super, takže mám F4 s Loopem....dá se pěkně uchytit, nikde nic neodstává, ale jako ekonomy variantu sem měla nejdříve ušitou vložku.

kikimaruska
30. nov 2012

ježiš to Y mi nějak ujelo 😀

peggy722
30. nov 2012

@veronka Já jsem si jí ušila a teď používám tu zadní část od toho Emitexu, právě aby to měla teplý a vepředu máme nánožník. říkám si, že až se ještě ochladí, tak za prvé bude o dost víc oblečená, za druhý ona Ela už v kočárku moc není, když má dobrej den, tak všechno odchodí a kočárek používám na odvoz školní aktovky a přidružených zavazadel 😀. A když bude nejhůř, tak vezmu sebou ještě flísku.

renisco
30. nov 2012

@veronka pro větší dítka je lepší fusak se zipem uprostřed - vlastní zkušenost 😀

renisco
30. nov 2012

@veronka podložky jsou s poutky, takže se uchycují a mezi nožkama, jak je ta spona, tak tu dáš nahoru na podložku a drží to super. já tu někde dávala i fotky, ale to bude asi hodně vzadu.

originál nánožník je naprd - tenký, blbě tam sedí... takže pokud, tka si nechat ušít nebo použij emitex.

leusska
3. dec 2012

baby naco je v c-lift taske pri nozickach ta sietka? Dost mi tam zavadzia...

renisco
3. dec 2012

@leusska na nic... teda já na to nepřišla...

nadoviva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninan2
6. dec 2012

@nadoviva no ta C-lift taska je ako fusak, takze zbytocne kupovat dalsi. Hej, staci uz len deku. A babo ma mat zimny overal atd.

kajuska01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucille85
13. dec 2012

@nadoviva ahoj, my máme F1 a já teda mám v kočárku ještě ten jejich fusak sleepy a tam dávám malého jen v domácím plus overal a čepice...

lucille85
13. dec 2012

@leusska taky nechápu, kdyby se dala aspoň oddělat je tam nešikovná..

kyti75
18. dec 2012

Ahoj holky,
sundávali jste někdy buggy nádstavbu z kočárku F4? Čekáme totiž třetího prcka a já zvažuju, jestli koupit klasiku houpací a pak přejít na Buggy nebo jen dokoupit tu jejich korbičku s autosedačkou. Tak chci vědět, jestli jste to někdy sundávali, jak to jde udělat.
A poradíte mi? Je ten podvozek dobrý i na miminko? Já měla právě u obou kluků klasiku, tak nevím, Cenově to vyjde podobně.
Děkuji 😉

renisco
20. dec 2012

@kyti75 používala jsem F4 s otočnou sportovní sedačkou a nemůžu si stěžovat - super. Hlubokou korbičku a autosedačku jsem neměla. Když byla malá větší, přehodila jsem na buggy sedačku.

lalia123
7. jan 2013

Ahojte dievcata, chcela by som sa Vas opytat na material a farbu, ktoru mate na gessleine, ci Vam nevybledla. My mame zalusk na cervenu korbicku (kombinovanu s karom), ale dostali sme echo, vraj cervena velmi bledne. Trochu uvazujem aj nad bielou eko kozou. Ak by ste mali niektora dobru ci zlu skusenost, napiste mi, prosim. (ta eko koza sa mi velmi paci, ale bojim sa, ci sa v tom babatko moc cez leto nepoti a ci sa to dobre udrziava) Dakujem

nadoviva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
larby
7. jan 2013

Ahoj holky. Prosím poraďte! Chtěla bych hlubokou korbu Gesslein, ale co potom? Stačí S4 Buggy (nástupce F4 buggy)? Nebo bych měla radši koupit sporťák F4? Buggy vychází levněji, jde taky do lehu, jen nejde otočit, abych na prcka viděla. Pořád váhám, jestli není na Buggy po korbě moc brzy 😖 Jde mi i o hmotnost.

renisco
8. jan 2013

@larby já osobně bych po korbě do buggy nešla. termín květen, zhruba půlroční bude v zimě a nedokážu si představit, že bych tam dala půlroční - ne kvůli lehu, ale kvůli tomu, že ta golf sedačka má tenkou boudičku a tenký materiál celkově (pozn. - tohle je jen můj pocit, vím, že bude ve fusaku atd, ale prostě jsem nemohla).
Volila bych otočnou sport. sedačku - ta se dá použít od narození, vydrží rozhodně déle, a díky "U" dílu se dá udělat teoreticky i korbička. A pokud chcete hlubokou, tak bych z ní do buggy já osobně nepřešla.

ninan2
8. jan 2013

@larby Buggy je vhodny pre vacsie deti, min. tak 9 mesiacov, idealne aj rok... a hlavne ak ide a o zimu, ako pise renisco...

larby
10. jan 2013

@renisco
@ninan2
Děkuji 🙂

bubla30
13. jan 2013

ahojte, rozmýšlam o kupe f6-ky- boli sme aj jeden kuknut, ale mam trochu strach z tých kolies- terennych- su nenafukovatelne a zda sa mi, ze dost trmacaju na nerovnom povrchu- na zlom chodníku napriklad...mate s nimi skusenosti? neviete, ci a kde sa daju zakupit na tento typ kociara nafukovacie kolesa? na nete sa mi nepodarilo nic najst...pripadne ci by boli nafukovacie kolesa napr. z trendu ci F2 kompatibilne s F6? inac sa mi ten kociar velmi paci a viac menej rozhodne, ci sa mi zmesti do kufra autaemoticon

martina05
13. jan 2013

@bubla30 ja by som za nafukovacie nemenila za nič na svete.... S nafukovacími sú len problémy, kamoška v kuse riešila nejaké defekty.... Tieto sú super a naozaj aj do terénu...My sme boli s F6 na Reinerovej chate vo Vysokých Tatrách - úplne v pohode

sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz