Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
26. apr 2011

@veronka ano, ta paní je šije. jsou i origo, ale ty jsou moc tenké a o ničem - a drahé... (mám ho na gesselinu F4).

veronka
26. apr 2011

@renisco a hodis mi prosim ta foto? ako sa upina?

veronka
26. apr 2011

objednávala niektorá od tejto pani: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=4&user...

aké podložky je lepšie kupovať? bez bočníc alebo s bočnicami?

renisco
26. apr 2011

@veronka http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=346... - mám jen ten origo. upíná se na boudě jen na poutka. já si tam našila ještě suché zipy. ten druhý nemám...

a podložky - to záleží na tobě, jaké se ti víc líbí. mě třeba víc s bočnicema, protože mi připadne dítko víc chráněné... ale mám teprve 9ti měsíční. pro starší bych brala už bez bočnic ...

madalah
26. apr 2011

@veronka Tiež som počula, že sú aj originál na Gessa, ale vraj sú nič-moc...a ten s kvietkom, na ktorý dala link renisco je úplne super...tak ho na zimu budem riešiť, ak bude treba. A na strane 71 mám malého ako mi leží na tom jarno/letnom fusaku. Ide o tento fusak http://www.bambini.sk/sk/store/product/5243/32/... My máme antracit/aqua, A ja mám vložky z www.pinkie.cz - od tej pani mám dve a jednu mám tuna z Koňa...ale ešte plánujem dokúpiť zelenú a žltú s bočnicami...

veronka
27. apr 2011

@kikimaruska prosím ta hod sem fotku f4 že ako vyzera ta farba kočíka

veronka
27. apr 2011

@kikimaruska ty máš nánožník od tej pani z mmb s tým kvietkom?

@madalah čo to máš za deku na str 69 pri malom?
nevieme sa rozhodnut pre farbu, poradte ci tyrkysovu alebo zelenu, ktora je krajsia?

madalah
27. apr 2011

@veronka Tú deku som si objednala spolu s tou opicovou podložkou z www.pinkie.cz - majú účet aj na Slovensku a poslali mi to z ČR vo štcrtok a hneď v pondelok tu už deka s podložkou bola. Ide o túto deku a túto podložku, len ja ju mám bez bočníc a k tomu mám aj túto tašku. Mimochodom, tá taška vyzerá jednoducho a aj je jednoduchá, ale je dosť veľká a zmestí sa mi do nej ozaj kopec vecí, dokonca aj nákup a dá sa pripnúť tak, že ju budeš mať na ramene, ale aj na rúčky kočíka. Kočík sa aj s plnou taškou vôbec nepreklápa. Je ozaj skvelá. A tiež deka - z jednej strany, kde sú tie krúžky, je bavlnená a z tej tyrysovej strany je chlpatá - je taká akurát, nie je to len obyčajná plandravá látka.
A veronka, ja síce nemôžem byť objektívna, lebo som zelenú F4 nevidela...iba na fotkách, ale ja mám tyrkysovú a je prekrásna. Pekná žiarivá farba. Ináč aj deka a podložka sú peknej žiarivej tyrkysovej farby.

renisco
27. apr 2011

holky - jdu běsnit... pustila jsem se do šití toho košíku pod gesse F4. mám zatím jen ustřihlý a obšitý obdélník na tu vnitřní desku a už mě to nebaví 😀 😀 😀

veronka
27. apr 2011

baby a pláštenka má otvor, myslim vpredu ako kuhlavičke dieťaťa? lebo niektore nemaju

barchee
27. apr 2011

@veronka moj pršiplásť na F6 nemá otvor, viem odzipsovať celú prednú časť a zrolovať a prichytiť ju hore na strieške, je to trocha naprd...zboku sú také otvory na suchý zips, cez ktoré sa "vetrá" 😉

renisco
27. apr 2011

@veronka originál pláštěnka se vepředu akorát otevírá na zip (od nožek až po boudičku po obou stranách je zip) - je v celku, žádný otvor jako mají třeba emitex tam není...

veronka
27. apr 2011

@barchee
@renisco a tá plastenka emitex by tam pasovala?

barchee
27. apr 2011

@veronka júúj to neviem... 😉 na tú chvílku čo som vonku v daždi mi stačí aj ten pršiplásť 😀

renisco
27. apr 2011

@veronka já myslím, že nějaká univerzální určitě ano, ale neporadím. Já zatím používám na gesslein F4 (ne buggy), ale tu sportovní otočnou nástavbu pláštěnku, co se dává na hlubokou korbu (od emitexu - s tím okýnkem) a sedí SUPER!

renisco
27. apr 2011

@veronka já teda ke každému kočárku dostala i pláštěnku - i k té F4 buggy byla v ceně právě s tím zipem - ty mám dvě - jednu na tu otočnou a druhou na buggy a pak mám ještě jednu bez zipu... 😉 takže celkem 4 pláštěnky 😀 😀 😀

sonia.
27. apr 2011

@veronka Ja mam F4 buggy uz takmer 2 mesiace, jazdim s nim denne a neviem si ho vynachvalit. Ja len a len odporucam... Kupovali sme ho osobne vo forbaby. Isli sme s muzom na istotu, ze bud kupime tyrkysovy alebo zeleny, no nakoniec sme odisli s bezovym 😀 😀 😀. Ukazovali nam tieto 3 a mne sa najviac pacil bezovy 😎. Aj ked ja milujem modru a chcela som taky vesely kocik, ale ten bezovy na mna posobil tak elegantne, nevedela som odolat. Ale vsetky tieto farby su krasne. Tiez rozmyslam nad podlozkou - od pinkie s tou opickou a tu by som brala tyrkysovu. To je vyhoda aj tej bezovej farby, ze je taka univerzalna, lahko sa k nej hocico zladi. Ale aj zelena a tyrkysova su nadherne!!!
Ozaj baby, sedela by pinkie podlozka s bocnicami pekne?

pusiket
27. apr 2011

@renisco Renčo,dáš potom fotečky toho ušitého košíku?Pokud tedy u toho nezešílíš?

@veronka Taky jsem měla pláštěnku v ceně s kočárkem F4 buggy,mám jí v autě,tak se pak skočím podívat,jak vypadá,ještě jsem jí ani nerozdělávala.

renisco
27. apr 2011

@pusiket abych pravdu řekla, je to složitější než ušití celého nového potahu 😀 😀 😀 ono to bude i tím, že mám už jen dost tvrdý materiál, tak se mi s tím blbě dělá...

já dostala k buggy taky se zipem...

kikimaruska
27. apr 2011

@veronka koukni mi do albíčka, mám tam f4 nafocený, i s podložkou a nánožníkem od té paní z MMB.Já ale nemám se 4-lístkem, ale celočerný... 😉

Jinak pláštěnku mám originál, ještě sem ji ani nepoužila, tahám pořád uni co mi zbyla ještě po X-landerovi, je to Uni od Emitexu na velké sportovní kočáry s podnožkou....

kikimaruska
27. apr 2011

@veronka tady fotky bez vložek...skutečná barvička nehází takový ty stíny do černa...je hezky zelená...

renisco
27. apr 2011

tak jsem ten košík jaksi spíchla, ale zjistila jsem, že nemám cvoky, takže to nemám jak uchytit 😀 😀 😀 😀 a nemám možnost to ani jak vyzkoušet, jak moc to vadí při skládání a ani jestli je to lepší nebo stejné 🤐

renisco
27. apr 2011

tak Vám napíšu svůj postřeh s košíkem pod gesslein F4 buggy. nechápu, proč jsem si ho šila!!!!!!!!!!!!!!!!
ono totiž stačí otočit ten origo košík a hned je pod kočárkem víc místa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

renisco
27. apr 2011
pusiket
27. apr 2011

@renisco Renčo,to je supeeeeer 😀 Jen co se dostanu k autu,hned vyzkouším!!Teď jen, aby se necoural po zemi. 🙂

renisco
27. apr 2011

@pusiket sice bočnice jsou stále tak jak byly, ale snížil se košík níž, tak je tam víc místa na výšku... jen nevím jednu věc... já nepoužívám tu podnožku, takže mne to netrápí a nemám vyzkoušeno... ta podnožka předtím byla nacvaklá na látce košíku. teď jsou na té tyčce jen ty sucháče, tak nevím právě, jak tam bude držet....

renisco
27. apr 2011

nevím jak moc ta fotka pujde vidět, už se mi ten košík přehazovat nechce, je totál promočený - jsme pěkně zmokly

pusiket
27. apr 2011

@renisco Je to skvělý!!Drží i podnožka na pevno a do auta se skládá dobře,jen to chce trochu podržet tu desku v košíku,aby jí kočárek nezlomil. 😀 😀

renisco
27. apr 2011

@pusiket tak to je SUPEEEEER!!!! jsem ráda, že jsem pomohla 😀

madalah
28. apr 2011

@renisco No ešte že Ťa tu máme...aj keď si ila košík možno zbytočne, ale keby si ho nešila, tak by si neprišla na to, že origo stačí len otočiť 🙂 A nám si tak véééľmi pomohla, idem hneď vyskúšať... Ešte by si mohla vymyslieť nejaký gríf so strieškou 😀 😀 😀 Ide Ti to s tými praktickými vecami okolo kočíka ozaj dobre 😵