Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
13. mar 2012

@dijefcatko jak se do tebe naváží? jako že ti slevila a ty ho nechceš?

dijefcatko
13. mar 2012

@renisco išlo o nedorozumenie...

renisco
13. mar 2012

@dijefcatko tak to je fajn. 🙂

ninan2
14. mar 2012

@renisco Ahoj, pozerala som tie inzeraty na mimibazare ohladne F4 Buggy, na slovenskej verzii nie je jediny inzerat ze "kupim", zaujimave... kedze u vas su tusim az tie styri. To v SR nikto nezhana? 🙂 Rozmyslam teda, ze bude mozno lepsie kupit obycajnu ediciu aby to potom bolo lepsie predajne... a farba lila/fialova. Co myslis? Predsa len, nie vsetci maju radi Snoopyho... (aj ked je to fakt zlaty havo 😀)

renisco
14. mar 2012

@ninan2 já bych do snoopy nešla a to z několika důvodů... zbytečně vyšší cena a stejně - když tam dáš vložku, tak snoopy není vidět...já třeba pásy nepoužívám, takže opět snoopy pryč a jediné, kde je vidět, je košík...

ninan2
14. mar 2012

@renisco a myslim ze aj strieska... vies mi este poradit najlepsiu vlozku do neho? Len ty asi skor poznas obchody a baby v CR, co to siju, ze? To sa mi asi kvoli postovnemu sem neoplati... Skoda, ze ta Pinkie je s molitanom, mne staci cisto bavlnena.

renisco
14. mar 2012

@ninan2 zezadu stříšky je snoopy. ale když tam dáš tašku, tak se to taky zakryje 😀 já si je šila sama - podle svého gusta....
ale jestli můžu poradit podle sebe - hlavně nic tenkého - nedrží to tvar a je to neforemné. nejlépe minimálně 300g vatelín a poutka... jinak to bude sjíždět a budeš z toho nervní každý krok a budeš neustále zastavovat a rovnat 😀 😀
líbí se mi tvarem i sílou od této paní - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45258740&ta...

mickamicka
15. mar 2012

Ahojte baby. Som v štádiu vyberania kočíka, termín máme v polovičke júla..Najskôr som strašne chcela Condord fusion travel set 2012, kvôli autovaničke ktorá sa mi veľmi páči...ale keď som začala uvažovať že tú vaničku využijem tak max 4 mesiace (je fakt malá) a bábo pôjde do športovej časti, rozmyslela som si to. Tá sa mi už tak moc nepozdáva. Takže teraz uvažujem nad F6 alebo F4. Len sa akosi neviem vysomáriť z toho aké rozdiely sú medzi nimi.. Bývame na dedine, ale chodníky máme v pohode, akurát horšie to bude cez zimu keď sa nasype toľko snehu ako tento rok. Bývame v dome, auto máme octavku combi...Ak môžete, prosím Vás o nejaké dobré rady, pre a proti? A ešte uvažujem o prenosnej taške compact..

mickamicka
15. mar 2012

A ešte by ma zaujímalo aký rozdiel je medzi športovou časťou a buggy? Cez For Baby predávajú Detský kočík F4 Kombi vrátane osobitného buggy sedáku za 640€.

smileko
15. mar 2012

@mickamicka ak mavate vela snehu, asi sa viac pre teba oplati F6, lebo tam sa daju predne male otocne kolesa vymenit aj za velke (rovnake, ako su zadne). Rozdiel medzi f4 (nie f4 buggy) a f6 je v konstrukcii, vrchna sportova cast je rovnaka. Ak mas blizko BA, tak vo For Baby su velmi ochotni a radi ti vetko ukazu a vysvetlia. My, ked sme vyberali kocik, tak sme tam boli skoro hodinu a skusali 🙂

dijefcatko
15. mar 2012

@renisco
@ninan2 Dievčatá, Buggy dorazil a ja som sa osudovo zamilovala! Je nádherný, úžasný, no krása! Uvidíme, ako používanie, ale zatiaľ max. spokojnosť! Ďakujem za rady! 😵

ninan2
15. mar 2012

@dijefcatko super, a daj nejaku fotku aj s malou 🙂

danculka24
15. mar 2012

Ahojte kočky, chcem sa opytat na rozdiel medzi M a F radou znacky gesslein. Je len ten že z Fkovej rady sa da neskor urobit bugina ? Nič viac ? Vdaka za odpoved.

renisco
15. mar 2012

@dijefcatko tak to je super.... 😎

renisco
15. mar 2012

@danculka24 rozdíl například mezi M6 a F6 je ta, že M6 se nedají vyměnit přední kola, kdežto F6 ano. Buggyna se dá udělat pouze na F4.

danculka24
15. mar 2012

@renisco ahaa vdaka za odpoved, my sme teraz kupili m4, tak som sa len zlakla ci bolo dobre vsetko vysvetlene v predajni, hej tie kolesa spomenula predne, buginu som nechcela riesit tak preto som zvolila tento model, len som ostala trosku mimo ked, su tu spomenute len F kove rady 😀

renisco
15. mar 2012

@danculka24 mi připadne, že ty M-kové řady jsou starší modely a přechází na F -kové řady, které jsou víc vymakané.... Třeba ale bývalé future přejmenovali na F1...

ninan2
15. mar 2012

@renisco myslim, ze M-ka su vyrobene z horsieho materialu (podvozok), pretoze rozdiel vo vahe F6 a M6 je tusim viac ako kilo... aj nieco take sa pise v info, ze to nie je ten lahky hlinik... Ostatne je asi rovnake. Preto su aj M-ka lacnejsie.

ninan2
15. mar 2012

@renisco ta podlozka je krasna!!! Moja oblubena farba, ved F6 mame podobnu. Ako sa k nej dostanem, postovne do SR bude drahe... A tu sa tusim nic podobne nevyraba, musim to este pozriet teda...

danculka24
15. mar 2012

@renisco tak že je starši model to mi rozhodne nevadi chvalabohu 😀
@ninan2 ten material to som teda nepocula takže neviem

renisco
15. mar 2012

@danculka24 mě u některých kočárků taky ne... jen jsem M kovou řadu neměla, tak nemůžu posoudit, ale důležité je, že se s ním jezdí dobře a dítko i mamina jsou spokojené

renisco
15. mar 2012

@ninan2 se poptej, kolik by byla pošta... a jak si nechává posílat peníze, protože převod taky kolikrát stojí víc jak pošta ☹
a nechceš si ušít sama? nezvládla bys to?

danculka24
15. mar 2012

@renisco ano to ovladanie je super, ja som konkretne ako zbadala tento kocik na predajni som sa zamilovala, tak dufam že budem spokojna

ninan2
15. mar 2012

@renisco jaj fakt, aj ten prevod... neblazni, ja absolutne neviem sit 😀 Ale teraz mi napada ze mam jednu sikovnu kamosku, uz mi sila ochrannu kapsu na nosic, mohla by som to cez nu nejak... Mas pripadne nejaky navod/postup ako na to, a hlavne ze ake su to materialy?

ninan2
15. mar 2012

@danculka24 no napr. M6 stoji iba 460, F6 az 640, iba v tych kolesach to nebude...

danculka24
15. mar 2012

@ninan2 tak to asi nie, ale rozdiel neviem potom

dijefcatko
20. mar 2012

@renisco ahoj, tak F4 Buggy odskúšaný, len tie predné kolieska na nerovnostiach dosť hrkocú. Muž to neviem nejak napraviť. Vieš mi poradiť, či je to normálne, či je to len používaním kočíka a stalo by sa to aj pri novom, prípadne, či má zmysel kúpiť nové? Dík 😉

renisco
20. mar 2012

@dijefcatko hrkotají i nové.... ale já to fakt nevnímám.... dnes jsem šla po zámecké dlažbě a nic jsem neslyšela... asi jsem zvyklá z concordu i britaxu agile... takže smysl koupit nové fakt nemá - budou to dělat taky. časem si zvykneš - teda já si fakt zvykla....

dijefcatko
20. mar 2012

@renisco dakujem, presne toto som chcela pocut. inak velka spokojnost, malej sa tam paci, jazdi sa s nim uzasne, je super skladny, presne toto som od neho chcela. na ten hrkot si musim zvyknut. trosku su povolene nity tam, kde sa kocik sklada, da sa to dotiahnut? ono to nejak nevadi, len pre buducnost 🙂

renisco
20. mar 2012

@dijefcatko dotáhnout jako šroubek se nýty nedají - buď zabouchat, což ale potřebuje spešl nářadí, nebo vyměnit....