Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
30. jan 2012

@doda242 jsem to elite chtěla vyzkoušet, ale i přesto, že má kloubovou rukojeť, tak je na mě moc vysoko. bych ji měla úplně dolů a tím pádem by se mi už blbě károval. jen škoda, že zadní kola nemají vůbec žádné odpružení, že je odpružené jen to jedno přední. ale zas věc zvyku....

doda242
30. jan 2012

@renisco mne sa city mini nepaci, ani city mini GT ale city mini 4kolesovy je velmi pekny, a elite je idealny 🙂 , jaj a na mini sa mi nepaci ten oval (konstrukcia) pred kosikom

renisco
30. jan 2012

@doda242 no už nevím, jak jsou na tom nové kolekce, ale lonský elite neměl v zádové opěrce žádnou desku!!!, jen potah. to samé byly starší city mini - taky neměly v opěrce desku, až lonská kolekce ji měla. no a city mini t má desku v zádech, ale nemá ji tuším v sedáku. 😀
gess má desku i v sedací části a i v zádové opěrce.

doda242
30. jan 2012

@renisco myslim, ze ta doska sa da este doobjednat

renisco
30. jan 2012

@doda242 o tom nic nevím, ale já se o ten kočárek už nezajímám, tak je to možné.. 😀

weronika187
30. jan 2012

@peggy722 @renisco dakujem maminky 🙂 tak teraz som opat nerozhodna...chcem nieco lahko ovladatelne a hlavne lahko skadatelne, aby som nemala problem poskladat 😉 no a chceli sme ho vyuzivat aj na take "terennejsie, polne" cesticky, nielen do mesta, tak to bude asi problem, ako citam, co pise @peggy722 😒

doda242
30. jan 2012

@renisco ved jasan, mne sa aj buggy pacil, a potom som sa naockovala na elite

doda242
30. jan 2012

@weronika187 skus si pozriet ten baby jogger city mini GT, alebo city mini

weronika187
30. jan 2012

@doda242 dakujem, idem hned pozriet 😉

renisco
30. jan 2012

@weronika187 zvládne i mírný terén. je odpružený, tak bych se toho fakt nebála... já s kamínky problém nemám, to concord fusion je na to jiný expert. jízda je ale bezkonkurenční, lehoučká - jako kdyby jste nic nevezla... sedačku mohly trošku vymakat, ale myslím, že by jste neprohloupila. znám pár mamin, které se ho brzo zbavily, ale taky ho za nějakou dobu kupovali zpět 😀 😀 😀 já si koupila místo něj britax, ale už teď vím, že gess z domu v žádném případě nepujde.

doda242
30. jan 2012
peggy722
30. jan 2012

Já jsem doposavad s kamínkama taky problémy neměla. Ale u nás používaj nějakej strašně ostrej štěrk a to je jako když projedeš sklem. No kdybych měla jenom Buggy, tak bych to řešila asi koupí jinýho kočárku. Naštěstí mám ještě starou trojkombinaci, takže pokud je problém, tak jezdím s ním. Sice dost nerada, už jsem si odvykla řídit tank, ale než tenhle ničit a vztekat se u toho. Mně tohle právě hrozně naštvalo, protože jsem si ho kupovala právě proto, že by se s ním dalo jezdit i ve sněhu, no dalo pokud by nebyl posypanej štěrkem. Lehčí terén zvládá docela v pohodě. Kupodivu mně překvapilo, že mu vadí takovej ten hodně hrubej asfalt, tam teda Ela nadskakovala pěkně a na lesní cestě jede v pohodě, tak tohle trochu nechápu. Concord je hrozně tvrdej na jízdu, strašně rachtá. Buggy taky rachtá, ale jenom na zámkový dlažbě, kostkách, ale to dělaj všechny kočárky a některý mnohem víc.

renisco
30. jan 2012

@peggy722 víš co? mě ty péra v concordu asi změkly, protože mi i pruží 😀 není to sice jako buggy, ale normálně až hledím, že je i odpružený... jj - zámková dlažba je prevít...
hledám někoho, kdo by mi uřezal trubky na britaxu, abych si tam mohla nasadit na tu rukojeť klouby, ale nikdo mi to nechce udělat 😀 😀 se všichni bojí nebo co 😀

peggy722
30. jan 2012

@renisco 😀 😀 😀 Ty seš teda fakt číslo. Řezat trubky 😀 No my jsme zase po podlahářích chtěli, aby nám nalepili lino na lamino 😀, no taky se jim do toho moc nechtělo, ale funguje to výborně.

renisco
30. jan 2012

@peggy722 no jasně. jak jinak tam ten kloub přidělat 😀 😀 mít doma autogen, tak se do toho pustím sama 🤐 😀

peggy722
30. jan 2012

@renisco No autogen mezi běžný domácí vybavení moc nepatří 😀. Ale jinak my jsme doma taky slušní kutilové. 😝 Takhle dopadnul náš sporák, protože máme doma takový jedno sluníčko všetečný sedmitečný.

ivana2909
30. jan 2012

žienky nemáte niektorá F4 Buggy na predaj?

weronika187
31. jan 2012

@doda242 diky za videa 🙂 no stale neviem, kedze "trojkolky" sa trosku obavam 😅
@renisco a ty mas gesslein ci concord fusion? 🙂

doda242
31. jan 2012

@weronika187 aj ja sa trosku obavam, ale skusim 🙂

renisco
31. jan 2012

@weronika187 mám gesslein F4 buggy, concord fusion a britax agile

ninan2
31. jan 2012

@renisco Ahoj, pls, ako si spokojna s Britax agile? Rozmyslam o jeho kupe kvoli lepsej skladnosti a nizsej vahe oproti Gessleinu F6 ktory mame... Brala by som aj F4 Buggy, ale odradza ma vysoka cena a nepotrebujem na obcasne pouzivanie take super parametre ake ma... planujem pouzivat stale aj tu F6.

renisco
1. feb 2012

@ninan2 já s ním zatím nejezdím,, mám ho na jaro...
jinak poznatky: rukoje´t není kloubová ani vysouvací - výšku má 96cm. V boudě je síťka, což je sice hezké, ale nepraktické. Bude tama přímo svítit sluníčko a foukat. Ale to se dá vylepšit třeba pruhem látky. Je téměř neodpružený- tvrdý, jízda není tak lehoučká jako s buggy, ale dá se na to zvyknout. Trošku více se musí zabrat při najíždění na chodník, ale zase se nepřeklopí, když je na rukojeti taška. Skládání je šup šup, má i zajištění proti rozložení (což buggy nemá). Nemá polohovací podnožku, ale dá se to vyboulit na druhou stranu (ale ne do úplné roviny). Jízdní vlastnosti se s buggy nedají srovnat, ale sedačka je u britaxu více pohodlná pro dítko jak v buggy.

zu11
3. feb 2012

ahojte kocky, rozhodla som sa kupit gess f4 s vloznou taskou, akurat by som vam bola velmi vdacna, ak mi poradite, ci je lepsie objednat c1-lift tasku alebo compact tasku a este sa chcem opytat, ci je potrebne/dobre objednat aj nanoznik, lebo niekde som sa docitala, ze sa pouziva namiesto nanoznika aj tato taska a nanoznik nie je treba. velmi mi pomozete, vopred dakujem pekne.

kyti75
5. feb 2012

Holky,
tak se hlásím po takřka denním používání Gessleinu F4 buggy a stále velká spokojenost 🙂
Kdokoliv si zkoušel kočárek projet, tak žasl, jak lehce se s ním jezdí.

Dnes je malému 20měsíců a pořád tam má rezervu i s fusakem Emitex 3v1. Nedávám tam teď madlo, jen nánožník, který je spíš na ozdobu a hezky je mu teploučko. Jen přemýšlím, jak na jaro kočárek vyšperkovat. Přece jen je trochu špinavý, hlavně košík teda, tak se chci zeptat, zda jste už některá zkoušela prát potahy a jak jste to dělaly. 😉

Díky moc. K.

renisco
5. feb 2012

@kyti75 košík sundat, vyndat z něj tu desku a do pračky. prát na 30. jinak jen přetírám hadrem...

peggy722
5. feb 2012

Já jsem koš a ni potah nikdy neprala, vždycky stačilo otřít hadrem. Na tohle je ten materiál fakt dobrej a na léto doporučuju nějaký vložky. Je to příjemnější pro dítě.

kvetinka211
5. feb 2012

Ahojte, prali ste uz niekto fusak od gessleinu Sleepy? Dodpadlo to dobre? Ten nas by uz zisiel oprat, ale dost sa toho obavam ...

kyti75
5. feb 2012

Dekuji za odpoved. Zkusim to hadrikem a kosik vyprat.

renisco
6. feb 2012

@kvetinka211 dala bych na 30 se šetrným programem, BEZ aviváže ... není tam štítek? já peru všechno v pračce, toho bych se nebála....