Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

mayka
9. feb 2010

dosa, to sa ti pomaly oplati novy kocik, keby si stary predala. 😀
No neviem aka strieska by sa veru hodila nam kedze mi mame tu hnedomodru kombinaciu. Asi by som musela kupit rovnaku len iny tvar by mala. Pojdem to poobede kuknut ked mi dieta zaspi ale aj tak to nekupim lebo by ma muz z domu vyhodil kedze mame fungel novy kocik poriadne este neojazdeny kedze je zima. Mozno o rok.

martina05
9. feb 2010

Ahojte Baby, neviete mi povedať koľko presne stojí loop vložka do Gessleinu ?? Koľko vyjde u tej pani v ČR?? Nemáte niekto na ňu kontakt??

dosa
9. feb 2010

loop podlozka stoji okolo 50 €. u pani z ciech som si davala sit podlozku ale taky tvar ako casuaplay a vysla ma 300 ceskych koruniek. kontakt mam len tento, ona tie nanozniky a podlozky teraz robi pod inym id a neviem to najst, ale napisat jej mozes aj sem http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

nadulici
9. feb 2010

Caute baby, mate niektora Gesslein buggy s1 ?

tilly
9. feb 2010

dosa, prosim ta a ako si to platila tej panej z ciech? a kolko ta vyslo postovne? tu na sk nikto taky kreativny nie je?

dosa
9. feb 2010

tilly, ja som jej posielala peniaze v obalke (ceske koruny). poslala som to doporucene, keby nieco, posta to preplati 😀 ona mi vtedy pisala, ze vsetky maminky zo slovenska jej tak posielaju. postovne z mojej strany bolo do dvoch eur, nejak okolo 50 korun, ale chcela som mat dusu na mieste. mohla by som poslat aj obycajne, ale to by som asi nespala - lebo ja som ten typ, ze by sa mi to urcite kdesi stratilo ☹ ale kolko som platila jej za postovne, to uz si nepamatam, mala som toho viac - aj podlozku aj potah na madlo aj taky organizerik - tusim to mam este v albume.
je tu tema "ako usit podlozku do kocika" a tam sme sa o tom bavili a jedna baba si davala sit u inej pani z ciech a ta je povodom slovenka, tak to posielala z SK a aj platba bola tusim na SK ucet - mrkni do temy, bude tam na nu kontakt.

tilly
10. feb 2010

aha, dik, skusim 😉

sunny1112
10. feb 2010

Tilly, ja som si dala usit u nej nanoznik a vlozku do kocika, ale len tu mensiu a z kazdej strany inu farbu (to mi poradila ta pani a mne sa to tak tiez pacilo). Len problem je, ze ked tam sedi maly, tak to vzdy tak stiahne, ze je vidiet aj tu druhu farbu..cize druhykrat by som si dala len jednofarebnu..ale nanoznik je uplne skvely a poslala som jej peniazky v obalke a ona mi poslala spat vydavok, kedze som nemala presne...naozaj ju odporucam 🙂

tilly
10. feb 2010

viac veci u nej sa mi paci, hlavne ma nanoznik na freestyle, co by sa mi hodilo... mam aj nejake ceske koruny, tak by som jej aj mala co poslat... 😀

leveretka
14. feb 2010

ahojte,

tak sa musím pochváliť, že sme v piatok objednali aj my kočiarik F6 😀 boli sme pozrieť naživo a už nie je problém objednať kolekciu 2010, budúci týždeň už majú vraj aj dostať prvé kúsky 🙂 vybrali sme odtien 072033, inak musím povedať, že to čo je v katalogu na internete alebo vo vytlačenom katalógu absolútne nezodpovedá skutočným vzorkám...mala som pár vybratých a v skutočnosti tie látky nevyzerali tak pekne...tak sme si vzorku zobrali von na denné svetlo a tam sme si vybrali 🙂
tak o 2 mesiace budeme mať fáro doma aj my, veľmi sa teším 😀

ale zabudla som sa opýtať, kto máte baby go autosedačku ako sa upevňuje v aute? neviem si to celkom predstaviť ako to funguje?

mayka
15. feb 2010

leveretka, no super. hod sem link s tou farbou. Som zvedava a nesce sa mi to hladat. 😀 A vzala si aj tasku C liftku? A co este ste vzali a kolko vas vyjde ta novinka? Teda ak to nie je tajne. 😀
Cosa tyka autosedacky, tak veru mi mame prve dieta a kym sme na to dosli tak sme normalne maturovali z toho. Sice bol k tomu prefoteny navod ako to zapnut v aute ale bolo to zle vidiet. Ak ti mozem poradit tak ked pojdete pre kocik tak nech ti to predavac ukaze. My sme vtedy zaparkovali rovno na chodniku pred predajnou aby sme to nemuseli nosit daleko. Ono sa to tazko vysvetluje bez nazornej pomocky. Teda aspon mne. 😀

dosa
15. feb 2010

ja som pozerala tu leveretkinu farbu a je mooooc peknaaaa. taky hnedy kocik a ruzova podlozka - pre dievcatko je krasnucka... a tie baby go vajicka sa inak putaju ako ostatne? nasla som raz video na nete, ale bolo to na vajicko neonato - tak mrknite na to, po druhej minute dava vajicko na sedadlo, ci to nebude podobne, ja neviem 😉

http://www.youtube.com/profile?user=Kiddicare#p...

martina05
15. feb 2010

Mayka , chcala by som sa soýtať, tá baby go autosedačka má aj tie upínadlá na isofix ??
Ja som z toho úplný jeleň ... a asi bude naozaj najlepšie keď nám to priamo ukážu predavači .. 😀 😀
My sa chystáme pre kočík v marci, zatiaľ je objednaný a zaplatená záloha ..tak dúfam, že všetko bude ok ... Inak stále špekulujem nad kúpou ešte tej výmennej vložky LOOP ... Len naozaj neviem, či by som ju využila ...

mayka a aké sú tvoje aktuáône názory a skúsenosti s F6tkou ???

leveretka
15. feb 2010

mayka, obrázok je v mojom albume, lepší som na nete nenašla 🙂 babygo by bola z vnútra takej sýtej ružovej farby ako je 033 tá rúčka a tak sme si radšej vybrali 032 to je taká bledučkomodrá 🙂 dúfam teda, že to všetko aj správne objednajú 😅

v skutočnosti tie vzorky 2010 vyzerajú na látkach inak ako v katalógu, bola som naozaj prekvapená 😕 tak Mati, radšej potom naživo vybrať loop, ak sa rozhodneš, lebo tie čo sa mne páčili sa mi potom v skutočnosti až tak nepáčli 😅

mayka
16. feb 2010

leveretka, krasnu farbu ste vy brali. Taky hnedy mame aj my len to vnutro mame modre.

martinka, mne sa zda ze k baby go sa neda dat isofix a nie som si ista lae zda sa mi ze na ziadne vajicko sa to neda. iba na tie vacsie autosedacky. Ale fakt som si neni ista. neskumala som to. ja som s F6 velmi spokojna. Jedine co vidim ako nedostatok ak sa to tak da nazvat je vaha kocika. Jše fakt tazky. Ale inak je super. Do terenu idelany a iny by som asi ani nechcela. Na leto kupime este bugynu do obchodov a do mesta.

dosa
17. feb 2010

baby, vajicka sice s isofixom nie su, ale daju sa na ne kupit take bazy, do kotrych sa tie vajicka zacvakuju, aby sa nemuseli pokazde priputavat pasom. ta baza sa da kupit bud taka, ze je v aute priputana pasom, alebo isofixom. ale ci je taka baza aj na baby go sa treba opytat u predajcu, to neviem, ja mam ine vajicko. ale napriklad ja chodim vsade s malym sama a tak si ho vozim na prednom sedadle a tam je isofix bezpredmetny, ten byva len na zadnych sedadlach 😉
ja som s f6 tiez velmi spokojna, moj maly ma pol roka a je to uz jeho druhy kocik a mala som take nutkanie, ze ho na jar zase vymenim, ale nevidim na nom nic, kvoli comu by som ho menila. nastastie u nas nie je mhd, nemusim ho nikam vynasat, ani ho neskladam do auta, takze vaha mi absolutne nevadi.

martina05
17. feb 2010

Diky za info, ja mám ešte vajíčko Romer, čo sme dostali ako dar k Vianociam - je úplne novučké a veľmi pekné, najskôr som ho chcela predať ale asi si ho necháme, tak v aute budem asi používať to - má aj Isofix...
Keď pôjdem sama asi to budem riešiť podobne ako Dosa...

Lever...pekná farba, ja som tiež okukovala niečo dievčenské ale potom som si povedala, že vyberieme niečo univerzálne.. Inka tie Gessleinové farby sú kráásne skoro všetky ... Jediná asi ktorú nemusím, je tá ich top najpredávanejšia farba - čierna ...

http://www.gesslein.de/top5.htm
Volala som do For Baby, že či by sa ten náš model nedal ešte vymeniť za ten 2010 - ale povedali mi že do polovice marca to na 100pro nestihnú - a nám lekár povedal, že naša Bambuľka je dosť veľká takže možno bude skôr ... Takže už to neriešim 😉 😉

dosa
17. feb 2010

martina - ja mam tiez vajicko romer - je to jedna z najbezepecnejsich sedaciek, tak by bola skoda ju menit. ja mam este stary model, po prvej dcere a te nema tie tycky na uchytenie do bazy - chcela som si ju pre druhe dokupit, aby som nemusela stale natahovat pasy, ale nedalo sa... no co uz, uz to mam celkom dobre nacvicene, kedze casto jazdime, tak to nejak vydrzim 😉
a ked si dokupis adaptery tak sa da tiez uchytit na kocik gesslein

martina05
17. feb 2010

Dosa ja viem, len my sme tú autosedačku Baby Go mali ku kočíku zadarmo a ten adaptér ku Gessleinu stojí cca 2000,-sk aspoň tak mi to povedali,takže keď mám obidve sedačky zadarmo nebudem už nič dokupovať...budem používať obe a potom uvidím, či jednu predám, alebo si ich obe necháme pre druhé bábo ....

dosa
17. feb 2010

jaaaaaj, tak to je potom o inom 🙂 aspon mozes vyskusat, ktora vam bude viac vyhovovat...

leveretka
17. feb 2010

Mati, ďakujem 😉 no my sme vybrali kočík univerzálny a loop babský a keby sme išli do druhého mimi a bol by to chlapec, tak je najmenej dokúpiť modrú podložku 😉 baby go som vybrala tú bledučkomodrú, lebo tá môže byť aj pre dievčatko aj pre chlapca 😉
no divne v tom for baby, že každému hovoria iné, lebo nám s manželom povedali, že prvé objednávky na 2010 dostanú za týždeň...tak fakt divné 😖 ale vybrala si si tak či tak dobre 😉

nevesta
18. feb 2010

Ahojte.

Babule, co mate skejt za Gesslein, aky mate? Kupila som univerzalny na vsetky kociky a neviem ho namontovat. Mam Gesslein Future Loop. Dik za rady 🙂

dosa
18. feb 2010

baby, ja som taka spokojna s tym kocikom, ale stale ma laka zmena, tak som rozmyslala, ci sa tu nenajde nejaka duša, co by tiez potrebovala zmenu a ze by sme si vymenili aspon podvozky - mozno na cas, mozno na stalo - by som chcela vyskusat tu trojkolku vision 😉

irise
19. feb 2010

Ja sa chcem opytat, ci nemate niektora Gesslein Trend. Potrebovala by som odmerat vysku chrbtovej opierky. Neviete aka je oproti Gesslein Vision S? Vdaka

celine
24. feb 2010

Ahojte dievčatá, chcela by som kúpiť kočík Gesslein F2 Cocon-iba športovú verziu. Tie, ktoré ho máte, ste s ním spokojné?

celine
25. feb 2010

Nemáte s ním niktorá skúsenosti?

mayka
25. feb 2010

celine mne sa F2 velmi paci a videla som ho aj nazivo. Bol velmi pekny. Ale skusenosti s nim nemam.

barboramarek
25. feb 2010

ahoj celine gesslein F2 cocoon mam sportovu cast a som velmi spokojna. mas nejake konkretne otazky?

happyhappy
25. feb 2010

ahojte,
my mame f6 s c-lift, sme veelmi spokojni, do terenu je fantasticky, prejde vsetko. A s otocnymi kolieskami do obchodov tiez. Tu prehadzovaciu rucku vyuzivam tiez nonstop, lebo tu mame kopcovity teren.
Akurat ma stve, ze ked dame otocne kolieska, tak sa odieraju o kosik (to sme vedeli dopredu, ale ostatne kvality zvitazili). Nemate niekto na toto nejaku fintu, aby sa tie kolieska o kosik neodierali? Lebo prave ked idem na nakupy, by som tam ten kosik ocenila a takto ho vzdy dam prec, lebo ma to irituje.
dik