Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco právě, mě se líbí ty boky kočárku 😉 , máme zelený, takže by byla škoda to celý zastlat vložkou 🙂 a chci i aby to ladilo k sobě...že je vidět barva bočnic a košíku...to je vše zelené, střecha je černá. Když už sem koupila zelenej, tak aby to bylo taky vidět 🙂 .Jediný co uvažuju moooožná časem,když bude nástavba třeba černá s ružovou,nebo prostě jinou barvou než zelenou,že bych dokoupila ještě jeden košík, ale celočernej, aby se nebilo zelenej košík a třeba ružová nástavba...ale to fakt až budou roupy,peníze a budu někdy čekat druhý 😀

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco no ty jsi šikulka, já umět šít a mít doma stroj..taky bych si ráda udělala...mám zálusk hodně moc na povlečení pro malého. Na Fleru mám vyhlídlé krásné vzory...tak chci časem objednat metráž a dát švadleně...pokud do té doby ještě nebudu mít penízky na koupi vlastního šicího stroje...což plánuju časem....

renisco
12. mar 2011

@kikimaruska mám právě v plánu ušít si nový košík k buggy - trošku hlubší a uchycený o tu spodní tyč, aby se mi tam líp dostávalo, ale vždy mi do toho něco vleze, že jsem si to ještě ani nenastříhala. jsem přemýšlela, kde vzít tu desku, ale jak jsem na ten košík koukala, tak je tam suchý zip, tak se ta deska dá vyndat, tak mám o jeden problém míň

dara29
12. mar 2011

Nevideli ste alebo nemáte niekto vložku do kočíka elodie details? Potrebovala by som rozmery a či by pasovala do kočíka gesslein F4. Materiálovo neviem či by sa nešmýkala alebo dieťa sa neprilepovalo v lete. Ak dakto vie poradiť dakujem

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.m...

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco no vidíš. Tak kdyby se ti to podařilo, což určitě, tak třeba bych ti udělala kšeftík 😀 , tedy jen kdybys chtěla 🙂

renisco
12. mar 2011

@kikimaruska já to musím napřed pošpekulovat. on tam může být problém, že ten kočárek pak díky tomu jinému rozložení a hloubce nepujde skládat... teda určitě pujde, ale třeba ne tak snadno, a bude tam něco "zavazet", že se tomu bude muset dát pomoct - jestli mě trošku chápeš... 😀 😀

eellik
12. mar 2011

@kyti75 Ahojky,od Pinkie mám ušitou vložku do F2 sporťáku a jsem moc spokojena.Má to opravdu precizně ušité a otvory na popruhy a kraje krásně čistě obšité.Chystám se jí psát jestli by mi ušila i nánožník,ale nemám předlohu.S Originálem nejsem spokojená.

strelish
12. mar 2011

Ahoj, tak jsem pročetla kousek diskuze ...taky uvažuju o Gessleinu, asi to vyhraje F6 nad F4 (chci sport. nástavbu s vložnou taškou, korbičku nee) a rozmýšlím, jestli C-lift nebo S-lift, prcek se narodí na konci května. Doufala jsem, že je omrknu teď v Brně na výstavě, ale nebyly tam ☹ tak mi asi nezbyde než vyrazit na 3h cestu do Pardubic, nějak zvlášť se mi do koupě naslepo bez omrknutí nechce 😖

strelish
13. mar 2011

Ještě bych měla jeden dotaz - umíte někdo porovnat ceny Duhy v Pardubkách a http://www.eshopbaby.cz/katalog/kocarky/?vyrobc... ? Kam spíš tak celkově zajet koupit?

xkacatkox
13. mar 2011

@strelish záleží na tom jaký konkrétně chceš, ale cenově to vyšlo de facto stejně, možná někdy byli Kutíci o 200Kč dražší ale zase tam máš servis, reklamaci, během 24, perfektní jednání, pokud chceš výrazně ušetřit tak bys měla vyrazit do Furhu, jinak ten rozdíl není znatelný, mi nakupovali v Duze, vše OK, kdykoli se cokoli vypadělo vyměnily, opravili v relativně krátkém čase nebo na místě, kámočka tam také dojíždí z OLmiku, teda tedka jí to už zařizuji já, a kdžy jsme tam byli nedávno tak si tam kupoval někdo z Brna, a pokud si vybereš kočík a nakonec se ti třeba nelíbí tak si můžeš vzít na prodejně jíný pokud se ti líbí, tak si ho můžeš vzít, takto brala kámoška 😀

holky berete su někdo clonu na F4?nevíte zda jde na F4 slunečník, docela nám začíná vadit, že se nedá přehazovat rukojet a jet někdy 5 km skoro proti slunku na prd, tak nevím co vymyslet, už se mi do toho nechce vrážet ale co asi zbude

dara29
13. mar 2011

Mamičky mohli by ste mi niekto zmerať tú originál vložku do gesslein kočíkov? Tie bočnice čo sa dávajú na opierky (alebo neviem presne kde) sú tam prišité alebo to len k tomu dávajú? Pasuje vložka aj do buggy f4, poprípade by mohla byť aj v iných kočíkoch?
Dakujem za rady.

strelish
13. mar 2011

@xkacatkox Díky. Asi to vidím na F6 kvůli možnosti měnit ty kola.Láká mě i ta kombinace F4 s golfkama, ale to asi nebude tak pružný kočárek jako ta F6. Nebydlet až u Ostravy, tak možná o Furthu uvažuju, ale to už je fakt trošku moc daleko napříč celou republikou a ještě kus za hranice. Pardubky nebo i ta Praha jsou navíc dobře dostupné i vlakem.

kyti75
13. mar 2011

eelik, mě se líbí, že je to molitan a ne vatelín, i když takový rozdíl to třeba nebude 😉 A máš vložku s bočnicemi? Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli to v té F4 nebude vypadat blbě.

Taky mi z Pinkie napsali, že to pěkně v kočárku drží, že nemusím dávat žádná poutka. Jen se nemůžu rozhodnout, jakou barvu. Mám barvičku kočárku černo - tyrkysovou, tak moc nechci vložku taky tyrkysovou, ale aby se to zase hodilo, že 🙂
Pořád zv

Jinak i ve sněhu a v závějích jezdil kočárek prima, byla jsem překvapená.

renisco
13. mar 2011

@dara29 vložka loop pasuje i na gesslein F4 buggy, ale jen ta nová, ta starší má ty bočnice přišité k vložce, ta nová je má zvlášť.
Duha je dražší, ale připadne mi, že mají lepší přístup a ochotu k zákazníkům než superbaby. Možná se v superbaby polepšili, ale co se reklamací týče, byly na ni dost negativní recenze.

renisco
13. mar 2011

loop vložka gesslein F4 buggy a gesslein sportovní nástavba - nový typ vložky...

renisco
13. mar 2011

@strelish eshopbaby je dražší, mají cenu kočárku 8145,- i s pláštěnkou (nevím, jak je to u nich s poštovným), Duha má cenu 7690,- i s pláštěnkou a poštou a superbaby má cenu 7489,- s pláštěnkou i poštou.

xkacatkox
13. mar 2011

@renisco tak to mám smolika, mám starší loop ☹ no nic stejně tam povalim reklamovat kolečko, a ještě kolečko kámošce, tak se tam juknu na ty nové loopy kterí mají skladem a asi na nánožník, at přemýšlím jak přemýšlím, tak ten co mají se mi zatím líbí nejvíce, a něco na boj se sluníčkem, hoky nevíte kolik stojí ta barevná oddělitená část na gess přebalovací tašce, chtěla bych si nechat ušít jen tu, aby mi to ladilo s kočárkem, tak abych měla aspon tucha, at mě tam Kutíci nemusej sbírat 😀 to zase bude peněz 😠

renisco
13. mar 2011

@xkacatkox akorát ty nové loopy se prodávají v setu i s tím kšiltíkem na Clift tašku, už se to nedá koupit samotně a cena je taky vyšší... novinka pár týdnů. Bylo by nejlepší asi ušití, ono to vyjde i 100x levněji. Nánožník origo gess se mi vůbec nelíbí, nekryje až tak super jako nánožníky emitex nebo šité, ale to je o vkusu...

xkacatkox
13. mar 2011

tak jo a kolik to stojí, ten loop a kšiltík na gess tašku?nánožník nechci origoš, ten je strašný, ale měli i jiné

strelish
13. mar 2011

@renisco Zajímavé, díky. Kupovala bych asi jen buď v Duze nebo Eshopbaby, Superbaby byli v Brně na veletrhu a 😒 Navíc jsou pro mě nejdál.

Když už jste tu narazily na ty kolečka, jaká je jejich trvanlivost co do ojetí a poruchovost? Nebo s čím jsou nejvíc problémy?

eellik
13. mar 2011

@kyti75 fotku original vložku mám na straně20.Na F2 je jiná podložka do jiných typů se dáva loop.Podložku co jsem si nechala ušít tak je materiálově teplejší a silnější.Co je uvnitř jsem moc neřešila.Podložka drží dobře,protože je za stříškou přidělaná na zip.

renisco
14. mar 2011

@strelish tak u té F4 se ty přední docela asi sjedou, jinak ostatní kolečka jsou v poho... mám raděj ty jejich komorové bezdušové než nafukovací. aspoň bych se nemusela bát, že někde píchnu. a u toho future se ty dvojté přední jakoby zasekávaly - nevím, já to future nemůžu rozdýchat dodnes. Hlavně ten podvozek byl hrozně široký oproti těm všem ostatním podvozkům...

strelish
14. mar 2011

@renisco Tak dvojkolečka určitě nechci 😉

xkacatkox
14. mar 2011

@strelish kolečka ta velká u F6 jsou naprosto v pohodě, neznám někoho kdo by měl problém, ta vyměnovatelná aretovací, tak já je mám OK a kamošce se jedno rozpadlo, jako ne to kolečko samotné ale vyjela tam jakási osička a rozdělilo se od té spojovací části, a u F4 mě zlobí to přední aretovací, je OK ale normálně holky jak ujedu více jak 1Okm tak když chci složit kočár tak samo upadne, je to zajímavý jev al ale je to tak 😀 jsme si říkala, že se v Duze zeptám zda F4 může jednorázovně ujet trasu do 10km 😀

strelish
14. mar 2011

@xkacatkox Za ty peníze co stojí by měl zvládnout ujet i maraton !! 😀

Jo holky nevíte kudy tudy z vlakáče do té Duhy? Hradeckou MHD znám, tam jsem dělala školu, ale z Pardubek znám akorát nádr a pak Alberta vedle ☹

xkacatkox
14. mar 2011

@strelish však jim to tam pěkně povím 😀 myslím, že z nás už Kutíkovi bolí hlava 😀 z vlakáče si nasedni na mhd co jede na duklu, určitě tu někdo z Pce řekne číslo, já si už nepamatuji ty názvy zastávek, jinak když napíšeš Kutíkom na mail, jistě ti pošlou podrobný popis jka je najít,ale není to nic co by se nedalo nanít a když tak se zeptáš 🙂

jaa
14. mar 2011

@strelish Já to v pardubkách znám,ale můžu upřímně říci,že jsem měla problém ty Kutíkovi vůbec najít.... ☹ je to v pěkně zapadlé ulici a kousek od tamtud samá černá banda... 😠
Jo a blízko je BILLA.Asi v pc jedinná..Tož může být vodítko..

renisco
15. mar 2011

na svých stránkách mají mapu. třeba to trošku pomůže.... http://www.gessleincz.cz/cz/kontakt

strelish
15. mar 2011

Právě podle kontaktu na stránkách jsem se dívala na mapu, kde to asi je a přišlo mi snazší se prvně optat tu než hledat v jízdních řádech 🙂 Protože MHD je beztak stejně blbá jak ta hradecká...už jen z těch trolejbusů mám osypky, zlaté tramvaje 😀

renisco
15. mar 2011

@strelish my tu nemáme nic, jen pár MHD, které si stejně pomalu jezdí jak se jim zachce, takže já bych byla v koncích úplně 😀 😀 😀