Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
8. mar 2013

@berticka vložku do něj určitě. Menší dítka v něm sjíždí a vložka hodně pomůže. Jen musí být pevná, ne žádný tenký hadr...

berticka
8. mar 2013

@renisco Díky. A můžu se zeptat na nějaký konkrétní tip nebo značku té vložky, který tam přesně pasuje?

berticka
8. mar 2013

@renisco Díky, mrknu na to 🙂 A jinak jsi s kočárkem spokojená? My ho koupili včera, byl v akci (výprodej) za výbornou cenu, tak jsme neodolali...

kikimaruska
8. mar 2013

@berticka já sem pak dokupovala přímo jejich Loop a sedí taky skvěle a je hezky vycpaný, dítko nesjíždí...ale to je uplně jiná cenová kategorie...měla sem dřív taky šité vložky, ale byly slaboučké...jak píše renisco, koupit nějaké vycpané 😉

renisco
8. mar 2013

@berticka co se jízdních vlastností týče - byl ten NEJ!!!
krásně odpružený, jízda lehounká - i do kopce, má super těžiště. Nájezd na chodník - lahoda!
Měl samozřejmě i své mouchy, ale ty jsem si vylepšila po svém. Jediné, co mě na něm zaráží je to, že nemá pojistku proti rozložení, ale to se dá vyřešit nějakým páskem.

berticka
8. mar 2013

@kikimaruska A kdes tu originální vložku objednala? Můžu se zeptat, na kolik tě vyšla a jak dlouho se na ní čekalo?

kikimaruska
8. mar 2013

@berticka já ji objednávala už před 3 roky, čekala sem na ní 14 dní a kupovala sem jí v Eshop Baby...tam byla nejlevnější. Stála teda víc, protože je to komplet i na vložnou tašku atp (do F4 využiješ jen část). Dřív se vyráběly i dvě sady...jedna snad jen na to sezení a pak se rozjely celé sady i s tím pásem na tašku atp...ale koukala sem, že ted mají taky lepší ceny, ale pořád oproti ušité vložce uni je to prostě vyšší cena 😅 ...ale zase se to ani nehne, má to stejně našité poutka, se kterými to skvěle drží (ale poutka Ti na přání našije i ta švadlenka).
http://www.eshopbaby.cz/loop-2012-vlozka-gesslein/

renisco
8. mar 2013

@berticka já jich měla hodně - na fotu je jen polovina (tady jsou v jiném kočárku)

jinak ta origo vložka gesslein je tenší než ty, co jsem dala ty odkazy od paní z MMB

berticka
8. mar 2013

@kikimaruska Děkuju, já bych ty peníze za to asi i dala (nový kočár nás vyšel na necelých 5 tis., tak bych si udělala radost), ale děsná je ta dodací lhůta 6-10 týdnů...to už bude půlka jara za námi ☹ To mě na těhle kočárcích vždycky odrazovalo, nechtěla jsem na něj čekat tak dlouho.

berticka
8. mar 2013

@renisco To jsou úžasné vložky 😵 A sedí tedy dobře?

berticka
8. mar 2013

Holky a ještě - co sluneční clona? Doporučili byste nějakou? Já jí používala u hlubokého kočáru, ale nikdy jsem z ní nijak nadšená nebyla, nakonec to vždycky stejně vyhrála plena přes boudičku 😖

kikimaruska
8. mar 2013

@berticka já používám clonu od Teutonie...tenhle kočárek sem totiž měla taky a clonu sem si nechala...sedla mi nejvíc. Do korbičky sem ale taky dávala plenku 😉

renisco
8. mar 2013

@berticka je hlavně důležité tam mít ty poutka - jak navrchu, tak v těch bocích sedu. a ta sedací část se dá uchytit tou sponou od mezinožního pásu - ani se to nehlo...

renisco
8. mar 2013

@berticka já s clonou neporadím, já si boudu prodlužovala a ještě si tam našila kšilt + navíc okýnko. a s ruční brzdou byl nej 😉

berticka
8. mar 2013

@renisco Teda ty jsi šikovná, klobouk dolů... 😕 😵

renisco
8. mar 2013

@berticka jsem do toho byla zapálená - teď už bych do toho nešla ani omylem 🤐

berticka
8. mar 2013

Tak jsem dneska vyjela na první procházku s F4 Buggy - holky, mě se ani nechtělo domů !!! Jsem nadšená, malá byla hodná, koukala se, nakonec usnula a hezky se v kočárku prospala. Jen se mi trochu zapíchali kamínky do koleček, ale to je u pogumovaných kol asi normální.

beruska.zuzanka
8. mar 2013

ahoj holky, aký je pls rozdiel medzi radou kočíkov gesslein F a M? Ďakujem, inak medzi favoritmi mám F1, F4, F6 a M1

Ďakujem za info 😉

renisco
9. mar 2013

@beruska.zuzanka ta M neměla vyměnitelné přední kola co si tak vybavuju...
Já byla nejspokojenější s F4

renisco
9. mar 2013

@berticka kamínky jsou normální...
a je fakt, že s F4 se jezdilo nádherně - tak lehkou jízdu jsem zatím s žádným kočárem neměla jak s ním...

peggy722
12. mar 2013

Jo je fakt, že jízda je s F4 úžasná. U nás si ho chválil i manžel 🙂 . Ty nájezdy na obrubníky jsou skvělý, ze začátku jsem měla problém si zvyknout, že za něj nemusím tak rvát jako za ten starej kočár, prootže s emi ho jednou podařilo překlopit 😅 . Ale na jaře už taky půjde z domu, bude se mi stýskat, ale co se dá dělat. Na rychý přejezdy jsem si už koupila jenom jetý Pliko. A po zkušenostech s F4 jsem si novej nákuppní košít ušila jedna dvě 😝 . A je jak novej.

babbota
18. mar 2013

Ahoj holky, nechce se mi pročítat celá diskuze, tak na vás mám dotaz. Pomalu se poohlížím po golfkách a jelikož teď máme Gesslein Future, chtěla jsem se v ás, keré máte Swift zeptat, jak jste s ním spokojené...Díky za odpovědi 🙂

eellik
18. mar 2013

@renisco Dobrý den.Nemáte náhodou kontakt na nějakou maminu,která prodlužuje stříšky na kočárku?Koupila jsem si vloni na dovolenou Swift a ta střecha je hrozně malá.Vím že kdysi tady byl odkaz na nějakou maminku,ale nemůžu ho najít.Díky E.

eellik
18. mar 2013

@babbota Já jsem přešla z F2 na Swift jen kvůli tomu,že jsem potřebovala na dovoleno něco malého a úzkého.Svůjúčel splnily,ale znovu bych do nich nešla.Má špatné držení a špatné ovládání.F2 byla lehká a ovládání jednou rukou pohodička,ale u swift musíte použít obě ruce a ještě se nadřete.Naštěstí je moc často nepotřebujeme 😝 .E.

babbota
18. mar 2013

@eellik děkuji moc za názor 🙂

droby
18. mar 2013

@babbota ja som so swiftom velmi spokojna. to mam uz druhy, prvy z druhej ruky do sluzil a po patrani som sa aj tak znova rozhodla pre neho. aj ked je golfac ale tym ze ma rucky k sebe sa mi super drzi a aj ovladat jednou rukou sa da, maly sa mi v nom v pohode vyspal, milujem ho, lahucky, lahko ovladatelny, skladny genialne, aj som ho s malym 14,4kg trepala v autobude bezproblemov.

cernalu
18. mar 2013

ahoj holky, chtěla bych se zeptat na F4? jak jste spokojené? Popřípadě nebude ho některá prodávat? Díky 🙂

babbota
18. mar 2013

@droby také děkuji za názor 🙂..asi to bude těžké rozhodování...bohužel jediný prodejce Gesslein (kamenný obchod) je pro mě dost z ruky, tak chci co nejvíce názorů, než se tam vypravím ho vyzkoušet 😅

droby
18. mar 2013

@babbota neni zac. mozno najst mamicku z okolia co ho ma. prvy som kupovala z netu tiez som ho nepoznala a sadol mi, pri druhom som zas vymyslala ci najdem nieco ine ale nenasla som.