Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

misulka47
6. aug 2012

@kvetinka211 ahoj, citam zre si mala gesslein f6, bola si spokojna,? aj s hlbokou castou, alebo tozmyslam aj nad f2 rad3..neviem sa rozhodnut

wopicka
7. aug 2012

Ahojky holky, mam dotaz. Mame kocarek Gesslein f6 s verzi podvozku 2011 (s hlubsim kosikem). Jelikoz cekame druhe mimco, potrebovala bych pro syna koupit stupatko. Koukala jsem, ze primo Gesslein nic takoveho nevyrabi. Nemate nektera zkusenost s nejakym univerzalnim? Dekuju.

dijefcatko
8. aug 2012

Ahojte, po čase používania Gesslein F4 Buggy som opäť tu. kočík má svoje plusy, aj mínusy. Je priestranný, skladný, úžasne sa ovláda. Mínusom je rovná sedačka (dieťatko sa šmýka dole) a hrkanie predných koliesok. Naozaj sa s tými kolieskami nedá nič robiť? Zlý sklon sedačky vyriešime zrejme upravenou podložkou.

eellik
9. aug 2012

Dobrý večer děvčata.V říjnu to budou 2 roky co používám F2 a jsem nadmíru spokojená.Na zimu jsme měly hlubokou korbu a supr.V dubnu jsme daly sportovní část a ikdyž malá byla drobná,ale dlouhá tak typ korýtka mám skvěle vyřešené podložkou za zády.Nebyla vůbec prohnutá a střecha je k nezaplacení na zimu supr luxus.Je pravda,že mi ze začátku trvalo než jsem si zvykla jak ten sportovní typ vypadá moc se mi nelíbyl a s funkcemi jsem moooooc spokojená.Malé kolečna na léto supr na zimu do sněhu velké idealní.Jejich fusak také bezvadnej.Ted přes léto ho mám rozepnutý a vrchním dílem přikrejvám malou když sedíme na zahradě a ona spokojene spinká.Mívám ji obečenou v krátkem bodíčku a lehké kalhoty a nikdy se mi nestalo ani přes zimu že by byla zmrlá nebo spocená.Je pravda,že za ty peníze bych čekala větší kvalitu co se týče odřené kostrukce nebo ojetých koleček nebo jak vyndám košík tak mám zezadu odřený záda u sporťáku.Kvalitově bych zato ty prachy nedala co chtřějí v čechách a to konstrukce dost povolila a je vyvyklaná,ale je pravda,že ho nešetříme.Přemýšlela jsem ho zkusit ho dát na seřízení,ale kupovaly jsme ho v Německu tak budu muset zkusit jestly se tady někdo chytne,protože Pardubice s námi nectěj komunikovat,když to nemáme od nich.Je hodně lehkej a řízení jednou rukou mi nedělá vůbec problemy a vyjet sama schody nebo sjet je bez pomoci není vůbec problém.Jak jsem psala budu ho mít 2 roky a zatím jsem neměla pocit,že bych ho chtěla prodat a koupit jiný nebo ho nahradit golfáčem.To pohodlí jakém v něm malá je supr i na spaní.Měla jsem strach z korýtka a je opravdu supr a kamarádky mi ho hodně chválí je v tom kočárku schovaná jak před sluníčkem tak před zimou.Takže můžu jen doporučit.Nějaké chybičky se najdou,ale žádný není dokonalý🙂.Pěkný večer.E

peggy722
10. aug 2012

@dijefcatko A zkoušelas je pořádně promazat ? Já to vždycky jednou za čas musím udělat, podle mně se tam asi dostává prach jak ho beru na pískoviště.

kvetinka211
13. aug 2012

@misulka47 ahoj, s f6 sme boli velmi spokojni, ako hlboku cast sme mali C-lift tasku, pekne sa do nej zmestilo babo a dala sa zobrat aj na navstevu a babo v nej spokojne buvalo.

zlatat
13. aug 2012

@eellik môžem sa ťa opýtať, ako sú riešené spoje na konštrukcii? Sú fam nity ( ako povedzme má Jané ) s ktorými sa nedá nič robiť, alebo sú tam nejaké šrouby, ktoré by sa dali v prípade vyhedania konštrukcie nejako podoťahovať?
Ja z Gessleinov uvažujem buď nad F2 alebo F3 - no tá strieška na F2 sa mi neskutočne páči.
A ešte sa ťa chcem spýtať, nie je opierka na nožičky krátka? Či to len fotky skresľujú?

misulka47
13. aug 2012

@kvetinka211 dakujem velmi nad nim uvazujem 🙂

peggy722
13. aug 2012

@zlatat Já si myslím, že je to skoro všechno snýtovaný. Já u F4 můžu dotahovat jenom rukojeť a pak dole u nožiček a to je všechno.

eellik
22. aug 2012

@zlatat Dobrý večer.Bohužel většinou má všude nejtky,ale dole u konstrukce i nějaký šrobek tento týden se chystám zjistit jestli mi někde udělají garančku a seřídí mi ho.Dám vědět jestli pochodím.

sunny1112
30. aug 2012

ahojte, chcem sa vas opytat na Gesslein F2. Pouzivame sportovu cast priblizne rok a teraz sa nam v casti, kde ma babo oprete nozicky latka roztrhla. Je to na to mieste, kde sa umelohmotna konstrukcia navlieka na opierku na nohy. Stalo sa to niektorej z vas? Da sa to vobec reklamovat? Ide v podstate o roztrhnutie v mieste zositia latky..Neviem si predstavit, ako by som to opravila...

sunny1112
2. sep 2012

Myslela som F4;) ale uz som bola reklamovat a v pohode zobrali..

eellik
5. sep 2012

@renisco Dobrý večer.Chtěla jsem vás poprosit o typ kde si nechat prodloužit stříšku u gesslein swift?Děkuji

eellik
6. sep 2012

@eellik Dobré ráno dala jsem si seřídit konstrukci u F2 a supr.Po 2letech jsme to opravdu potřebovaly a nevěřila jsem že to bude takový rozdíl,ale opravdu se to povedlo.Takže s F2 moooc spokojena.Jinak z tou operkou na nožičky nemáme problém malý budou v říjnu dva roky a měří 87cm.Hodně mi známí říkají že je to dlouhá čára a ještě tam má pár cm.Teˇd většinou sedí hodně vepředu tak ji dávám dolů,aby měla nožičky spadlý a u spaní ji je pořád rovnám,protože ráda spí z pokrčenýma,takže tam má také dost místa.Já nemůžu nadávat ve velkém na nic.🙂.

renisco
6. sep 2012

@eellik jestli můžu radit - raději bych si tam nechala našít clonu (buď na zip nebo na pevno) - něco takového
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/p451/cl...
ale nenechávala bych všít ten prostřední díl - svěšuje se to.
na gesse swift to zatím nikdo nešije

renisco
10. sep 2012

co říkáte na novou vylepšenou verzi gesslein F4? nyní nese nový název gesslein S4
http://www.eshopbaby.cz/s4-buggy-gesslein/showd...

ninan2
11. sep 2012

@renisco hmm, ta strieska je super... ale farby otras. Nie je aj o dost drahsi ako starsi model???

renisco
11. sep 2012

@ninan2 barvy kolotoče hadra - to je fakt. ale když jsem pořádně koukla na tu stříšku, tak v lehu stejně nejde překlopit, pouze v sedu... viděla jsem ho i za cenu, za jakou se prodává starý model...

peggy722
12. sep 2012

Tak ty barvy jsou fakt strašný a ještě by mně zajímalo, jestli ten přídavnej díl v tý stříšce je fakt šedivej 😲 . kromě tý stříšky tam žádný vylepšení nevidím a ještě je to takový polovičatý, proč to neudělaj jako to maj babyjoggery, to fakt nechápu. jednoduchý, elegantní řešení. kdybych měla třetě, tak si koupím GT, ten se mi moc líbí.

renisco
13. sep 2012

@peggy722 žádný přídavný díl ve stříšce není.
Stříška není ke konstrukci připevněná napevno jako u starších modelů, ale v sedu se dá ta stříška sklopit víc před dítko, v lehu to ale už nejde.
zádová opěrka jde prej více do lehu jako starší modely, ten zadní díl je delší.

peggy722
13. sep 2012

@renisco Jo tak, tak to je dost na houby, protože já bych to bejvala hodně ocenila, když ještě ležela. A mmch, to sklopení by šlo udělat i u těch starších. Stačí prodloužit ten sucháč, co je s ním připevněná ke konstrukci nebo ho nahradit gumkou a stahovadlem, jako jsem to udělala u tý clony, takže jsem si jí mohla poposunovat dle libosti.

renisco
13. sep 2012

@peggy722 já měla boudu nadstavenou ze všech stran, takže ani nevím, kde byl sucháč 😀

peggy722
13. sep 2012

Ze strany je takovej krátkej sucháč, přímo nad tím zipem, ten když se oddělá, tak ta bouda je pohyblivá, takže by ho stačilo nastavit, nebo ho tam nechat a doplnit tu šňůrku a stahovadlo a člověk by si to povolil, jak by chtěl. Ale mně už to moc netankuje, Elče už je to jedno, stejně mám většinou tu boudu staženou.

kikimaruska
24. sep 2012

Maminky je tu některá, co máte doma hlubokou korbičku Gesslein? Myslím tu, co se dá nacvaknout i na F4. Nikde nemohu najít její vnitřní rozměry. A dále, polohovatelná a s větracím otvorem není...anebo něco z toho má? Děkuji.

alena24
7. okt 2012

maminky aky fusak by ste mi dporucili na kocik gesslein vision s? alebo si mam kupit original gesslein fusak? zmesti sa mi tam aj vacsie deita? tuto zimu sa v nom bude vozit aj moj skoro 90cm syn tak potrebuje vacsi fusak. Chcela by som nejaky kvalitnejsi aby potom mohol byt aj pre druhe dieta, zmesti sa v pohode aj vacsi fusak do tej lift tasky? Prosim poradte. dakujem

veronka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina05
5. nov 2012

Ahojte, poradíte mi prosím kde zoženiem nánožník na F4 buggy?? Robí sa také niečo?? a pláštenka??

kikimaruska
5. nov 2012

@martina05 já sem si nechala šít od jedné paní z MMB, je mnohem levnější než originál a hlavně i dovozce originály moc nedoporučuje....já nemohu porovnat, mám jen ten neorigo, je teplý a rozepíná se jako Jané fusaky-ten střih. Pláštěnku mám ještě letitou univerzal velkou Emitex na velké sportovní kočárky bez přehazovací rukojeti (po X-landerovi)(přikládám fotky). Jinak foto s nánožníkem-uvnitř je napresovaný ještě celý fusak Emitex Combi 😉

martina05
5. nov 2012

@kikimaruska Ďakujem za rady !!!!!

berus222
12. nov 2012

@martina05
@kikimaruska baby, prosim vas, boli by ste take ochotne, zmerali by ste mi rozmery opieky a sedenia? dakujeeem