Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

neslusanka
14. feb 2013

@ada22 děkuji moc za info, ale bohužel mi to pořád nejde. Musím na to nahnat manžela, on si poradí 😀

@renisco díky. Já jsem si právě říkala, jestli se to nedá nějak celé odcvaknout jako sedačka, ale ono to vlastně není na žádné konstrukci, jen potah připevněný na podvozek, že? Ještě jsem takový kočárek, ani golfky neměla, tak nemám zkušenost. Moc moc díky

renisco
15. feb 2013

@neslusanka jj - jen potah připevněný na podvozek, takže odšpendlovat jedno po druhém...

mimikas
15. feb 2013

ahojte, mate niekto kocik S 2? Ak ano ako ste s nim spokojne, nehrka a je dostatocne velky? Dakujem

renisco
15. feb 2013

@mimikas jen vím, že dodavatel psal, že ho nedoporučuje, protože mu praská konstrukce... ale to bylo loni, jak je to mu teď netuším....

mimikas
15. feb 2013

@renisco dakujem, tak to skrtnem a budem hladat nieco ineho

ada22
20. feb 2013

Ahoj doporučuji si stáhnout katalog gessleinu na 2013 mají tam u F4 novinku ,že budou výměnná přední kolečka a ještě ty malá jestli jsem blbě nekoukala budou i nafukovací. 🙂
@neslusanka ahoj už se zadařilo sundat kolečka? Můžu ti to asi případně vyfotit, kde zmáčknout.

neslusanka
20. feb 2013

@ada22 ahoj. Bohužel nepovedlo. Mačkám, ale nic. Snad mačkám dobře, protože nic jiné tam není. Jako momentálně to nepotřebuji, ale třeba až někam pojedem autem a budu potřebovat více místa, tak by se hodilo ta kolečka sundat. Jinak, už je odzkoušený a paráda. Drobné muchy má, asi jako každý kočár, ale na ovládání luxus a toje pro mě nejdůležitější. Plus mega prostor pro prcka

renisco
20. feb 2013

@neslusanka on se ten "čudl" posouval do boku, tuším na stranu ke kolu, nemačkal se...

ada22
21. feb 2013

@neslusanka jo jo jak píše renisco se šoupe po té drážce. Zkus to prostříknout nějakým sprejem. Mě to šlo vyloženě blbě. 😠

A teda s výměnnou nápravou jsem se radovala předčasně. Malinko změnili konstrukci, takže na staré F4 to nepůjde. 😝

neslusanka
21. feb 2013

@renisco
@ada22 jj, šoupe, jsem se vyjádřila špatně, nemačká. Prostříkla jsem to sprejem WD a pořád nic. Ještě zkusím normál olej, tak snad se to podaří. Ale manža si určo poradí

renisco
21. feb 2013

@neslusanka chce to hodně zabrat, to je fakt - jde to ztuha a dost blbě řešené...

mcoya
21. feb 2013

Ahojte maminky, co mate F4 buggy. Kupila som dnes tento kocik a nejak tam neviem namontovat tie popruhy bocne - ono to ma podla navodu nejak z boku pripevnene, ale som z toho mimo, uz som to cele rozobrala a zlozila a stale mi to nedava logiku 🙂. Ako to tam mate prosim Vas uchytene? Su tam take tie dva mensie popruhy a jeden dlhy, co sa ma zasunut do toho patentu. Tie mensie som zvonka dala na tu tycku a pretiahla do vnutra....tak to vyzera na tom navode....ale co potom s tym pasom....no netusim. Viete mi to prosim Vas nejak pofotit a poslat z predu, boku a zozadu? Dakujem Vam veeelmi pekne.

renisco
21. feb 2013

@mcoya já moc nevím, o čem se bavíte, ale vzadu jsou 2 popruhy na gumu, co vedou ze sedáku, ty se přidělají na tu trubku, jak je tam ten válec na složení a na tu samou trubku se připínají i popruhy, co vedou potahem kočaru v místě sezení....

mcoya
21. feb 2013

@renisco no tak mne to tam vyzera uplne inak 😀

enkida
22. feb 2013

Ahojte, poprosim vas, viete mi povedat, ci vajicko romer baby safe plus II mi bude pomocou adapterov pasovat na vajicko? nehodi sa tam len romer baby safe SHR? dakujem

marketkab
26. feb 2013

Máte někdo zkušenost s kočárkem Gesslein F4 a vložnou taškou C-lift používanou místo hluboké korbičky hned od narození? Líbí se mi nízká váha, velký rozměr a praktická stránka pro přenášení...děkuju

renisco
26. feb 2013

majitelky gesslein F4 buggy
zadní odepínací díl boudičky - je z jedné látky nebo ze dvou?

ada22
28. feb 2013

@renisco ahoj jeden díl

renisco
28. feb 2013

@ada22 děkuju. ještě prosím - je ta látka jedna, nebo jsou dvě na sobě?

ada22
28. feb 2013

@renisco přijde mi jako jedna. V té horní části je to okýnko. A v dolní části je to kolem rohu sešité trochu k sobě, aby to lépe kopírovalo sedačku , když je položená. Dost divoký popis. Doufám, že z toho pochopíš co jsem myslela 🙂

renisco
28. feb 2013

@ada22 vím, jak to vypadá, měla jsem ho. jen si nejsem jistá, jestli to bylo jen z jedné látky, nebo byly dvě na sobě...

ada22
28. feb 2013

@renisco jo jo vím, že jsi ji měla viděla jsem tvá vylepšení (-: na MMB

wolfina
28. feb 2013

Dnes jsem poprve vyrazila se svou f6 uvidime jak se odvedci

renisco
28. feb 2013

@ada22 jsem byla blázen, co? 😀 😀 😀

ada22
28. feb 2013

@renisco Náhodou super 😀 . Já se jsem teda vyřešila stříšku bez zásahu do konstrukce. Bála jsem se, že to nedotáhnu do konce. Mám tam vlastně vložený klín v místě ,kde se boudička rozepne na zip. Takže v případě prodeje lze odpárat. Když je sedačka v leže ,tak to vypadá dobře 🙂 , ale když je sedačka kolmo , tak to vypadá jak nějaká homole. No vzhledově nic moc.

Ještě se chystám na tu síťku v zádové opěrce. Měla jsem ji na x-runu a celkem mi přišla praktická. Akorát teda nevím ,kdy se k tomu dokopu 🙂

renisco
2. mar 2013

@ada22 já ty síťky nikdy nevyužila. teď se snažím došít černou stříšku na mamas papas Luna, ale pořád není čas...

merikika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brisalek
6. mar 2013

@ada22 a na nové F4 by měli jít dát nafukovací? Opravdu?

ada22
6. mar 2013

@brisalek ahoj jestli jsem dobře pochopila. Psala jsem i do gessleinu. Tak bude nová verze F4, na které budou ty přední malá kolečka plněná vzduchem a zároveň půjde vyměnit i za velká kolečka do terénu. Dle mého něco jako má bugaboo nebo hartan GT.

Blbé je , že to není kompatibilní se starou F4.

berticka
7. mar 2013

Holky používáte do F4 buggy vložku do kočárku? Jaká se vám osvědčila - od které značky? Díky moc!