Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
29. apr 2011

@pusiket tmavě fialová by pro chlapečka ještě šla,ne?
je mi jasné, že pro chlapečka růžové a kytičkové nejsou... já mám holčičku, tak šiju jen pro ni, takže žádnou tmavou látku nemám 😀 😀

pusiket
29. apr 2011

@renisco Já vím,kluci to mají trošku barevně omezené.Fialová se mi nelibí.kdysi jsem ulítla na fialové a měla i postel a žaluzie a od té doby jí nemusím 😀 😀

Autosedačka už funguje.měla jsem tam daný špatně pásy 😀 😎 😎 Ufffff,to se mi ulevilo,je jinak super a pohodlná 😵 No,sice to Jíra neřekl,ale vždycky tam usne 😔 😵

renisco
29. apr 2011

@pusiket ježiši, se z tebe picnu 😀 😀

pusiket
29. apr 2011

@renisco 😀 😀 😀 😀

pusiket
29. apr 2011

A ještě jsem přišla na to,že jde napolohovat skoro do lehu,tedy takového toho houpačkového 😀 To se bude lebedit,jako ve formuli 😉

renisco
29. apr 2011

@pusiket to se mi právě taky hodně líbilo, že to jde dát hodně do lehu... ale nellbí se mi zas ta cena 🤐

veronka
29. apr 2011

@madalah n ozľavu že mi daju 10 % lebo sa mi neda ist do BA, ale pláštenka že 16 € a to sa mi zdá moc

renisco
29. apr 2011

@veronka u nás origo pláštěnka stojí 670,-

dara29
29. apr 2011

@pusiket Akú to máte sedačku? Ja sa neviem rozhodnúť či Kiddy, Cibex (tie sú pultoré) alebo Britax evolu. Chcela by som kategóriu 9-36 a polohovatelnú. Malý bude mať 11 mesiacov. Kto vie poradte aj do Ip aby ma nezmazali. Dakujem

veronka
29. apr 2011

@renisco a oplatí sa ju kopovať? v čom je ina ako tie univerzal? zakryje aj tasku?

pusiket
29. apr 2011

@dara29 Je to Concord Ultimax ,zbytek na IP.

renisco
29. apr 2011

@veronka nezakryje tašku. platí se akorát za značku. stačí koupit nějakou neznačkovou za pár korun a vyjde to úplně na stejno.... roškubou se i tak obě stejně...

veronka
29. apr 2011

tak baby, už budem patriť medzi vás, v pondelok nám príde nová F4 BUGGY, tyrkysový.....už sa tešíme 🙂

veronka
29. apr 2011

inak ani tu v PB ani v okolí som nikde nevidela F4, ba vôbec gesselina žiadneho, to je zaujímavé, že by to bola neznáma značka?

pusiket
29. apr 2011

@veronka Tak gratulujem!!!Ať se líbí!!
Tady v Praze jsem zatím taky nikoho nepotkala.Z auta jsem zahlídla pouze včera paní s F2,tedy jestli to byl on 😀 😀 Ale možná,že chodím po špatných cestách...

@renisco Cena šílená,ale máme jí od známé za míň.Používaná byla cca rok 😉

veronka
29. apr 2011

@pusiket ďakujem

renisco
29. apr 2011

@pusiket já mám tři ty pláštěnky, takže mě to netrápí 😀

lumixii
29. apr 2011

@madalah ahoj, tak už mám kočárek Buggy S1 doma. Jupíííí. Podle tvé rady jsem si koupila ten modrý. Je úúúúúúúúžasný. Už jsme s ním byli dneska venku. Večer sem hodím fotky.
Dííííky za radu. Jsem z něj nadšená!!! 😀 😀 😀

vtom
29. apr 2011

ahojte. ja mam taku dilemu s kocikmi 😖 uz som pozerala milion stranok s kocikmi aj v obchodoch som sa uz obzerala ale neviem sa rozhodnut. chcela by som kvalitny, bezpecny a dvojkombinovany. poradte mi prosim ak mate skusenosti so znackami

lumixii
29. apr 2011

@madalah slíbené fotečky

isiska
30. apr 2011

Chcem sa opýtať, mali ste niektorá F4 od narodenia s vaničkou? Ja som pôvodne chcela Slalom, ale tento ma zaujal pre svoju váhu a rozmery. Aj keď nie je veľký, tak buggy je priestranný. Ale chcela by som už od narodenia. Rozmýšľam, aj o tej športovej nadstavbe, lebo pre polročné dieťa možno to buggy ešte nebude ono. Aj keď pri synovi by to aj stačilo, on mi v kočíku od cca 7-8 mesiacov nespal. Jedine ta strieška mi vadí. Za tie prachy nič moc.

renisco
30. apr 2011

@isiska můj názor: vaničku bych nepořizovala, vzala bych sportovní nástavbu s C nebo S-lift taškou a k tomu určitě ten U díl, který uzavírá tu sportovní nástavbu. Rozhodně vydrží déle a bude více k užitku, než jen hluboká korba samotná.

denisocka
30. apr 2011

ahojte,potrebujem URGENTNE poradit. amm doma jane Nomad a nejak sa mi zachcelo kocik s otocnou ruškou. rozmýšlam nad gessleinom,chcela som future,ale tak Trend je lacnejši (od ruky samozrejme)

viete mi ich v skratke porovnat? potrebujem do bytu aj do dediny ,farbu čo moc nebledne... tie kombinacie su šilene,ide ma porazit. alebo mate iny typ?

a tiez konktretne ten trend,aky je,neni moc tazky?co to je najaka stara verzia Future?nevyznam sa v nich

renisco
30. apr 2011

@denisocka trend nemá otočná kola, takže čím bude dítko větší a těžší, tak se víc nadřete... future má sice výměnná kola (pevná + otočná), ale mě třeba vůbec nesedl. Nomad je rozhodně větší co se ložné plochy týče oproti gessleinu a dítko vydrží déle a vejde se i s fusakem - a taky je nomad ohodně lehčí než gess.
hodně je preferované brio go - otočná sedačka, ložná plocha tuším 102cm, lehký...
a future nemá otočnou rukojeť, ale otočnou nástavbu stejně jako to brio... s otočnou rukojetí moc kočárků není...

denisocka
30. apr 2011

@renisco vdaka,poslednej vete nechapem. ake brio ... odkedy mam nomad 2007 tak som o kočikoch vobec nič nestudovala

renisco
30. apr 2011

@denisocka
buď se přehazuje samotná rukojeť - což je třeba u toho trendu nebo i F6 (měli to i ty polské trojkombinace) a nebo se dá otočit jen nástavba (sedačka).
a brio go je tento, ale cenově je výš.... tady se nedá otočit rukojeť, ale otočí se celá sedačka....

denisocka
30. apr 2011

@renisco jaj,tak nie,to si radšej kupim ojazdeny slalom,ten som vzdy chcela 😀 ,alebo vydrzim zas s nomadom 😀 .diky, aj ked ten future ma laka kua

sjuzocka
30. apr 2011

@denisocka zeno, ty zase co vymyslas 🙂) ja som slaloma poslala do teplych krajin, ale tak jedno dieta som na nom odjazdila... je to dobra vec mat dieta oproti sebe... to mi pri slalome neprestajne vadilo ale nechcelo sa mi to riesit lebo manzel frflal ze nech sa neondiem 🙂) az teraz pri druhom ditku som sa ondiela :D a nepytala sa ho na nist :D

denisocka
30. apr 2011

@sjuzocka tk porad lacne kvalitne a tak,aby som kukala na krpca

sjuzocka
30. apr 2011

@denisocka lacne a kvalitne, to sa vzajomne vylucuje :P no, tak odporucam zobrat z druhej paprce, alebo preluskat zahranicne bargainy. tu spominany brio go sa mi zdal dost uzky a nepacilo sa mi ze nema nafukovacie kolesa.a ta cena !!!! kamaratka ma Tako Jumper. Ten je z tej kategorie lacnych, ale uz ho veru reklamovala raz. no celkove bola spokojna, ale ked som porovnala karovanie s mojim slalomom slo to brutalne tazko. Vela ludi si okrem tuna gessleinov chvali quinny freestyle 3xl (takyto http://www.supermamma.net/shoppemamma/bilder/ba... ) - to je asi jeden z mala quinny co sa mi paci, ten sa da dat do oboch smerov, kamaratka ho ma a velika velika spokojnost. dost som nad nim uvazovala ale potom som riskla tu koelstru z nemecka a zostavam jej verna. prilis vela som toho nestudovala. chvilu som okukovala aj dorjan, ale vraj je dost tazky.