Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

jaa
29. aug 2010

@megg Nevím,jak máš starou kolekci,ale já mám 10 a ta má UV 50.Proto mám černý kočár a zatím ok.Jinak u kolekcí 08 jsem viděla i to,že zesvětlali... ☹

brisalek
30. aug 2010

Chtela bych se zeptat, jestli nekdo, kdo ma original nanoznik od Gesslein a nepouziva ho, by neprodal?? Kamaradka by mi to presila, aby se to dalo pouzivat , ale z toho jednoho to nejde a kupovat dalsi fakt nechci🙂. Diky.

xkacatkox
30. aug 2010

@brisalek až ti ho přešije, tak mi prosím zašli foto, zda by mi to švadlena také neudělala 🙂

777110789
1. sep 2010

Ahoj holky, sleduji vaši debatu už dýl, ale ještě jsem se nezapojila. Dneska nám přišel kočárek, tak se musím pochlubit 🙂 Doufám, že mi půjde vložit fotka.
Kdyby to někumu pomohlo: my ho objednávali přes ffi-kocarky.cz Přišel nám za 4týdny a to měl ještě gesslein 2 týdny celozávodní dovču. Jinak v tomto obchodě vyjde o něco dráž než z Německa. ale pro nás to mělo výhodu, že jsme všechno vyřídili přes e-shop, do Německa bysme museli aspoň jednou jet a my to máme hrozně daleko.Ale pořád nás ta výbava vyšla o 6000kč levněji než v Pardubicích.
No kdyby jste se některá chtěla na něco zeptat ohledně tohoto obchodu, napište. V podstatě ho můžu doporučit, jediný co mi tady nevyhovovalo, že paní má omezený výběr z látek, my máme jinou látku na autosedačce. Přitom v Pardubicích by nebyl problém, sladit to úplně celé, tak nevím, proč to nešlo tady, ale nechtělo se mi to už řešit.

Jen se vás zrovna zeptám. Docela jsem valila oči na pláštěnku. Já myslela, že pláštěnky vždycky mají takové malé okénko vepředu a tady je celý kočárek zaigelitovaný. Vím, že se mimi neudusí, ale přijde mi to divné.

A pak nákupní košík. Myslela jsem, že u f6 2010 je už košík větší, vymakanější a já tam mám jen takovou placku a malými okraji (má to kamarádka u staršího modelu f6), tak jestli to nemám blbě?

Jo a taky přebalovací tašku jsem zatím umístila jen přehozenou přes rukojeť před tím polohovacím kloubem. Když jsem ji chtěla dát na ty úchyty se suchým zipem tak teda fakt nevím do jakých míst?

Sylvie

sunny1112
1. sep 2010

@777110789 ahoj, plastenku myslis igelit proti dazdu?

777110789
1. sep 2010

Jojo, igelit proti dazdu 🙂

jaa
1. sep 2010

@777110789 je krásný...Pláštěnky mám dvě a obě bez okna..jen s dírkami. 😉 Tašku máš přesně tam,kde má být uchycená těmi suchými zipy.Já ji mám ještě trošku výše a je to super.Košík není na fotce moc vidět...

sunny1112
1. sep 2010

@777110789 tak to je uz takmer na vsetkych kocikoch tak, ze tam su len male dierky 🙂 ja som bola uplne zdesena ked som to isla prvykrat pouzit, ze ako ma babo dychat, tie dierky som totiz najprv nevidela 😀 😀 a inak krasny kocik mas 🙂

miminkopodruhe
1. sep 2010

Ahoj. Zaujal mne velmi kočárek Gesslein F4. Omlouvám se, že hned nepročtu celou diskusi...je tu nějaká majitelka, která by se podělila o zkušennosti? A případně měla i fotečku? Myslím, zda barvy na fotkách odpovídají reálu, nebo ne. Tady není nikde k vidění naživo ☹

miminkopodruhe
1. sep 2010

A ještě otázka, zda používáte některá autosedačku Maxi cosi...na tento podvozek..., nikde jsem nenašla fotografii, jak to vypadá...a jak dobře se to obsluhuje - sundavá a nandavá...na podvozek. Díky moc.

xkacatkox
2. sep 2010

co vím tak na gessleiny se musí koupit nějaký jiná nástavec aby ti tam maxi cosi pasovala, mám 3 známe a mají to tak, nevím zda je to u F4, též si ji chci koupit ale jen už tu golf,verzi, máme F6, zavolala bych si někam, či napsala, určitě ti rádi odpovijou, můžeš zkusit Kutíkovi v Pce, uměj poradit, i přes mail, barev je pmarky já bych si jela vybrat z katalogu, když jsem tam byla nestačila jsem zírat, daleko větší výběr než v roce 2009

leveretka
2. sep 2010

ahojte dievcata, chcem vas poprosit o radu. Mam F6 s C lift taskou a uvadza sa, ze sa da pouzivat ako fusak. Pouzivame zatial C lift a nie sportovu cast a tak sa chcem opytat, ake mate s tym skusenosti, ci ste to pouzivali ako fusak alebo kupili iny. Uvazujem nad Lodger bunker. Dakujem

xkacatkox
2. sep 2010

@leveretka no když to rozebereš a vyndáš úchyty a podložku, lze to jako fusak použít, ale nevím, zda by to ve velké zimě stačilo,takto jsem jezdila na jaře, my máme fusak sleepy od gessleinu, nemůžu si ho vynachválit 🙂 , na podzim zase rozeberu ten Clift

brisalek
2. sep 2010

@leveretka ja jsem to pouzivala na jare, ale v zime jsem do toho jeste davala fusak Outlast. Ted ji spis asi lepe obleknu a budu zase asi pouzivat jen tohle, protoze i s fusakem uz se do toho nevejde a hlavne uz bude chtit jen behat, takze mame kocar spis na spani a na nejake presuny, kde bychom jeji chuzi moc daleko nedosli🙂.
Ale uvidim jak se mi bude zdat , ze je ji v tom teplo.
@xkacatkox a jak je ten sleepy velky?? Mala ma 80cm vesla by se do nej

xkacatkox
2. sep 2010

@brisalek zítra ti ho oměřím, Matýsek už spí tak nechci hrabat v ložnici, též máme 80cm

jaa
2. sep 2010

@brisalek Naše malá má 88cm a vejde se v pohodě.je větší,než Emitex a má vyšší přední díl ohrnu.Takže je v něm prcek pěkně schovaný...Měří 115cm.

miminkopodruhe
2. sep 2010

@xkacatkox : jo, adaptéry se dokupují, mám je i v albíčku, stojí kolem 980 Kč... Já si jen nedovedu představit, jak to na podvozku vypadá..a zda je s tím snadná manipulace, nebo nějak složitější. Jinak taky bych brala asi jen sportovní verzi s adaptérama na autosedačku (krátké cesty k dr a na nákupy) a jako hluboký jiný, prostornější kočárek pro miminko.

xkacatkox
3. sep 2010

téda holky, včera jsem tu měla kámošku s gessleinem z Fserie, F6, no a jak jsem to viděla, tak ten náš asi neprodám, strašně jí vyšisovala barva, což na hnědé je ještě o to více vidět, a ta pomačkaná bouda, no byl jsem zklamaná, a má pár vad na reklamaci, tak jsem zírala, jeden kočát, 30tis a trošku se nevyved, to bych si asi příště vzala F2

jaa
3. sep 2010

@xkacatkox Z jakého roku má kolekci?To by mě kleplo mít ten černý kočár vyšislý.... 😲

xkacatkox
3. sep 2010

@jaa no právě že z roku 2010, takže by to mělo být v pohodě, já mám z roku 2009, a vyšislí ho teda nemám, zatím,tuk tuk,no já jsem fakt zírala, je fakt, že byli na 4 dny u moře, ale kočár měli schovaný v apartmánu a na procházku chodily až pozdě večer, asi fakt nějaký vadný kus, prý čeká až bude Tadík chodit a pojedou reklamovat, mají toho více

jaa
3. sep 2010

@xkacatkox No pane jo...A materiál mají jaký??Ono je jich více,Bavlna,šusták,polyester....

jaa
3. sep 2010

@xkacatkox Já mám polyester.Ségra má ba+PES.Taky černý s bílým.

xkacatkox
3. sep 2010

@jaa no já bych to odhadla na Ba a PES, ale sakra vždyt ho mají od dubna, a takto vyšisovat no nevím, kdyby ho měla 2 roky, tak to pochopím, já jsem naopak se svým max spokojená, reklamovali jsme C lift ale bylo to v pohodě, no jo, někdy holt člověk asi narazí na blbí kus, docela mě zklamala i ta pomačkaná boudička, myslím, že stejný problém tu měla i Evusinka, no jo, jeto to novější kolekce, tak se chybi asi teprve vychatají, nic mě nanapadá, ale vím jedno, že pokud to bude stejné za pár let, tak si bud nechám náš nebo F2

jaa
3. sep 2010

@xkacatkox Na jejím místě bych vůbec nečekala s reklamací.Jinak ji to vyšisnutí nemusí uplatnit.Je to krátká doba,tak honem na prodejnu... 😉

xkacatkox
3. sep 2010

@jaa no já jí to říkala, ale jí to asi nijak nevadí, a to má doma dva kočáry, takže nemůsí řešit včem jezdit, nechápu

jaa
3. sep 2010

@xkacatkox Tak to já také ne.pak jim totiž řeknou,že se nejedná o vadu materiálu,ale že to je dobou používání...

xkacatkox
3. sep 2010

@jaa no asi tak,,ale si říkám jejich prachy, když je někdo líný, tak at si to holt vyžere, co už dodat, jen doufám, že si bude za rok stěžovat, jak má zvykem 😉

leveretka
3. sep 2010

inak my mame F6 2010 a stale mame problemy s brzdami 😠 ideme zabrzdit a zasekne sa to a vyskoci lanko a nebrzdi...na slak trafenie 😠

xkacatkox
4. sep 2010

@leveretka toto má i moje kámoška jak jsem psala, jedna z více vad, a blbě se jim skládá zasekává se jim lanko do složeného kočáku a pak nejde rozložit, lanko musíš vyškubnout, tak už mají tu bužírku kolem roztrhanou

leveretka
4. sep 2010

@xkacatkox otras za take peniaze 😠