Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

xkacatkox
5. máj 2011

@renisco tak ta kapsička je fakt dobrá, ta by se mi také líbila, jo, není nad to když má někdo šikovné ruce 🙂

pusiket
5. máj 2011

@renisco Vím,vím,před časem jsme uvažovala o její koupi,ale neměla jsem ještě koupený F4 buggy a pak jsme koupi odpožili,protože nás vystrašili neurologicky s malým.Nakonec jsme přeci jen koupili F4 buggy,protože je prostě prostorný a dostatečně vysoký,mám 180cm a nic jiného vhodného jsem nenašla.Pořád si říkám,jestli jít ještě do sportovní nástavby a pustit PPGT3 nebo už je to zbytečné-přeci jen nám bude rok a jsme velcí a GT3mám i na brusle (pokud se dostanu 😀 )
Tak šít na kšeft 😉 Ják já bych to chtěla umět,ale i tak jsme ráda,že zvládnu aspoň zkrátit kalhoty,vyměnit zip apod... 😀 😀

renisco
5. máj 2011

@xkacatkox bych ti klidně nějakou spíchla, ale nebyla by na zip (ta hlavní kapsa), ale na sucháč, protože zipy už mi došly 😀 😀

renisco
5. máj 2011

@pusiket čoveče, tak to je dilema... ten PP nejde otočit, že? tady je jediná výhoda, že se dá ta nástavba otočit a je to celkově na kg lehčí, ale na druhou stranu bych asi dojezdila s PP... zdá se mi i prostornější než gess, ale zkušenost nemám, jen první dojem....

renisco
5. máj 2011

@pusiket nebo ještě by se dalo něco takového spíchnout....

pusiket
5. máj 2011

@renisco To je jediné -,že u PP nejde otočit sedačka,ale je prostorný.
Ten pořadeč by byl taky super a dodělat mu poklop,aby nebyl tak otevřený 😀

pusiket
5. máj 2011

@renisco kdybych zaškemrala,spíchla by jsi i mě?Jestli ano,tak škemry,škemry,škemry a podklady do IP. 😉

rainee
5. máj 2011

@medka29 ahoj, chcela by som sa ta spytat ci mal gesslein vision dost velku striesku, ci zvladal zly teren a ci je dobre skladny hlavne na vysku-mame totiz malicky kufor na aute,kocik tam dame len bokom a tak mam obmedzeny vyber. tiez priestrannost dost zavazi lebo moja dcerka je väcsia na svoj vek a tieto moderne kociariky su hrozne male podla mna 😝

xkacatkox
5. máj 2011

@renisco tak já to ještě promyslím, Mates už tedka není moc v kočárku, tak nevím,abych to využila, škoda že jsi něco podobného nešila už minulý rok 😀 týden tu nebudu, tak pak písnu, na kolik by to vyšlo cenově?

kikimaruska
5. máj 2011

Ahojky, pár z dneška...Se nám to všude zelenilo...
@renisco Tak přesně tohle mám na kočárku už přes 2 roky, skvělá věcička🙂

pusiket
6. máj 2011

@kikimaruska Krásné fotky.Konečně jaro 😀

renisco
6. máj 2011

@kikimaruska já to nikdy nepotřebovala a taky - do nedávna jsem jezdila s hlubokou korbou, takže tam jsem nacpala vše, co jsem potřebovala. Když jedu s gess otočnou sedačkou, tam jsou kapsi v boudě, takže taky nebyl problém. no ale buggy a concord, ty tam nic nemají, tak jsem nad tím začala teprv přemýšlet... 😀 😀 😀
stejně spoustu věcí mám u sebe v kapsách ...

renisco
6. máj 2011
renisco
6. máj 2011
pusiket
6. máj 2011

@renisco Ano,ano 😵

ajaja11
6. máj 2011

Ahojte dievcata je vhodny kociarik gesslein f4 buggy pre skoro 10 mesacnu dceru.Paci sa mi len neviem ci nie je skor pre vacsie deti.A prosim aka je sirka sedenia.Dakujem 🙂

pusiket
6. máj 2011

@ajaja11 Máme ho přes 2měsíce a spokojenost.Teď je malému 11měsíců

ajaja11
6. máj 2011

dakujem za odpoved a ešte by som sa spytala na kolečká tie menšie ake su velke.Mame tu otrasne chodníky či sa s nimi v pohode prejde aj naročnejší teren.A použivaš aj nejaký nánožnik ?Bojim sa aby jej v nom nebola zima.Vdaka

pusiket
6. máj 2011

@ajaja11 Nánožník jsme si nechala ušít od jedné šikovné maminky na MMB.Když zalistujete trochu dozadu,je tam někde i odkaz a další mamča tam má fotečky.Kolečka jsou v pohodě,jsem sice z města,ale bydlíme u lesa a máme tady chodníky v dezolátním stavu,kočičí hlavy,spáry apod. a všechno projede bez problémů.

renisco
7. máj 2011

skusila jsem si ušít a všít stínítko... tak snad to k něčemu bude... byla jsem omezená látkou a tou ohebnou tyčkou, možná by se šiklo i větší - no uvidím 😀 😀 😀

lenkaaa3
7. máj 2011

@renisco Paráda, renisco jsi šikulka, Tvoje malá je v kočárku očividně spokojená a vůbec se jí nedivím. Všechny tvoje vylepšení jsou super. My stále čekáme až se nám ozvou z Duhy a pak vyrážíme pro F4 buggy, jen pořád nevím kterou barvu zvolit ☹
To stínítko tam máš všité napevno?

renisco
7. máj 2011

@lenkaaa3 napevno, protože jsem nenašla zip 😀 😀 ale když to zohnu dovnitř, tak to perfektně sedí a není skoro vůbec vidět, tak to tak asi i nechám a zip všívat nebudu....

jestli je spokojená nevím, ona je v něm jen doma, venku jsem s ním byla od té doby, co ho mám, jen 2x kousek do školky 😀

No já nevím - černá je neutrál - hodí se k ní všechny doplňky. Hnědou nemám ráda, takže hnědou bych já osobně nevzala a ty barevné jsou prej klouzavé, takže stejně bude potřeba asi vložka, kterou stejně budeš mít barevnou... až budeš v Duze a omrkneš naživo, tak si určo vybereš.

lenkaaa3
7. máj 2011

@renisco černý nechci (to bych si něco vyslechla od okolí), hnědo-béžový máme komb. sporťák, takže se rozmýšlíme mezi červenou a růžovou. Růžová má teď výpadek ve výrobě, tak právě čekáme až bude. Ale když o tom teď uvažuju, tak vzhledem k tomu, že strojím holčičku převážně do růžového oblečení, tak by možná ta růžová ještě na kočárku byla moc, co myslíš?
Jinak s vložkou do kočárku víceméně počítám, ikdyž nikdy jsem ji v kočárku neměla.

renisco
7. máj 2011

@lenkaaa3 na okolí se vyprdni. s kočárkem budeš jezdit ty, je to tvoje volba a ať si každý říká co chce... když to "vyzdobíš podložkama" a hračkama, tak kromě košíku to bude stejné, jako ty barevné (když se tak nad tím zamyslíš...). když v zimě dáš fusak, kdo pozná, jaký ten kočárek ve skutečnosti vlastně je? všechny mají černou stříšku, část potahu taky černou, akorát ten košík je fakt jiný. Růžová se mi zdá už moc sladká, červená se mi tady moc nelíbí, šedá je taková nijaká, oranžová je hrozná...

pucitko
7. máj 2011

stále premýšľam nad tým, že by sme išli do gesslein F4 buggy, už sme po ňom pokukávali, no rozhodli sme sa pre iný typ kočíka a začínam to ľutovať... Pozerala som ceny na forbaby a dosť dvihli ceny, normálne ma šokli 😠 . Neviete dievčence o niekom kto by chcel predať buggy v dobrom stave?

renisco
7. máj 2011

@pucitko na českém MMB sem viděla na prodej nový - celý černý - pouze vybalený... ale jestli posílají na slovensko netuším...

a na slovenském MMB za 273 € se prodávají nové... nevím, kolik je jinde cena, ale v přepočtu na české to vychází levněji u Vás ...

veronka
8. máj 2011

@kikimaruska mne akosi na zámkovej dlažbe hrkoce pravé zadné koleso, ale zaujímave je ze iba to, a zacali mi tie kolesa robit aj tie osmicky, a vobec neviem preco, chodim iba po rovnej ceste a po tej zamkovej dlazbe.. nerobi to aj tebe alebo niekomu inemu? neviem ci to mam dat reklamovat alebo to je normalne. poradte. dakujem

pucitko
8. máj 2011

@renisco no keď by som ho kupovala z druhej ruky, rozhodne by som ho chcela vidieť, takže Čechy nepripadajú do úvahy, a tu u nás som videla na predaj len ružovo-čierny a ten sa nám nehodí, keďže máme chlapca. U nás išli nové hore, vo forbaby stál ešte pred nedávnom niečo okolo 280 a teraz už stojí 299 Eur.

pucitko
8. máj 2011

ozaj ešte sa opýtam, aké máte skúsenosti s obchodom forbaby? Kupovali ste tam niektorá gesslein? Aký bol prístup napr. pri reklamácii? Dovolili vám vyskúšať, či sa zmestí kočík do auta? díky za každý postreh...

renisco
9. máj 2011

@pucitko ten za těch 273 € je úplně nové zboží http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10584884&tab=2
barvu nevím, jestli nemají jen tuhle.... a pak za 281 € tady http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10389707&tab=1