Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

kauculacek
25. máj 2010

Nestraště kočky 😔
jeiny - krásnej - hezká barvička 😵 Pak nám ho nafoť jak vypadá ve skutečnosti 😉
Evusi ty jo, to jako pořád nemáte tu autosedačku, jo? Já objednávala "jen" černou..

evusinka
25. máj 2010

kauculacek, nojo, pořád nemáme. Já nevím, ale myslím si, že na tý barvě ani nezáleží, ale rozhodně Ti samozřejmě přeju, abyste měli větší štěstí, než my. Babi tam volá už pomalu obden a oni jí vždycky 100% slíbí, že jí zavolají a nikdy se neozvou a hrozně se vykrucujou. Zítra s nima zas bude mluvit, tak se chcem zeptat, jestli nemají nějakou přímo na krámu, že bychom jí tedy vzali bez ohledu na barvy.... ☹ Štve mě, že člověk je pár dní před porodem a musí ještě řešit také věci, místo aby byl v klidu...

xkacatkox: Opravdu díky za info ohledně toho nánožníku, aspoň nemusím být tak naštvaná, že nám ho pořád nedodali...

xkacatkox
25. máj 2010

evusinko:pár dní před porodem a takové nervy, fakt nezávidím, počkej, až budeš mít sedačku tak porodíš 😀 , kolegyňka také takto dlouho čekala, a při cestě zpět z nákupu(koupily jinde)tak nejeli dom ale do porodky 😀
co se týče nánožníku, rádo se stalo, přeci nebudu vychvalovat něco, co je naprd 🙂

sokolik1
26. máj 2010

ahojte, chcem sa podelit o skusenost s forbaby, podavaju totalne klamlive informacie, chcela som si objednat gesslein F2cocon model 2010 farba 051051 a povedali mi dodaciu dobu 6-8 tyzdnov a druhy krat ked som to zistovala cez predajnu ktora od nich berie tovar ze do tyzdna... Tak teraz si vyberte... Syncek nemoze tolko cakat na kocik tak vaham nad BRIOM.

xkacatkox
26. máj 2010

tak to ti věřím sokolíku

kdaniela
26. máj 2010

ahoj holky,nevíte někdo ohledně tý barevný vložky do Gessleinu jaký má rozměry?my chcem sice Teutonku a přijde mi jako kočík docela podobnej,tak jestli by to tam třeba nepasovalo?Teutonia bohužel takovýhle krásný vložky nemá,tak mě to jen napadlo,zda by to tam nešlo...
děkuju moc

sokolik1
26. máj 2010

ahojte, tak dnes som sa dopatrala k dodacej dobe gesslein F2 cocoon, takze vo 4 baby dali spravnu informaciu. zlyhala predajna ktora od nich berie tovar.

evusinka
26. máj 2010

Mě už nic nepřekvapí. Řeknou ti 6 - 8 týdnů, nakonec jsou z toho 3 měsíce a kde nic tu nic... 😖

lujzzza
27. máj 2010

sokolik myslela som si to 😎 predsalen oni su vyhradny dovozcovovia na SR tak musia vediet. My mame s tymto obchodom len tie naj skusenosti, su to fakt profici...uz pred 7 rokmi sme u nich kupovali Inglesinu a mali velmi dobry servis, minuly tyzden sme tam tiez kupovali F2 cocoon, ale taky co mali hned na predajni (mimochodom za neuveritelnu cenu 502EUR aj s hlbokou vanickou 😉 ) a zase maximalna spokojnost, boli ochotni nam ho 3 dni rezervovat na meno nech si rozmyslime ci ho chceme, a este aj na prirucnu tasku nam dali zlavu 😵 Mame k nemu komplet vsetko okrem nanoznika, a ako tak citam neviem ci ho objednavat...aj ked na zimu ho urcite na sportaku vyuzijeme. Bola by som rada keby sa ozval niekto kto uz cocoon ma a hodil nam do placu vlastnu skusenost. Diky 😀

barboramarek
30. máj 2010

@lujzzza ahoj ja mam gesslein cocoon uz vyse pol roka a max, spokojnost, ohladom nanoznika, my sme namali a stacil fusak 🙂
jedine co si davaj pozor, treba sem tam dotahovat sroby na klboch striesky, to je vsetko

kauculacek
30. máj 2010

@kdaniela rozměry loop budou určitě na www, tak tam mrkni 😉
Evusi to máš pravdu, řešit ještě tohle před porodem 🙄 hold sic to tam vyjde levněji, ale jakkoukám, něco za něco 😠

nevesta
30. máj 2010

@kdaniela http://www.gesslein.de/kinderwagen-future.htm 😉 v pravo mas rozmery aj vahu 😉

kdaniela
30. máj 2010

kauculacek děkuju 🙂 ,nějak jsem hledala obě firmy,ale vyloženě rozměry jsem nenašla u obou ač věřim,že někde možná uvedený jsou jen jsem asi blbě hledala,ono by to asi stejně chtělo je dát na sebe a vidět to vč.druků atd,no třeba někdy,včera jsme kočík objednali a vyřešili to jinak k naší spokojenosti,jinak vám holky všem přeju ať máte kočárky včas a nemusíte se před porodem stresovat,že nebude včas,protože to je v tý době to poslední,co člověk potřebuje 😠

kdaniela
30. máj 2010

nevesta děkuju moc,schválně na to mrknu ať kdyžtak pak do sporťoše případně vím a nepřemýšlím nad něčím co je nereálný 😀 navíc doufám,že až uvidím v reálu naší kombinaci,tak mi bude ke štěstí bohatě stačit 🙂

kdaniela
30. máj 2010

tak to není stejný ač jsou to dost podobný kočárky a je vyřešeno 😀 díky holky

evusinka
2. jún 2010

Ahoj všem, ráda bych Vám oznámila, že minulý čtvrtek 27.5.2010 ve 14:35 se nám narodil Jeníček. Váží 3,55 kg a měří 51 cm. 🙂 Včera nás konečně pustili domů, takže začínáme bojovat. 😀

A autosedačku i s nánožníkem přivezl manžel v sobotu, takže nakonec vše dobře dopadlo..taktak...😀 😀 😀

Mějte se krásně.

martina05
2. jún 2010

Ahojte, mám F6ku a pri otáčavých kolieskach sa teito neustále odierajú o tú tašku ...normálne ma to znechutilo,aj vám sa to stáva ako to riešite????

kauculacek
2. jún 2010

@evusinka gratulace velikááá kočko 😵 😵 😵 To je fajn a s tou autosedačkou taktéž, všechno se povedlo 😉

megg
2. jún 2010

Martina, tiez mam F6 ale nic sa mi neodiera. Stale mam otacave kolieska + kosik.

mayka
2. jún 2010

Ahojte kocky, prala ste uz niektora tie potahy na kociku? Ako ste ich prali?

iinuska
2. jún 2010

@martina05 my mame tiez F6, ale nic tam nesucha
@mayka este som nemala tu odvahu 😅

mayka
2. jún 2010

@iinuska, tak ked to operiem a poseriem dam vediet. 😀 😀 😀 😀

evusinka
4. jún 2010

Tak jsme dnes prvně s Jeníčkem vyzkoušeli kočárek, jezdí supeeer. 😀

martina05
6. jún 2010

@iinushka, tak ja to teda nechápem, ke´d som vymenila tie kolieska na F6 za otáčavé, vždy pri otočení koliesok sa tieto otrú o ten spodný nosič, ja som bola z toho taká znechutená, že momentálne fungujeme len na tých veľkých kolieskach...
@mayka, daj vedieť ako si dopadla s praním...tebe sa tie kolieska otáčavé o tú spodnú tašku nešúchajú??

ktoré kollieska využívate častejšie??

ada22
6. jún 2010

@martina05 Ahoj zrovna tuhle jsem koukala na nějakou maminku s tímto kočárkem měla tam ty otáčivá kolečka a teda přišlo mi to lehce nedořešené. Ten košík se jí chvílema otíral o ty kolečka 😒

xkacatkox
6. jún 2010

no my nejvíce využíváme ty neotáčivá kolečka, bydlíme na vesnici, a chodíme procházky třeba 10km po silnici, a ty otáčivé byli příšerné, špatně se řídil kočík, stračně se stím nadřeš,ale ve městě to asi zas takový problém není, i když co jsme se je parkrát měla ve městě tak mě moc neoslovily, záleží na tom jaký je chodník 😒 , ale každý jsme jiný, ale co mám kámošky a známe mamči s gessleinem, tak ty otáčivé má pouze jedna, zda by to drhlo o košík jsme si nevšimla, byla jsme ráda, že řídím kočárek, s otáčivámi při nerovnosti chodníku, fakt prča 🙂

mayka
6. jún 2010

@martina05, potah som oprala v pracke na 30 -tke a pohoda. Nescvrkol sa. 😀 Co sa tuka koliesok. tak my tiez vyuzivame hlavne tie velke. U nas na dedine su hrozne cesty. Ale ked som sla do mesta tak som prehodila tie otacave. Tiez su fajn podla mna. Ale ten kosik sa mi tiez o ne odieral. 😠
Teraz som kupila inglesinu zippy tak do mesta a na nakupy chodime s nim lebo je skladnejsi a lahsi. 😉
Ale inak gess splna ucel na prechadzky u nas doma. Iny by som nechcela.

iinuska
6. jún 2010

my sme prehodili otacave po zime, ako sme dali prec vanicku. Baby, akoto, ze sa obtieraju kolieska o kosik? 😕 U nas je to v pohode

evusinka
7. jún 2010

Tak my už také drandíme. 🙂 Jede se nám super. Jinak jsme zatím zvolili velká kolečka, protože víceméně také jezdíme v terénu..

martina05
7. jún 2010

@evusinka akú farbu Gessleinu ste vybrali?? Máte F6ku či iný model???