Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

niky16
10. nov 2014

@monsici16 presne tuto farebnu kombinaciu si chceme asi aj my objednat na F6 Air+ ....s C1-Lift taskou a maly sa ma narodit vo februari....bude mi stacit iba tato taska?si snim spokojna?😉 diky!

beruska.zuzanka
13. nov 2014

@niky16 ahoj, tá taška určite stačí, ja som v nej malú len pod dekou odvozila celú zimu, je dlhá, pohodlná a február je už na konci zimy, tak by som sa nebála 😉

niky16
13. nov 2014

@beruska.zuzanka dakujem krasne! vcera som ho bola objednat 😉 mam pre maleho kupene aj take teple overaly takze to bude v pohodicke....a uvidime aj podla zimy...hovoria, ze bude kruta ale pochybujem o tom 😉 Dik!

fatmira
20. nov 2014

Ahojte baby, mam otazocku.. po malom mam F4 buggy.. chcem ho vsak posunut sestre, ktora caka miminko, da sa k tomu dokupit vanicka? ak ano aka? vajicko mam maxi cosi.. to by tam tiez slo potom upevnit na adaptery, ze?
mozno teraz vyzeram za blbu, ale temu kocik som neriesila 3 roky 😀 😀 😀 takze kazda rada bude vzacna..

anamor
21. nov 2014

@fatmira mam rovnaky sportak, a ked som kupovala pre druhe zvazovala som aj vanicku, takze ano existuje http://www.najnakup.sk/Porovnaj_adaptery-pre-ko... 😉 tiez tato tema ide tri roky mimo mna 😉

osyrys
21. nov 2014

Ahojte baby, tie co mate f4 riesili ste nejaky zlepsovak na nakupny kosik? Bud nasit nejake zabrany este al.existuje nejaky organizer?kocik je super ale po tych co som mala si neviem zvyknut na tak maly kosik ☹

anamor
21. nov 2014

@osyrys ak myslis buggy ja som si zvykla a bezne s nim chodila na nakup. Po jednom dolu ukladala veci. Udrzi dost. Zlepsovak ziadny sa mi veru nepodarilo vymysliet

kajuska01
26. nov 2014

Kocik pouzivam vynimocne ale ked zaspi v aute pomoze a to ma mala 3r a co sa tyka koliesok mame airplus a tiez sa nam urobili bubliny no aj zmizli tak fakt neviem co to maju za kvalitu

cicuska27
16. feb 2015

Ahojte maminy,snad mi niekto odpovie. uvazujeme nad kupou kočíka gesslein S4.vsade vsak pisu len vahu konstrukcie nieco cez 9kg,kolko vsak vazi spolu so sedackou? po zlozeni aj so sedačkou je naozaj taky maly ako uvadzaju predajcovia?

martina0101
18. feb 2015

Gesslein aj ja mám ale vias spokojná som bola s bebetto silvia. Na leto by som chcela tento http://www.superprodukt.sk/kociar-kocik-kociare... je vraj kvalitný ale aj drahší

beruska.zuzanka
22. feb 2015

@osyrys f4ka má podľa mňa dosť veľký a dobre riešený košík, ja mám f6ku a ten košík som nevedela prekusnúť, ale zvykla som si už 🙂

beruska.zuzanka
22. feb 2015

@kajuska01 ahoj, bubliny na kolesách? fakt? lebo ja teda jazdím rok a pol a nič takého sa mi nestalo... tak len, či mám dačo čakať...

emili31
28. feb 2015

prosim kto ma gesslein air najlepsie f10..je ta vanicka dostatocna?budem mat babo v juli a bojim sa ze kedze ma 75 cm vnutri ze v decembri bude uz mala aj s fusakom... dakujem za rady

ronja
13. mar 2015

@cicuska27 celý kočík by mal vážiť 9,9 kg........mám na predaj pozri moje inzeráty ak máš záujem vo veľmi dobrom stave, aj s doplnkami, dohoda na cene možná

beruska.zuzanka
20. mar 2015

@emili31 podľa mojej skúsenosti je lepšia, skladnejšia a využiteľnejšia prenosná taška 😉

taniiicka
22. mar 2015

Baby, bola som v obchode mrknut gessleiny, chcela som pozriet hlavne f4 kvoli vahe a kompaktnosti. Predavac ma vsak hned na zaciatku zastavil, nech nekupujeme f4, lebo nie je odpruzeny.. Dost ma to zaskocilo, kedze vsade je pisane, ze odpruzeny je. F6 je odpruzeny krasne, ale je dost velky po zlozeni..ake mate skusenosti??

mojong
24. mar 2015

mam taku divoku otazku so starej f6 otocna korba este ta hranata, mi bude pasovat cisto nahodou na novsi podvozok f4, ako obe su f-kove takze teoreticky by to malo ist, len ci to ide aj prakticky? mate s tym niekto skusenost? dakujem

beruska.zuzanka
25. mar 2015

@mojong ahoj, podľa mňa by to malo ísť, ale skús napísať priamo mail do for baby, mne vždy promptne odpovedajú 😉

mojong
29. mar 2015

@beruska.zuzanka dakujem za odpoved, zatial to mam este v rieseni, a kedze som kociky este zatial nevidela nazivo je to dost sranda :D v pondelok mi ma prist f4 buggy kde zatial budem vozit prilezitostne dcerku ak pojdeme na dlho do mesta bez auta a bez tata, a ma sa nam narodit v juli babo tak neviem ci je lepsie mat vanicku alebo vloznu tasku (pride mi dost tepla na leto), a vlastne ak by sme mali vanicku tak otocnu sedacku by sme potrebovali az buduci rok na jar,....takze....joj ked ja raz neviem ako je to najlepsie. 😅

mojong
30. mar 2015

@emili31 ahoj ako ste sa rozhodli taska ci vanicka? ja teraz riesim podobnu dilemu, mne ta taska pride dost tepla na leto, zatial mam objednanu vanicku a keby bolo treba hadam zozeniem aj tasku,......

sjuuuzie
7. apr 2015

Ahojtee,mam vyhliadnutu S4,viete mi poradit z akej stranky je najlepsie tento kocik objednat?

petra6484
22. apr 2015

Ahojte mate niektora prosim F2 ku nikde neviem najst video

salmonica
10. máj 2015

@taniiicka ahoj. Neviem, ci ta to este zaujima, ale F6 je po zlozeni dost velka. V nasom Suzuki SX4, zabera cely kufor. Takze sme kupili este jeden, spratnejsi kociar. 🙂 inak je to super kociar....

ninan2
11. máj 2015

@salmonica no veru, my sme kvoli tomu ked mala dcerka 3/4 roka kupili aj F4 Buggy... Ten je super skladny, len menej pohodlny pre dieta, ale pre vacsie je uz OK. Sme ich potom podla potreby striedali, ale do auta vacsinou uz len ten Buggy brali. Teraz asi kupime klasicku F4.

michi200
12. máj 2015

baby prosím o info, chcela by som kúpiť Gesselein S4 air+, ale dosť často som čítala, že na Gesslein sa láme nejaký kĺb a vybledúva aj strieška od slnka. Mali ste s tým alebo nejakou inou vadou skúsenosť u tohto kočíka ? Ďakujem 🙂

myskacici
25. máj 2015

ahojte, chceli by sme kúpiť gesselein f6. Malá sa narodí v októbri, čiže potrebujem riadne velkú vaničku. Vojde sa mi tam aj vacsie 4 mesačné bábo s fusákom??? Poprosila by som aj klady a zápory pre tento kočík. dakujem.

smileko
25. máj 2015

@myskacici neuvazovala si o vloznej fusakotaske? mam syna,kt. je tiez narodeny v oktobri a do tej tasky sa zmestil aj ako polrocny (a to patril k vacsim detom). Kedze je to fusakotaska, fusak nebol potrebny a synovi tam bolo super teplo.

ninan2
26. máj 2015

@myskacici aj podla mna je taska lepsia a aj ovela lacnejsia.

mojong
26. máj 2015

@myskacici a taska je vacsia, teda dlhsia ako vanicka, mam oboje takze viem na isto, a na zimu urcite lepsie.

sisi0211
3. jún 2015

Ahojte, potrebovala by som vediet rozdiely medzi kocikmi M6 a F6, M4 a F4 - F4 je bugina?
Daju sa dokupit predne velke kolieska? Ak ano, viete mi poradit obchod? Vopred dakujem za vsetky infosky.