Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

valika_val
26. aug 2013

@jitulindaj nemozem, lebo mam len jednu konstrukciu a 3 casti 😀
ani nahradne kolieska nemam, ved otocne sa daju zaaretovat. vymienat ich je podla mna zbytocna robota.

jitulindaj
26. aug 2013

@valika_val myslela jsem jen bugy - sedák jestli bys neprodala zvlášť 😀 konstrukci přece mám ... taky se ten bugy sedák jen nacvakuje na konstrukci F4 ?

valika_val
26. aug 2013

@jitulindaj aha, prepac 😀 nepochopila som to.
jasne, buggy sedak mozem predat aj samostatne, je ako novy. za 130 je tvoj.

jitulindaj
26. aug 2013

@valika_val musis mi to napsat v Korunach🙂

jitulindaj
26. aug 2013

@valika_val diky, ale myslela jsem jen sedacku n buggy! Tu prodavaji novou za 1900,-kc.!

ada22
26. aug 2013

@jitulindaj Na eshop baby na hájích v Praze ho mají pod dva tisíce. Teda na obrázku je jen černá, ale zas když do něj dáš barevnou vložku tak se to hezky oživí

valika_val
26. aug 2013

@jitulindaj
aha, tak to som dost mimo. 😀
ja som kociar kupila za 460€, tak som si to nahrubo podelila, ze ho mozem predat aj po castiach: 100€ za vanicku, 200€ za sportovu cast a 130€ za buggynu, zvysok prislusenstvo. ale vidim, ze to takto nepojde, takze asi dam znova inzerat na vsetko komplet.

jitulindaj
26. aug 2013

ja bych tu bugy sedacku (je jeta,ne!?) koupila tak za 1000kc (cca45eur)
@valika_val

mmacko
27. aug 2013

Ahojte, prosim Vas, aky ma rozmer (dlzku loznej plochy a sirku) kocik gesslein f4 buggy? Zmesti sa tam 2-2 aj stvrt rocne dieta s fusakom este na vonkajsie spanie? Dakujem

peggy722
27. aug 2013

@mmacko Určitě se vejde. Já jsem teda letos používala jenom záda z toho fusaku a nánožník, ale v pohodě by se tam ještě vešla. Akorát já měla Emitex a nějak se mi tam Ela blbě dávala, tak jsem ho tuhle zimu už odpískala.

mmacko
27. aug 2013

@peggy722 ja mam tiez emitex a kocik concord fusion, ale zapacil sa mi jeden f4, tak rozmyslam, ci vymenit, ale bojim sa, aby som nelutovala, fusion ma mega priestranne sedenie/lezanie, tak neviem. Dakujem za info 😉

peggy722
27. aug 2013

@mmacko Tak na šířku má ca 33 cm. Mně se tam emitex vešel v pohodě.

janule8
13. sep 2013

Potřebuji radu ohledně Gesslein F4 buggy. Akutně sháním pláštěnku, nevíte kde ji sehnat, na netu ji nemůžu najít. Nebo máte vyzkoušenou nějakou univerzální, která pasuje? Díky za odpovědi 😀

ivana08
18. sep 2013

prosim vas mám gesslein F6, uz sme v športovej časti a kedze sa blizi zima chcem sa vas opytat, tie co mate uz starsie deticky. staci mi na zimu fusakotaska prerobena na fusak alebo si mam kupovat aj iny fusak do koca? je ten fusak z fusakotosky co sa predtym pouzivala ako hlboka cast dostatocny na zimu? dakujem

siskaa
18. sep 2013

@ivana08 ja som mala este aj v tom fusak, mne to prislo dost studene... aj ked chlapi v BA predajni gesslein ma presviedcal, ze on tak mal vsetky 3 svoje deti.

ivana08
18. sep 2013

@siskaa no vlani ked bola este v hlbokej casti som aj ja davala fusak ale teraz ked uz pojde do sportovej neviem. Ved to ze mne sa to nezda moc teple tak neviem ci mam kupovat ci nie. dakujem za radu 😉

ivana08
18. sep 2013

@siskaa takze ste davali aj fusak a este aj do fusaku z tej fusakotasky ako keby bolo dietatko v 2 fusakoch? ci ?

siskaa
18. sep 2013

@ivana08 ja som vtedy mala taky flisovy fusak, ten som mala vlozeny v tej fusakotaske alebo som malu mala aj iba na zabalenu v deke a zapnutu v tej fusakotaske, v podstate to bolo to iste. asi zalezi aj ake velke je dieta, lebo klasickym fusakom sa dost ta taska zmensi...

smileko
24. sep 2013

@ivana08 ja som pouzivala fusakotasku ako fusak, max. som zakryla malemu nohy tenkou dekou. Fusak sa ti tam podla mna nezmesti a po druhe je to podla mna zbytocne, kedze fusakotaska je goratex

ivana08
24. sep 2013

@smileko no naraz by sa to isto nezmestilo, bud iba fusak z fusakotasky alebo kupit novy fusak. neviem ci ten z tasky je dostatocne teply. Takze ste ho v sportovom pouzivali uz iba ako fusak a stacilo ? Vsak uz budeme mat vyse roka v zime v koci uz velmi neobsedi teraz len ma este napadlo ze ked bude behat po vonku a potom do koca bude asi treba vyzuvat 😉

smileko
24. sep 2013

@ivana08 ano, presne tak 🙂 Maly tiez aj behal, aj sa vozil 🙂

ada22
25. sep 2013

@ivana08 Ahoj malé byl loni v zimě rok a něco. Vozila se i běhala. Když bylo mokro ,tak jsme ji do fusaku zouvali. Ještě se dělají návleky na botičky, které přetáhneš přes botičku, aby jsi neumazala fusak. Lze si snadno i vyrobit.

lucille85
25. sep 2013

@ivana08 řeším to samé...jen tedy mám F1...Malému je 14měsíců a zatím sám nechodí, takže vozíme...teď mám v kočárku podtimní fusak emitex-fleece zvenku, zevnitř bavlna...Loňskou zimu odjezdil v tašce a fusaku Gesslein Sleepy. Myslím, že se do fusaku vejde i letos, takže až bude třeba, vyměním ho místo toho podzimního. To už bude (snad) chodit, takže řesím to samé-co s botičkama? Buď asi zouvat, nebo ty návleky, ten sleepy totiž nemá dole to co ten emitex-v dolní části je nepromokavá, omyvatelná látka...

ducik
30. sep 2013

ahoj holky, mam uz doma krasny F1 skoro novy, ale jen sportak a uz mesic vaham, jestli k nemu korbicku nebo vloznou tasku.. je tu nekdo ze zastancu korbicek? 🙂
jasneze taska ma tu vyhodu, ze drapnu spiciho ruzenku a vezmu dovnitr i s tim, ale mame domek, tak to zas neni tak akutni potreba, jako kdyz se nechava kocar nekde na chodbe pred bytem nebo v kocarkarne

@lucille85 kvuli tomu omyvatelnemu chci pak do sportaku poridit emitex, ale na to ja mam jeste cas 😉

lucille85
30. sep 2013

@ducik Ta taška je fajn, my ji teda nikdy nevyndavali, v bytě to není ani třeba. Jako bylo super, že se mi tam malý vešel i s fusakem ještě v 9měsících naležačku a že je extra dlouhej...ale korbička je korbička no, nevím jaké má ta gessleinovská rozměry, ale jestli bude někdy druhé, uvažovala bych o ní...

ducik
30. sep 2013

@lucille85 diky za nazor 🙂

albao
30. sep 2013

@ducik Tak zase korbicka lepsie chrani pred vetrom ... ale mam doma vloznu tasku, ktora sa da prerobit na nanoznik. A prave to musim ist urobit 😝

ducik
30. sep 2013

@albao 🙂 jakoze je hlubsi?

albao
30. sep 2013

@ducik hlbsi a robustnejsi, taska je predsa len latka ...