Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

isiska
30. apr 2011

@renisco ďakujem za radu. V podstate máš pravdu, akurát mne sa tie tašky moc nepáčia,resp. vždy som mala pocit, že tie pevné korbičky sú lepšie. Ja som doteraz mala len fusakotašku. Ako hlboký som mala Patrona, ale je mi ťažký (bývame na kopci) a nemá otočné kolieska, tak teraz hľadam niečo ľahké a dobre ovládateľné, popri dvoch deckách.

renisco
1. máj 2011

@isiska mě se ty tašky taky nějak moc nelíbí, ale když odroste z hluboké korby, stejně bude potřeba najít další kočárek, než by přesedlal do buggy... mě se ten buggy na 6ti měsíční dobrý vůbec nezdá... spíš na starší dítko...

renisco
1. máj 2011

nový košík... ještě pár úprav to chce... co myslíte?

isiska
1. máj 2011

@renisco Vyzerá to dosť dobre. Si šikulka. 🙂

renisco
1. máj 2011

@isiska děkuju. hlavně ty boky jsou pevnější jak na origo, tak z tama alespoň nic nevytratím 😀 😀 😀

isiska
1. máj 2011

No presne, že som nechápala, prečo dali ten košík taký plytký. To je jedna z nevýhod, ale som si povedala, že budem chodiť s ruksakom na chrbte. 😀

renisco
2. máj 2011

@isiska protože do golfek se větší koše nedávají 😀 😀 😀

janicao
2. máj 2011

Ahoj, mám dotaz na údržbu loopu, perete ho normálně v pračce na 30 stupňu a v pracím prášku? A jak ošetřujete boudičku a ostatní? Děkuju za odpovědi.

anika
2. máj 2011

ahojte, chcem sa spýtať mamín, ktoré majú F6, aký je rozmer, rozpätie medzi kolesami, dakujem 🙂

pusiket
2. máj 2011

@renisco Ten vypadá supeeeeeeer a daleko pevněji.Šikulka 😀 😀 😀

janicao
2. máj 2011

@anika u F6 je šířka podvozku 61cm a jedno kolečko je široké 6cm.

anika
2. máj 2011

@janicao dakujem 🙂

veronka
3. máj 2011

tak včera aj nám už došiel f4 buggy, tyrkysový, zatiaľ som spokojná len nám chýba nánožník
baby aj vám sa detičky šmýkajú dole ked sedia? ten nánožník od tej pani z mmb je nepremokavý? včera sme absolvovali aj skusobnu jazdu a zatial super 🙂 malemu sa pacilo aj mne, ide ovladat velmi jednoducho

veronka
3. máj 2011

tak včera aj nám už došiel f4 buggy, tyrkysový, zatiaľ som spokojná len nám chýba nánožník
baby aj vám sa detičky šmýkajú dole ked sedia? ten nánožník od tej pani z mmb je nepremokavý? včera sme absolvovali aj skusobnu jazdu a zatial super 🙂 malemu sa pacilo aj mne, ide ovladat velmi jednoducho
akurat sa nam zapichuju kamienky do koliesok

veronka
3. máj 2011

@vtom ahoj ja predávam naozaj veľmi málo používaný kočík tako jumper čierno-tyrkysovej farby, mám síce aj vajíčko, ale predala by som ti iba ako dvojkombináciu. je po jednom dieťati, ešte rok v záruke.
veď pozri: http://tetaberta.sk/offer/predam-tako-jumper-fx...

veronka
3. máj 2011

@madalah ako máš upnutý ten prechodný fusak aby sa ti nešmýkal dole?

vtom
3. máj 2011

@veronka ahoj. to malo patrit mne?? s tou kupou kocika? asi nie ze? 🙂

veronka
3. máj 2011

@vtom tebe, a kto tu ešte má dilemu s kočíkmi ? 🙂

vtom
3. máj 2011

@veronka dakujem, ale uz sme nasli kocik dor jan- danny sport line 2011

madalah
3. máj 2011

@veronka Ja ho má pripevnený hore na konci opierky o tie olivky čo sú na opierke a mám cezeň prevlečené pásy, tak sa mi nezošmykáva. A malý sa mi v tom vie sem-tam spustiť dole, ale to iba vtedy, keď sa mu chce spať. Inokedy sa chytí madla, pritiahne sa k nemu a pozerá 😉

veronka
3. máj 2011

@madalah mne maly ako keby utekal dole, že sa mu tam šmýka ked sedí vzpriamene...a mas aj nejaku inu deku či iba túto? lebo chcela by som niečo predsa sú tie dni ešte neni take teple ako v lete a nanoznik este nemam, ale budem ho musiet poriesit

danlu
3. máj 2011

ahojte chcem vas poprosit o radu chcela by som kupit gesslein f4 buggy plus hlboku vanicku kedze ho chcem pouzivat od narodenia ake mate skusenosti s tymto kocikom a hlavne s vanickou tu som v obchode este nevidela takze ju len objedname alebo staci len ta prenosna taska termin mam o mesiac takze to bude letne dieta

pusiket
5. máj 2011

@veronka Máme jarní fusak Emitex a je na toto přechodné období super!! 🙂 Střídáme s dekou od Pinkie,která má očka na uchycení,takže deka nepadá.
Když dáte do kočárku podložku,tak by už dítko nemělo skouzávat 😉

veronka
5. máj 2011

@pusiket a ktorá podložka je lepšia s bočnicami alebo bez? ževraj tie podložky majú rôzne výplne? molitán alebo niečo iné, ktoré sú lepšie? a tá deka od pinkie je dosť veľká? je pod dieťa aj cez nôžky, má otvory na pásy? ďakujem

pusiket
5. máj 2011

@veronka Já jsme si nechala šit podložku od maminky na MMB,ty originál mi příjdou dooost drahé.Ta deka od Pinkie není pod dítko,ale,jako klasická deka,ale pod nožky se dá zašoupnout.Zítra můžu dát foto,mám jí teď v pračce.Jestli chcete něco i pod dítko,šla bych do toho fusaku od Emitexu.

pusiket
5. máj 2011

@veronka Tady jsou výrobky Pinkie a reálná fota http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

Já mám podložky i nánožníky tady od té maminky a naprostá spokojenost.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892

renisco
5. máj 2011

holky, už fakt poslední 😀 snad.... 😀 😀

renisco
5. máj 2011

a ještě s malou + kapsička na rukojeť na drobnosti

pusiket
5. máj 2011

@renisco Krááááásnééé a kapsička taky samavýroba?Prostě šikovná!!!

renisco
5. máj 2011

@pusiket jj - sama. moc se mi šít nechtěla, sem si říkala, že si ji objednám, ale nenašla jsem nic podle svých představ, ale hlavní důvod byl ten , že tenkrát, když se přešívala sportovní nástavba (nevím, jestli víš), ale koupila jsem špatnou látku - byla moc tlustá, tak mi tu plná role zůstala, tak co s tím? tak to musím vyplácat na takových to blbostech 😀 😀 😀