Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

miluska.h
27. jan 2009

Ahojte, ma nieto skusenosti s kociarmi Gesslein future alebo Teutonia S3 Spirit? Potrebujem vediet, ci sa zmestia do maleho panelakoveho vytahu. Rozhodujem sa a preto budem rada, ak mi mamicky, ktore maju tieto kociky napisu ake maju skusenosti. Vopred dakujem

majuska29
29. jan 2009

viete mi niektora z vas dat tip kde zozenieme kociky gesslein trend v Bratisalve? neviem najst predajnu kde ho drzia.

marika6
29. jan 2009

majuska 29 trend neviem či ešte vyrávajú, ale skús za tescom tuším tá ulica sa volá dunajská, ako je Baťa, ideš akokeby tou ulicou k aut. stanici Nivy a tam po pravej strane je obchod s kočíkmi, oni mi tam tiež odporúčali trend, že je zo všetkých najlepší

matosl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisab32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xixi7
30. jan 2009

Ja som bola v tom obchode co marika6 spominala pred par dnami a ak si dobre pamatam, tak tam mali vystaveneho zelenocierneho Trenda.

nannky
31. jan 2009

ahoj majuska29, gessleiny maju na Dunajskej - obchod For baby, su priamy dovozcovia, tak by mali mat aj najlepsie ceny - forbaby.sk

tinka08
1. feb 2009

Ahojte,
predávam svoj Gesslein Future Loop kúpený 01/2008 vo For baby, tzn. ešte 1 rok v záruke. Nerada sa ho vzdávam, ale museli sme kúpiť Phil and Teds pre súrodencov. K ročnému Samkovi totiž pribudla sestrička Tamarka. Foto na nete...

http://album.olympus.cz/PhotoGallery/Public/pAl...

Má niekto záujem?

zuzkamarian
4. feb 2009

😉 ahojte-vie niekto za aku cenu zozeniem na slovensku gess.trend alebo gess future. dakujem za pomoc dobrej dusicke.

tinka08
5. feb 2009

zuzkamarian,
nový Gess. future stojí podľa toho, o akú výbavu máš záujem. Ja som v januári 2008 zaplatila vo For Baby za
šporťák cca 17 000 +
taška pre novorodenca=fusak cca 4000 - 4500,
autosedačka cca 5000,
prebaľovacia taška cca 2000,
tepelná vložka do fusaka cca 2000,
slnečník cca 1000,
predlžovací diel=nánožník cca 1500-2000.
Ak chceš toto všetko nové priprav si viac ako 30 000 = cca 1000 €. Dá sa však kúpiť aj na inzerát asi tak o tretinu až polovicu lacnejšie. Ja som akurát dnes ten svoj predala. Tá kočka čo si ho od nás kúpila urobila veľmi dobrý obchod a my sme tiež spokojní, kúpili sme obratom Phil and Teds pre súrodencov.

barbi82
5. feb 2009

Ahojte, my sme kupovali Gesslein F2 z Nemecka a mali tam super cenu. Priniesli nam ho kurierom...maju tam aj Gesslein Future..ak chcete, poslem kontakt

anamor
6. feb 2009

ahojte mate niekto geslein swift? ako ste spokojne s tymto golfacom?

zuzkamarian
6. feb 2009

ahoj barbina82.budeme radi ked nam posles ten kontakt, a mam este jednu otazku na teba co stal ten dovoz kurierom ?diky za pomoc 🙂

zajo79
15. mar 2009

ziadne reakcie na swift? ako ste s nim spokojne?

iinuska
16. mar 2009

Ahojte, aj my mame uz objednany Gesslein F6.

medka29
16. mar 2009

ahojte ja na kocik Gesslein Vision nedam dopustit...poradila som ho mojim trom kamoskam a su uplne spokojne. Velmi som zvazovala kupu kociara nez sa mal moj syn narodit, nakolko kazda mi date za pravdu , ze je to dost penazi ale nelutujem bola som nadmieru spokojna. Zmestil sa mi tam aj moj syncek, ktoreho od malicka nebolo "malo". Prenosna taska je super vyhoda ako pevna vanicka. Momentalne ho predavam, lebo maly vyrastol tak ak ma niekto zaujem je to NO1 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5305504

bubu100
17. mar 2009

Ak ma niekto zaujem predavam Gesslein Future.

babulka123
11. máj 2009

babulky ak by niekto zhanal geslein .. tak kamoska predava..
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=36362

katyl
13. máj 2009

babulky, mate niekto swift??? Zacala som po nom pokukovat ako po kociku na obcasne pouzivanie ked pojdeme niekam, aby som nemusela do auta pratat velky kocik. Prosim jeho vyhody, nevyhody, polohovanie, kosik, ovladanie pripadne hrkotanie......lebo porovnat ho s niecim podobnym.. 😉 velmi dakujeeeem 🙂

zajo79
26. máj 2009

katyl, co si kupila?

millada
22. jún 2009

A nemate niekto typ Gesslein F2? Vyzera super, podla popisu sa da sportova čast dat do uplneho lahu, ale aj tak by som rada počula vase skusenosti 😉

levika
24. jún 2009

Gesslein Swift, zacali sme ho pouzivat po prvom roku- vyhody- stabilita, pohodnlost pre dieta, ma pomerne pevnu opierku chrbta, dieta sa v nom aj celkom pohodlne vyspi, aj ked ten lah nie je uplne vodorovny
nevyhody- tazsie sa s nim manipuluje pri nerovnostiach na chodniku a obrubnikoch, predne kolieska idu tazko "zdvihnut" treba si pomoct nohou, nie je vyskovo nastavitelny- pre vyssie postavy nad 175 cm moze byt nizky
kosik je mensi, ale nam to nevadilo, pouzivame ho nieco vyse roka a zatial nam nevrzga ani nehrkoce
ja by som si ho na kazdodenne pouzivanie kvoli tej manipulacii po rozbitych chodnikoch uz nekupila, ale ako kocik do auta a na prilezitostne pouzivanie po vonku je fajn, ovela lepsie sa manipulovalo a "lahsie sa tlacili" PP Aria a Quinny zapp (ale ten je zas dost nestabilny a nema polohovanie)

pink31
26. jún 2009

Ahojte maminy! Objavila som super akciu na Gesslein Buggy S1 - na nemeckej stranke - cena 149,- €, postovne na SK cca 40,-€ - stale to vychadza lacnejsie, ako u nas..tieto kociky sa predavaju cez 220,- Eur. Nechcete niektora objednat..spolu by nas to vyslo lacnejsie 😉. Hadzem Vam sem link: http://www.babyonlineshop.de/shopart/1002010903...

smileko
7. júl 2009

millada, my sme dnes boli pozerat kociky a pozerali sme aj na F2. Natrafili sme na super predavaca, kt. dost poradil. Co sa tyka F2, tak povedal, ze to je vhodne skor pre letne dieta, ale pre zimne nie, lebo polrocne sa tam uz tazko usadi - skratka vanicka je kratka.

lul
21. júl 2009

ahojte, uvazujem nad kocikom Gesslein a Teutonia... budeme mat zimne dieta, co je lepsie?

janina77
22. júl 2009

lul, s teutoniou skusenost nemam, ale gesslein future ti pre zimne babo vrelo odporucam. Fusakotaska je uzasne tepla, vyuzijes ju ako tasku pre novorodenca, vpohode ti vydrzi do 6 mesiacov, potom das babo na leto do sportaka, da sa polohovat uplne do lahu, no a na zimu urobis z tasky fusak a mas postarane aj o rocne dieta.

lul
22. júl 2009

janina - zaujimave riesenie, dik 🙂

mayka
23. júl 2009

lul ty si vsade. 😀

lul
23. júl 2009

mayka 😀

kedy ides obzriet gesslein?

mayka
23. júl 2009

lul, neviem mozno buduci tyzden. Nie si z okolia BA, Mohli by azit spolu... 😉