Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

peggy722
19. júl 2011

No já to musím zatím zaťukat, že zatím se mi nic nepáře a všechno funguje normálně. Je fakt, že já s ním jezdím hlavně ve městě, do terénu ho moc nepoužívám, my tady ani moc žádnej nemáme. My tady máme všude v lese asfaltky nebo zpěvněný cesty, občas nějakej terén a na tom jezdí dobře skoro každej kočár. Co oceňuju, že je velkej a prostornej, takže se tam Ela vejde ještě hodně dlouho. Jedno přední kolo mi vrzalo, tak je manžel promazal a v pohodě. Horší jsou ty kamínky, já se docela děsím zimy a toho štěrku, asi když bude nejhůř, tak vytáhnu ten velkej. No taky jsem si myslela, že německý znamená kvalitní a ono prd velebnosti. Co mně teda dost štve, že když mi s ním někdo pomáhá třeba do busu, tak mu dost často zůstane v ruce ta podnožka, to teda moc dobře nevymysleli. Asi bych si teď možná vybrala jinej kočárek, ale ono na každým člověk něco najde, je to problém, když si ho člověk prostě nemůže vyzkoušet. Ale další už kupovat nebudu.

monulaxy
25. júl 2011

Ahoj holky, nemáte nějaká nějaký tip kde koupit nějaký větší koš pod kočárek Gesslein F4?V současné chvíli máme korbičku na podvozku F4, jenže je tam zepředu tyčka která mi strašně komplikuje naložit jakýkoliv nákup. Myslím tím klasický,když jdu do potravin nakoupit.Mezi tyčkou a tím košíkem je strašně málo místa.Všimla jsem si, že to má snad jenom Gesslein, ostatní kočárky mají lehce přístupný košík:(Nemáte nějaká řešení jak se s tímto problémem vyrovnat. Jsem z toho zoufalá:(Díky moc

peggy722
25. júl 2011

No Renisco si ho ušila, někde jsou tu fotky, jak to vypadá. Já jsem na tohle poleno, takže se do toho nepouštím.

renisco
26. júl 2011

@peggy722 a víš, co byl největší goool? když pršelo, tak jsem ten košík měla plný vody 🤐 🤐
ale našila jsem přes to takový "obal" na stahnutí, jak mají jiné kočárky, a už mi tam neprší a věci nepadají a nikdo nevidí aspoň, co mám v košíku 😀

peggy722
26. júl 2011

@renisco No já jsem včera taky zabodovala 😀 . Skanska tu už několi let staví a přitom předělává okolí. No a upravili tam jeden rybníček a udělali k němu takovej sjezdík, kterým protíká potůček, co to jezírko napájí. problém je, že když prší, tak je tam v tom potůčku dost vody a aby se člověk dostal na druhou stranu, tak s ním musím projet. No trošku jsem podcenila hladinu 😀 a pěkně tam i s kočárkem zahučela, těsně po ten koš, takže byl ze spoda mokrej, dovnitř naštěstí nenateklo. 😝 Ale sranda byla, že mi nějak pořád chrastilo v jednom kole, dělalo to jenom na nerovným povrchu, asi se tam někam dostal kamínek a tou koupelí se to vyplavilo 😀 , takže moje brutální zacházení mi opravilo kočárek. Musím říct, že já ho fakt nešetřím, se mnou si užívá a zatím přežívá bez problémů. Jo ten obal na to stáhnutí jsem už viděla a je to celkem praktický.

renisco
26. júl 2011

@peggy722 praktické to je, ale jen po tu dobu, než se ten košík chystáš napěchovat 😀 😀 než se do toho dostanu a našmátrám co potřebuju - uaaaaaaaa - na zabití...
no tak gratuluju - tak se opravují kočárky - šup s tím do rybníku 😀 😀 😀 taky ho tam brzo pošťouchnu i s concordem a visionem / 🤐

peggy722
26. júl 2011

@renisco No já jsem na kočárky brutální, zatím to všechny přežily 😀 . Akorát jeden sporrťák jsem poslala o dům dál, ale ten byl blbej hned od začátku, kolečka mu šmajdaly každý jinam, vůbec to nejezdilo rozně, v obchodě jsem do toho musela kopat, aby to zatočilo, no polskej kočárek. Tenhle aspoň jezdí tak jak má. On to nebyl rybník, ale ten potůček, ale vody tam bylo až k tomu koši, to je stejně od nich debilně udělaný, že přes cestu vede pramen do jezírka a když je hodně vody, tak se tam člověk skoro nedostane. je sice hezký, že tam po straně daly kameny, ale po těch s kočárem asi těžko pojedu. 🙄

peggy722
26. júl 2011

@renisco Já měla pocit, že veškeré stížnosti padaj na buggy a ono concord taky nefunguje ?

renisco
26. júl 2011

@peggy722 concord funguje akorát co se prostornosti týče, ale ta neoprenová bouda je na p.... dvě věci. Se mlátím do hlavy, že jsem nevzala fakt raděj ten starý typ

vím, žes psala o potůčku, ale já bych to pouštěla rovnou do rybníku ... 🙂)

peggy722
26. júl 2011

A co jízdní vlastnosti toho concordu, vždycky mně to zajímalo, protože jich tady několik potkávám.

renisco
26. júl 2011

@peggy722 lehký, dobře se s ním jede - ale oproti gessleinu neodpružený, kola přední hrkají trošku víc jak gess buggy. s hlubokou korbou je to ÚŽASNÝ KOČÁREK, se sportovní nástavbou už to tak valné není, hlavně díky té boudě

peggy722
27. júl 2011

@renisco A co je s tou boudou ? Já jsem tu viděla starší i novější verzi. Ten starší byl takovej jakoby z džínoviny a tu boudu měla takovou otevřenější. Ty neoprenky jsem tu taky viděla.

renisco
27. júl 2011

@peggy722 ta neoprenka, když dáš zádovku do lehu, tak se odklopí - spadne...

monulaxy
27. júl 2011

Ahoj holky, nemáte nějaká nějaký tip kde koupit nějaký větší koš pod kočárek Gesslein F4?V současné chvíli máme korbičku na podvozku F4, jenže je tam zepředu tyčka která mi strašně komplikuje naložit jakýkoliv nákup. Myslím tím klasický,když jdu do potravin nakoupit.Mezi tyčkou a tím košíkem je strašně málo místa.Všimla jsem si, že to má snad jenom Gesslein, ostatní kočárky mají lehce přístupný košík:(Nemáte nějaká řešení jak se s tímto problémem vyrovnat. Jsem z toho zoufalá:(Díky moc

peggy722
27. júl 2011

@monulaxy No já tam nákupy cpu ze strany a je to docela v pohodě. Mně spíš vadí, že je docela mělkej, takže tem toho prostě člověk nedá moc. Jo igeletiku s nákupem bych tam asi taky nenarvala, když se to dává jednotlivě, tak to jde. Akorát to musím pečlivě skládat, abych něco pak nevytrousila cestou. Do toho starýho jsem to naházela a jelo se.

peggy722
27. júl 2011

@renisco Tak to je teda pěkně debilní. Já jsem myslela, že sis na něj ušila novou boudu.

martina05
27. júl 2011

@pokahontas2 presne podobnú reklamáciu sme mali aj my...

Zvažujem nákup F4.. ako "golfáč", hlboký máme F6... Ste s F4 spokojné?? aké má vady krásy??

renisco
27. júl 2011
renisco
27. júl 2011

@monulaxy oddělejte košík a otočte ho...

martina05
27. júl 2011

@renisco v čom sa ti páči viac ako F4??

renisco
27. júl 2011

@martina05 hlavně v super vychytané boudě, nosnost 22kg, delší ložná plocha, menší po složení a podnožka se dá vycpat. minusy vidím v odpružení pouze předního kola, materiál je tenší než buggy a je užší než buggy.

pusiket
27. júl 2011

@martina05 Bohužel ale Baby jogger mini nemá polohovací rukojeť.Takže není pro moc malé maminy a pro vysoké také ne,ty se potom kopají do tyčky mezi kolama ☹
Mám 180cm a byl na mě dost nízký.

renisco
27. júl 2011

@pusiket pravda, na to jsem zapomněla - proto ho nemůžu mít - jsem prťavá ☹

pusiket
27. júl 2011

@renisco nechápu,proč neudělali na na Mini polohovací rukojeť,když na Elite je ☹ 😢

pokahontas2
27. júl 2011

@martina05 a podarilo sa vam ho zreklamovat? aky ste mali problem?

peggy722
28. júl 2011

No mně sena tom Baby joggrovi nelíbí hlavně to zdvojený přední kolo. Nedovedu si představit s tím jezdit metrem na eskalátorech. Já hodně cestuju MHD a potřebuju snadno ovladatelnej a stabilní kočár, což Buggy splňuje. Kdyby mu udělali jinou boudu a koš, tak by byl značka ideál.

renisco
28. júl 2011

@peggy722 ale on se ten baby jogger vyrábí i jako 4 kolka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46107888&tab=7
za tuto cenu mají bohužel jen černý, červený a hnědý se prodává za 9tisíc

martina05
28. júl 2011

@pokahontas2 Reklamácia vo for baby bola úplne bez problémov na počkanie to vymenili a ani o tom nehovorili...asi to majú častejšie. Mali sme zlomený ten klb na nastavovanie výšky madla na boku...

peggy722
28. júl 2011

@renisco Tak ta čtyřkolka vypadá celkem dobře, akorát já jak mám velký děti, tak jsem koukala po hodně širokým a dlouhým kočárku, což tenhle je užší a má ty kola menší. Měla bych strach, že v zimě by se s tím tady jezdit nedalo. Jinak na léto super.

renisco
28. júl 2011

@peggy722 na zimu taky nevím, co bych vymyslela... ☹