Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

deyana
30. jún 2011

@renisco však říkám, že mám vysoký nároky 😀
ale ta ložná plocha mi přijde celkem v poho, ne? na to že mám dvouletou holku 83cm.. tak by si tam krásně lehla, akorát.. díky za rozměry, já to asi neumím hledat.. asi o něm budu přemýšlet.. ale když ono je tolik těch typů, že se v tom vůbec nevyznám 😅

renisco
30. jún 2011

@deyana ty rozměry jsem měřila na svém...
ten gesslein má hodně typů podvozků - F6, F4, F3, F10, vision, future a ještě ta F4 je buggy (sedačka je neotočná, je to vlastně golfáč, ale dá se na ten podvozek nasadit otočná sedačka). pak je ještě F2, což je sedačka houpačkového typu, ale tam rozměry nevím. Já si ten kočárek do zimy s fusakem představit nedokážu, kor s dvouletým dítkem

deyana
30. jún 2011

no právě mě se nejvíc líbí ta F2 cocon, ale máme buzze a nevím nevím, sice asi zatím nej kočár co jsme zkoušeli, ale přece jen bych možná raději plně polohovatelný.. ale malá v něm fakt byla a je spokojená a spí tam taky, takže těžko říct, asi co dítko, to jiné nároky.. 🙂

renisco
30. jún 2011

@deyana tak té F2 rozměry bohužel nevím, já Vám dala rozměry otočné nové sedačky s kulatou boudou...

deyana
30. jún 2011

@renisco to nevadí, asi stejně F2 neprojde 🙂 spíš se pak pokoukat po tom zbytku a porovnávat 🙂 díky

peggy722
30. jún 2011

Použitejch Gessleinů je po bazarech spousta, hlavně Vision a Future. Mně osobně se líbí víc Future.

jaa
30. jún 2011

@renisco S F2 jsem v zimě s fusakem jezdila s 2,5 letou dcerou a úplně v poho.je velmi prostorný a výhodou je mega bouda,kde je mimčo chráněno před povětrnostními vlivy.Ložná plocha je 98cm..+ rezerva.To jsem neměřila.Ale malá má 96cm a má ještě dost místa nad hlavou.. 😉

jaa
30. jún 2011

@deyana Jinak,ve srovnání s Buzzem,je F2 obr,co se týče prostoru pro dítě.Do Buzze by se mi malá už dávno nevešla.Schodou okolností jsem je mohla porovnat v obchodě.. 😉

siskaa
1. júl 2011

kocky ako ste vyriesili madlo na rukovati na kociku? future ho ma take ako na rucky na bicykloch a podla mna sa do toho zaziera strasne vsetka spina a pot a bojim sa, aby sa to aj nedonicilo casom :( original ochrana na rucku stoji cca 20 eur 😠 tak neviem, ci mate skusenost s niekym, kto take sije alebo ste kupovali tu origos alebo pouzivate len tak? 🙂

renisco
1. júl 2011

@siskaa nechápu - já měla na všech pěnovku - future, vision i F4

siskaa
1. júl 2011

@renisco ano je taka pevna penova, ale na tu penu sa chyta vsetka mokra a mastna spina, tak umyt sa to da jedine nejakou kefou asi, nie je umyvatelna a lahko cistitelna. a ta pena sa ti neposkodila ani pri dlhsom pouzivani?

lillianx
1. júl 2011

@renisco bol novy, z obchodu. myslim, ze sa on starame dostatocne dobre. nemame ho este ani rok, cize skor ako servis ho asi pojdem zreklamovat. lebo rozpadavajuca sa rucka proste nie je vec zlej udrzby. a taska roztrhnuta (alebo skor vyparana) tam, kde nasa, tiez nie je vec zlej udrzby. ja ten kociar pouzivam naozaj malo, vacsinou mi v nom mala len doma spi cez den a je cely rozhegany a kolieska bocia uz skoro od zaciatku.
tak ja len aby bol aj iny obraz o gessleinoch pre tie mamicky, ktore sa rozhoduju. mozno to bol chybovy kus...uvidime ci to zreklamujeme.

renisco
1. júl 2011

@siskaa tak omotat takovou tou pevnou páskou, jak jsou na řídítka kol... ta je pevná, omyvatelná....

siskaa
1. júl 2011

@renisco no aj toto ma napadlo ako pomerne lacne riesenie. ty si to mala takto alebo si nachala to madlo bez uprav? 🙂

renisco
1. júl 2011

@siskaa future jsem nechala tak, stejně jsem s ním nejezdila a šel hned z domu. vision, na ten jsem si ušila obal, protože mi vadila ta neobalená díra uprostřed, tak jsem tam dala pěnovku a našila návlek na celé a F4 mám bez ničeho - necháno originál

renisco
1. júl 2011

@lillianx tak to bych neváhala a šla reklamovat

kikimaruska
10. júl 2011

Ahojky, tak Gessík pujde do světa. Malej už se vubec nevozí a jenom nám tu stojí...takže kdybyste některá chtěla zelenýho fešáka, jukněte do bazárku. My už jsme vyfásli batůžek a 2 nožky 😀

renisco
11. júl 2011

@kikimaruska jsem nedávno koukala, že ho prodáváš... toho dne, kdy mi malá začne odmítat kočar, se BOJÍM 😢 😢 😀 😀 😀

kikimaruska
11. júl 2011

@renisco tak ještě teda mě ukecali,at ho vezmu na dovču na Slovensko...ale pak už pujde. Dokočárkovali jsme 🙂,ikdyž malej jezdil dlouho...hlavně proto, že já sem dělala tury i na celej den a to by neušel a v kočárku je schopnej se doted i prospat....proto ho teda na tu dovču ještě beru, když budem celý den pryč...a pak se rozloučíme...ale byl to fakt dobrej kočárek...byla sem z něj nadšená nejvíc, so sem kdy jakej měla...a že jich bylo...🙂

renisco
12. júl 2011

@kikimaruska já bych na dovču taky určo nějaký vzala, tam nikdy nevíš, jestli bys ho mohla potřebovat...
jako s golfákem na léto s ním jsem spokojená taky, ale na ostatní období mě nenadchnul 😀

peggy722
14. júl 2011

Tak jsem dneska byla v lese a byla jsem trochu rozčarovaná z těch předních kol. Já to enchápu, na hrubým nerovným asfaltu to i po zaaretování skáče jak blázen a lesní nezpevněná cesta je v pohodě. Jsem měla pocit, že jít tam chudáka vyklepu na tom asfaltu. Mám obavy, že v zimě toho s ním asi moc nenajezdím, ještě že jsem si nechala ten starej teréňák. Jinak jsem s ním spokojená, ale dneska mně to fakt naštvalo. Vedle jeli lidi s Concordem a ten se ani nehnul, je pravda, že ta kola má větší. Měli takovej potah, že to imitovalo džínovinu, vypadalo to hezky a musím říct, že to je snad největší korba na mimo, co jsem viděla.

lylyna
14. júl 2011

ahojte, viete mi poradiť ako sa jazdí s buggy f4 v zime? rozmýšlam nad kúpou aj s vaničkou, ale bojím sa toho snehu..neviem sa rozhodnúť, či si najskor nekupim nejaký hlboký s velkými kolesami a neskôr buggy. Dakujem.

peggy722
15. júl 2011

Já zatím zkušenost nemám, ale do závějí to asi fakt není. Taky u nás štěrkujou jak blázni a přeci jenom se ty kamínky do něj zapichujou. Takže pokud už to bude uklizený, tak se s tím projet asi dá, do čerstvě napadanýho sněhu, to nemá cenu. Tudíž já v zimě asi budu jezdit víc s tím velkým tankem. A ta korbička je taky dost malá.

xkacatkox
15. júl 2011

v zimě OK u nás neprohrnují a bylo to v klidu, zaretovat a jede se, čertsvý sníh zvládal 🙂

lylyna
17. júl 2011

dakujem vám, ale už som sa rozhodla pre hlboký kočík aj kvoli väčšej vaničke a buggy kúpim na jar, už teraz sa na neho teším 🙂

peggy722
19. júl 2011

@lylyna Já když jsem viděla, jak je ta korba malá, tak bych tam Elu ani omylem nenarvala a Ela je říjnová, takže strávila v hlubokým kočárku půl roku, než jsem se jí odvážila dát do sporťáku. Takže i s fusakem by se tam nevešla. A tady na Jižňáku je to jak někde na vesnici, když napadne sníh, tak jsou všude 30ti cm závěje a tím to prostě neprojede. Buggy je dobrej golfo sporťák, je pro dítě hodně pohodlnej a jízdní vlastnosti jsou taky dobrý.
Akorát mohli udělat i nějaký světlejší varianty, ona ta černá bouda není v létě moc ideální, pokud máte dítě, který nesnáší horko. Takže já budu necená na výlety brát golfky, protože jsou světlý a nebude jí tam chytat amok.

pokahontas2
19. júl 2011

@lillianx
ahoj, po dlhej dobe som prisla na toto forum, prave vdaka podobnemu problemu- zistit, ci mame nepodarok, alebo su gessleiny fakt nekvalitne- a to teda nestoja malo penazi!!!
mame F4 necely rok (cize buggy s nakliknutym future vrchom). ta latka, co je loop uz po 3 mesiacoch zacala mat take flaky (vytahane od slnka- a to sme ho zacali pouzivat v septembri)- mozno je to tym, ze to trochu aj zmoklo- ale ked ste vonku a zacne prsat, chvilu trva kym date dieta do kocika a nasadite plastenku- v lejaku sme inka nikdy bez plastenky nechodili. teraz to vyzera proserne, ako kocik po 3 detoch!
kolieska su zodrate a vyheglane, ked sa zaaretuju, nevedia jazdit rovno- a to ho pouzivame necely rok! sice dost intenzivne, ale preto sme chceli kvalitu, aj ked drahsi kocik..
aby to nestacilo, dnes som objavila, ze sa na strieske, tam kde je taky drot vsity, aby to drzalo tvar, para latka a drot vyleza von, a vedla, kde je taka sietka posita igetilom da to praska (ci para ) tiez...
som uplne znicena z toho! ☹
inak je praticky, skladny, pekny...mali sme ho radi. tak neviem, ci mame chybny kus, alebo su fakt nekvalitne. ked po rocnom pouzivani vyzera takto- to je potom asi lepsie kupit nejaky lacny na rok, na dalsi novy...
podarilo sa vam ten kocik reklamovat?

renisco
19. júl 2011

@pokahontas2 future vrchom... to je co???
máte na mysli otočnou nástavbu nasazenou na podvozku F4?

ty nástavby se dělají ze spousy materiálů - některé jsou tenké, šisují, některé se trhají, některé jsou pevnější...
já teda s podvozkem F4 moc často nejezdím, ale zatím je to v poho, vision byl ježděný 5 měsíců a povolují nýty, materiál na sedačce taky nic moc... já už jsem říkala několikrát, že i tady se platí za značku, ale s tou kvalitou extra spokojená nejsem

a rozhodně REKLAMOVAT!!! otázkou je, jak to bude posouzeno a uznáno, ale nejsou to malé peníze, takže reklamaci bych udělala určitě.

pokahontas2
19. júl 2011

@renisco
ano, je to ta nastavba z future (alebo F6, myslim, ze su rovnake), da sa to nakliknut aj na podvozok F4 buggy a vola sa to F4 kombi myslim..
a este som zabudla napisat, ze sme ho uz raz reklamovali, praskla nam rucka v mieste, kde je plastovy klb najviac namahany. reklamacia bola v pohode, asi je to chyba tychto kocikov, lebo od nas nepytali ani blocek, automaticky ten klb vymenili, a povedali, ze lepsie, ako keby púraskla konstrukcia...
co je horsie, uz zacinaju drobne trhlinky aj na tom klbe, co nebol meneny, takze otazka casu.. ☹ ☹

renisco
19. júl 2011

@pokahontas2 tak to by mě fakt trefil šlak 🙄 🙄
no já zatím vše v poho,jen ty potahy nic moc...
vím, že konstrukce praskne občas u future...
tak rozhodně reklamace a napište tam i ten druhý kloub. Budou se ošívat se vším, ale rozhodně bych se za to bila, vždyť to musí něco vydržet, i když každý se ohání nesprávnou manipulací... Já bych s ním šlahla.