Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

julia225
29. feb 2008

kamoska mala gesslein a ku druhemu si ide kupovat taky isty...vraj su to super kociky, posklada sa na minimum, je priestranny a hojda sa... co odradzalo mna...neuznavam hojdanie deti v kociku... mozu umriiet na nasledok trasenia...

ziza
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia225
29. feb 2008

no nafukovacie ale ked vidis niektore obcanky romskej mensiny co dokazu a akym sposobom dieta uspat... 😖

ziza
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ziza
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verus
1. mar 2008

ziza, pre synceka mam Future Loop a uz len pri tom nazve mam zimomriavky. na to, co to stalo, je to tazky a zle ovladatelny kocik, podvozok ma vzhladom na vrch, ktory sa nanho naklikava, zbytocne siroky a dlhy. komfort dietatka v sportovej casti vynikajuci, ale podvozok na figu. zo zaciatku som bola nadsena, ale vytriezvela som. teraz ho pouzivam paralelne s Hartanom VIP, ktory sme kupili pre druhe babo, a je to obrovsky rozdiel. Komfort dietata zostava, resp. teraz vo vanicke neporovnatelne lepsi ako v prenosnej taske, ktoru mame ku gessleinu, a podvozok naozaj vynikajuci. a to uz som mala moznost vyskusat dost kocikov. Pokial ti ide o odpruzenie, makksi kocik ako tento Hartan VIP som este nevidela :o) A este ked sme raz mali Gesslein v oprave, mali sme z predajne Hartan Racer, co je podobne ako Gess Future, a podvozok bol o doost lepsi...

dost som o tom nasom gessleine popisala v teme Kociky niekedy vlani na jar, skus pozriet...

este k odpovedi na tvooju otazku: v sportovej casti gess sa syncek v pohode vyspi nababuseny aj teraz, prenosna taska (S-lift) mu bola v juli ako dvojmesadnemu uz tesna a paril sa v nej.... a dcerku sme tam dali ako novorodenca teraz v zime a strasne tam stale plakala, pretoze uz vtedy bola natlacena...

verus
1. mar 2008

aby som gessleinu zas nekrivdila, ten nas je vo verzii s velkymi prednymi kolesami idealny na tazky teren, lebo je fakt ako traktor a prejde hadam vsade, aj po kamennej suti, a pritom nehrozi defekt. ale ho chcete na prevazne pouzivanie na chodnikoch a na tazky teren len obcas, to si radsej kupte dobre nositko a na kazdodenne pouzivanie nieco lahsie... my sme ho na vylety aj tak velmii nebravali, lebo s malym babom sme vzdy boli nabaleni.

emjee
10. mar 2008

ziza • 1d, 13tt • Dnes o 11:43
Ahojte uvazujeme nad tymito kocikmia potrebujeme vediet naozaj presny rozmer rozchodu kolies, kvoli vytahu...a este rozmer tasky, ktora je namiesto vanicky.pomozete niekto? dakujeme
na letaku totizto nie vzdy je pravda.

marika6
10. mar 2008

ahoj, ja mám gesslein trend a nedám naň dopustiť, je perfektný, dokonca v obchode ked som sa pýtala na nové modely gessleinov tak sám predavač mi povedal, že čo mám ja , tak to je najlepší kočík aký predával. Fakt je super ale len typ trend alebo predtým kolekcia highlight. Vo vaničke vydrží dieťa veeeeeľmi dlho, lebo sa z nej vyberú všetky časti a zostane z toho fusak, takže v poho aj 1 a pol. ročné dieťa možno aj viac, uvidíme ked toľko bude mať

ziza
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marika6
10. mar 2008

ten môj trendík je strašne super, teraz som si kupila golfáč, a geslein som odviezla k naším a prvé dni som za ním vyplakávala, dal sa mi ovládať jednou rukou, ked fukal vietor, či slnko svietilo pretočila som si rúčku, no bol fakt super a ešte ked ako maličkému sa mu v ňom nepáčilo tak som ho dala nabruško - tá zadná strieška sa dá odzipsovať a nasadiť taká sieťka a pozeral celý šťastný, alebo som si kúpila tie pásy čo sú aj na chodenie tak som ho postavila v kočíku , on sa držal operadla, celý šťastný vyskakoval a nemusela som sa báť že spadne, lebo to v pohode istilo.

marika6
10. mar 2008

kolesá môžem zmerať ale výsledok bude až o týždeň, lebo nebudem pri PC, ale vela mamičiek ho inzeruje, tak sa popýtajte ich

ziza
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marika6
16. mar 2008

kolesá 65 * 80

tessie
2. apr 2008

my tiež premýšľame o tomto kočíku... Je to overená nemecká kvalita a jeden z mála kočíkov, ktorý sa v skutočnosti nevyrába v Číne (ako napr. PP). Majú ho 3 známi a sú všetci maximálne spokojní... Len uvažujeme či kúpime Gesslein Future alebo novú F6 (model 2008). Ešte uvidíme. Máte niekto kúpený už tento nový model?

caramelka
2. apr 2008

ziza, my sme uvazovali nad Gessleinom, ale tiez bol problem vytah - pozicali sme si z obchodu podvozok a zobrali ho domov otestovat. Sice sme ho do vytahu narvali, ale kolesa sme suchali a to sme ich nemali ani poriadne nafukane. Ale mna osobne odradzala aj fusakofaska a na F2, ktora ma pevnu vanicku zas to, ze sa pri sportovej casti neda samoztatne polohovat chrbatik. Nakoniec sme si vybrali Hartan VIP XL, mala ma teraz necele 2 mesiace a 5,5 kg a ma v nom dost priestoru aj s fusakom a mame este dostatocnu rezervu, do vytahu sa vojdeme v pohode, vyborne sa sklada aj ovlada. Zatial sme velmi spokojni. Len je trochu komicky, lebo je nizky, ale mne sa velmi paci.

janina77
5. apr 2008

My mame Gesslein Future Loop, a zatial som s nim spokojna. Ten nas nie je az taky siroky a to aj vdaka tomu, ze sme ho kupili s nafukovacimi kolieskami, nie s tymi plastovymi. Tieto su cca o 1,5-2cm uzsie, a predne mame jednorite. A je fakt, ze do niektorych dveri sa zmestilm LTT, takze s tymi sirsimi by som tam nevosla.
K vyhodam urcite (okrem vymenitelnych koliesok) pari vyborna fusakotaska, krasne hojda, asi najsirsi vyber farebnych kombinacii, lahka manipulacia, naklikavacia autosedacka.
Nevyhody - otrasne sa vynasa po schodoch - niet ho za co chytit, ak chces chodit busom, tak otras. Ale autom super, to sa sklada velmi jednoducho. No a je dost velky, ale zas stabilny.

zzz
5. apr 2008

chcem sa spytat ci niekto mate golfac gesslein swift? a ake mate s nim skusenosti...dakujem

marika6
6. apr 2008

má ich kamoška, ja som mala cosatto pogo - je to podobné.

ona je spokojná, ale inak predtým som mala gesslein trend a dlho som si nemohla zvyknúť na golf. palice, preto som ho predala a vymenila za britax verve - má spojenu rukoväť

emmka333
22. apr 2008

Ahojte,
ja som najprv chcela Cosatto pogo,cakam nan uz 2mes. ak nie viac.Potom som chcela Britax Verve,lebo ma spojenu rukovat,super vyzera a ma asi trolinka lepsie tie nozicky vymyslene,ze su neni az tak v pravom uhle ako cosatto.Ale zas vcera som sa dozvedela,ze moja mala (ma 20mes.) sa tam asi ledva bude zmestit a chceme ho pouzivat min. do 2,5r.Zevraj tam zavadzia ta strieska pre take vacsie dieta.Proste ked je stiahnuta tak na nej lezi hlava a ked je roztiahnuta,tak tam ma nacapenu hlavu po strop.A este sa mi nepaci,ze nie je lepsie polohovatelny.Myslela som,ze jednu polohu ma aj na spanie,ale to je len dalsia poloha na sedenie a moja mala si obcas v kociku este pospi.No a teraz zas uvazujem nad Gesslein Swift,ale neviem ake farby maju.Velmi tuzim po cervenom kociku ale na nete som videla akurat tak oranzovy.Myslite,ze je aj v cervenom prevedeni?

MARIKA6 - ako by si porovnala Cosatto a Gesslein swift,ked si mala moznost ich viediet (teda aj mat) na zivo?Maju tieto 2 kociky polohu na spanie?Ako su riesene chrbatiky?Spevnenie a polohovanie (akym sposobom sa polohuje).Dakujem

rovni
5. jún 2008

Ahojte,chcem trochu obnovit tuto temu,kedze sa u nas schyluje ku kupovaniu kocika 🙂
velmi sa nam zapacil novy Gesslein F6-ale ta cena-s vajcom po zlave 25 000 😨 😨 😨
tak uvazujeme o modely Future alebo F2,pripadne Trend ,nemate niekto tieto kociky-aky je medzi nimi rozdiel,ktory z nich je najlepsi,ake mate skusenosti
vdaka za info

marika6
5. jún 2008

ja mám trend, a priamo v obchode mi povedal že najlepší zo všetkých gessleinov je trend, a je super, možno tie druhé vyzerajú modernejšie ale trend je fakt super

marika6
5. jún 2008

ja mám trend, a priamo v obchode mi predavač povedal že najlepší zo všetkých gessleinov je trend, a je super, možno tie druhé vyzerajú modernejšie ale trend je fakt super

erika1983
12. jún 2008

ahojte ako ste spokojne s kocikom gesslein swift ???? jasne ktore ho mate
😀 . Uvazujem na nim:

veverica
7. júl 2008

Gesslein- nacky ja mam taky problem, ze vela chodim s future loop s autom a tak ho vela skladam a zasa rozkladam a pritom sa mi zaspinili potahy od nejakej kolomaze alebo cim to tam je ta konstrukcia natreta. Nemate niektora skusenost cim to vyperiem? Mydlo a prasok tekuty som skusala a nevyprala som to celkom. Budem rada ak poradite 😒

hubka
4. aug 2008

Ahojte baby, asi ste tu uz dlho neboli..ale az teraz som tu nasla temu na Gesslein....ja ho mam od januara, typ Future a zatial som spokojna, fusakotaska bola uplne fasa vec, hlavne v zime, perfektne ked sme chodili k dr, sedacku som ani moc nevyuzila skor teraz v lete....a konecne sme si dali male otocne kolieska dopredu, i ked na pevno to bolo tiez fajn, asi zvyk ale velke kolesa v tatrach v snehu sa osvedcili...jedina vec je asi to, ze ako sportova cast mi pride tazka, kedze mame velke auto a vymordujem sa kym ho dam do kufra.....mate niektora aj predlzovaci diel???a da sa ten zipsovatelny vrch z fusakotasky dat ako nanoznik???inak tie same cvoky a zipsiky, mam pocit, ze stale nieco objavujem haha
Veverica, kocik som zatial neprala, neporadim, bo farby mame zemite
Ziza ako??kupili ste??? 😉

tinka08
7. aug 2008

Ahojte, od januára mám gesslein future loop a som s ním nadmieru spokojná. Do obchodu s otočnými kolieskami ako stvorený, ovládať sa dá aj s jednou rukou, otočíš sa na mieste o 360´ a do lesa so všetkými štyrmi nafukovacími ideálny. Zmestíme sa aj do osobného výťahu. A syn má miesto na pohodlné spanie, a to nie je nejaký drobček aj keď má len 8 mes.
Hubka, s predlžovacím dielom som bola veľmi spokojná. Fusakotaška bola fixovaná na 100%, pevná ako vanička. Fusakotašku budeš môcť použiť ako fusak samotný, len treba povyberať tie pevné časti. Aspoň tak mi to vysvetlil predavač. Ja sama to vyskúšam až túto zimu.
Potrebujem radu. Čakám ďalšie bábo v januári 🙂 a malý bude mať iba rok 😀 . Je na gesslein nejaká súrodenecká nadstavba? Skejtík nebude postačovať. Nechcem sa vzdať môjho gessleinu. Pre mňa je ideálny.

hubka
8. aug 2008

Ahoj tinka, no konecne sa niekto ozval..... 🙂 viem, ze ten fusak sa da vyuzit ked povyberam ten polystyren ci co to tam je, ale da sa napojit aj na ten diel vsak??inak aj ja som spokojna, ze sa da uplne sklapit do lahu, vela kocikov to nema....co sa tyka tej nadstavby fakt neviem, skus pozriet na ich stranke alebo v obchode...nato, ze tie kociky su fajn, malo ich vidim, a tiez nemaju vobec reklamy ako ostatne kociky vsak???

Inka ste si svihli s dalsim babom, supeeer, ja by som este nato nemala odvahu, stale rozmyslam, kedy bude vhodny cas..ale drzim palce 🙂

tinka08
8. aug 2008

Ahoj hubka, musela som si švihnúť, lebo dala som si taký interný termín, že posledné bábo budem rodiť max.v 36-ke. Mám doma 16-ročného puberťáka a teraz Samka 8 mes. a každý je vlastne jedináčik, takže sme to skúsili a BUM! Je to zázrak, lebo som sa 6 rokov liečila na sekundárnu neplodnosť.
Čo sa týka gess. tak majú sa mi ozvať z predajne. Uvidím...Večer ti dám vedieť ako to je s fusakom a predlžovacím dielom. Vyskúšam to, sama som zvedavá.
Gess. je podľa mňa to najlepšie na trhu, má najväčšií rozmer, mechanické sklápanie-žiadne šnúrky, polohovať môžeš tak aby bábo malo komfort, ľahko sa ovláda, do terénu famózny, tie vymeniteľné kolečká sú na nezaplatenie - dva kočíky v jednom. Manžel mi zobral teraz v jan. všetko aj s doplnkami a neviem si to vynachváliť. (A manžela tiež 🙂 🙂 🙂 ) Je pravda, že sú aj finančne menej náročné kočíky na trhu ale na inzerát sa gess. predávajú veľmi dobre.

hubka
8. aug 2008

tak so rada, aj MM si mysli, ze je to naj..kocik, povodne sme chceli Casualplay, ale v babymarkete nas odhovorila a sli sme potom priamo na predajnu, nevedeli sme sa rozh medzi S4 a Gesslein......mne MM hovori, ze kocik musi vydrzat aj na druihe dieta haha...tak sa mu paci...
my mame tie predne koliecka menitelne, tak teraz mam male otacacie a my nemame nafukovacie kolesa, som spokojna
A k tomu babu teda gratulujem....uz mate doma pomaly dospelaka a teraz babiky, ste fakt dobri, musis dat vediet ako to zvaladate a k TM je gratulujem, nie vsetky maju stastie....ja zatial mam hi 😉