Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
11. mar 2011

@kikimaruska já tuhle možnost u první neměla - měla jsem klasickou polskou 3 kombinaci a pak sporťák po směru, a jelikož tohle mimi je už poslední, tak jsem chtěla vyzkoušet všechno - otáčecí sedačku, trojkolku... teď využiju tu sportovní nástavbu, v létě ten buggy, v zimě buď ten gess sportovní a když ne, tak mám ještě concord fusion a příští rok zas v létě buggy a pak se uvidí 😀 😀 😀

kikimaruska
11. mar 2011

@renisco já začínala na Bolderovi, přes X-lander XA, Peg Perego GT3....no bylo jich dost 😀 . Mě strašně moc lákal hodně i Slalom...ale ten mě odradil vždy díky neotočnému sportáku, stejně jako to hodně vadilo u PPGT3. Měla sem minuou zimu staršího Herqula Raptor 3 spin, ten byl ale se sportákem proti směru těžkej jako prase... 😝 ,ale svý si odjezdil 😀

eellik
11. mar 2011

@jaa Budu to muset vyzkoušet,ale až příští víkend nechala jsem ho na baráku.Ale moc si to neumím představit.No a na zimu si budu muset sehnat lepší.Zkusím napsat Lence jestli by něco ušila.

jaa
11. mar 2011

@eellik Zkus to a rozepni pak ty patentky dole🙂

kyti75
12. mar 2011

Ahoj holky,
tak my jsme s buggy F4 docela spokojeni. Jen jsme zkoušeli na dovče v hotelu malého vozit bez fusaku a úplně tam klouzal a padal, i když je mu 9měsíců na svůj věk je spíš větší. 😉
Blíží se nám jaro a bez nějaké vložky to asi nepůjde. Máte nějaký typ, co tam opravdu sedí a je i dobře ušitá?
Děkuji moc, K.

kikimaruska
12. mar 2011

Tak dnes jsem objednala nánožník co dala odkaz Renisco, mám od té paní už dost věcí, co mi šila a nechala sem si ušít i vložku a požádala o obšití i děr, abych to nemusela zas jezdit dodělávat ke švadleně, tak uvidíme 🙂
@kyti75 Já si vždycky nechala vložky šít na míru, podle svých naměřených mír a potřeb (zda chci bočnice nebo ne, jak velkou vložku (že zasahuje i na podnožku,nebo nezasahuje)...a samozřejmě výběr z mnoooha barev. I ted jsem si nechala udělat na míru...tak pak poreferuju 😉

renisco
12. mar 2011

@kyti75 nevím, jestli na vašem buggy jsou knoflíky, kterými se dá vložka uchytit, aby neklouzala, protože jinak klouže jakákoliv... pokud je tam máte, nechce si tam když tak našít i ty poutka, rozhodně je to lepší a vložka neklouže... pokud ne, kupte třeba samolepící suchý zip

kikimaruska
12. mar 2011

Knoflíky co vím jsou na buggy nahoře na opěradle -2 ks...já právě zkoumala, na co to tam je...a mám za to uchycenej ted i fusak 😉 ,ale jinak vložky sem měla vždy bez poutek...,ale není problém je tam našít 🙂

renisco
12. mar 2011

@kikimaruska a ještě jsou dva ty knoflíky na boku na sedací části. Ale znám právě holky, co ty knoflíky vůbec nemají ani na opěradle, ani na sedačce, tak proto jsem to psala...
jasně, že není problém je tam našít, ale znám maminky, pro které je to problém - tím se tady prosím nechci nikoho dotknout!!!!!

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco aha 😕 , no vidíš, tak boky hned prozkoumám, tam sem nic nehledala 😀 ,ale nahoře na opěradle jsou, to vím 🙂

kyti75
12. mar 2011

Holky, díky.

Já mám právě od té paní nánožník a trochu trčí nitě, jak je zakončený zip, proto chci nějaký dobrý tip. Asi bych vzala s bočnicemi, nebude to vypadat blbě?
Knoflíky mám nahoře i na boku sedátka, díky za tip na poutka. Ještě se mi líbí firma PINKIE, nemá nekdo zkušenosti?

renisco
12. mar 2011

@kyti75 ten tu holky jen a jen chvílili a paní ušije dle přání míry jaké si kdo vybere...

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco tak jsem ho prozkoumala a mám jen ty 2 knoflíky nahoře na opěradle, na bokách ani jinde další nemám...

renisco
12. mar 2011

@kikimaruska moc to vidět nejde - je černý - na fotce vlevo...

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco ahaaa,no tak to ještě jdu znova juknout, já to hledala zvenčí jenom 😅 😀 , jsem trubka...na sedačce mám fusak a nenapadlo mě to hledat tam...

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco no jsou tam 😀 😉 ...i na sedadle...

renisco
12. mar 2011

@kikimaruska no vidíš - šikula... ony právě do toho pasují ty origo loop vložky z té sportovní nástavby, ale ty nové modely... ty právě mají poutka přesně na tento typ. ty starší vložky nepasují, jsou v celku i s těma područkama

renisco
12. mar 2011
kikimaruska
12. mar 2011

Aha...takže když se koupí celý Loop, tak by tam měl pasovat jo? A v tech Loopech se moc nevyznám, to se kupuje po dílech, nebo je Loop jako komplet ten prostředek a ty bočnice...?Dá se to koupit i samotné, bez nástavby..?

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco no pěkný 🙂

renisco
12. mar 2011

@kikimaruska ty starší loop vložky byly celé v celku i s područkama. ty nové loop vložky jsou ze tří dílů - ten hlavní pás a pak bočnice, ty se přidělávají na sucháč... ALE... donedávna se dala ještě ta loop vložka koupit samotná, ale je to chvíli, co to již není možné a musíš si ji koupit komplet i s tím dílem na vložnou tašku a dát cca 1600,- za jedinou vložku se fakt nevyplatí - za to si můžeš koupit vložek tak 4-5 🤐 ušitých od nějaké maminy...
kupuje se to jako komplet a může bez nástavby, ale jak píšu, už se ta vložka neprodává samostatně, ale s dílem i na tu tašku...

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco no to teda jo...to si počkám až na to druhý mimčo a koupim si Loopa i s nástavbou 😀 a barvu podle pohlaví, třeba to bude holčička a pujdu do ružový kombinace 😀

renisco
12. mar 2011

@kikimaruska tahle je ve skutečnosti světlejší a nádherná 😅

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco jo, taky pokukuju po růžový a to sem si řekla při prvním mimi, že kdyby to byla holčička, tak teda s ružovou to přehánět nebudu a nikdy bych nebrala ružovej kočárek...a ted jak leta jedou dál a já bych si časem přála tak holčičku, že i ten kočárek bych klidně brala růžovej 🙂

renisco
12. mar 2011

@kikimaruska tahle fuchsiová je super, v kombinaci s černou úžasná, ale zas si nedokážu představit do toho žádnou vložku 😀 😀 😀 měla jsem právě v plánu buď celý kočár v černém, nebo tuhle stříšku, no nakonec mi kamoška nabídla tu její sestavu šedou, tak nebylo aspoň co řešit....

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco já měla taky kočáry většinou černý nebo šedý a do toho sem řádila s barevnejma vložkama 😕 😅 , na Cosmo sem měla 2 oboustranný vložky, takže celkem 4 barvy a ladila sem podle nálady, měla sem žlutou, oranžovou, zelenou a sv.modrou...a černej kočár 😀 .Všechny šité od té Darinth,takže vyšly levně...

kikimaruska
12. mar 2011

Jinak paní už potvrdila objednávku a šije vložku i nánožník,tak vám to pak nafotím... 😎

renisco
12. mar 2011

@kikimaruska oboustranné jsou nej. loop vložka je z jedné strany barevná, z druhé strany šedá teplá, takže tam se za ty peníze kombinovat nedá 😀

kikimaruska
12. mar 2011

@renisco ted mám taky objednanou oboustrannou, je to za jednu cenu 2 strany a napsala sem ji i o ty dodatečný poutka a udělá mi je k tomu gratis bez navýšení ceny 🙂 .Vyjde na 250 kč, ale mám ji bez bočnic.

renisco
12. mar 2011

@kikimaruska no vidíš - tak to je SUPER!!!! a bočnice si myslím jsou zbytečné.
já až se mi bude chtít - tak si jich taky našiju hafo... ale ještě nemám ušito, co mám rozděláno...