Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

salmonica
27. mar 2013

@ada22 Ďakujem za odpoveď!

dolarka
2. apr 2013

Ahojte, chcela by som sa opytat ci niekto z okolia PP predava Gesslein po jednom dietatku skor pre chlapca alebo neutralna farba.

eellik
5. apr 2013

Dobrý večer.nevíte kde by se daly objednat náhradní kolečka gesslein swift?Objednávala jsem si je v Plzni a katastrofa.Během 2.5let jsem je kontaktovala po čtvrté a nikdy mojí objednávku nedokončí.jednou mi odpoví a pak ticho po pěšině.Šílenej obchod.Díky za radu.E.

renisco
6. apr 2013

@eellik zkuste brnknout do Duha Pardubice - tam jsou ochotní http://www.gessleincz.cz/cz/prodejna-gesslein

eellik
7. apr 2013

@renisco Díky za typ,ale myslím,že se tam chytat nebudu.Jakmile nemáte kočárek od nich tak nechtějí komunikovat.No zkusím to,ale moc tomu nevěřím.Když jsem měla F2 z německa tak jsem nikdy u nich nepochodila.Jen mi tam pak zajel známí,protože u nich koupil kočárek a zahrál divadílko tak pak uspěl.Oni to řeknou aspon narovinu,ale Plzeň naslibuje a skutek utek.Jinak jsem si nechala prodloužit střechu na stránkách ,které jste mi poslala a opravdu skvělí.děkuji 🙂 Eliška

renisco
7. apr 2013

@eellik já od nich kočárek taky neměla, ale brzdu mi poslali i přesto, že ji měli k zakázkám jejich kočárků. a to ostatní mi taky sehnali a zcela bez problémů. v superbaby jsem nepochodila....

ada22
8. apr 2013

@eellik Gessleiny mají ještě v eschopbaby na Hájích. Tak zkus případně tam (-: Berou to prý přímo z německa.


@renisco TO jde na F4 domontovat brzda dodatečně? 🙂

renisco
8. apr 2013

@ada22 ano - na F4 jde

ada22
8. apr 2013

@renisco Asi fotku jak je to chycené u koleček už nemáš? 🙂 No ale stejně tím, že ty kolečka jsou malá, tak mi moc nenapadá k čemu může být brzda dobrá. Na brusle ani do terénu F4 moc není. I když při sjíždění lišt na schodišti by se možná hodila. 🙂 Máme je na nádraží celkem dlouhé.

ada22
8. apr 2013

@renisco Jo a kolik ta legrace stála (-: ? Mám ji z druhé ruky, ale původní majitelka mi dodala papíry o koupi z Duhy.

renisco
8. apr 2013

@ada22 mám - u chlapa a ten má noťas v práci, ale našla jsem to i u Šárky http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=374...
brzdu jsem hodně využívala při jízdě z kopce (máme jich tu dost). i s poštou cca 1200,-

ada22
8. apr 2013

@renisco Aha to zas není tolik. A můžu ještě dotaz jak se to instaluje. Je funkční pak i nožní brzda . Podle obrázku mi přijde, že se to nasadí na ty stávají kolečka co tam jsou, ale to by to pak brzdilo o ten plast. To asi ne co? To by moc dlouho nevydrželo.

renisco
8. apr 2013

@ada22 je funkční i nožní. já už nevím přesně, jak to tam bylo, ale ono se to tam u toho kola nějak měnilo a přidávalo za pevnější (vše bylo v balení). kolik to teď stojí nevím, já to kupovala před víc jak rokem.

ada22
8. apr 2013

@renisco diky. (-: Zkusím napsat do duhy. Stejně jsem se chtěla optat na cenu předních koleček. začínají mít celkem dost

mirusak1
9. apr 2013

Ahojte, chtela jsem se zeptat, je tu nektera, kdo ma Gesslein S4 Buggy? Docela o nem uvazuju, tak jsem se chtela zeptat na zkusenosti. Moc diky.

beruska.zuzanka
11. apr 2013

Ahojte maminy, boli sme dnes pozrieť F6, čo som našla cez bazárik, kočík v bezchybnom stave, jediné, čo mi neštimovalo, že všetky štyri kolesá(veľké) boli akoby uvoľnené, alebo čo, lebo keď som kočíkom jemne pohýbala do strán tak sa na náprave akoby hýbali, proste nedržali akoby napevno, je to normálne, alebo sa to dá nejako dotiahnuť, alebo je to vada? Mamička predávajúca mi nevedela/nechcela povedať... Ďakujem 🙂

beruska.zuzanka
11. apr 2013

A ešte jedna otázka kočky, ak gesslein, tak radšej F6 alebo F4? Páčia sa mi oba a tiež mám na oba výhodnú ponuku, len sa rozhodnúť... k F6 je c-lift k F4 vanička... hlavne nad tým dumám, vložnú tašku som ešte nemala...

ada22
12. apr 2013

@beruska.zuzanka Ahoj mě se na F4 kolečka nekloktají. To co popisuješ je zřejmě vůle v ložisku koleček kočárku. Nevím zda to lze u gess nějak dotáhnout. Já mám takhle vykloktaná kolečka na starém hlubokém kočárku a nepřijde mi, že by to něčemu při jízdě vadilo. Krom toho , že mi to šíleně rozčiluje. Ale možná to je jen nějaká má úchylka. Když vyjedu na kole a něco mi v něm rachtá, tak jsem z toho taky na prášky 😎
Asi bych si ale kočárek , kde je takto výrazná vůle na kolečkách nekoupila. Teda jestli cena není nějak extra super (-:
To bych si pak zjistila jaká je cena náhradních a kdyby mi to moc štvalo , tak si koupila časem nová kolečka.

renisco
12. apr 2013

@beruska.zuzanka nevim nevim. měla jsem vision, future i F4 a nepamatuju se, že by měly kola nějakou vůli...
jestli je to moc, nekupovala bych. pokud je "vyčvachtané" samotné kolo, dá se koupit nové (cenu nevím). ale pokud je "vyčvachtaný" vnitřek, coje přímo na kočárku - tam nevím, jak je to složité s výměnou a zda to vůbec možné je....

beruska.zuzanka
12. apr 2013

@ada22
@renisco dík holky, ono jde o to, že ten kočár je fakt jak nový, téměř nepoužívaný, respektive na stŕídání s jiným a ty kola nějak nelítaly, jen při tom pohybu, jak jsem s ním povyklala do stran šli do stran s kočárem 😀 zvuk nevydávali žádný, napadlo mě, estli to nebude tím pérováním... nevím, jdu dneska skouknout eště tu F4 a rozhodnu se 🙂

renisco
12. apr 2013

@beruska.zuzanka já s kočarem do stran téměř nikdy nekývala, takže fakt nevím.... ale ono to může být i tou konstrukcí - pak se zdá, že jsou to kola...

lubkaurm
12. apr 2013

@mirusak1
Ja ho mam a je uzasny! Lahko sa ovlada - jednou rukou, ma celkom slusny "ulozny priestor", bezny nakup tam v pohode dam, a ked sme cestovali a mali sme uplne plne auto, tak smo odmontovali kolieska a kocik zlozili do tasky, ktora sa da k nemu kupit. Kocik nezabral cely kufor ale bola z neho jedna tasticka🙂 ma lahku konstrukciu a ked vonku velmi fucalo, radsej som si zobrala F6 - ku. Je dost velky a v pohode som do neho dala zimny fusak od Gessleinu...
Odporucam🙂

eellik
16. apr 2013

Dobrý večer.Po delší době můžu pochválit obchod v Pardubicích Duha.Psala jsem jim meil jestli jde přes ně objednat kolečka na swift.Byla jsem překvapená ochotou,rychlostí a že se semnou vůbec bavily,když jsem ho u nich nekoupila.Jen ta cena nic moc 😝 .Koupila jsem kočárek od známí za 2000kč byla jsem spokojenaá dobrou koupí a nový kolečka další 2 000 😲 ,ale musím říct,že je to hodně znát ty nový kolečka.Předtím jsem se opravdu nadřela a teď se lépe ovládá,střechu máme také prodlouženou tak už může přít sluníčko,aby jsme ho mohly pořádně využít.Díky za typy E.

valika_val
17. apr 2013

ahojte, aka autosedacka sa da nakliknut na F4? mam pozicane vajicko romer a o par dni k nam zavita aj F4, tak som sa chcela vopred informovat. dakujem.

fronka2
19. apr 2013

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na F4 buggy. Už jsem tu našla, že s kolečky je široký kočár 58cm🙂 To byla pro mě jedna důležitá informace🙂 Ale zajímalo by mě, četla jsem recenze a psali tam, jako negativa, že se jim převažuje dozadu a mají zničená kola od kamínků.:( Děje se vám to taky? Váháme mezi buggy a swift, do swiftu jsem nejdřív chtěla spíš, ale odradilo mě, že nemá madlo:(, teď jsem ale na jednom servru objevila swift s madlem! Je to součást klasické výbavy?? Nebo ho nemáte? Já bych chtěla buggy nebo swift se snoopym( modrý) nemáteho některá náhodou?🙂) Díky za info Líba

ada22
19. apr 2013

@fronka2 Ahoj jezdím teda hlavně již v poloze , kdy dítě je v sedě. Takže nemohu tolik hodnotit, když je kočárek v poloze leže. Díky posunutému těžišti spíše k zadní čísti kočárku se F4 krásně ovládá. Asi když naložíš těžkou tašku na rukojeť kočárku, tak by mohlo hrozit převrhnutí.
Jinak mám kočárek starý dva a půl roku. Mám ho z druhé ruky a kamínky se zabodají, ale nepřijde mi, že by to něčemu vadilo. Přední kolečka jsou na tom malinko hůř a asi časem budou chtít vyměnit. Ale jízda s F4 je paráda i s 12 kg dítětem.
Teď nově bude kolekce, kde se budou dát vyměnit přední otočná kolečka za větší neotočná. To by mohlo být super do terénu.

renisco
19. apr 2013

@fronka2 se mi dozadu nikdy nepřeklopil. a hůř jsou na tom přední kola, ale zas nic hrozného.
swift se nedá s buggy srovnávat - to je 100 a 1. madlo swift má, jen nevím, jestli je v základní výbavě, ale dá se dokoupit za 699,- + poštovné (cca 190,- Kč v Duze Pardubice)

berticka
19. apr 2013

@fronka2 Podle mě to, že se dá F4 Buggy lehce naklopit dozadu je spíš výhoda než nevýhoda (snadné najíždění na chodníky, v těžším terénu se dá naklopit a jet jen po zadních kolečkách), já to tedy beru jako super věc a využívám toho, nikdy jsem kočár tedy nepřevrhla. Zapíchané kamínky mi nevadí, ta kolečka jsou měkčená kvůli komfortu jízdy, já s tím nemám problém.

berticka
19. apr 2013

@renisco Chtěla jsem se zeptat, jestli jsi podvozek F4 někdy promazávala? Zdá se mi, že mi jedno kolečko jakoby vrže, ale je to takový měkký vrzavý zvuk, po pár metrech jízdy to vždy přestane, myslím si, že to je nečistotou v kole a že až to vymyju, tak to bude zase OK, ale nevím, zda nemám radši taky něčím namazat.

peggy722
19. apr 2013

Já jsem kolečka čas od času promazávala nějakým mazadlem, co manžel používá na kola. Většinou po zimě nebo když bylo hodně deštivo a projížděla jsem hodně loužema a nebo ase v létě kvůli prachu z pískoviště. překlopit se mi ho podařilo pouze jednou, než jsem zjistila, že za něj nemusím tak rvát 🙂 . Nájezdy na pbrubníky byly fakt luxs, pomalu jedním prstem, v tomhle směru lepší kočár neznám. Ty kamínky mně osobně na nervy dost lezly, tady v zimě hrozně štěrkují, takže na těch kolech je ten provoz fakt znát.