Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

pusiket
21. apr 2011

@minusa Vanička se dá použít na podvozek F2 a F4 na trojkolku myslím nejde.
http://www.gessleincz.cz/cz/produkty-gesslein/k...
http://www.gessleincz.cz/cz/produkty-gesslein/k...

madalah
21. apr 2011

@pusiket Jáj, no ak nerýchlo som hľadala, či tie podložky sú na predaj aj niekde u nás, no nenašla som. V každom prípade by som za novú podložku tiež asi toľko nedala. Zvlášť, ke´d niektoré maminky, čo šijú podložky sú ozaj šikuľky 😵

pusiket
21. apr 2011

@madalah Nikde na netu jsem je právě taky nenašla,ale z Duhy mi odpověděli,že už v prodeji jsou v omezených barvách a cenu.

madalah
21. apr 2011

Baby, tak druhá aj tretia jazda za nami a stále nadšeniéééé. Konečne kočík, čo mi vyhovuje. Dokonca aj manžel chváli a chváli. Tak ten ma tak skoro neprestane baviť 😵 😵 😵

xkacatkox
21. apr 2011

@madalah neboj, nepřestane, nám také vyhovuje, dokonce i moje mamka je nadšená, a ta zrovna nadčšená z počátku nadšená nebyla, že jsem kupovala další kočár a tedka ho má nejraději

bubul64
21. apr 2011

tak toto je nas gessik 🙂

madalah
21. apr 2011

@bubul64 Jééj, ten je ozaj nádherný 😵 😵 😵 Prekrásna podložka, prekrásna deka...Tiž máš podložku prichytenú o tie gombíky hore?

bubul64
22. apr 2011

@madalah ano tiez to tak mam je to prakticke. 😉

lumixii
23. apr 2011

Ahoj nemáte někdo zkušenost s Gesslein buggy S1?

madalah
23. apr 2011

@lumixii Ahoj, ja som po nej tiež pozerala, má lepšiu cenu ako F4, ale nepáčili sa mi farby a je to ozaj golfáč so skladaním na dáždnik a s golfovými rúčkami. Tiež kolieska sú skôr golfáčové. Teda pokiaľ chceš golfáč, tak určite sú ok, ale napr. ja som chcela niečo medzi tým - medzi golfáčom a športiakom...a hlavne niečo so spojenou rúčkou, aby sa mi ľahko šoférovalo jednou rukou. Nevidela som ešte S1 naživo, tak ani neviem povedať, aká je priestranná.

Mimochodom, takto spokojne si v F4 hovelo moje dieťa dnes na prechádzke...kooopec priestoru...

madalah
23. apr 2011

Prajem vám všetkým krásne a pohodové Veľkonočné sviatky....a kočkám veľa vody 😀 😀 😀

lumixii
23. apr 2011

@madalah Díky za odpověď. Já potřebuji právě golfky, kvůli skladnosti. Mám x lander 2010, jsem s ním maximálně spokojená, jenže chceme jed na dovolenou, a nechce se mi sebou táhnout takto veliký kočárek. Hledala jsem nějaké golfky, a zatím kromě Jané Carrera jsem žádné prostorné za solidní cenu nenašla. Až včera jsem narazila na Gesslein buggy S1 a byla jsem docela překvapená. Je pravda, že výběr barev není zrovna nejlepší, ale tak barva není pro mě až zase tak důležitý prvek. Tak teď zase nevím 🙂

bubul64
23. apr 2011

lumixii jane carrera som mala a bola som velmi spokojna 🙂

madalah
23. apr 2011

@lumixii Niketoré maminky veľmi chvália aj Jané energy. Vraj to s priestorom vôbec nie je zlé, je iba o 2 cm užší ako napr. Peg-Pérego Sí. Myslím, že do šírky je to nejakých 30 cm, čo je slušné. S F4 sa to zrejme nejako porovnať nedá, ale vraj je pohodlný. No a S1 je na tom so šírkou asi ako F4 - 35 cm. To je podľa mňa skvelý priestor....
@lumixii pozerám, že už máš takmer 2-ročného chlapca a ak Ti v kočíku spí, tak ten priestor na S1 určite oceníš. Mimochodom, tie farby nie säú až také hrozné - svetlopmodrý s tou zelenou sa mi veľmi páči... &Neviem, ako sa manévruje s S1, ale ak podobne, ako napr. s F4 ( čo si myslím, že bude podobné), tak potom je skvelý. Len sa nezlakom na PP Sí alebo Pliko. Sú to síce pekné a konfortné kočíky, ale čo do manévrovatenosti sa s Gessleinom nedajú porovnávať. Teda PP Sí áno, ale maminky, ktoré píšu, že na Síčku sa po čase zadné kolieska akoby vyhnú vonku, tak majú pravdu. Včera som to videla na vlastné oči a kočík bol používaný druhý deň a dieťa v ňom iba ročné!!! Keď som to videla, bola som véééľmi rada, že sme kúpili Gessleina.

kikimaruska
24. apr 2011

Ahojky, též přejeme hezké Velikonoce a přidávám dvě ze včerejška, kdy jsme zas spali na zahrádce...malej nechtěl jít spát poo a pak mi odpadl do kočárku 🙂

kikimaruska
24. apr 2011

není to ale kvalitní,jen přes mobil...

lumixii
24. apr 2011

@kikimaruska Ahoj, můžu se zeptat? To je fotka tvého malého v kočárku?

lumixii
24. apr 2011

@madalah Po Tvém přispěvku jsem si vyhledala parametry Buggy S1, a šla přeměřit i svůj kočárek X lander XA 2010, a rozměry co se týká sedačky a prostoru jsou naprosto stejné. Takže bych řekla, že mám jasno. Koupím si S1 😀

kikimaruska
24. apr 2011

@lumixii jo jo, to je muj Kubík 🙂, nechtělo se mu do postýlky, když jsme všichni venku, tak si schrupnul v kočárku...v něm spí i když jsme celý den někde na výletě nebo po doktorech a tak 🙂 ,ještě mám jednu z boku...ale není tam připásanej a dala sem pod něj deku, aby to měl pohodlný, jinak když jedem,tak samozřejmě pás má...

pusiket
24. apr 2011
madalah
24. apr 2011

@lumixii Myslím, že urobíš dobre 😉 A tešíme sa potom na fotečky, ok? 😵 😵 😵 Nie že sa na nás vykašleš 😉 🙂

madalah
24. apr 2011

@pusiket Rozkošní chlapci...ja mám podobných 😀 starší svetlovlasý, svetlé oči a mladší oči hnedé...bratia a každý iný 😵

lumixii
25. apr 2011

@madalah Kdepak nevykašlu :D 😉

@kikimaruska týý jo, tak to je mazec, malému budou za nedlouho 3 roky a takhle krásně se ti vejde do kočárku spát?? Tak to je úžasný!! A ještě tolika prostroru, to se jen tak nevidí. Prostě super.

pusiket
25. apr 2011

@madalah To blonďaté je holčička 😀

martina05
25. apr 2011

Ahojte, moja dcéra má 1 rok a trojkombinácia F6 nám maximálne vyhovovala.. pomaly ale začínam špekulovať nad "golfáčom"... alebo takým kočíkom medzi šporťákom a golfáčom... Hlavne kvôli skladnosti a mobilite. Ako sa vám osvedčili gessleiny?? ktorý si vybrať??

Chcela by som sa tiež spýtať či mi nviete poradiť nejakú pani ktorá by ušila vložku loop do kočíka gesslein - najlepšie overenú .. Vďaka

martina05
25. apr 2011

@madalah kde si zohnala také pekné vložky do kočíka??

madalah
25. apr 2011

@martina05 Skús sa popozerať po kočíku gesslein F4 - +ahký, spratný, priestorný a proste---skvelý. Nemám slov...A vložky som zohnala na nete - tú tyrkysovú nájdeš na www.pinkie.cz - posielajú dosť rýchlo aj na Slovensko a účet majú tiež na SK a tú bielo čiernu tu na Koni,,,jedna pani predávala. Ale na českom Mimibazare je kopc maminiek, ktoré vedia šiť prekrásne podložky...

xkacatkox
25. apr 2011

@martina05 koukni na F4 budeš spokojená

martina05
25. apr 2011

@xkacatkox SUPER!!!
@madalah SUPER!!!!
MNE BY SA POzdávala f4 beige...kde ju dostať najlacnejšie???

madalah
25. apr 2011

@martina05 Ja som kupovala na www.forbaby.sk - a ako som tu už písala, zabudli mi ju odoslať kuriérom a tak mi ju osobne doviezli. Všetko som objednávala telefonicky a na druhý deň som mala kočík doma. Sú dosť ústretoví...a hlavne ZJEDNÁVAJ!!! Majú cenu 281 €, ináč všade je taká cena, ale oni sú ochotní spustiť z ceny. A asi sú dovozcami týchto kočíkov, tak budú mať aj najväčší výber... Ináč ozaj skvelý kočík...mali sme už x kočíkov a na tento ozaj nemám slov...