Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

kauculacek
12. máj 2010

evu: http://www.gessleincz.cz/photos/_temp/M3098098m... (tohle je m3, ale tahle barevná kombinace mě uchvátila) 😵

evusinka
13. máj 2010

kauculacek: Týýjo,tak ten je ale vážně nááádhernej. To je divné. Téhle barevné kombinace jsem se ani nevšimla...fakt mooooc hezký..

kauculacek
13. máj 2010

JEště blbej dotaz, dá se ta záloha zaplatit kartou? Nebo chtějí cash v €? 😕

kauculacek
13. máj 2010

evu: ten sem našla v jednom letáčku, a zaujal, tak uvidíme..

evusinka
13. máj 2010

kauculacek: My jsme platili hotově, takže nevím, ale moc bych na to nespoléhala a vzala raději ty eura.

kauculacek
17. máj 2010

Zdravím, zrovna sem se vrátila z německa 🙂 Krámeček ve Furthu se opět osvědčil 😉
Ceny v našem podání:
* F6 + C-lift + Pláštěnka + Nánožník 499 €
* Přebalovací taška 50 €
* Autosedačka BabyGo 110 €
* Prodlužovací U-díl 24 €
* Sluneční clona 18 €
* Fusak Sleepy 75 €
------------------------------------------------------------
Celkem 776 € (v přepočtu cca 20 200,-, v Pardubicích bych byla na 29tisících.. 😕 )

Zálohu jsem zaplatila 50 € kartou na místě (bylo mi řečeno zaplaťte zálohu v jaké výši chcete 😀 ). Dodací lhůta 4 týdny (to mě potěšilo).. ale co mě vyrazilo dech, nabídli nám dopravdu zdarma do Prahy, což je pro nás úžasný!!! 🙂 (nebo poštovné do místa bydliště 30 €). Jinak jak už tu bylo řečeno, je to trošku o smlouvání, nic moc to tam neřeší. Sem zvědavá, ejstli bude pak cena odpovídat této 😀 To jsou mé zkušenosti - takže vřele doporučuji..

Jinak nakonec sme vybrali barvičku jinou - https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kauculacek/a... 😉

meginka79
17. máj 2010

ahoj kauculacek ;)

tak ti zavidim, my sme brali tiez vsetko z Nemecka, akurat tento alebo buduci tyzden by mal dojst, tak som strasne zvedava a uz sa velmi tesim ... ty uz sa mozes vytesovat

peknu farbu si vybrala, ja som velmi zvedava, ak obude vyzerat nasa, predsa len, obrazky neukazuju uplnu skutocnost ;)

a cenovo sme aj my usetrili okolo tych 5.000, aspon v porovnani s obchodmi v CZ a SK, ktore som kontaktovala a ziadala ich o nejaku zlavu
v Cechach som nasla aj celkom prijemny obchodik, aj urobili peknu zlavu, ale predsa to robilo rozdiel, takze Nemecko je Nemecko ;)

drzim palceky

leveretka
17. máj 2010

ahojte,

tak hlásim, že naša autosedačka konečne dorazila do for baby, tak si môžeme vyzdvihnúť kočiarik 😵

kauculacek, super kúpa, naozaj sa to oplatilo za tú cenu 😉

evusinka
18. máj 2010

kauculacek: Supeeer! 🙂 Jsem moc ráda, že jsem mohla někomu poradit a pomoct i penízky ušetřit. 🙂

Jinak my autosedačku pořád nemáme. ☹ Volali jsme dneska a nic. Řekli, že to budou urgovat. Docela panikařím, protože mi dneska doktor řekl, že už jsem hooodně připravená na porod a že to může být kdykoliv. Už jsme to objednávali kdovíkdy. Nechápu, jak je možné, že do Čech autosedačky přišly, na Slovensko taky a v Německu jí stále nemají. Jsem opravdu naštvaná a zklamaná. 😠 TAky si říkám, že se právě divím, že si troufnou kauculackovi tvrdit, že objednávka bude vyřízena za 4 týdny, ale určitě budeš mít víc štěstí. My holt jsme smolaři... 😒

leveretka
18. máj 2010

evusinka, nám včera do tel. povedali, že neprišli všetky sedačky iba časť a tak nevedeli povedať, či ńaša prišla hneď...manžel povedal, že my ju ale potrebujeme urgentne a tak nám povedali, že v prípade, ak neprišla, tak nám požičajú nejakú ich a keď príde, tak tú vrátime a zoberieme si objednanú...skúste sa opýtať na túto možnosť....my sme čakala od 12.2.!

evusinka
20. máj 2010

Tak jsme to počítali, už čekáme na autosedačku 11 týdnů, čili skoro 3 měsíce. Rozhodli jsme se, že napíšeme přímo výrobci, tak uvidíme, jestli se dozvíme něco víc...

kauculacek
20. máj 2010

To sem zvědavá, za jak dlouho nám ten kočár přijde 😅

lujzzza
20. máj 2010

Ahoj kocky, mate prosim niektora skusenost s Gesslein F2 cocon? Uvazujeme nad kupou sprtaka aj hlbokej vanicky a rada by som pocula nazor niekoho kto ho uz ma odskusany. Diky moc 😉

jeiny
22. máj 2010

ahojte zienky,

tak ja som povodne mala vybraty gesslein, potom som to asi pred 2 tyzdnami totalne zavrhla pre tu nekonecnu cakaciu lehotu, mala som pocti ze uz to nestihame...no a vcera sme sa vybrali kupit kocik ze uz kupit hocijaky..a hadajte co sme nakoniec kupili 🙂 ...samozrejme gesslein F6...lebo nech som vyberala ako som chcela, vsetky som uz porovnavala s gessleinom...tak sa z neho vytesujem teraz 🙂

tento máme

leveretka
22. máj 2010

jeiny peknucky 🙂

no my sme boli pre ten nas tiez vo for baby a musim vyjadrit maximalne sklamanie z ich pristupu...mal byt za 6-8 t, z čoho bolo nakoniec 15t, autosedacka aj prebalovacia taska prisli v inej farbe ako sme objednali a plus bonus sme ho objednavali pocas akcie autosedacka zdarma a teraz nam nauctovali plnu sumu a tvrdili, ze ta akcia nebola...nakoniec sme to ale nejako ukecali, lebo tam prisiel iny predajca, inak neviem co...no otras pristup, dlho sa caka, nedostali sme, co sme objednali a este aj s cenou chceli klamat...nikdy viac cez nich

evusinka
23. máj 2010

leveretka, tak to je příšerné...bohužel, jsme na tom podobně...11 týdnů - autosedačka nikde a už nám řekli, že by bylo nejlepší, abychom si přijeli vybrat jinou....co se týče barvy, tak už jsme si řekli, že na tom bazírovat nebudeme a pakliže budou mít něco na skladě, tak prostě vezmem, jakou budou mít, protože už jsem z toho zoufalá..a s nánožníkem už se taky pomalu loučím, počítám s tím,ž e ho budem muset někde doobjednat..je to příšerné. 😢

leveretka
23. máj 2010

evusinka, tak to mi je naozaj ľúto ☹ je to fakt hrozny pristup...keby to bolo nieco lacne, tak sa to este da ako tak pochopit a akceptovat, ale myslim, ze tie ceny su dost vysoke a zakaznik nedostane ani to, co si objednal...drzim palce , aby ste to vyriesili maximalne k vasej spokojnosti

xkacatkox
24. máj 2010

evusinko:to je fakt na prd, takové prachy, nakonec to nedopadne tak já má, to by mě fakt prudilo 😠

evusinka
24. máj 2010

Jojo, přesně tak, kdyby to nestálo takové prachy.....ale tohle absolutně nemůžu pochopit..

xkacatkox
24. máj 2010

třeba nakonec seženeš lepší nánožník, tenod gessleinu nic moc, jsme docela zklamaní, tak snad to dobře dopadne, držíme vám palečky

brisalek
24. máj 2010

jojo take jsem to chtela napsat, ze ono s tim nanoznikem neni o co stat. Me take hrozne zklamal☹

iinuska
24. máj 2010

ahojte, tiez mame gesslein a nanoznik som nekupovala, zdal sa mi dost drahy, riesila som to fusakom

evusinka
24. máj 2010

Je, tak to jste mě alespoň trošku uklidnily, tak třeba pak koupíme nějaký jiný...

xkacatkox
24. máj 2010

jo, jiný určo bude lepší, tento je fakt děs, kdyby jsme nebyli s manželem tak praštění , určitě by jsme ho nekoupily 😠
inusko, jak fusakem rozebrala jsi tu tašku a udělala z ní fusak?nebo jsi myslela ten sleepy, mě přijde, že náš Matýsek se do té tašky už pomalu nevleze, je mu to jakési těsné(ne tak strašně), ale ve sporťáku je mu lépe, jenže když je ted pořád tak blbé počasko, tak to chce nějaké krytí 😉

iinuska
24. máj 2010

@xkacatkox myslela som fusak od Emitex-u 😉

xkacatkox
24. máj 2010

jo?nemáš odkaz?

brisalek
25. máj 2010

ja jsem tam male nechala zatim prave tu vloznou tasku rozebranou jen na fusak, ale je to zase asi moc teple, kdyz je obcas okolo 20, jenze to nechci jeste vyndavat, protoze zase hlasi 15 stupnu, je to obcas s tim pocasi na nic☹

xkacatkox
25. máj 2010

brisalek:super, jsem ráda, že to jde, už letím rozebírat 😀 , dneska asi zešedivím z toho mého dítka ☹
pořád uvažuji o loap vložce, no uvidíme až bude těch nehod fakt hodně a nebude to stíhat schnout

xkacatkox
25. máj 2010

já to také chtěla jen když je blbé počásko, už máme rozebráno, pod tím mám vložku na sporták, takže jen vyndám fusak a máme tzv.letní vozítko 🙂 , jinak ten nánožník pořizovat je fakt blbost pokud má člověk k tomu tu tašku, a popř, ještě zimní fusak na zimu
toto vědět dříve, tak jsme uštřily, no co, aspoň poučíme další zájemce o gesslein 🙂