Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
25. nov 2012

@leusska nemáte možnost si někde oba dva ošahat? ono jednomu více sedne F4, někomu F6... já osobně jsem pro F4, protože ten sedl mě 😀

leusska
25. nov 2012

@renisco ja som ich bola vcera pozerat, na f4 sa mi pacilo, ze sa da pekne zlozit a nezaberie v aute vela miesta, ovladala sa perfektne 🙂 a na f6 sa mi pacilo, ze ma preklapaciu rucku a ze k nej je este ta naprava s velkymi kolesami a super pruzila, ale podvozok je obrovsky a s velkymi kolesami by som vliezla do vytahu veeelmi natesno ☹

renisco
25. nov 2012

@leusska mi na té F4 akorát vadilo to, že na to, že ten kočárek stojí docela hodně, tak nejsou schopní (nevím, jak tyto nové kolekce) udělat tam pojistku proti rozložení. takže při soukání a vytahování z auta se ten kočar pořád rozkládá...
Vesměs kočary, co mají přehazovací ručku (a to nevím jak je na tom F6) se při přehození rukojeti změní těžiště, takže kočar je ohodně hůř manévrovatelný - prostě k prdu. F4 taky krásně pruží, oproti spoustě kočarů, co jsem měla. Já si teda na F4 nemůžu stěžovat.

leusska
25. nov 2012

@renisco zajtra idem do obchodu tak sa ich na tu poistku opytam...diky za postreh, to je jedna z veci, ktora cloveku vobec nanapadne pri kupe...

renisco
25. nov 2012

@leusska jako když na to člověk myslí, tak se naučí, jak to uchopit, ale.... za takové prachy a nemá to ani pojistku... dá se to vyřešit páskem třeba na sucháč, ale myslet na to pořád... ono když je to součástí kočaru, tak je to přeci jen o něčem jiném..

ninan2
26. nov 2012

@leusska @renisco podla mna je praveze super, ze ked kocik vytahujem z auta, prakticky uz vo vzduchu je zlozeny 😀 Cize je to fakt rychle a jednoduche. Akurat sa tazsie dava do auta...

leusska
26. nov 2012

@ninan2 @renisco tak dievcata, f4 je uz doma 🙂 zajtra bude mat vonku premieru...dakujem vam za pomoc 😉

ninan2
26. nov 2012

@leusska a akej farby? Daj potom nejake foto 🙂

leusska
26. nov 2012

@ninan2 vyberala som medzi sivou so zelenou a sivou s cervenou a nakoniec vyhrala cervena

ninan2
26. nov 2012

@leusska inak to tam mas C-lift tasku alebo nieco podobne? Ci nanoznik?

leusska
26. nov 2012

@ninan2 som rozobrala C-lift tasku a z nej fusak...nanoznik som nekupila, prislo mi to zbytocne, ked sa to da poriesit takto...

renisco
27. nov 2012

@ninan2 na jednu stranu ano - ale pokud mám kočárek vytahovat z pidi kufru, tak se mi začíná rozkládat a sekne se mi a nejde vyndat 😠 😠 tak já raděj manipulaci až na chodníku 😀 😀 😀 😀

renisco
27. nov 2012

@leusska super - a nánožník origo gesslein je stejně nic moc.
pak písněte, jaká je spokojenost

ninan2
27. nov 2012

@leusska ano, ja to mam rovnako spravene, ale na tom Buggy mi to dobre nedrzi... tak rozmyslam kupit bud nejaky obycajny nanoznik, alebo hodit teda na Buggy sportovu sedacku.

marketkapraha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berenika39
27. nov 2012

@marketkapraha stačí, už je toho všude plno. 😝

leusska
27. nov 2012

@renisco tak uz sme doma...zatial max spokojnost, do auta som ho davala dnes 2x, najskor sa mi samozrejme skoro rozlozil, ale potom to uz islo 🙂 a jazdilo sa mi s nim perfektne...akurat, ked sme sa vratili domov tak nam nesiel vytah a musela som kocik aj so spiacim synom vyniest na tretie poschodie 😝 a to som mala vynimocne obute aj cizmy na opatku... @ninan2 ja som si davala nanoznik na quinny zapp xtra sit na sashe.sk u konvalinky a som fakt spokojna 🙂

leusska
27. nov 2012

@ninan2 som odfotila ten co som si dala sit, zvonku je sustak a zvnutra teplucky chlpaty...

renisco
27. nov 2012

@leusska takže ani ty nové nemají pojistku?
no buď ráda, že jsi se netáhla s F6 😀 😀 😀

leusska
27. nov 2012

@renisco ja som ziadnu nenasla a v obchode som sa nato zabudla opytat 😝 keby som mala ist s F6 tak to by som asi nezvladla...

veronka
29. nov 2012

@kikimaruska prosim ta, ktorý fusak je lepsí v F4 pre vacsie dieta? emitex alebo eisbarchen? ďakujem

kikimaruska
29. nov 2012

@veronka já měla oba a větší je Emitex...Eisbarchen vypadá líp, ale Emitex je větší 😉

veronka
29. nov 2012

@kikimaruska a emitex combi alebo ten novy monti?

veronka
29. nov 2012

@kikimaruska mala som nánožník, tak som fusak neriešila, ale myslela som si, že kočík už nebudeme využívať a tak som nánožník predala a teraz mi chýba, tak rozmýšľam, či bude lepší fusak alebo opäť dať ušiť nánožník 😒

kikimaruska
29. nov 2012

@veronka Monti ani neznám...combi 😉 .Přidávám fotky i pro srovnání Eise a Emitexu.

kikimaruska
29. nov 2012

@veronka jinak já dokud byl malej menší, tak vždy nánožník i s fusakem. Až když byl velký a chtěl hodně chodit, tak sem vozila v zimě jen fusak...on mi malej hodně spal v kočárku a dlouho, takže když usnul, ve fusaku mu bylo krásně teplo...víc jak v nánožníku, který vlastně není pod ním, ale teplý fusak je 😉

peggy722
29. nov 2012

@kikimaruska Já jsem měla Emitex a za mně už nikdy více. Špatně se rozpíná a dlouhej mi právě moc nepřišel. Ela už se do něj ve dvou letech nevejde a to je menší než byla první dcera, takže už z něj používám jenom tu spodní část místo vložky a přes nohy má nánožník. Kdybych kupovala fusak teď, tak jedině rozpínací v prostředku a prostě jinak řešenej.

veronka
29. nov 2012

@kikimaruska ako si ho obliekala ked bol vo fusaku a aj chodil? Nespotil sa ti v nom taký obliekaní?

kikimaruska
29. nov 2012

@peggy722 já jich měla několik..byl to ten nejdelší který sem kdy vyzkoušela, delší se snad ani nevyrábí a rozpínat mi šel dokonale. Měla sem celkem 3 ročníky (a 3 barvy). Za mě ano, ale každému sedne něo jiného, to neberu...někdo třeba preferuje rozpínání uprostřed, to já zase po obvodu.

kikimaruska
29. nov 2012

@veronka když jsme šli na procházku s tím, že jedeme, chodíme, jedeme a spíme, tak byl oblečen v teplejších kalhotkách, pod tím měl punčošky, teplé botičky (ty má pak ve fusaku v části nevystlané fleecem), a vršek podle počasí +bundičku,čepičku atp. Když pak usnul, tak sem ho bud ještě víc přikryla třeba dekou, pokud spal venku dlouho (i 3 hodiny) a byla hodně zima (anebo nepříjemný vítr), nebo sem naopak fusak trošku pootevřela. Malej zprvu moc neběhal, spíš byl zmrzlina, takže se mi nestalo aby byl propocený.