Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

iinuska
18. nov 2009

mayka, jeeeej, tak gratulko, malej terezke vela, vela zdravicka🙂))) 😉
inak vsetko v pohode?

mayka
19. nov 2009

iinuska, dakujeme pekne. 🙂
vseeetko je ok. 🙂

jastrab
24. nov 2009

mayka, gratulujem aj ja!!! uz ste gesslein vyskusali aj vonku? 😉

mayka
25. nov 2009

caute gessleinacky

hlasim skusku kocika v terene. 😀 zatial sme skusali len tie male vymenitelne kolesa a super sa kocik ovlada ale na vyxmolovych cestach sa tie kolesa otieraju o kosik . vcera bolo blato a dost to bolo zle. Ale zasa ja som isla kusok aj po polnej ceste blatovej a nabuduce jedine s velkymi kolesami. inak som zatial spokojna. 🙂

palinkovamaminka
11. dec 2009

Ahojte. aj mne uz dosiel novy second hand gesslein future, ale skusat sa bude az od marca ;)
zatial je ale iba 2v1, chcem sa opytat, ci niektora pouzivate aj autosedacku, tu zatial nemam, chcem vediet, ako ste gesslein autosedacku vyuzili, hlavne ci ste ju pouzivali aj na kociku alebo si mozem kupit aj autosedacku, ktora je od ineho vyrobcu..
diky

mayka
11. dec 2009

palinkovamaminka,

my mame baby go a uz som ju vyuzila aj na konstrukcii. je to fajn. Len sa mi zda byt ta autosedacka dost tazka. Nenapadlo ma pred kupou zistovat vahy autosedaciek ale uz by som asi na to pozerala co sa tyka vajicok. Na tu konstukciu sa da dat autosedacka aj maxi cosi len potrebujes na to zvlast adaptery.
Podla mna je to super ked ides sama k lekarovi alebo na nejaky mensi rychlonakup.

dosa
11. dec 2009

palinkovamaminka - zalezi aj na tom, ci budes kocik vozit v aute. ja mam do auta podvozok a sedacku inej znacky, skladnejsi, lebo co mame gesslein F6 tak ten sa mi veru nechce skladat a natahovat sa s nim do auta. a zmestil by sa mi tam len s odpojenymi kolesami a to v tomto pocasi by som bola same blato. takze ani sedacku som nedokupovala ku kociku, tiez ho mam z druhej ruky a som s nim moc spokojna 😉

mayka
12. dec 2009

dosa tiz uz rozmyslam nad lahsim kocikm do auta.Aky mas? my asi na jar kupime nejaku buggy. len este teda neviem aku. nemam v nich prehlad.

dosa
12. dec 2009

ja som si nechala po prvej dcere vajicko romer a k nemu som mala podvozok z kocika britax verve, takze to bolo lahucke a naozaj par pohybov a boli sme vystrojeni. teraz som nedavno kupila teutoniu solano s tym, ze este nosim na nej vajicko, ale ked uz bude maly vacsi, bude sa v nej vozit bez vajicka. je to sice tazsi kocik (vraj okolo 10 kg), ale nie je to citit, krasne sa zlozi ako golfky, nemusim nic demontovat, len ho suchnem do kufra a je odpruzeny, co teda golfky asi maloktore su. po prvej mi este ostali doma golfky chicco liteway, tie su tiez super, vhodne od narodenia - opierka chrbta je polohovatelna az do lahu a s nimi som bola tiez spokojna, preto som si ich nechala, pouzivam ich po dome ked chcem mat maleho pri sebe. a teraz som na vazkach, ktore si nechat do buducnosti, aby sme nemali doma tolko kocikov 😉

iinuska
12. dec 2009

ahojte, ja vajicko vyuzivam maximalne, tak ako mayka pise, je dost tazke, ale neviem ako ostatne.A;le uz pomalicky zacinam pokukovat po novej, lebo sa mi dio nej nebude zmestit.

ale s kocikom som spokojna, mame F 6, a este teraz mam maleho vo vanicke, a to je dost velky... 🙂

bihan
27. dec 2009

ahojte, neviete niekto, kde by sa dali kúpiť adaptéry na Gesslein Swift pre Maxi Cosi sedačku?

dosa
27. dec 2009

bihan - ja som kupovala adaptery na gesslein swift ale na sedacku romer. na predajni ich nemali, ale objednali mi ich v aladdin kociky. mozno by ti ich vedeli objednat aj v inom obchode, kde predavaju tieto kociky 😉

mayka
28. dec 2009

bihan skus www.forbaby.sk to su vyhradny dovozcovia.

bubatinko
30. dec 2009

ahojte nemate niektora kocik gesslein buggy S1 ??? zvazujem ho kupit ale zaujimali by ma skusenosti s tymto kocikom... vdaka 🙂

dosa
1. jan 2010

videli ste nove tvary gesslein? mne sa pacia tie gulate striesky, keby sa dala vymenit tak beriem 😉

http://www.yatego.com/online-cart/p,493e6eae14d...

dosa
1. jan 2010

...no nejak mi nedobre skopcilo ten odkaz, ale inak mi to nejde. ak vam to nepojde, dala som ich do albumu "kociky" 🙂

iinuska
1. jan 2010

dosa, kraaasne

mayka
2. jan 2010

dosa, vyzeraju vazne super. Do kelu. 😀 Ale cudne ze ich nemaju na oficialnej stranke este, nie?

iinuska
2. jan 2010

mayka, to by sme si nemohli nic kupit 😀 😀 😀

dosa
19. jan 2010

mayka - ja som bola v piatok vo forbaby a tam mi k novej kolekcii este nevedeli nic povedat. ale na ceskej stranke dodavatelov uz je vyveseny aj novy katalog na rok 2010. a zaujal ma tam (na piatej stane) gesslein F4 - asi novinka, zaujimavy, pekny, pripomna mi x lander XA ktory som tak stasne chcela, ale na rozdiel od neho ma moznost otocit sedenie do protismeru 😉

http://www.gessleincz.cz/

mayka
19. jan 2010

Idem si to pozriet. Inak nenormalne navliecky do postielok maju. Nadhera. Uricte aj riadne prachy za to chcu. ma rozculuje preco si tam nedaju ceny. 😠

No uz kukam a maju nadherne farby tie kociky. Krasa ozaj. 😵

Aj tie F4 buggy ( str. 21) nevyzeraju zle ale su teda riadne tazke na buggy. Mohli dat na ne krajsie farby. Ocividne z bugyn nezije gesslein.

A velmi sa mi od nich pacia ti spacie vaky ale vo forbaby chcu za ne strasne vela. Ale su krasne.

Na str. 56 sa mi paci ta farebna kombinacia kociku pre dievcatka. Aj ked moc ruzoveho nemusim ale je to pekne. A maju pekny vyber nabytku. Fakt by zaujimali tie ceny.

😀 😀 😀

Dosa, ty si tusim prava gessleinacka. Mali by ti dat nejaku proviziu za sirenie reklamy. 😀 😉

dosa
19. jan 2010

jeeej, mayka, ja nie som gessleinacka - aby mi tu nezatrhli ucet, ze si robim reklamu - ja robim v socilanej sfere 😀 😀 😀

ja stale patram po nafukovackach na f6, jedna baba z ciech to tu spominala v inej teme, ze ma na f6 nafukovacky a vo forbaby mi povedali, ze to nie je mozne, tak som snorila na ceskych strankach - ale som nic nevysnorila, akurat som nadabila na ten katalog 😵
ale napisala som aj tym ceskym dovozcom, ci je u nich mozne dat na f6 nafukovacky, tak som zvedava co mi napisu - lebo by ma to nas....lo, keby to u nich slo a u nas nie 😒 som zvedava, co mi napisu, ak napisu
a hovadsky sa mi pacia tie gulate striesky, normalne sa uz vidim s takou 😀 😀 😀 keby to slo kupit zvlast a dat na staru verziu, tak si ju kupim 😎

inak v katalogu sa mi tusim pacilo vsetko 😀 ale aspon orientacne ceny tam mohli dat, len ono je to tak, ze kazdy predajca si da svoje

mayka
19. jan 2010

no tak to som zvedava ci ti napisu a co ti napisu. Tiez sa mi zda ze nebolo na vyber ale ja by som aj tak vzala radsej tieto kvoli moznym defektom na nafukovacich kolesach. A ako som ti pisala tak u nas sa cesta neupratuje ani v lete ani v zime. Aj teraz ju mame kraaasnu bielu a zladovatelu. 😀
Ktovie ci sa da zmenit ta strieska na kociku. Mam pocit ze robili zmeny len v dizajne kocika - moc som to neskumala. Ale strasne sa mi pacia tie farebne kombinacie. 😵

ohladom cien, ved aj ine kociky sa prdavsju a utcite aj vo vacsich objemoch a ceny uvedu.
Mne vrta v hlave ta postelna bielizen od nich. Ale ked za ten spaci vak bubu pytaju do 2000 sk. Tak toto bude teiz krasna palka.

martina05
21. jan 2010

Ahojte baby, tak tie nové Gessleiny sú fakt super, my sa chystáme na kúpu F6tky o týždeň v piatok ideme do BA..
Chcela by som sa spýtať - vybrali by ste si pre aprílové bábo skôr tašku S lift alebo Clift a ešte čo sa týka farieb Loop, má podľa Vás význam dokupovať si ešte jednu sadu v odlišnej farbe ??

martina05
21. jan 2010

Baby, tak som volala do For Baby a povedali mi, že nová F6 stojí 760E ale nevedeli mi povedať, či sa naňu vzťahuje akcia s autosedačkou zdarma... Sľúbili mi že ak prídem do konca januára na "staré" F6tky akcia ešte bude ...

mayka
21. jan 2010

martinka, podla mna ozhodne C lift lebo je po bokoch vystuzena a podoba sa vanicke. S lift je skor fusakova. Ale ked budes vyberat tak si pozri obe a v predajni ti urcite poradia. Ja mam C liftku a som spokojna. 😉 Inak mozno by ti stacil na leto len ten predlzovaci diel do kocika miesto vanicky. Ale nie som odbornik. Len ma to tak napadlo. Skus sa spytat.

A teda ta nova F6 je teda nejaka draha nie? Ale sak asi zato ze je to novinka. A ta cena je vratane tej fusakotasky? Alebo len sportak?

martina05
1. feb 2010

Ahojte, tak sa opäť hlásim ...
V piatok sme konečne objednali kočík a zaplatili zálohu, som celá happy ...Náš vybratý je na mieste č. 4
http://www.gesslein.de/top5.htm - typ Gesslein F6

Inak v tej predajni For baby sme nakúpili aj iné veci polohovaciu podložku Red Castle s medvedíkom, nosič Red Castle, zavinovačku do autosedačky Red Castle Baby nomad...Na všetko nám dlai zľavu cca 15-20 percent
Bola som spokojná, vo veľa veciach nám poradili. Tašku sme nakoniec vzali C liftku...a autosedačka je ku kočíku gratis...ono asi si ju aj tak zaplatíš, ale ten dobrý pocit 😀 😀 😀
Tie modely 2010, ešte nemajú a dodajú im ich najskôr v apríli - máji 2010 - vraj ani oni osobne ich ešte nevideli/aspoň tak mi tvrdili/... Tak to som neriskovala...

Inak čo sa týka farby rozhodovali sme sa medzi tou zelenou na mieste č. 3 a tou čokoládovo hnedou - miesto č. 4 - no a víťaz bola 4ka... Padla nám do oka - neplánovane a zahlasoval budúci tatino ... 🙂)))

dosa
1. feb 2010

martnka, dobre si si vybrala, urcite budes spokojna. ja som teda vyskusala viac kocikov a nakoniec som tiez ostala pri f6 a uz ho asi nepustim 😀 kocik sice posobi tak robustne, ale napriklad teraz ako navalalo tolko snehu som to uvitala a hlavne tie velke kolesa. tiez mam tasku c-lift, pre teba na leto je suepr, ze je po bokoch pevna a posobi ako vanicka. a na leto odporucam aj sietku na zadnu cast striesky, ak budu velke horucavy babatko tam bude mat prijemnu klimu 😉
http://www.babytrend.sk/gesslein-ochranna-siet-...

leveretka
1. feb 2010

Terezka, keď ti napisu ohladne tej striežky, tak daj prosím ťa vedieť..škoda, že tá nová kolekcia bude až 04-05/2010...tak dlho nemôžeme čakať 😖

martina05
1. feb 2010

Diky Dosi, tú sieť omrknem zatiaľ sme objednali sieťku proti hmyzu s takou clonou ...