Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

bubul64
8. jan 2011

hej predavam pliko a asi aj tento,no je vacsi,hlavne v chbtovej casti je o vela sirsi aj moja skoro 4 rocne tam krasne vojde a ovladanie perfektne.

tilly
8. jan 2011

@bubul64 budes predavat aj gess??? ja musim predat svoje kociky a potom uvazujem, ze bud pliko alebo F4... ktory ti prisiel lepsi?

bubul64
8. jan 2011

f4 mam len od vcera.ale po dnesku mozem povedat ze sa mi snim islo ovela lepsie ako s plikom,je docela dobre odpruzeny a podla mna je aj skladnejsi.jedine co mi vadi je zle pristupny kosik .inak s plikom som bola spokojna

tilly
8. jan 2011

@bubul64 ja mam pliko velmi rada, je to podla mna naj golfac... len uz som ho mala a chcela by som nieco ine...

xkacatkox
8. jan 2011

@kikimaruska ahojky, tak dnes máme za sebou 10km vycházku s F4 buggy, no chlap ze začátku nadával na zapínání pásů, jde to dost z tuha, teda dost, já to nerozepnu, snad se to ochodí 😉 odpružený je určitě více jak F6 s přemnutím na měkkčí pružení, polohování, no musím si zvyknout, ale ono je to dost také tím, že já mám strašný ekzém na rukách a jakákoli manipulace s čímkoli je pro mě nepříjemná, ale dá se to, polníma certama projede naprosto v pohodě, Matýskovi se tam dobře sedělo, ani neřval, jako vždycky nadával v F6, v obchodě nám řekli že F6 je na meší děti děti, než je náš Matýsek, že větším dětem se v ní nemusí líbit, tak to my jsme ukázkový případ, jo a co se týče délky pásů, tak gess je dělá na menší děti, prý zase větší děti nechtějí být pásany horními pásy, což je asi váš případ, když je nepoužíváš, ale jinak pásy mají lepči jak F6 dítě pá jakýsi opasek ještě kolem pasu, tak asi poravdu větší dítko nemusí mít ty horní pásy, nám jsou teda i u F4 na knam, ale asi to bude i tím fusakem a zimním oblečením, tak jsem se teda rozpovídala

xkacatkox
8. jan 2011

@bubul64 s hůře přístupným košíkem souhlasím, ale záleží na velikosti nákupu, holt tam člověk asi nenarve igelitku plnou ale asi rozložit po částech

tilly
8. jan 2011

mne horsie pristupny kosik neva... ale ked je odpuzeny a pohodlny pre dieta... hmm som namlsana 😀

bubul64
8. jan 2011

ja som chcela pliko easy drive len ho este nikde nemaju,inak velkostou je f4 vpodstate ako pliko.este ma napadlo pliko ma lepsie polohovanie a striesku.f4 ma zas spojenu rukoved a najazd na obrubnik ide vpohode aj s jednou rukou.

bubul64
8. jan 2011

no to odpruzenie ma dost prekvapilo pozitivne myslim

xkacatkox
8. jan 2011

@tilly košík je fakt detailek v hodnocení, odpružení je fakt bomba, z toho jsem opravdu nadšená, n apřekonávání kočičích hlav supéér, a pohodlnost pro dítě, Matýsek je konečně spokojený, namlsej se a pořid, je to dobrý kočík

xkacatkox
8. jan 2011

@bubul64 na polohování si čvlověk asi musí zvyknout, no stříška asi na pliku bude lepčí ale neviděla bych, že nějako ohromně, že bych si proto vzala pliko, odpružení skladnost, a cena je lepčí než pliko, tady alepson u nás

bubul64
8. jan 2011

xkacatkox a matysek je aky velky moj ma tiez rok a dva mesiace no sotva 9 kil tak sa tam dost straca ked je vo fusaku tak sa to este da ale bez je to horsie😒

xkacatkox
8. jan 2011

@bubul64 tak mi máme 12 kg, nestrácáme se,ve fusaku dobré, akorát ty horní pásy na 86 cm moc nejsou, je to fakt natěsno

bubul64
8. jan 2011

no ja som len napisala co vidim na tom a onom kociku ako plus.

tilly
8. jan 2011

moj ma tiez 14 mes. 😀 krasne podlozky ma pinkie.cz posiela aj na slovensko... ma aj na mmb inzeraty...

pliko ma super striesku a tiez je odpruzene, pliko je super kocik, len uz som ho mala... a farba titanio, co ma bubul je uzasna...

bubul64
8. jan 2011

@xkacatkox jejda tak to mi mame len 76cm . 🙂

xkacatkox
8. jan 2011

@bubul64 jéé to se máte 🙂 takové akorátní

bubul64
8. jan 2011

@tilly ved skus teda f4 a ked nesadne predas 🙂

bubul64
8. jan 2011

@xkacatkox inak mne tam pekne vosla aj dcerka ta ma 98cm

tilly
8. jan 2011

@bubul64 kde si kupovala? v ba?

bubul64
8. jan 2011

v ba vo for baby.

xkacatkox
8. jan 2011

@bubul64 tak to jsem ráda, manža hudrá, že prý z toho vyroste jako z F6 🙂

bubul64
8. jan 2011

@xkacatkox no deti rastu a casom zo vsetkeho vyrastu 🙂

tilly
8. jan 2011

@bubul64 dali ti zlavu? lebo neviem, kde kupit, ci jazdeny, teda ak najdem, alebo novy a kde je za naj cenu...

bubul64
8. jan 2011

@tilly 🙂 no takze dali mi zlavu

tilly
8. jan 2011

@bubul64 😉 skusim tam ist, dik

bubul64
8. jan 2011

@tilly inak oni ho predavaju za 299eur.

tilly
8. jan 2011

@bubul64 ved prave, ze oni ho maju ako dovozcovia za 299, inde ho maju za 250...

zajo79
8. jan 2011

bambini ho ma tusim 240

tilly
8. jan 2011

@zajo79 ano aj mne sa zda, ze ho maju v akcoske, ved ak sa zadari predaj, tak si vygooglim naj cenu 😀 alebo si vydrankam zlavu od forbaby 😀