Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

xkacatkox
28. feb 2011

@kikimaruska ahojky, tak dneska jsem potkala mamču s F4 co na ni měla tu korbičku, no hele nevypadá to špatně, ale je to fakt malé, já osobně bych na to asi tu korbičku F6, tak nějak jsme se bavily, paní byla v celku spokojená, ale ono je fakt, že když máš ten fusak sleepy tak nic jiného nepotřebuješ a dítko se tam vleze,holčička měla 2mm,ale i mě se tam zdálo tak akorát, ale půl roční dítko těžko, a ten sporťák F4 buggy je zase docela dost velký na 6mm mimi,vyhovovalo mi i ta vložná taška, že sis dítko přenesla když spalo

kikimaruska
28. feb 2011

@xkacatkox ahojky, díky. No mě psali, že na to jde pouze korba z F2...tak nevím, zda se ty korby liší spodním uchycením na konstrukci, ale psali myslím, že jak korba, tak kontrukce sportovní lze dát z F2...ne F6 ☹ . No kdyby druhé mimi bylo to co první,tak ho mám v korbě do roka, tak jak jsem měla malého v roce i v Navettě v Peg Peregu a i s fusakem 😅 ...ale když bude standart...tak bych i tak byla aspon do pul roka ráda, aby se vlezl...možná když by bylo mimi na zimu, tak to do léta ten pulrok zvládne, ale opačně asi ne. To pak uvidím časem ,třeba za ty roky bude ještě jiná nebo vymakanější ta korba...Mě se ta sport.nástavba s vložkou i líbí...ale já se bojím, že to bude docela špatně ovladatelné...proti s měru, ležící mimi na F4...to bych pak byla ráda za reference a pak to i vyzkoušet...Mě se hrozně líbí z letošní kolekce ta celočerná korba...dá se kombinovat pak s jakoukoliv barvou...

xkacatkox
28. feb 2011

@kikimaruska F6 na to jde, máme to vyzkoušené a i to tak nabízí, oni ji asi nemají pod pojmem korba, čistě korbička jde na to ta F2(stejná jako F4)vybereš si dle barvy, no asi jak říkáš tak F6 je asi fakt lepší na F6 nebo future, mě osobně vadí na F4 to nepřahazování rukojeti, takže u malého mimča by mě to rozčilovalo, došla jsme k závěru, že F6 je dobrá od mala, a F4 beru jako golfáč na větší děti,ale jak říkám, je to zvyku a taky o finacích, chápu, že někdo nechce mít 2 kočárky 🙂

kikimaruska
28. feb 2011

Holky tak nějaké z dnešk 😉 a

luphen
1. mar 2011

hoj holčiny 🙂

tak sem byla dneska v babyeshop podívat se na živo na gessleina a chci se zeptat jak se v zimě na sněhu jezdí s tou F4 pokud tu někdo má zkušenosti?? 🙂

kikimaruska
1. mar 2011

@luphen na uježděném a protaženém chodníku či silnici bez problémů, když je tak do 10 cm neprohrnuto,tak projede, ale chce to zaaretovat...jezdíme i ve sněhu, ale do závějí to není 😉

luphen
1. mar 2011

@kikimaruska díky 🙂 když to tak vezmu tak spousta jiných kočárků má vepředu taková malá kolečka a taky jsou s těma kočárama spokojení.... no uvidím..viděla jsem naživo a líbily se mi obě dvě verze...ale pro mě možná bude lepší ta F4 rovnou 😵

eellik
1. mar 2011

Ahoj holky,jak jste řešily korbičku z F2 tak je supr,když čekáte mimčo na zimu,ale pokut jaro,léto v zimě by byl problém s délkou.Používám fusak sleepy a je k nezaplacení.Nevím co je oblékání a vrstvy oblečení. 🙂 Malá je říjnová a myslím,že jěště asi 2měsíce a jdeme do sporťáku a příští zimu se nechytáme.Ale sporťák u F2 je supr,že je tam široká střecha a bude tam pěkně schováná.Když jsme pořizovaly F2 taky jsem hodně přemýšlela o F4 a že bych si k tomu přikoupila korbičku s F2,ale odradily mě malé kolečka,že se nedají přehodit na velké a myslím,že sporťák nešel dát,abych mohla mít malou otočenou k sobě.Za rok by mi to asi nevadilo,ale teď by mi to určitě vadilo,že na ní nevidím.Korba má zabudované popruhy a může se přenášet i s malou,ale je to tíha oproti přenosné tašce.Ale jinak supr jsem moc spokojená 🙂 .

renisco
2. mar 2011

se přidávám do vašich řad - F4 buggy a i s otočnou nástavbou

xkacatkox
2. mar 2011

@renisco mochezké, tak ty sis vzala i tu kulatou boudičku,moc hezké, také doufám, že až bede někdy druhí, že chlapa překecám aspoň na tu sportovní nástavbu 🙂

kikimaruska
2. mar 2011

@renisco krásné, nemáš prosím někde ty fotečky větší? Zajímá mě právě, jak vypadá ta nástavba otočená mimi k tobě-jak ji máš ty...a jak je to s ovladatelností...je to dobré, tak jako když jedeš po směru, nebo je to horší? Myslím třeba nadzvedávání na obrubníky atp. Vypadá to dobře 🙂 a boudička by se mi taky líbila kulatá 🙂

renisco
2. mar 2011

@kikimaruska s jízdou ještě nevím, dnes mi teprve dorazila ta sportovní nástavba, takže dnes naposled vyjedu s concordem a hlubokou korbou, abych udělala na památku pár fotek, než ji zabalím a pošlu a s tímhle vyjedu nejdřív až zítra...
tohle jsou fotečky z dneška, udělané narychlo. boudička se mi právě líbí hrozně ta kulatá. mám právě i tu starší nástavbu ještě s tou hranatou boudou, tak jsem si ji chtěla koupit samotnou, ale cena 3490,- je na mě fakt moc jen za boudu. jinak je kočárek s tímto podvozkem lehoučký...

pár foteček mám, ale jen tyhle z blízka...

kikimaruska
2. mar 2011

@renisco krásný 😵 a malá je koukám spokojená 🙂

renisco
2. mar 2011

@kikimaruska byla v něm 3 minuty, tak zatím se nestihla rozkoukat 😀

jaa
2. mar 2011

@renisco Kočárek vypadá super.A je skvělé,že máš i ten U díl..na zimu pak bude malá pěkně v teple.. 😉

renisco
3. mar 2011

@jaa ten jsem měla i předtím, ale stejně ho budu muset přešít. nechápu, proč do toho dají tak tenkou výstuž, že se to hned zlomí a nedrží... dnes jsme vyjeli poprvé a super. no nějaké věci tam budu muset pořešit, ale to jsou jen maličkosti...

jaa
3. mar 2011

A ty jsi měla BUGGy,nebo tento sport...Co jsi doobjednávala?

xkacatkox
3. mar 2011

@renisco nechávala sis předělat ten původní a nebo jsi kupovala nový F6 s C-liftem, a nakolik to vyšlo, bez podvozku

renisco
3. mar 2011

@xkacatkox já jsem koupila loni celé future s hranatou stříškou a přešila jsem si tu sportovní nástavbu, protože vypadala otřesně. pak jsem zjistila, že na F4 ta nástavba jde nasadit a hlavně se mi líbí tyhle typy podvozků (a future se mi stejně nevlezlo do výtahu), tak jsem si řekla, že future podvozek prodám, koupím F4 a hodím na to tu sportovní nástavbu, kterou jsem si přešila.
Ovšem v posledních týdnech se mi přestala líbit ta hranatá bouda a zjišťovala jsem si cenu té kulaté. Už jsem ji skoro měla objednanou, když jsem sehnala celý ten sportovní komplet s tou kulatou stříškou - s loop vložkou, nánožníkem, taškou na rukojeť, termoobalem... tak jsem boudu zavrhla a vzala celou tu nástavbu s tou kulatou střechou.
no a tu nástavbu s tou hranatou střechou, co jsem si přešila, mám doma taky. takže mám dvě nástavby (hranatou a kulatou střechou), podvozek F4 a jelikož paní, co mi prodala tu nástavbu, měla v albu i samotný ten podvozek vision a mě ho bylo líto, tak si beru i ten 😀 😀 😀

renisco
3. mar 2011

@xkacatkox jo a nemám C-lift, ale S-lift

xkacatkox
3. mar 2011

aha, téda ty máš pojezdů¨
🙂

renisco
3. mar 2011

@xkacatkox no mám ještě concord fusion 🤐
- jinak ta sportovní nástavba- holý základ s tou kulatou stříškou stojí 8tisíc a samotná kulatá stříška 3500,-

luphen
3. mar 2011

@renisco kočárek vypadá super🙂 už se těším až si ho pojedeme objednat - jsem taky rozhodnutá pro F4 se sportovní i bugy nástavbou a k tomu vložnou tašku 😵

renisco
3. mar 2011

@luphen vytkla bych mu pouze dvě věci - malý košík a nelíbí se mi vůbec ten mechanismus nastavování té výšky rukojeti. měli dát to samé, jako je na visionu...

kauculacek
3. mar 2011

Help help *****
Ti co máte F6 - jak uděláte z vložné tašky jakoby "nánožník"(, bo fusak)? Všechno se mi podařilo vyndat, rozepnout, ale nedokážu dát pryč boční "destičky", na které je přinýtovaná kontrukce vložný tašky ☹ Nějak to musí jít, nevíte??

luphen
3. mar 2011

@renisco nevím jaký systém je na visionu - je stejný jako na F6?

renisco
3. mar 2011

@luphen ne, na F6 je to samé, jako na F4, future - vyháknout se zobáčky . na visionu jsou čudlíky.

luphen
3. mar 2011

@renisco aha - díky 🙂 já v krámě koumala právě jen F6 a F4 - ale u toho jsem nezkoušela tu rukojeť 😀 a ne ten vision tak mě to zajímalo 🙂

kacisek1
3. mar 2011

holky to by mi štrejchlo, volala bába z Furthu že kočárek je na prodejně, tak se raduju...a nakonec z ní vylezlo že je červenej!!!!! Takže zase nic a musí to přeobjednat, hlavně že si do chytré knihy psala předemnou kod toho co chceme......já budu normálně požadovat slevu protože to už není možný, čekám 6 týdnů a nevím jak dlouho ještě budu čekat...za 4 týdny rodím 😠

luphen
3. mar 2011

@kacisek1 joj..tam taky chceme nakupovat..tka to tam asi radši zajedeme už ve 20tt 😎