Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

kikimaruska
9. máj 2011

@veronka mě zadní kolečka nehrkají vubec...a ani nevrže pérování, což mi u několik kočárků vrzalo docela dost a to byly nové a i nastříkané...Tak nevím, zda kolečko nemáš opravdu nějaké špatné...ale mě sedí dobře 😉

pusiket
9. máj 2011

@veronka Nám kolečka taky nehrkají vůbec ani nevržou.Máme ho sice "jen" dva měsíce,ale zato denně v provozu a vše je pohodě 😵

pucitko
9. máj 2011

@renisco tak už som bola zmierená s tým, že si necháme ten čo sme kúpili, ale ty si mi hodila chrobáka do hlavy... Skúsim ten prvý inzerát a uvidíme. Ďakujem veľmi pekne za vyhladanie...

dadinka
9. máj 2011

kocky videli ste niektora uz F10 nazivo? je to asi nasledovnik F6, rozmyslam nad tymto a mutsy urban rider a neviem sa rozhodnut 😖 😖 😒

veronka
10. máj 2011

@pusiket
@kikimaruska a nerobia vam tie zadne kolieska akokeby osmicky? ako ze by isli krivo ked sa tak zhora zboku na ne pozerate pri jazde? som volala do toho obchodu, ze ich mam poslat, ze sa im to este nestalo. a to chodim iba po meste.

pusiket
10. máj 2011

@veronka Nenene,nic takového kolečka nedělají,to bych si toho všimla.

siskaa
10. máj 2011

@pucitko ja som kupovala kocik v forbaby asi pred tromi tyzdnami a bola som maxi spokojna 🙂 dali nam aj zlavu 🙂

slavkah
12. máj 2011

chtela jsem se zeptat jak jste spokojeni s F6 jako sportakem? mate dite otocene k sobe nebo obracene? a ulozny prostor? ja mam F6 a ted uz jsme oddelali vlozenou tasku, pripadne mi ze se tam malymu nesedi moc dobre porad sjizdi dolu (sedi bez problemu samostane), navic si moc nevim rady s pasy kdyz sedi a ma je tak akorat (jinak by vystoupil) ale jakmile ho dam do pololehu nebo lehu musim je povolit nebo rozepnout , jak to delate vy? a ulozny prostor je vlastne veskery zadny, zadne kapsy, jen mini kos dole ☹ a ta slunecni clona co byla ke kocaru je teda taky des anebo ji neumim nainstalovat, pouzivate ji? a dali jste tam hned takovou tu hrazdicku co se ji dite muze drzet nebo az je vetsi? jezis to je ale otazek, je to muj prvni kocarek, peclive jsem vybirala, ale ted jsem nejaka rozcarovana, vzdycky kdyz potkam jiny sportak tak to porovnavam ....

megg
12. máj 2011

@slavkah s uloznym priestorom to bolo celkom v pohode az na to, ze ked je kos plny, tak sa sucha o zem a moze sa tak rychlo aj zodrat. Sedenie mi vadilo velmi, lebo drobec mi tam neustale padal bud do strany, alebo sa zosuchol dole a sedel velmi zvlastne. pomohlo az ked som vymenila kociarik .-( Inak vacsinou som mala drobca smerom k sebe.

slavkah
12. máj 2011

@megg ja mam prave ten samej problem malej je vetsinou sesunutej dolu a na stranu ☹ no menit kocar se mi moc nechce prece jen to byla spousta penez , za jaky kocar jsi vymenila?

slavkah
12. máj 2011

Ted jen doufam, ze se ozve nekdo kdo je spokojeny, ze mu tam prcek hezky a pohodlne sedi, jinak mam brouka v hlave, ze jsem koupila blbej kocar a ze ho nutim sedet v necem co neni pohodlny 😖

kikimaruska
12. máj 2011

@veronka to mi určitě kolečka nedělají, ale dělal mi to jiný kočár na předních a byla to vada z výroby-byla křivá taková ta osička, na které kolečka byla nasazená(byla to ale dvojkolečka-styl golfáče). Toto by určitě kolo dělat nemělo 😉 .U některých kočárů jsem to viděla, ale jen když se hodně zakoukáš na kola a jen nepatrně, třeba x-lander rmi to dělal...ale to byla fakt minimální odchylka...že sem to prostě zkoumala.
@slavkah mě teda malej začal sedět ve 14 měsících a i pak dalších několik mi z kočáru sjížděl a to jsem měla též drahou Teutonii, sjížděl mi ve všech kočárkách-levnějších i drahých,protože prostě neměl plnej správnej sed. Pomohla mi vložka-nechala sem ji šít do všech kočárků, které ji sami už neměli...ale jinak do té doby než plně seděl jsem ho neposazovala, to je jasné, ale on mi sjížděl i z toho polosedu.Problémy s pásama co píšeš jsem měla u všech kočárku,teda mě to přišlo normální, že sedící divoké dítko sem musela mít utažené,ale tím pádem, když si lehlo, musela sem pásy povolovat 😉 , pak když byl větší a klidnější(od dvou let,tak mu už zapínám jen pásy mezi nožičkama a ty ramenní mám dané stranou. A když byl malej a sjížděl v kočárcích,často mi visel i v těch pásech 😒 ☹ ...ale ta vložka tomu pomohla dost, teda aspon u nás, protože většina kočárku má ten potah takový kluzký, tedy oproti bavlněné vložce určitě 😉

megg
13. máj 2011

@slavkah ja to chapem, je to horor menit kociar, ked je vysnivany. Vyskusaj vlozku ale bavlnenu napr. Od Red castle, ja som tam dala taku od Pinkie, ale ta vobec nepomohla, smykal sa aj na nej. Ja som kupila Quinny Buzz a tam sa mu sedelo/sedi max pohodlne.

lenkaaa3
13. máj 2011

Včera jsme v duze koupili F4 buggy, vybrali jsme po dlouhém rozhodování barvu růžovou. Foto vložit neumím.
Ukazovali nám ještě síťku se sluneční clonou, ale na jiném typu gessleina, sice jsme ji nebrali, ale dnes jsem zkoumala kam by se ta clona přichytila a žádný zobáček či úchytku jsem na buggy nenašla. Poraďte kam by se případně měla uchytit?

nemue
13. máj 2011

Ahoj holky, nechali jste si některá poslat z Duhy kočár domů? Jak to posílali a v jakém přišel stavu? My to máme do Pardubic cca 100km a mě se teď moc cestovat nikam nechce 😅

slavkah
13. máj 2011

@kikimaruska diky za info a uklidneni, zkusim tu vlozku, me si malej seda sam uz cca 3 mesice, takze ted uz si myslim sedi dobre, nejvic sjizdi prave v tom polosedu

slavkah
13. máj 2011

@megg diky

slavkah
13. máj 2011

jsou vsechny vlozky od gesslein (loop) z toho hladkeho materialu nebo maji i bavlnene? nejak se toho nemuzu dopatrat , dale jsem pak nasla, ze maji jeste jine pasy ktere lze samostatne dokoupit, podle popisu by meli byt vic pohodlne a dite mit vetsi moznost pohybu, rekla bych ze se jedna o neco takovyho jak byvaly driv v kocarcich takovy ty elasticky ksiry, ma nekdo zkusenost?

renisco
13. máj 2011

@slavkah ty kšíry jsou poslední dobou hodně rozšířené a maminy si je dávají místo těch 5ti bodových, co jsou napevno v kočárku. ty kšíry začalo dělat i Brio go ve svém kočárku. dítko se může "volně" pohybovat a není utlačené k sedačce..
vložky jsou co vím, tak z jedné strany tenký matroš, z druhé froté... za ty peníze mi super nepřijdou 😀 😀 starší verze vložek jsou v celku s područkama, ty nové verze jdou rozdělat na pás + područky

kyti75
13. máj 2011

Holky, mě taky malý furt ujíždí na stranu, i když mám podložku Pinkie ☹
Pořád ho rovnám a šílím u toho a to krásně sedí sám už 3měsíce. Tak nevím.

Nevím, kdo tady dával odkaz na podložku přímo originál, ne tu LOOP za cca 1300Kč, kde se dá koupit?
Malého jsem zkoušela vozit ve Slalomu a tam mi seděl super, ale tam je úplně jiné polstrováni 😒

renisco
13. máj 2011

@kyti75 tu podložku mají v Duze Pardubice. ona se ta plastová deska i prohýbá, když tam dítko sedí, to dělá taky paskudku...

slavkah
13. máj 2011

@renisco jaka plastova deska ? 😕

slavkah
13. máj 2011

ja jsem prave v zahranici tak premyslim kde koupit jinou tu podlozku a ksiry, ty vezmu asi orig. od ges. nejsou drahy, ale podlozku nevim, nemuzu tu najit ani tu od red castle

renisco
13. máj 2011

@slavkah ta co je v zádové opěrce... ale teď jsem pročetla zpět příspěvky ... to se týká F4 buggy, ne F6.
mám otočnou sportovní nástavbu, malá má 9,5 měs a nesjíždí mi... ona díky tomu, že je ta podložka připnutá k opěrce a na bocích, tak drží a nesjíždí... no uvidím ještě časem....

slavkah
13. máj 2011

@renisco no me nesjizdi ta podlozka jen malej 😀

renisco
13. máj 2011

@slavkah tak to myslím, díky té pevné podložce mi malá nesjíždí 😀 a podložka taky ne 😀

renisco
13. máj 2011

@slavkah u první dcery jsem měla kočárek, ze kterého mi taky sjížděla... ona ta podzadková část byla moc narovno. tak jsem udělala větší úhel (což ale u gesse nejde, už jsem na to koukala-myslím tu sportovní otočnou sedačku) a seděla jak přibitá... proto se teď zaměřuju hlavně na tohle po prvních zkušenostech. i u F4 buggy jsem to trošku podložila...

slavkah
13. máj 2011

@renisco diky, mrknu na to a asi se nekde na minibazaru nebo tak podivam jestli nekdo nesije ty podlozky

ninan2
13. máj 2011

Ahojte, tak mame uz doma F6 s C-lift, objednali sme ho cca pred mesiacom vo For Baby, a dnes uz volali, ze ho tam maju. Pritom sme ho cakali az o dalsi mesiac. Tak ho teraz doma budem dost dlho obchadzat 😀 Farbu mame azurovu-cierno kombinaciu, pridam neskor fotky, pofotime cez vikend 🙂
A teraz uz len pozicat nejake dieta, a ist ho von otestovat 😀

kikimaruska
13. máj 2011

@nemue : já objednávala z Duhy přez net, ale jen komplet Buggy F4.Přišel origiálně zabalený v krabici, zabalený byl velmi dobře, i ty ojky na kolech měli takové pevné plastové návlečky, aby se něco nepoškrábalo, krabice je docela malá (oproti jiným kočárum,co mi kdy došly)...kočár je komplet bez kol, vlastně složený tak, jak se skládá do té transportní tašky...Jinak mi došel PPl, nebo nějakou takovou přepravní firmou až domů... 😉 a tam rovnou vidíš,zda není zásilka poškozená...dávaj si větší pozor než ČP.