Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

peggy722
14. máj 2011

Tak jsem si včera odvezla z obchodu vysněnou F4 Buggy, růžovou 🙂 . Zatím jsem nadšená, ale jedna věc mně trošku dělá starosti. Chtěla jsem se zeptat maminek, který s Buggy jezdily i v zimě, jestli se do těch kol nezapichuje štěrk ?

kikimaruska
14. máj 2011

@peggy722 já jezdila v zimě a u nás se neštěrkuje, jen solí. Ale po štěrku jezdíme tady na cestách venku běžně. Nějaký ten kamínek se sem tam zapíchne, to je jasné, stejně jako do jakýchkoliv umělých nebo gumových koleček 😉 .Kamínky se zapichovaly jak do levnější Zopy, tak do všech golfáčů, i do Teutonie...prostě do všech kol,co nejsou nafokovací, to je normální a hned po první jízdě je na těchto kolečkách znát, že jsou už jetá. Jen třeba Teutonka má na kolech pěkný vzorek a není to tak patrné,ty kamínky...A jinak to není tak strašné, když kola utírám, tak vydloubnu jeden,max.dva malinké, spíš udělají jen otlačeninu a sami vypadnou.

peggy722
14. máj 2011

Tak to jsi mně uklidnila, já měla na první dceru sporťák a do toho se zapichovaly teda strašně a hlavně v něm zůstávaly 😠 , takže to po čase vypadalo jak jehelníček a musela jsem je vydloubávat nožem, aby ty kola vůbec jely. Jinak se s ním zatím jezdí moc dobře. Včera na hřišti jsem byla docela středem pozornosti 😅 , protože jsem asi jediná, co ho tu má. To samej Xlander a Dorjan, občas Nomad nebo Slalom a pak ty levný polský, jo taky jednoho Cybexe tu potkávám. Jinak jsem tu potkala jenom F6.

peggy722
14. máj 2011

A dá se sním projet čerstvě napadaným sněhem, sundaváš ten koš v zimě, aby se neucoural?

nemue
14. máj 2011

@kikimaruska Děkuju za informaci. A ještě se zeptám, dopravu jsi platila ty nebo to bylo v ceně kočáru?

renisco
14. máj 2011

@nemue doprava zdarma

nemue
14. máj 2011

@renisco děkuju.. to je hezká zpráva 😉

renisco
14. máj 2011

@nemue u F4 buggy se poštovné neplatilo, u ostatních kočárků to bude určitě stejné. akorát doplnky budou i s poštovným.

pusiket
14. máj 2011

@slavkah Já jsem ze všech kočárků odendala pětibodové pásy a používáme pouze ty klasické kšíry do kočárků a jsme hoooodně spokojená.Malý má prostor pohybu,může si sednout i když má kočárek do lehu,nic ho nikde neomezuje. 😀 😀
Mám v F4 buggy bavlněnou podložku a nesjíždí podložky ani drobek 😉

slavkah
14. máj 2011

@pusiket a muzu se zeptat kde jsi podlozku a ksiry koupila?

peggy722
14. máj 2011

Může mi tu někdo dát odkaz na tu paní na MMB co šije ty krásný podložky ? Já jsem si koupila jednu, ale barevně mi bohužel neladí, což mně docela štve 😒 .

kyti75
14. máj 2011

@pusiket Taky by mě zajímalo, kde jsi to koupila🙂

pusiket
14. máj 2011

@peggy722
@kyti75
@peggy722
Podložku a nánožník jsem si nechala šít tady u té maminky z MMB http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892
a kšíry jsem koupila u nás v obchodě s plastovým upínáním,aby nebyly těžké.
🙂

kikimaruska
14. máj 2011

@nemue ano,doprava zdarma+jsem k němu měla orig.pláštěnku zdarma. 😉

Jinak koš jsem v zimě nesundavala a čerstvým sněhem se dá projet, samozřejmě zaaretovat a není to teda do závějí 😉

siskaa
15. máj 2011

@slavkah ja mam tiez f6 podvozok a nastavbu future, ale aj na strieske su ulozne vrecka, dve su take po bokoch a v strieske je vacsie vrecko na zips, ale aj tak ich nepouzivam, obcas to v stieske, ja nosim tu tasku. kosik dole je dost desny, sice unesie dost, ale je velmi plytky a ked dam zlozeny kocik do auta, vsetko mi z neho vypadne :( ja som inak spokojna velmi. ale neviem zatial posudit to sedenie, lebo mala ma iba 5,5 mesiaca. mam ju zatila otocenu ku mne, este som sa jej neokukala :D tiez sa mi ale zvykne smykat dole, davam ju do tej prvej polohy chrbatika, aby aj nieco videla, ale to asi teraz, ked som jej otocila podlozku a lezi na tom frote a ta vzorovana latka je zo spodu a ta sa smyka po kociku, lebo su to obidva take smyklave materialy :( ja pouzivam aj tu slnecnu clonu, ale musela som ju dokupit spolu so sietkou proti hmyzu, tak je mozno ina a som spokojna, mala moze uplne lezat a tato clona zachyti slnko, aj ked neviem ako svieti 🙂
baby, mate aj nejaky drziak na flase? mne vo forbaby povedali, ze ich dodavatel ich prestal vyrabat a zatial som pozerala len v jednom obchode a nesedel mi ich drziak na konstrukciu a cez net sa bojim objednavat na slepo :(

lenkaaa3
15. máj 2011

Holky, kdo máte F4 buggy z Duhy, dostaly jste k němu fakt origo pláštěnku? Pokud ano můžu se zeptat jak vypadá? Já jsem ji teda úplně nerozdělávala, ale je jen v takovém obyč pytlíku bez letáčku, jen na štítku od pláštěnky je napsáno ŠENKÝŘ NERATOVICE? To se mi zdá divný. Abych pak při dešti nezjistila že mi na kočárek ani nepasuje.

xkacatkox
15. máj 2011

@lenkaaa3 nebuj pasuje, vydávají ji za origoš 🙂 nasadit je jde v pohodě, též ji mám,už několikrát ozkoušenou

renisco
15. máj 2011

@lenkaaa3 mám v černé taštičce, která se suchým zipem přidělá na kočárek. ještě jsem ji nepoužila, ale štítek jsem tam nenašla

peggy722
15. máj 2011

Tak já jsem zatím naprosto spokojená, jízdní vlastnosti jsou luxusní. Když jsem jela u nás do takovýho příšernýho kopce tak jsem měla pocit, že nevezu nic. S tím mým tankem jsem vždycky funěla jak lokomotiva 😝 . Eli je taky spokojená, že vidí. 🙂 Já držák nemám a ani kupovat nebudu, mám kapsy na pití přímo na tý tašce od Emitexu a uvnitř jsou po stranách gumy, taky na uchycení lahví. Akorát tu podložku si asi nakonec ušiju sama, protože se bojím, že k tý fuksii by mi tam u tý pani máloco ladilo a fotky hrozně zkreslujou.
Renisco čí prosím tě vycpáváš ty podložky ? Molitanem nebo vatelínem ?

madalah
15. máj 2011

Kočky, stala sa mi divná vec - moja dva roky nevidená švagriná mi dnes volala z anglicka, že o týždeň priletí a prinesie ako dar pre syna nový kočík. A že mám tento predať ináč sa urazí 🙂 teda ak by mal niekto záujem, predám svojho milovaného gessa f4 v tyrkysovej farbe - páni, ani mesiac som si ho neužila ☹ Kto by mal záujem píšte od IP...

peggy722
15. máj 2011

To se jako zbláznila 😠 . Já bych ho neprodala, protože se mohla zeptat co by si pro syna potřebovala. To mám tak ráda, když si někteří lidi myslí, že se bude všechno řídit podle nich. Bůhví co přiveze, třeba nějakej vystajlovanej a nepoužitelnej kočár jako Nuna Buggy.

madalah
15. máj 2011

@peggy722 ee, niee, vraj by to mal byť mamas and papas sola. Ono je to trošku divné, lebo ona je krstnou a už minulý rok mi mala priviezť nejaký kočík, ale nakoniec ochorela a tak na SK neprišla. Ale ja som ju prosila, aby sa mi po kočíku nejakom pozrela, aj sa pozerala, ale teraz sme spolu mesiac nerozprávali a ja som myslela, že už tento rok nepríde, tak som si kočík kúpila sama. A teraz už by to bolo sprosté. Zvlášť keď viem, že kočík od nej je u nás drahší ako môj ☹

peggy722
15. máj 2011

Tak ten je pěknej, akorát by mi asi trošku vadilo, že se to polohuje asi tím naklápěním. To je blbý, že tam vázla ta komunikace. Oba kočárky jsou hezký, já si tohle radši zařizuju sama, právě, aby se mi nesešly dvě stejný věci.
Ten tyrkysovej gess jsem viděla v obchodě a je moc hezkej.

pusiket
15. máj 2011

@madalah Tak až Vám ho přiveze,tak se rozhodněte,jestli F4 prodáte nebo si nechte oba dva 🙂 Co když prodáte F4 a ten dovezený Vám nebude vyhovovat....

peggy722
15. máj 2011

Přesně taky bych ho zatím neprodávala. A uvidíš, kterej vám bude víc vyhovovat. Ten Sola má dobrý, že má tu nástavbu přehazovací, ale nevím, jak moc je to pro tebe důležitý.

renisco
15. máj 2011

@madalah na tohle bych teda nepřistoupila. ona může dovést nějaký, který ti nebude vyhovovat a co pak? měla se napřed zeptat, tohle se mi od ní zdá fakt střeštěné...

renisco
15. máj 2011

@peggy722 vatelín - několik vrstev, nemám ráda tenké podložky, ale tlusté, aby se "nelámaly" a držely tvar

veronka
16. máj 2011

@kikimaruska kolieska som poslala, dnes im došli a volali mi že to jedno velke naozaj skace, ze mi ho vymenia, ze to bude od vyroby.
kto má ten letny fusak od emitexu v f4 buggy? nepoti sa v nom dietat na chrbatiku ked su teplejsie dni?
má niekto tašku z DM? poprosila by som foto, ako vyzerá z vonka a vo vnútri, či je dosť priestranna.

Ďakujem

peggy722
16. máj 2011

Veronka já ho mám, akorát si nemyslím, že by byl letní. Používám ho teď a Ela se v něm nepotí. Když bylo před pár dny hodně teplo, tak jsem tam měla jenom podložku. Včera jsem ho vytáhla, protože se docela ochladilo. Tu tašku jsem si prohlížela, ale přišlo mi, že moc nedrží tvar, tak jsem si koupila od Emitexu tuhle http://www.eshopbaby.cz/katalog/prebalovaci-tas... a jsem moc spokojená.

renisco
16. máj 2011

@madalah tak ho fakt prodáváš? já být tebou, tak bych fakt počkala, a až pak bych se mezi nima rozhodla 🤐 😢