Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

tilly
11. aug 2010

@limoni ja tiez potrebujem otocnu sedacku.. a to je fakt aj obyc F2 a F2 cocoon? no som nevzdelana, musim to lepsie omrknut... alebo radsej nie, aby mi nebolo luto

limoni
12. aug 2010

@tilly ano je aj obycajna F2, ta ma taku hranatejsiu striesku a aj F2 coccon ta ma okruhlu striesku a da sa natiahnut na cely sportovy kocik
inak som volala do forbaby a pan mi povedal, ze vanicka z obycajnej F2 je kompatibilna z F2 coccon, ak by ste to este niektora okrem mna riesili,ale tebe uz tilly vanicku netreba 😉

mayka
12. aug 2010

gessleinacky, nezistovala ste niektora ci sa daju objednat zvlast potahy na kocik + ta nova strieska? 😵 Mam minulorocny model a tie tohtorocne potahy su uzasne.

mayka
12. aug 2010

Citala som si Vas trosku dozadu. A ja tiez mam problem ale neviem ci to je na reklamaciu. Som nastvana lebo mi nejde vyprat potah ale on to skor vyzera ako vytiahnute od slnka alebo vysuchane . Fakt nechapem. Myslela som ze to vyperiem ale prd makovy. Maximalne nekvalitny potah. Zdal sa mi byt fajn a prijemny na dotyk lebo nie je to klasicka potahova latka. Teraz to lutujem a urcite by som v buducnosti vybrala kocik s pevnejsim potahom. Neviem aku kvalitu maju tie nove modely. Ale bacha na to.

neviem ci to bude dobre vidiet ale ta farba original ma byt ta tmavsia ako je v hornej casti fotky. Nazivo to je dost vidiet. A tak isto to vyzera aj na opierke hore. 😠

iinuska
12. aug 2010

@mayka na nasom sa zase zosuchal ten nazov Gesslein, co je dole ako maju deti nozicky 😕

dosa
12. aug 2010

@mayka - ja som este v zime zistovala kupu novej striesky, lebo tiez sa mi pacili tie z novych modelov a odpovedali mi len z ciech, ze ano, ale stalo to nejakych 2 tisic ceskych. z forbaby mi vobec neodpisali. ale ak budes chciet novy potah aj striesku, tak to bude dobra palka na to, ze za samotny kocik si dala dost. ja som s farbami problem nemala, kocik som mala tmavomodry a farbu mal vsade jednoliatu... no skus sa popripade popytat na reklamaciu...

evusinka
13. aug 2010

@mayka Já si tedy myslím, že tohle je rozhodně na reklamaci, fakt hrozné. Oni přeci tvrdí, že ty potahy jsou kvalitní, pratelné a barvy že nevyblednou... 😒

xkacatkox
14. aug 2010

@evusinka jak ti dopadla ta boudička?

tilly
15. aug 2010

@mayka to je podla mna na reklamaciu...

evusinka
15. aug 2010

@xkacatkox Manžel odmítá reklamovat kvůli boudičce, prý to za to nestojí (podlě mě za ty prachy, to by teda stálo.), takže zatím nic. Pokusíme se s tím ještě něco podniknout, ale teď to nemá cenu, protože stejně pořád nosíme kšilt i síťku...každopádně postupně s tím, jak Jeníček roste, začínám poznávat další taje a vychytávky Gessleinu a musím říct, že super. 🙂

xkacatkox
15. aug 2010

@evusinka to jo, člověk ty úžasné vychytávky pozná hlavně delším užíváním, tu reklamaci třeba pořešíte až příští rok, to už vám bude chodit a nebude tolik potřeba, tedka stejně potřebuje stejně s něčím jezdit 🙂 také si říkám, že pokud by tento nevydržel, na další dítko bude zase gesslein

sabiatko
18. aug 2010

ahojte 🙂 dneska sa chystam kupit kocik gesslein F2 sportovy. vo for baby maju super akciu za 325 eur. zaujimalo by ma ale, ako to je s nastavenim opierky: je to pomocou tlacitka, alebo tam je taky remienok/paska? a ako je to s brzdou, teda ci je centralna, alebo su 2? a je priestranny aj na vacsie babatko? dakujem...

mmacko
18. aug 2010

@sabiatko polohovanie je pomocou tlacitiek po boku korbicky a brzda je jedna centralna. A to je teda fakt dobra cena. Ktoru farbu ides kupovat?

sabiatko
18. aug 2010

@mmacko no tak to je super, tak to som spokojna. rozmyslam veru nad farbou, lebo ziadna neni taka ze wooooow, ale mne sa celkom paci ta hnedofialova, ale kedze mame chlapca, tak to manzel asi neschvali 😝 tak asi kupime tu sedu a zavesime dake pestre hracky 🙂 no inak som si vsimla, ze ste sa bavili aj o polohovani toho kocika, ze ci je ta opierka rovna, alebo korytova... no ved kuknem na to dnes, ako to vyzera. da sa to polohovat ze zvlast chrbatik a zvlast nozicky? aj ked budem mat tu sportovu cast otocenu k sebe? lebo adamko ma este len 5 mesiacov a chcela by som na neho vidiet, ocny kontakt 🙂

mmacko
18. aug 2010

@sabiatko toto nie je kocik s typickym lahom, polohuje sa to ako korytko, aj ked nohy sa daju este zvlast polohovat, co sa u dost kocikov s tymto polohovanim neda. Ale ako sa uz spominalo, ked ma maly len 5 m, tak tam budes mat tu vlozku a to bude skoro v rovine.

tilly
18. aug 2010

a to maju tu akcosku len na F2, ze? ja chcem cocoon...

sabiatko
19. aug 2010

@mmacko no bola som ho kuknut, aj adamka som donho polozila a vyzera fakt super, mali ho v ciernej farbe a da sa dokupit ta vlozka, ovlada sa uplne lahucko, fakt superny... az na to polohovanie 😒 to som bola trosku sklamana, lebo adamko mal nohy hore, no a ked ho sklopil do lahu, tak este viac. skoda, lebo inak bol uplne dokonaly.

@tilly hej, je to akcia len na f2, ale mozem ti povedat, ze v ciernej vyzera fakt pekne. a podla nalady si tam mozes supnut vlozku pre male babatko farby akej chces. no inak ta akcia je na nete 325 eur, ale v tom obchode na rajskej v bratislave stal vyse 360 eur 😕

eellik
19. aug 2010

Ahojky,můžete napsat stránky,kde jste ty slevy našly?Chtěla bych do F2 coconu na výměnu potah.Díky

jaa
21. aug 2010

@sabiatko Chce to mít do F2 tu vložku.Pod ní je ještě taková pěnová deska z molitanu a ta ti úplně změní polohu a sklon miminka.Bez mí nejezdíme ani my a to budou malé dva roky.Budu ji vyndavat až na podzim.A to jen tu molitanovou vložku!Tak se na to v obchodě zeptaj.Samotný kočár bez té mol.vložky a té klas vnitřní vložky,je jen na větší děti.Ne na 5 měs.miminko.

jaa
21. aug 2010

Holky,jakpak se šteluje to odpružení těmi vrtulkami na kolečkách???Mě s tím nejde ani hnout 😲 😲 😲 A začíná mi nějak divně drhnout velké kolo a nikde jsem nenašla proč.Ale něco ho jaoby brzdí... ☹ Jinak vše ok..Malá v běm krásně spí... 😉

dosa
22. aug 2010

@jaa - tie vrtulky treba otocit naopak, ked ti s nimi nejde hnut, tak sa ti tam zrejme dostal prach, alebo nejaka necistota. nastriekaj WD40 a potom by to malo ist... a skusila by som prestriekat aj tie kolesa. moze byt kocik akokolvek kvalitny, kazdy potrebuje sem tam servis... 😉

jaa
22. aug 2010

@dosa Jj.zkusím prostříkat..jezdím s ním zatím chvilku.Ale je fakt,že třeba to mazání odbyli ve výrobě... 😉

brisalek
23. aug 2010

Ahoj chtela bych se zeptat jake jste poridili nanozniky, misto toho desneho originalniho Gessleinu??? Chci aby mi to tam sedelo a nechi uz kupovat zase neco zbytecne☹ 🙂. Diky

evusinka
24. aug 2010

Já mám tedy originál nánožník a zatím jsem ho jen tak vyzkoušela nasadit a přišlo mi, že sedí dobře...Ale je fakt, že zatím mám na kočárku přidělaný ten "U-díl", takže až to sundam, tak se uvidí...

xkacatkox
24. aug 2010

@evusinka no jak máš U díl tak pasuje, na sportáku hrůza, já si nechala ušít na MMb ---darint---sedí mooc dobře, není to jako origoš, ale Maýsek je tam krásně schovaný a netáhne mu tam

jaa
24. aug 2010

Já mám na F2 originál a sedí dobře.. 😉 Jinak, jsem kolečko promazala a stále to někde drhne.. 😠 No,uvidíme časem...A vrtulky na nastavení tuhosti terénu se i po otočení ze SOFT na HARD,vracejí sami na SOFT... 😕 😲 Tak je to nějaké divné...ke kočárku není pořádný návod....Dneska zlouška s velkými koly a zase tam vrátím ta malá..O 100% lepší manipulace....

dosa
25. aug 2010

@jaa - no tak na tie vrtulky sa skus spytat u predajcu, mozno to bude dovod na reklamaciu. ja neviem, ci som to nemala tiez posahane, ale nejaky valny rozdiel som v tom hard a soft perovani nevidela 😀 a nie je na F2 iny typ nanoznika? kedze je to ine sedenie? lebo ja som mala tiez origo nanoznik na f6 a teda za tie peniaze nestal... velke kolesa boli super, hlavne ked nasnezili haldy snehu, nebolo lepsieho kocika, ale nevedela som sa dockat, kedy sa to roztopi, lebo mne sa lepsie chodi s otocnymi 😉

jaa
25. aug 2010

@dosa NN.je to stejný nánožník..Původně jsem myslela,že mi tam ani nepůjde.Ale sedí pěkně. 😉 Na F2 Cocoon asi normálně žádný není,protože jako kryt slouží celá bouda.Ty vrtulky jsou divné...Řeknu ségře ,at to zkusí u svého,jak ji to jde.Má ho ještě zabalený ve folii.A mě se taky lpe jezdí s otočnými.Ale na sníh budou lepší ty klasická kola...

brisalek
25. aug 2010

@xkacatkox a na jaky kocarek sis nechala usit nanoznik??? na F6 primo nesiji, ptala jsem se osobne.