Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

zdh
8. mar 2011

@jaa díky, myslela jsem si, že tento 😉

petrule
8. mar 2011

zdravím všechny... chci se optat, na kolik teď přijde F6 ve Furthu a jestli jen kočárky objednávaj, nebo mívají něco i na prodejně, jako myslím koupit a rovnou s tím odjet domů, gesslein jsem bohužel objevila pozdě a v rezervě mám zajet do duhy a vybrat nějakej na prodejně, pár se mi jich tam líbilo, ale to je samo dražší varianta i přes náklady na cestu do německa...... díky

jaa
9. mar 2011

@petrule F6 měli na prodejně hodně...když jsem tam byla,tak min 8.

irise
9. mar 2011

Ja som pozerala na stranke furth, ale nenasla som tam skoro nic,neviem , ci som zadala zlu st ranku, chcela by som F4 ale sportak, nielen buggy, ako tam zistim cenu, neviete?
Ktora verzia je novsia, F6 alebo F4?

jaa
9. mar 2011

@irise F2 cocoon a F4.ty jsou asi tak stejně starý... 😉 A na stránkách mají prd a ořech.,.Musí se s nimi po tel...

irise
9. mar 2011

jaa, myslela som F6 a F4

renisco
10. mar 2011

@irise F4 je nová

sonia.
10. mar 2011

Kocky, tak my mame uz gesslein doma 😀.
Kupili sme dnes v BA. Mali ho za dobru cenu, tak sme nevahali. Kupili sme F4 buggy za 260 eur. Od buduceho tyzdna bude stat 300 eur. Je paradny, strasne sa mi paci a to ovladanie.... SUPER!! 😀

irise
10. mar 2011

Sonja, aky je rozdiel medzi F4 buggy a sportakom F4? Podla obrazku to neviem celkom odlisit.

renisco
10. mar 2011

F4 buggy jsou spíše golfky - potah je na konstrukci, takže nejde otočit, a je to docela za ty kč bída... a sporťák F4 je s nasazenou tou otáčecí sportovní nástavbou, jakou má vision, future, F6....

renisco
10. mar 2011

první obrázek je buggy - řadí se spíše ke golfkám, druhý obrázek je stejný podvozek, ale otáčecí nástavba, stejná, jako má vision, future, F6

renisco
10. mar 2011

jinak holky - ten F4 buggy za ty peníze fakt nestojí... 🤐 🤐 🤐 taky jsem měla oči... na obrázku vypadá super, sestavení a jízda doma super, ale první vyjetí a zjišťuju, že jsem zaplatila akorát za ten nápis GESSLEIN... už se nedivím, že ho maminky po pár týdnech prodávají a jdou sakra pod cenu, aby ho vůbec prodali, protože jej nikdo nechce 🤐

pucitko
10. mar 2011

@renisco a v čom Ti tento kočík nevyhovoval? Dnes sme ho videli v obchode, skladal sa celkom ľahko, ovládanie tiež super... Tak by som rada poznala Tvoje postrehy... Máme ho v užšom výbere kočíkov, no zatiaľ ma brzdí tá cena.

sonia.
11. mar 2011

Fiha, zaujimave postrehy. Som zvedava, ako budem spokojna casom ja. Lebo zatial je super (ale mame ho len 2 dni 😀 ). No poznam mamicky co ho maju a nedaju nan dopustit. Ja verim, ze budem spokojna. Mne sa paci aky je priestranny, velky a pritom ako sa super zlozi 😉.

@irise Buggy nema otacaciu cast. Podvozok je ten isty. Na buggy sa da otacacia sedacka da dokupit a potom mas F4 sportak. Tiez sa da dokupit vanicka.

kikimaruska
11. mar 2011

Ahojky. Jen na skok. Holky, jaký nánožník mám na F4 koupit? Vím, že nechci originál, od toho mě odrazovali i v Duze, chtěla bych určitě černý. Já už ho nevyužiji, vyjezdili jsme zimu jen s fusakem, ale bude si ho pujčovat kamarádka, pojedem spolu na dovču a má jen obří čtyřkolák, tak si pujčí moji F4 🙂 ...abychom se nějak poskládali do auta. Jinak za mě...jsem stále plně spokojena od listopadu 🙂 a že ho tahám všude...hlavně opravdu prostornost, skladnost i ovládání a hlavně to odpružení a nevrzání...všechny kočáry, i drahé mi vždycky po chvilce příšerně vrzaly-plasty i kola...přestože sem mazala.. 😝 😠 ...Už aby bylo jaro...a fusak poletí pryč...já se tak těším, jako Xcacatko 😀 .Díky za tipy-přemýslěla sem o univerzálním Emitexu, máte někdo?

renisco
11. mar 2011

já ten kočárek beru trošku z jiného pohledu... na jaro je ideální, to nepopřu. ALE - ano - skládání super lehké, samotný kočárek je lehoučký, ale to je asi tak vše. ta ostatní část se ale ceně nerovná... prostě i některé golfky jsou na tom lépe co se týče polstrování, stříšky... zakončení stříšky k opěrce je jak ty nejlevnější golfky, polstrování taky teda nic moc, podnožka se rovná obyč. golfkám, stříška odfláknutá, sedák docela krátký, mohl by být delší.
ALE na druhou stranu - žádný kočárek není ideální, ale hodí se tak max na léto... 😀 😀 😀 v zimě bych s ním nevyjela ani omylem 🤐

toť pouze můj pohled hlavně na sedací část, s konstrukcí jsem max spokojená...

zajo79
11. mar 2011

@renisco malinka ma len 7 mesiacov.. to nieje kocik este pre vas.

eellik
11. mar 2011

@jaa Ahojky,prosím tě chtěla jsem se zeptat jaký máš nánožník na F2(sporťák)?Já jsem si ho koupila s kočárkem,ale myslím si že mi k tomu nedala originál není na něm žádná značka.Na jaro podzim mi asi vadit nebude,ale přes zimu,když bude padat sníh a foukat myslím,že je slaboučkej a má uchycení u nohou na patenty a pak u boudičky na knoflíky a když foukne tak se mi zestran nadzvedává.Nechávala jsem si ušít podložku od Lenky v minibazaru myslíš že by mi ušila i nějaký nánožník se zipy?Doma jezdíme jěště z hlubokým,ale když jedem na Moravu mám tam sporťák tak jsem si vyzkoušela a nánožník mě zklamal,ale střecha supr hlavně před nepříznivím počasím.Děkuji předem za radu.

renisco
11. mar 2011

@zajo79 holky v tom vozí i 7mi měsíční, já malou vozím ve sportovní nástavbě F4, ale propracování se nerovná ceně i kdyby měla malá 1,5 roku...

barboramarek
11. mar 2011

@renisco plne suhlasim s tebou, mala som gesslein f2 😠

barboramarek
11. mar 2011

a aj gesslein baby buggy 😉

jaa
11. mar 2011

@eellik Mám ten samý.mrkni dovnitř,tam je cedulka Gess.Není nic moc..U malinkého miminka se dá ten nánožník v tom místě,kde je velký otvor,navléknout na to madlo.pak je mimčo schovaný...Zkus to.. 😉

renisco
11. mar 2011

@barboramarek já ten buggy hanit nechci, jako utíkáček a na léto je super, ale cena prostě podle mě neodpovídá hlavně propracovanosti potahu... S otočnou sportovní nástavbou jsem maximálně spokojená, a z podvozků jsem měla všechny, krom F6, ale nejhorší byl future a jiné maminky si ho zas nemůžou vynachválit... je to jen věc názoru, každému se líbí něco jiného... ale znám ještě další 2 maminky, co s buggy nejsou spokojené a to mají větší dítko... mě prostě zklamal... 🤐

kikimaruska
11. mar 2011

@renisco děkuji 😉 ,ten je pěkný...tato paní mi už nánožník šila na Zopu a byl suprový. Tak nechám u ní...plánuju stejně na léto ještě vložku🙂. Jinak já ho jako utíkáčka miluju,...malej už teda i chodí, ale doted v něm i spí,když jedeme ven poo. Na malinké mimi chci časem bud korbičku, nebo tu celou nástavbu...to určitě. 😉 .Máš tedy pravdu, že cena je hrozná...ale už je to náš poslední kočár-konečně a chci ho nechat právě díky tomu variabilnímu podvozku a chci pak na něj dávat i autosedačku maxi Cosi...

kikimaruska
11. mar 2011

@renisco a jak se ti s f4 řídí, když máš tu otáčecí nástavbu směrem k tobě...že na tebe malá kouká...je to nějaký znatelný rozdíl v ovládání, třeba nadzvedávání na obrubníky atp...nebo je to celkem stejné, jako po směru? Je tam změna těžiště určitě, tak se ptám, díky 😉

kikimaruska
11. mar 2011

@renisco koukám, že máš i Gesslein Vision ...jak si spokojená s tímto podvozkem? Mě se taky moc líbí, že bych tenhle pak měla do terénu...ale nějak sem na něj moc ohlasy neslyšela...ikdyž se mi docela dost zamlouvá...jaké má mouchy a přednosti? Díky 😉

renisco
11. mar 2011

@kikimaruska díky tomu lehkému 4 kolovému podvozku se řídí super. malou mám zatím pořád jen k sobě, opačně jsem ještě nejela, tak v tomhle bohužel neporadím. já tu nástavbu nakonec vzala i s 3kolovým podvozkem vision, tak ted jezdím s ní, je to znatelně měkčí jízda, ale budu to střídat 😀 😀
mám ty kočárky teprve chvíli, tak postřehy ještě nic moc... akorát teda košík je rozhodně lepší na visionu, ale chystám si ušít větší i na ten buggy.

renisco
11. mar 2011

@kikimaruska jinak já osobně bych šla místo korbičky do té sportovní nástavby + vložné tašky - vydrží déle a bude víc k užitku...

kikimaruska
11. mar 2011

@renisco no mě se to také líbí...to je pravda...ona ta korbička je i dost drahá...tak uvidíme časem...ale po zkušennostech s malým bych chtěla určitě sporták s možností otočení směrem ke mě...protože nejdřív sem myslela,že to nevyužiju a využila sem to hodně...měla sem kvuli tomu pak Teutonku Cosmo a ten velkej Rider vydržel až do dvou let...ale ne na vození, ale hlavně na spinkání,protože až do dvou mi spal denně venku poo místo postýlky...