Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

strelish
21. mar 2011

@fialinka Nás by jen ta cesta vyšla na nějakých 8 000 korun + to znamená min. 12 hodin strávených v autě za den. A to si radši ani nepředstavuju, jak bych řešila případné reklamace. Takže asi tak. 🤐

jaa
21. mar 2011

@fialinka Svatá pravda... 😉
@vdovec To bude asi tím,že mají v obchodě ještě jeden katalog s jinými cenami a dle nich inkasují...Tj levněji ,než jinde a pořád z toho profitují.Ty ceny tam byly o dost nižší....A jako dárek jsme dostali panenku za 500kč.

jaa
21. mar 2011

@strelish My to měli 4h tam a 4 zpět...Ale fakt se to vyplatilo... 😉 A záruku mám na 3 roky.

xkacatkox
21. mar 2011

@strelish tak vidíš, to potěší, no poukázky byl super nápad, škoda, že mě to také nenapadlo, ale oni se o něj hádají jak saně 🙂 hlavně ségra s bráchou tak to máme na etapy 😀
@kikimaruska já od ní mám ty první věci na F6 nánožník a vložku, byla jsem také spokojená, proč potřebuješ aby se fusak vešel do nánožníku, já jsme jezdila bud jen fusak a nebo tedka nánožník, tak se ptám, zda mě toto taky čeká?i když dám ho tam také
jo ta clony na F4 je dvoudílná jedna část je jen clona a druhá moskytiéra, jde to tam nasadit dobře, lze společně i složit

xkacatkox
21. mar 2011

@jaa jak se ti daří prodat tu F2?

fialinka
21. mar 2011

@jaa @vdovec .. přesně jak píše jaa .. jela jsem tam a vzala rovnou kočárek co byl na prodejně a přesně barva co jsem chtěla (hnědá s onanžovou) .. jinak jsme jeli z Prahy jako už dost holek z tohoto fóra. Jo ještě jsem zapomněla napočítak extra loop, který jsem si přikoupila.

strelish
21. mar 2011

@jaa nejde o tu záruku, ale o to, jak bychom to tam reklamovali, zvlášť pokud by šlo třeba o samotnou konstrukci 🙂

vdovec
21. mar 2011

@strelish ja si taky nedokážu představit být bez kočáru na měsíc třeba.. jet tam a zpět.. nebo to vyřizovat poštou.. jeslti by to vůbec šlo.. no a ted když mám zdravotní problémy a mám mít "abs. klid", tak teprve bych tu cestu ani nedala ☹(.

kikimaruska
21. mar 2011

@xkacatkox já nevím, byla sem zvyklá jezdit s nánožníkem a dekou a když pak šli mrazy, tak jsem na všech kočárech měla fusak+nánožník 😅 . Jen letos prvně jsem měla jen fusak, ale s nánožníkem mi to přijde prostě lepší, víc uzavřený a zateplený,takže já nánožník dávám i s fusakem 😅 🙂.Když je pak v zimě vánice, tak to foukalo až na malýho a ten nánožník je až k boudě, takže dost toho zadrží .Ale třeba známá jezdí leta jen s fusakem a nánožníky nemá ráda a nepoužívá...já zase jo.

lenkaaa3
21. mar 2011

@kikimaruska Taky jsem zyvklá používat nánožník, hlavně v zimě by mě vůbec nenapadlo jet jen s fusakem. Já u prvního dítka používala na sporťáku nánožník i v létě, pokud bylo šeredně, chladno, zdálo se mi jednodušší dát nánožník, který krásně držel než třeba deku, kterou by mi malej věčně schazoval a navíc je dítě lépe chráněno jak píše kikimaruska. Proto mě dost mrzí že u Gesl. buggy není v zákl. výbavě, např. místo té tašky na kočár, která nám bude k ničemu ☹

pusiket
21. mar 2011

@janulka21 My jsme byli juknout v Praze v Eshop Baby http://www.eshopbaby.cz
Nejdříve jsme zavolali,jestli ho mají na prodejně.Měli skladem F4 buggy a myslím F6 nebo Future.Nemají ale všechny barvy.

kikimaruska
21. mar 2011

@lenkaaa3 vy máte v základní výbavě na F4 buggy tašku na kočár? Tu já sem neměla...v ceně byla jen pláštěnka... 😉

pusiket
21. mar 2011

@kikimaruska nám by měl dorazit taky s taškou,ta by měla být v ceně a pláštěnka k tomu,jako akce 🙂

kikimaruska
21. mar 2011

@pusiket aha, no vida...v listopadu byla akce jen ta pláštěnka...jinak holý kočárek+košík a doprava myslím se taky neplatila. Kupovala sem to v Duze...

pusiket
21. mar 2011

@kikimaruska já jsem objednávala v Duze minulý týden a zítra by měl dorazit,tak jsem zvědavá,jestli budu spokojená 😵

kikimaruska
21. mar 2011

@pusiket a jakou máš barvu? Myslím se Snoopym? nebo to psal někdo jiný...?

pusiket
21. mar 2011

já budu mít hnědou,sice jsem jí neviděla v reálu,na prodejně v Praze měli pouze černooranžovou,ale mám hnědou ráda a mám skoro vše do hněda 😀 a to už jsem si nechala udělat i nánožník a podložku,tak doufám,že nebudu zklamaná 😉

lenkaaa3
21. mar 2011

@kikimaruska Ale to není přebalovací taška, ale nějaká velká taška do které se může dát celý složený kočárek třeba když někam jedeš. Takže ta je dle mého na nic ☹

ninan2
21. mar 2011

Ahojte baby, oplati sa ku kociku (F6) objednat aj original tasku na rukovat? Vyzera sice velmi dobre co sa tyka parametrov aj ze obsahuje kopec dalsich potrebnych veciciek, ale cena sa mi zda prilis vysoka... Da sa na kocik pripevnit taska od ineho vyrobcu? Neviem totiz, ze aky je tam princip uchytenia. Vopred dik za rady 🙂

xkacatkox
21. mar 2011

@lenkaaa3 souhlas ta cesovní taška na F4 je nic moc ale na letiště dobrá, já už se normálně lekla, že by Kutíci dávali v ceně přebalovací tašku gess 🙂 ale ta je dost na to ab ybyla v ceně, je fakt, že je fakt dobrá, my jsme s ní moooc spokojení, jen jsme si doupili ten výměnný vrch

xkacatkox
21. mar 2011

@ninan2 no taška tam jde jakákoli, i Z DMka, ale mylsím, že gess taška je fakt super a co moho porovnat jinou bych ani nechtěla, super organizér, vyndavací kapsičk a jiné vychytávky, lze ji i odzipovat a je širší, když už toho taháš více jídlo, pití a hračky, tak uvidíš co nakonec vybereš

kikimaruska
21. mar 2011

@lenkaaa3 jo tahle 😀 , jo jo, tu mám taky a je uložená.Když je v tom teda kočár, tak to je teda posilovna... 😅 😀 . Na letiště se asi hodí, já nejdřív myslela, že ji budu mít v autě...ale to je nereálné, pokaždé sundavat všechny kola a rovnat to tam bez kol. Ale třeba i na dovču do auta se dá hezky složit, když se nebude muset vyndavat během cesty 😉

kikimaruska
21. mar 2011

Já mám taky tašku z DM, taham jí už třetí rok a tu samou mám ještě jednu novou uloženou pro další mimi jednou...Ted už jsou i hezčí modely, já mám jedn z tech prvních, ale tedy vyhovuje mi. Kdybych měla na dýl kočárek, třeba bych taky vzala originál, ale ted už jen na popojížděčku dotahám DMkovou 🙂 ...ikdyž sem uvažovala o té Emitexové se zelenou...

jaa
21. mar 2011

@xkacatkox Zájemců dost.ted jedna paní dokonce z Pc.Ale chtěla by ho bez tašky,fusaku a nánožníku,protože má z trojkolky.Tak nevím,jestli ji ho nechat,či ne?jestli by se prodalo to ostatní zvlášt..
Dneska psala další mamina a včera jedna ze Slovenska...Ale ,nevím jak by to bylo s dodáním....
@strelish reklamace by byl asi trochu problám...Jet tu dálku znovu...A spoléhat na kvalitu se nedá...paní teda říkala,že to většinou do 3t vyřídí...

xkacatkox
21. mar 2011

@jaa já jsem si říkala, že ti utrhnout ruce, ale chápu, že bys raději prodala komplet, já bych to taky nechtěla rozkouskovat a pak se modlit jak se to prodá 😉 a reklamace, tak mi už máme za sebou 4 pokaždé něco jiného, tak nám by se Furth bohužel nevyplatil, a to se mi zase něco sere, ale nebudu tu nikoho strašit, prostě my to přitahujeme 😒

jaa
21. mar 2011

@xkacatkox My teda také často reklamujeme...Asi to taky přitahujeme... 😅 Ale je fakt,že zbytečně by se mi nikam tak daleko táhnout nechtělo..I,když mm kousek od tamtud jezdí do práce do D.Tak by si trošku zajel a dal to tam..ale zatím s tím nebyl žádný problém.. 😉 Díky bohu...
Já přemýšlím no,jestli ho mám dát bez těch věcí..co myslíš??,prodalo by se to ostatní zvlášt??

jaa
21. mar 2011

@xkacatkox Prodávala bych zvlášt:TAŠKU NA RUKOJED,FUSAK ČERNÝ A NÁNOŽNÍK...ČERNÝ.

xkacatkox
21. mar 2011

@jaa no já být tebou raději bych chtěla prodala komlet, ono pak se to i hůře ladí, i když ty máš universaál ale nemyslím, že by se to po kouskách dobře prodalo, bála bych se, že mi to zůstane, máš to za tak dobrou cenu, že na prodej po částech bych já teda nešla, bud komplet nebo nic, myslím, že zájemkyň máš mraky, co osobní odběr, kdo chce tak si přijede, to bych navrhla at vidí co přebýrají a nejsou pak dohady

jaa
21. mar 2011

@xkacatkox Je jen 5 měs.starý a fakt v super stavu.A celý měsíc s ním už nejezdím..takže je jen 4m použitý..a asi by bylo lepší to prodat celé komplet..Malé vyrostly strašně nohy a je ji krátká podnožka.Zádová opěrka je ok..Ale ty nohy bohužel...:ů(Ted jsem poprvé prala ten vnitřní potah a je krásnej...Fakt je to vděčný materiál...

pusiket
22. mar 2011

@jaa Nestrašte mě tou reklamací,já mám na to taky pech 😕 ,proto jsem nakonec vybrala kvalitní kočárek s tím,že je malá pravděpodobnost,že se bude sr... 😢

@kikimaruska Tak já tu tašku pochopila tak,že je to taška na rukojeť,ale to nevadí,když je to obal na kočárek,tašek mám spousty a snad nějaká pasovat bude 😵