Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

xkacatkox
25. aug 2010

@brisalek na F6, a sedí,jen má navím jakás poutka ze suchého zipu, ty nevyužíváme, jinak to sedí super a ty poutka nejsou vidět, co nešijí byla vložka do kočárku tu mi slíbila, poslala ale vůbec nepasovala, tak reklamace a koupila jsem origoš

brisalek
25. aug 2010

@xkacatkox a nemohla bys mi poslat fotku?? Ja jsem ji psala a mluvila s ni po telefonu a rekla mi, ze tenhle kocarek nezna????🙂

xkacatkox
25. aug 2010

@brisalek bude ti to stačit až večer, poslala bych ti ji bud na mail, pokud pošleš do IP, a nebo to vložím do fotoalba, ju, ona je s paní složitější domluva, ale nánožník je pro mě dobrý, teda lepší než ta hrůza od gessleinu, kam táhne na nohy

lenocka84
25. aug 2010

baby radte, hladam tasku na kocik, naj cierna, ale aby nemala zapinanie na rucky-cvocky ale nieco ine
ide ma rozhodit nemozem zohnat a potrebujem
tie cvocky, prd drzia ked tam dam viac veci ,dakujem

tilly
25. aug 2010

@lenocka84 a nechces ruksak? orig na kocik, znacka allerhand... mam cierny... mavaju to v kike... mna stal vyse 2000 sk...

slavkah
25. aug 2010

nevite kde jde F6 koupit blizko Brna nebo v Brne?

xkacatkox
25. aug 2010

@slavkah moc ti neporádím, ale kámošky jak z brny tak Olmiku jeli nakupovat do Pardubic ke Kutíkovým, tak snad už se tam nachází nějaký prodejce

laura2811
26. aug 2010

holky neviete mi poradiť aký je rozdiel medzi F6 a F2 conon?

dosa
26. aug 2010

@laura2811 - rozdiel je vo vsetkom, ina konstrukcia, ine sedenie... F6 je sportak a ked ho ches vyuzit od narodenia, tak s vloznou taskou alebo predlzovacim dielom... F2 ma korytkove sedenie/lezanie - nepolohuje sa len opierka chrbta ale cela sedacka a dieta ostava stale v jednej polohe. ak ho chces vyuzit od narodenia, tak jedine s hlbokou vanickou... a cocoon je ta strecha, co sa da natiahnut cez cely kocik 😉

laura2811
26. aug 2010

dakujem takže ostava od narodenia F2 alebo F2 conon s vaničkou

jaa
26. aug 2010

@laura2811 F2Cocoon je zvlášt vanička a zvlášt sportovní nástavba... 😉

limoni
26. aug 2010

@laura2811 na obycajny F2 tiez potrebujes vanicku

@tilly dnes v letaku kaufland som nasla nakupny kosik s dekoraciou, ma rozmery 50x30x23 cm a napadlo mi, ci by sa nedal pouzit na F2, namiesto carry bag, ale este som ho nevidela nazivo, mozno to bude nejaky smejdik, ked je cely z plastu a za 2,99 eur 😀

@jaa ty mas carry box, vsak? mozem ta poprosit premerala by si mi ho, velmi pekne ta prosim 😉 ale predpokladam, ze bude mat zrejme aj nejake specialne uchytenie na konstrukciu kocika a tym padom je iny kosik ako original carry bag nepouzitelny
ako citam, tak nejako ta nepocuva gesslein 😒 dufam, ze ste to uz rozchodili

dievcata niekde som nasla eshop, ktory predaval aj samostatne zmensovacie vlozky do F2, no teraz ju nejako nemozem najst, a mozno by som si aj kupila na vymenu nejaku tmavsiu, kedze objednanu mam tu bielu z ciernym vzorom, prakticke, vsak 😀
tie vlozky do kocikov co siju na mimibazare budu asi tensie ako by sa zislo do F2?

jaa
26. aug 2010

@limoni Do F2 ty Z MMB asi nepůjdou..Zkus najít ten odkaz na originál Gesslein vložky..

Košík pod kočárek je větší a má nosnost 25kg.ten z OD je menší a o jeho kvalitě docela pochybuji..Mamka ho má na nákupy...🙂
Zítra ti ho oměřím.. 😉

smileko
26. aug 2010

Vidim, ze ste riesili nanozniky. Ked sme objednavali kocik, tak nam povedali, ze ta fusakotaska sa da prerobit na nanoznik. Tuto zimu sa to chystame vyskusat 😉

dosa
26. aug 2010

@smileko - ani nie tak na nanoznik, ako na fusak, lebo ten vrch musis zazipsovat o spodny diel a nanoznik mozes pouzivat len tak, navrch, ked sa ochladi... my sme tiez mali po zime z toho fusak, vyuzili sme to, ale na jar uz to bolo prilis teple...

laura2811
27. aug 2010

holky a kde sa dajú zohnať za výhodnú cenu tieto kočíky, neviete poradiť??

evusinka
27. aug 2010

@laura2811 Mrkni na stránku 10-11 v této diskusi. 😉

jaa
27. aug 2010

@laura2811 V Německu!

laura2811
27. aug 2010

tak to viem keďže je to nemecký kočík 🙂 😉

dosa
27. aug 2010
jaa
27. aug 2010

@limoni Tak měřím košík:výška-25cm,šířka 28cm nahoře-2cm dole,a délka-48cm mahoře-2cm dole. 😉

jaa
27. aug 2010

@laura2811 Mě vyšel sporták o 6tis levněji v kompletní výbavě a ségru celá sada bez autosedačky,ale jinak komplet O11tisíc méně.

laura2811
27. aug 2010

a kde si ho kupovala?

smileko
27. aug 2010

@dosa dakujem za info 😉 V podstate ano, je to fusak. Tak budeme musiet nieco vymysliet na chladnu jesen a jar.

jaa
27. aug 2010

@laura2811 V Německu ve Furh im wald.je to hned za Folmavou směrem na Cham.Personál super ochotný a ceny bomba...Třeba fusak Sleepy stojí v Pardubicích 3500kč a mě vyšel na 1700kč.Samotný sporták stojí v Pardubicích 14000kč a mě stál.300e.Tj 7500kč... 😉

limoni
28. aug 2010

@jaa dakujem za tie rozmery, asi predsa len kupim original carry bag 😉

laura2811
29. aug 2010

jaa: tak to sú fakt super ceny, u nás si pýtajú nehorázne peniaze.
ja sa v nemecku nevyznám, nemohla by si my poslať na email henriettka@centrum.sk presnú trasu a približne kde to mám hľadať.

jaa
29. aug 2010

@laura2811 odesláno🙂

megg
29. aug 2010

ahojte, mna stve, ze za tie peniaze velmi rychlo vybledne strieska na kociku 😒 A tiez upinanie toho madla, je tam snad za trest. Mam F6 a teda som veru zo znacky sklamana.Nehovoriac o strieske na autosedacke, dokonca sa mi odlepili tie polystirenove bocnice z autosedacky. Horor ☹