Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

zdh
25. feb 2011

@tilly a tak myslíš teda, že ta velká kola jsou nafukovací a i s aretací a ta malá to samé jen ale v plastu?

tilly
25. feb 2011

@zdh ano, velke kolieska si mozes vybrat, bud plastove alebo nafukovacky, ale male su len plastove

zdh
25. feb 2011

@tilly tak zatím moc díky za odpověď.. musím se podívat, kde se to u nás v čechách prodává.. a hlavně za kolik by vyšel set 😅

kvetinka211
25. feb 2011

Ahojte, konecne nam prisla nasa F6 🙂 Mozem teda odporucat nemecky internetovy obchod babykarre kinderwagen (link nepisem kvoli Pravidlam), prisel sice par dni po tej 30 dnovej lehote, ale inak vsetko ok ... posielaju do ciech a do rakuska a vyjde to cca. o 100e lacnejsie nez v kamennych obchodoch na sk.

jaa
25. feb 2011

@zdh Já mám zrovna nafukovací... 😉 HOLKY BUDU KONCEM KVĚTNA NEJSPÍŠE PRODÁVAT f2 COCOON SPORT S KOMPL.VÝBAVOU.půl roku používaný.Pokud by měl někdo zájem o bližší info,tak do IP... 😉

zdh
26. feb 2011

ahoj, tak jsem se dnes byla podívat v Pardubicích v Duze a tak se mně víc líbí F2, ale praktičtější je f6 a i podvozkem.. chtěla bych se vás zeptat, kde jste kočárky koupili a za kolik.. jen teda, co mně dali ceník k f6, tak\.
f6 - 14.990, c-lift-3.500, hluboký díl 990 Kč, nánožník na sport. 990, autosedačka 3.980, clona se síťkou 569, fusak sleepy 2.590, přebalovací taška 2.175. fusak menší zdarma.. líbí se mně, že si můžu barevně vybrat, jak budu kočárek chtít.budu vám vděčná, když mně napíšete vaše zkušenosti, atd. moc díky 🙂
jo a taky jsem pořád žila v domění, že lepší jsou kolečka nafukovací, ale paní tvrdila že tato nová plastová jsou i do terénu mnohem lepší než nafukovací.. nevím, nikoho s tím neznám.

luceka
26. feb 2011

@zdh poslala jsem ti IP
jinak ohledně těch koleček, příbuzní mají F6 (tedy s plastovými koly) už 1,5roku a musím říct, že do terénu jsou super, jsou totiž perfektně odpružená a nehrozí, že píchneš 😉 myslím, že toto má Gesslein vymakané 🙂

xkacatkox
26. feb 2011

ty plastová jsou super, nepíchneš a i v dost náčném terénu co jsme jezdily byli bez problémů, vůbec si na F6 nemohu stěžovat, jezdili jsme rok a 3mm, tedka už máme F4 🙂

zdh
27. feb 2011

@xkacatkox a můžu se zeptat, proč jsi ho vyměnila za F4? paní nám tvrdila, že do 3 let v něm může být dítě v pohodě.. a protože nestojí zrovna nejméně, tak bych ho i chtěla mít co nejdéle 😀

luceka
27. feb 2011

@xkacatkox
@zdh já teda taky doufám, že s F6 si vystačíme co nejdéle, přece jen ty prašule 😲 ale F4 je asi mnohem snadnější na skládání a přepravu, že?

xkacatkox
27. feb 2011

@zdh
@luceka jo holky, my taky chtěli mít F6 jako jediný kočár, ale Matýskovi pak byla malá, nesedělo se mu v ní pohodlně, krátké pásy, pořád nám chtěl vyskakovat za jízdy, tak po dlouhém zvažování jsme koupili F4 stím, že oba kočáry si necháme na druhé dítě, až nějaké bude,F6 je fakt super, hlavně ta přehazovatelnou rukojet, ale nemá tolik poloh na sezení jako F4 a dítě tam není tak zapadlé jako v F4 takže když se vzteká a ty máš krátké pásy co nezapneš tak jsme měli málem nechutný karambol, kdy jsme ho chytila jen za kapuci aby nevypadl ☹ ale ten náš prcek je expert na všechno, tak to byl důvot a taky jako nosit 15kg kočár s 12kg do míst kde není výtah (pojištovna a tak, ne všude mají dostupnost s kočárkem)tak jsme se rozhodli pro tuto volbu, nám taky říkali, že nám vydrží do 3 let, a pak jsme tam byla něco reklamovat a když ho viděli tak už tvrdily, že nám to ais do 3 let nevydrží, jo a mimochodem při nákupu F4 nám říkali, že F6 je dělaná pro menší děti, ty větší ji pak už nemusí mít rádi, tak si vlastně vyberte, že 🙂

xkacatkox
27. feb 2011

@luceka jinak skladnost ta je fakt luxusní, mám malé auto, tak já to ocením, jen s fusakem je to trošku horší al edá se to, kámoška bude taky tedka prodávat F6 a kupovat F4 ale tak tam jsou i jiné peníze, ale je to fakt skladné a pohodlné

luceka
27. feb 2011

@xkacatkox jejda tak kdo ví jestli neskončíme taky jednou na golfkách 😅 nojo, čas ukáže 😉

luphen
27. feb 2011

ahoj holky 🙂

jak je to s váhou kočárku F6 - když ho třebas musíte nakládat do auta a tak?? není moc těžký?? já se pořád rozhoduju jestli jít do gessleinu nebo jestli radši nekoupit nejdřív nějaký kočár s pořádnou korbou a pak rovnou do golfek... 😕

sylvia20
27. feb 2011

My mame Gesslein F2, bol kupovany z druhej ruky, ale sme s nim nadmieru spokojny. Pred tym dme mali X-Lander trojkolku, ten by som uz nebrala ani zadarmo. Hned ako sme zacali pouzivat Gesslein, bol citit markantny rozdiel, je neporovnatelne lahunky, lahucko skladny, len nam dost vadi, ze pri nakladani do auta musime davat dole sedaciu cast, co pri X-Lander nebolo potrebne, ale inak som na nom nenasla jedinu vadu.
Vyborne sa s nim manipuluje, ci v horskom terene, alebo v meste, z obrubnika na cestu ani necitim rozdiel v terene. Ma vymenitelne kolieska, co je velmi prakticke a dalej je super, ze mozete vymenit sedaciu cast v smere aj proti smeru jazdy. Sme s nim tak spokojny, ze vlastne uvazujeme, ci mame kupit golfky, ale vzhladom na to , ze mala mala nedavno 18 mesiacov, zrejme nejake este kupime.

xkacatkox
27. feb 2011

@luphen je lehounký, do jiného bych nešla dobře se skládá, váha taky dobrá, vejde se do malého auta, super manipulace, lepší kočár jen tak nenajdeš 🙂
@luceka jo však to je pravda, mi pořád čekali, že ten náš svišt bude chodit, a on nám na to kašlal, mám kolem sebe i známé co opravdu vystačili s F6, ne všechny děti vymýšlí psí kusy v kočárku, a jendi si brali golfky jen pro pohodlí, věřím, že budete spokojeni, kdybych si měla kupovat nový kočár bude to zase F6 🙂

luceka
27. feb 2011

@xkacatkox to ráda slyším 😉

luphen
27. feb 2011

a co varianta F4 od narození?? prodávají to s tou sportovní sedačkou jako na F6+ i tu golfovou sedačku + c-lift tašku? 😕 šli by ste do toho?? 🙂

kikimaruska
27. feb 2011

@luphen prodávají, ale ta nástavba je myslím z F2...anebo se dá dokoupit korbička z F2....jednou na druhé plánuju korbičku, ikdyž dost váhám, že když bych vyzkoušela tu sportovní sedačku, že bych možná vzala tu s C-liftem...ikdyž já mám ráda spíš korbičku na miminko...tak uvidíme. Možná bych vzala korbu starší (nová je dost drahá),pak ji prodala a pak s větším mimi užívala tu sportovní....líbí se mi, že lze otočit proti směru jízdy, což jsem se synem dlouho využívala....Celý ten set se ale prodává (F4+nástavba+C-lift+Buggy nástavba)... 😉

luphen
27. feb 2011

@kikimaruska jojo právě na to koukám tady: http://www.eshopbaby.cz/katalog/f4-kombi-2011-k...

jsou tam v setu ty dvě sedačky - sportovní která je otočná do obou směrů + C-lift a pak ta golfková sedačka která není otočná... docela mě to zaujalo..když se tu řeší že ta sportovní sedačka z F6 pak není na větší dítka...a my máme docela předpoklad že nebudeme mít nejmenší dítě páč jsme oba celkem vysocí...

xkacatkox
27. feb 2011

@luphen tak my nejsme vůbec vysocí a dítě nevím po kom asi je, co se týče výšky, tak uvidíš jak vám poroste, pokud jste jen ve městě tak by vám F4 podvozek a F6 korbičky mohla stačit, mě osobně by chybělo přehazování rukojeti, s dítětem to nepřehodíš a když jedeš tak se přeci jen svit slunka různě mění 😉 jak jsme psala zase bych šla do F6 i s podvozkem, a pokud by bylo třeba koupila bych F4 ale jen buggy

luphen
27. feb 2011

@xkacatkox tak my jsme v Praze..tady terén jen tak nepotkám takže podvozek by mi nevadil 🙂

xkacatkox
27. feb 2011

@luphen tak to bych klidně uvažovala o F4, pokud máte přepoklad dlouhého prcka, a de factomáš v tom golfky, tak nebudete muset kupovat další kočár, jen fakt stou F6 korbičkou a asi slunečníkem, když nejde přehazovat rukojet

zdh
28. feb 2011

holky, našla jsem video, tak kdo chcete , tak se mrkněte.. sice jsem to viděla v reálu, ale připomínám si to, v krámě jsem to nějak nestíhala 🙂 je to f6..

https://www.youtube.com/watch?v=EwTo5F5zibk

jinak nám paní, vzhledem k tomu kde bydlíme, doporučovala f6, jsme z podkrkonoší..

luphen
28. feb 2011

@xkacatkox no asi se sjedu podívat na Chodov do toho shopu na kočárek naživo - ještě jsem nikde nebyla zatím to koumám jen u pc páč sem připoutaná doma ale už bych tu vycházku asi zvládla tak si to musím naplánovat a pojedu to ošahat...ale fakt mě tahle možnost hodně zaujala 🙂 další výhoda by byla že by to bylo jednodušší s tímhle kočárkem do MHD tady po praze - do tramvají a tak - je o něco lehčí.... no uvidíme... u čeho nakonec skončíme jeslti F4 nebo F6 nebo něco úplně jinýho😀

kauculacek
28. feb 2011

@luphen Přijeď a můžeš ošahat 😀 😀 😀

luphen
28. feb 2011

@kauculacek na ten chodov to mám čtvrt hodiny 😀 ale až udeěláš to grilčo tak to přijedu vyzkoušet i s náplní (Matyáškem) 😀

kauculacek
28. feb 2011

@luphen tak k nám to máš o půl dýl, no 😅 😀
Urobíme 😵

luphen
28. feb 2011

@kauculacek no ale dřív jak v srpnu - to neručím že bych dorazila 😀

spaagetka
28. feb 2011

Ahoj, nečetla jsem celou diskuzi 😅
Nemáte některá golfky swift Snoopy? Celkem po nich pokukuju a zvažuju, jestli tyhle nebo Maclereny 😅 Budu ráda za jakoukoli zkušenost 😉 Popravdě, F6 byl můj favorit při pořizování kočáru a nakonec vyhrálo Jané, páč mi přišlo skladnější a ovladatelnější. Teď bych si chtěla vyzkoušet pro porovnání ten Gesslein 🙂