Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
26. nov 2011
zlatat
30. nov 2011

kočky prepáčte, že vám leziem do diskusie - poškuľujem po kočíkoch, hoci som eštelen dlhodobá snažilka, no verím, že sa ešte dočkám bábätka, no a dnes som hľadala kočík pre kamošku, ktorá má podobné kritériá na kočíky ako ja a našla som takúto kombináciu:
http://dino.sklep.pl/nowy/gesslein-f6-spacerowk...
žeby nová kolekcia ponúkala hlbokú korbu aj na F6 ? Ostala som prekvapená, lebo čo som sledovala, tak hlboká korba doteraz išla len na F4 a F2 že?

anika
30. nov 2011

@zlatat waw, hlboká vanička na F6, ja ho mám, ešte stále používame prenosnú tašku, mne vyhovuje aj tá, ale aj s tou vanou by kočík dobre vyzeral, to by bola dilema 😉
kočík je perfektný, včera som nahodila zimné gumy 😉 ,doteraz som používala len tie otočné

zlatat
30. nov 2011

@anika no len u nás som to nevidela, len na tej poľskej stránke, tak teraz neviem, či je to nejaký omyl alebo naozaj pasuje na F6 hlboká korba.
Nie je ten kočík moc ťažký?

anika
30. nov 2011

asi to bude novinka na rok 2012, a váhovo, ľahký nie je, ale ja ho v pohode denne vynášam sama do vchodu

xkacatkox
1. dec 2011

tak hlubokou korbičku na F6 měla už známá před půl rokem, teda možná, že je tato větší, ale měla tu co se dává na F4 a pasovala, no mohl by si gess udělat trošku větší obměnu krom změny tvaru boudy, už dost let víceméně podobné

brisalek
2. dec 2011

Hluboka korba na F6 jde, uz to nabizeli v Pardubicich pred 2 lety, ale ja uz jsem ji nepotrebovala🙂. V Plzni mi tvrdili, ze to nejde, tak jsem F6 kupovala jako sportak a pak mi vPardubicich rekli, ze je to blbost, ze to normalne jde🙂.

jkl05
5. dec 2011

@ovecka84 ahoj, zrovna uvazuju o koupu f1 s c-liftem...pises ze uz ho mas - jsi stale spokojena, resp. doporucila bys mi ho? diky moc za odpoved.

ovecka84
11. dec 2011

@jkl05 ano, som velmi spokojna, taska je priestranna, no pevna a tepla a s kocikom sa dobre manipuluje... je ale z tych mohutnejsich a sirsich, ani moc lahky neni, takze treba viac sily a vacsi kufor na aute 😉

nemue
16. dec 2011

Ahoj holky,

kdo máte F6, jakou na to používáte síťku proti hmyzu? Tu jejich origoš, nebo jste koupili nějakou univerzál? Díky

smileko
16. dec 2011

@nemue ja som kupila univerzalnu a v pohode pasovala 🙂

nemue
16. dec 2011

@smileko prima, děkuju 🙂

rybka13
2. jan 2012

ahojte, neviete pls poradit aky skate sa hodi na Gesslein Future? dik 😉

adrika214
3. jan 2012

Ahojte žienky, prosim neviete mi poradit aky je kočík F4 buggy? Mam trend,je super az na par nedostatkov,pristup ku kosiku je dost obmedzeny a maly. Chcela som sa spýtat aky košik ma F4 buggy a ci sa da k nemu dokupit nanoznik a ci tiez prejdem na nom aj po snehu?Ďakujem

peggy722
3. jan 2012

@adrika214 Košík je celkem mělkej, takže z něj vypadávaj věci, ale přístup do něj je docela dobrej. Já si chci do něj ušít takovej pytel na zavazování, dám ho do koše, nahážu nákup a zatáhnu šňůrku a je vystaráno 🙂 . Mně osobně na něm vadí ta bouda, proti sluníčku zrovna moc neochrání, bez clony to v létě nejde a není moc vypnutá. To polohování zad jde taky celkem ztuha. Mně už Ela v kočárku moc nespí, takže už to moc neřeším. Sníh vyzkoušenej nemám, tady žádnej není, ale co psaly holky, tak to není velkej problém, ale já chci stejně na sníh vytáhnout starou trojkombinaci, protože se do těch kol dost zapichujou kamínky a tady v zimě strašně štěrkujou, takže bych se z toho cvokla. No za ty prachy bych čekala i víc, kdybych si měla kupovat kočár teď, tak si připlatím a koupím si Baby jogger Elite, ten by mi vyhovoval asi nejvíc.

peggy722
3. jan 2012

@adrika214 Ještě nánožník se koupit dá, myslím, že tam pasuje jeden z Emitexů a nebo nechat ušít. Na MMB je jedna mamina šije a moc pěkný.

adrika214
4. jan 2012

@peggy722 Dakujem pekne, aj ja mam velku dilemu v tom kociari F4 buggy, a presne som rozmyslala aj nad Baby jogger, len mi vadia tie tri kolesa, myslim že zo štyrma sa chodi lepsie, ale mozno si to len myslim, ked štyri kolesa su najviac zauzivane, a tiez je rozdiel trjkolesovy a trojkolesovy kocik, ale ma super nosnost a taktiez kolesa. najviac mi ide na kociku o kolesa, o opierku, kedze moj maly vonku velmi rad spi a to aj ked prsi snezi.Tak sme vonku kazdy den niekolko hodin, tak sa prechadzame vselikde. A F4 BUGGY asi nieje ani do terenu? Stale sa neviem rozhodnut. A prosim nevies mi poradit o tom joggery viac a v com je vacsia vyhoha oproti tej F4?Dakujem moc

veronka
4. jan 2012

@adrika214 ahoj, ja mam F4 buggy a som s nim velmi spokojna, maly mi v nom aj spava, co mi nikdy predtym v sportovej z trojkombinacie nikdy nespal....takze ja by som ho kupila znova.....mozem len a len odporucat......chodila som s nim aj teraz v zime po snehu a uplne v pohode, aj lesne cesty uz presiel a vsetko uplne v pohode a bez problemov

veronka
4. jan 2012

@adrika214 baby jogger asi nema polohovanie noziciek

peggy722
4. jan 2012

@adrika214 Na emiminu je o Elitovi docela rozsáhlá recenze, tak se zkus podívat. Buggy jezdí v terénu celkem dobře, nestěžuju si, ale je fakt, že u nás jsou ty lesní cesty celkem rovný, upravený. na polňačce si ho moc představit nedovedu, sníh vyzkoušenej nemám. Obrovskej rozdíl mezi Elitem a F4 je v boudě. Tu má Elite excelentní, lepší jsem neviděla. taky polohování zad u F4 je dost na prd, jednou rukou to prostě neudělám.Elite má v podstatě stejnej systém, ale vymakanější, mně se to prostě občas zadrhává, ale už mi to zase tolik navadí. Ela spí v kočáře už jenom výjmečně. Co je u Buggy super je ovládání, dá se uřídit jedním prstem. Blbá je rukojeť, dá se sklopit jenom do tří poloh, takže pokud by Ela chtěla vézt kočárek, tak nemá šanci, prostě nedosáhne, ten klasickej kloubovej systém je lepší. Zkrátka podvozek ferrari a vršek fábie. Tak asi tak. Pokud by se prodával s klasickou sportovní nástavbou z F6, tak by to byl super kočár.

emilka29
4. jan 2012

Ahoj maminky, uvažuju nad koupí buggy F4 a zajímá mě jestli sportovní sedačka lze dát po i proti směru jízdy?! Předem děkuji 🙂

peggy722
4. jan 2012

@emilka29 Nedá se přehazovat.Snad jedině kdybys sehnala sportovní nástavbu z F6, ale nejsem si jistá, ale myslím, že jsem tu viděla maminu, co měla podvozek z F4 a nástavbu z F6 nasazenou po směru.

sunny1112
4. jan 2012

@emilka29 presne ako pise @peggy722 jedine s tou sportovou castou z F6, inak sa to neda

jabadaba
4. jan 2012

baby prosim vas, mam tu F6 sportovu a k nej nanoznik, ale za toho pana to neviem nasadit. Nebol k tomu tusim ani ziaden navod. Ako sa to tam dava? Mne to tam vobec nesedi. TIe otvory po bokoch idu kam?

peggy722
5. jan 2012

@jabadaba Zeptej se Renisco ta jí má.

jabadaba
5. jan 2012

@peggy722 dikes moc. 🙂

sisaklenkova
6. jan 2012

@madalah ahoj, prosim ta, aku plastenku pouzivas na f4? ktora nan sedi najlepsie? dakujem pekne!

peggy722
6. jan 2012

Já jsem si koupila pláštěnku emitex, no narvat se na něj dá, ale už se mi podařilo jí na dvou místech protrhnout.
Takže jsem se naštvala, milou pláštěnku rozpárala a předělala ji na golfkovou verzi, tak vzadu ta část je volná, mám tam našitý sucháče a je klídek. Takže asi je lepší koupit originál.

sunny1112
6. jan 2012

@sisaklenkova ja som kupila tuto http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product..., ta z DM mi nesedela vobec..a existuje vobec original na F4? lebo ja som ho nevedela najst...

sisaklenkova
6. jan 2012

@sunny1112 dakujem ti! a si s nou spokojna, prosim ta? je lemovana ciernou farbou dufam, hi? este sa chcem opytat, je robena tak, ze to ide nejak cez rukovat?