Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
23. júl 2013

@biba321 PP GT je 3 kolka, F4 je 4 kolka... to jsou hlavní rozdíly.
GT je tank, těžký a tuším má obr košík - F4 je lehčí. sedačkou nevím, možná i na stejno...

já bych volila F4 - možná proto, že jsem ho měla a byl fakt super...

biba321
24. júl 2013

Prosim mohli by ste mi niektora maminka pomerat rozmery Gesslein F4 - dlzka opierky chrbatika,a dlzka sedacej casti ? dakujem moc

beruska.zuzanka
24. júl 2013

@biba321 Plocha na ležanie 96x34cm

Šírka operadla 44cm

Výška opierky chrbta 60cm

renisco
24. júl 2013

@beruska.zuzanka ta výška opěrky zad nemůže být 60cm - to nemá ani největší concord nebo baby jogger...

opěrku zádovou měl gesslein nějakých 48cm na té otočné sportovní nástavbě
a nějak podobně to měl i buggy

beruska.zuzanka
24. júl 2013

@renisco je to skopírované zo stránky predajcu, podľa mňa tým myslia výšku od sedu po strechu, lebo tá toľko meria

renisco
24. júl 2013

@beruska.zuzanka jj - tak s tím bych souhlasila, že to bude výška boudičky...

biba321
25. júl 2013

@renisco prosim ta a neda sa ti odmerat ozaj plocha na lezanie v tej F4? by som to chcela porovnat,ze ktory sportiak je taky naj pohodlnejsi,ze aj velke dieta sa v nom vyspi,nam maly spi vonku aj 2 hodiny
a ten babby joger je nejaky velky,a je kvalitny?
dik moc baby

renisco
25. júl 2013

@biba321 já ten kočar už dávno nemám, ale otočná sportovní nástavba měla ložnou plochu 100cm po prodloužení nožní opěrky, zádovka sem našla že cca 45cm ta buggy sedačka má ložnou plochu 88cm a zádovku 47cm.

Baby jogger je velmi prostorný, zádová opěrka je dlouhá - vleze se tam i 6 leté dítě - mají i velkou nosnost (podle toho, který typ). Kvalitní bych řekla, že je - líbí se mi na něm hlavně to, že po roce ježdění není vůbec rozvyklaný (což gesslein byl)...

biba321
25. júl 2013

@renisco super dakujem moc,a ten baby jogger nejaky konkretny typ mi vies odporucit? vobec ich nepoznam dakujem moc

renisco
25. júl 2013

@biba321 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/renisco/albu...

já mám Baby jogger city mini GT (trojkolka, kola plněná gelem, polohovací rukojeť).
nebo je velmi oblíbený Baby jogger city mini (je jak ve 3 kolové verzi, tak ve 4 kolové - kola jsou plastová a nemá polohovací rukojeť).
oba nemají polohovací podnožku, ale to spoustu mamin řeší vycpáním té spodní části...

marekmotyka
31. júl 2013

Prosim Vas mame 2r syna,je vysoky,ktory si vybrat kocik buggy F4 alebo babyjogger city mini?Ktory je kvalitnejsi?DAKUJEM

renisco
31. júl 2013

@marekmotyka šla bych do BJ

marekmotyka
31. júl 2013

A viete mi poradit kolesa na city mini sa lahko opotrebuju?Predsa len GT je drahsi a uz sa nam nechce do toho vrazat peniaze.Mate negativne skusenosti s trojkolkou citi mini?Vdaka

renisco
31. júl 2013

@marekmotyka opotřebují se víc, než u GT. tam je rozdíl pouze v kolech a v tom, že GT má polohovací rukojeť, city mini ji má pevnou. nebo jestli nechcete tolik investovat, mrkněte na Bebe beni izzy. neměla jsem ho, ale docela je chválený. Jako ona ta F4 není špatná, já ji měla hrozně ráda, ale není tak pevná jako je city mini, bude víc rozvyklaný, pokud budete brát bazarový.

kikimaruska
3. aug 2013

Maminky máte tu některá model F3 nebo F3 air model lońský 2012 nebo 2013? Nemohu nikde najít žádné video, obchod s Gessleinem je hodně daleko...Pořád mě láká, ale byl by to zase kup na slepo...Děkuji.

cernalu
8. aug 2013

Holky prosím jak sundám madlo z S4/F4 buggy, nějak nevím ja na to 🙂

renisco
8. aug 2013

@cernalu zmáčknout zobáčky - občas to šlo ztuha...

luceka
21. aug 2013

Holky, prosím, nevíme jaký skejtík pro staršího sourozence by seděl k F6? 😕
vím, že se tu kdysi ptala @vdovec ale nenašla jsem odpověď...

jitulindaj
22. aug 2013

holky co máte podvozek F4, mám na vás důležitý dotaz, moc prosím o odpověď...koupila jsem si zánovní \F4 air a mám pocit, že jsou volná "řídítka" - mám zkrátka pocit, jakoby část(tyčka), která vede od sklapovacího pantu k pantu, který nastavuje výšku řídítek, byla nějak volná. Když se opřu o řídítka abych nadzdvihla přední kolečka, tak se prvně "ohne"(pohne směrem dolů, kterým tlačím) horní část, až pak se zvedne kočárek...je mi rozumět??!
není to vada konstrukce??? čekala bych, že celá ta osa od malých koleček k rukojeti bude pevná, jako jedna celistvá "tyčka" a místo toho při zatlačení v tom pantu jakoby zapruží....
máte to taky tak?

jitulindaj
23. aug 2013

@renisco
@cernalu
@beruska.zuzanka holkyyyyy,prosiiiim,nevedela byste nektera poradit na muj predchozi dotaz ?????

beruska.zuzanka
23. aug 2013

@jitulindaj nemám f4 ale myslím si, že kočík by nemal byť akokoľvek rozviklaný...

renisco
23. aug 2013

@jitulindaj můj názor - trošku by se to hýbat mohlo, protože je to zrovna spoj na skládání, ale ne teda nějak extrémně.
ono totiž častějším skládáním se nýty ještě víc povolí a kdo ví, jak bys to měla potom.
Já bych to buď sklepala sama - ALE jen pokud by byl kočárek po záruce, páč to už bude vidět a nebo pokud je to opravdu moc, bych to poslala zpět, ať se na to mrknou. mě se spíš hýbala rukojeť v tom kloubu, protože ta musí být trošku povolenější, jinak se ten zobáček nedal zaklapnout, ale dolů v tom ohybu při skládání ani nějak ne, co si vybavuju...

ada22
23. aug 2013

@jitulindaj Ahoj spíš to vypadá na volnější konstrukci. Mám kočárek tři roky starý a to co popisuješ se mi nestává. Jasně, že konstukce jistou vůli má, ale není to znát při jízdě nebo natáčení kočárku. Ale taky v tom může hrát roli, že už mám celkem těžké dítě, které kočárek zatíží.

jitulindaj
23. aug 2013

děkuji holky za názor..měla jsem kdysi inglesinu podvozek Ergo bike, později golfky Zippy a tohle to nedělalo..al je možné, že Zippy i Ergo mají ty tyčky od koleček k řídítkům vlartně skoro celé zdvojené, protože se neskládají přehnutím, ale zasunutím :-/
no měla jsem totiž obavu, jestli jsem nekoupila nějaký padělek :-// jak bych to poznala, holky? Myslíte že by se to mohlo stát?

ada22
25. aug 2013

@jitulindaj Zkus nafotit, kde to má přesně vůli. Myslím, že o padělek půjde těžko. 🙂 Ale případně pošli i foto celého kočárku. My ti to zhodnotíme 🙂

ada22
26. aug 2013

@jitulindaj Tak včera jsem vytáhla F4 a je fakt, že když zatáhneš za rukojeť směrem nahoru, tak v místě kde se to skládá je malinko vůle. Ale na jízdu to nemá vliv. (-:

jitulindaj
26. aug 2013

@ada22 moooc díky, taky to tak sleduju!!! zkusila jsem to nafotit ale to nejde:-/ ta vůle je malinká, spíš je to jen záležitostí toho kloubu-prostě se to tam skládá, tak tam maličká vůle být musí, asi,no.
když se opřu směrem dolů, tak to naopak hezky zapruží-myslím, že to odpružení je fakt dobré !

valika_val
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valika_val
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jitulindaj
26. aug 2013

@valika_val a jen bugynu samostatně neprodáš??...PS nemáš náhradní vyměňovací kolečka místo otočných ( brala bych je na zimu!)