Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

peggy722
11. feb 2012

@fatmira No po jistých úpravách funguje,a le ta druhá je lepší. Škoda, že jsem o ní nevěděla, teď už jí kupovat nebudu.

peggy722
11. feb 2012

Na straně 82 jsou fotky, jak ta clona sedí. Bohužel lepší nemám.

bulinka27
12. feb 2012

@kyti75 ahoj, dakujem za ukludnenie a verim, ze aj nas prcek uz nebude nejak vela priberat. ved aj teraz, je to uz pekna vaha a mam co nosit, kedze nemame vytah a byvame na 2 poschodi.
chcem sa este opytat, kde si kupila tu krasnu tyrkysovu vlozku? dakujem a prajem pekny vecer 😎

kyti75
12. feb 2012

@bulinka27 na strane 84 jsem psala odkazy, pisu z mobilu a neumim je tu dat ☹ Mela jsem nejdriv podlozku Pinkie, ale nebyla jsem spojojena, ted jsem 🙂

fatmira
12. feb 2012

@bulinka27 ahoj. ja som objednavala u tejto aj podlozky a aj nanoznik a velka spokojnost 🙂

fatmira
12. feb 2012

@renisco @peggy722 a co poviete na tuto? nemate s nou skusenost? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13121859&tab=1 lebo ja tu clonu neplanujem pouzivat v lete, musi byt v kociku pekelne dusno 😒 len teraz v zime, ked svieti zubate slnko, no predsa ostre 😅

renisco
12. feb 2012

@fatmira na jednu stranu by úplně stačila, jen jestli ti ji dítko nebude seškubávat....

peggy722
13. feb 2012

@fatmira Mně by to Ela okamžitě strhla, navíc se mi to ani nelíbí. A pokud budeš mít dítě stejně nesnášející sluníčko jako já, tak se bez clony neobejdeš. Letos už to snad bude lepší, protože už stejně bude víc z kočáru než v kočáře a taky už jí to sluníčko tak nevadí.

bulinka27
13. feb 2012

@fatmira ahoj, asi si zabudla pripojit nejaky link alebo meno, takze som sa nedozvedela u koho si objednavala 🙂 dakujem

fatmira
13. feb 2012
fatmira
13. feb 2012

@peggy722 @renisco toho sa aj ja bojim, ze to bude trhat dole.. 😝 😅
vy tie slenecne clony pouzivate aj v lete? nie je v tom dusno? lebo ja som mala minule leto slnecnik, striesku som mala vzdy dole. ale onadavala som sa okolo toho slnecnika viac nez dost 😝 😀

renisco
13. feb 2012

@fatmira já nepoužívám sluneční clonu - já jsem si sama boudu prodloužila - všila jsem si jeden díl navíc

fatmira
13. feb 2012

@renisco waw, super to vyzera 😵

renisco
13. feb 2012

@fatmira začala to pak šít i jedna paní na MMB, tak si to můžete nechat všít.

bulinka27
13. feb 2012

@fatmira super, dakujem moc 😎

naduska72
14. feb 2012

ahojte ,,chcem sa opytat na podlozku a nanoznik na gesslein F6 ,,davali ste si to niekde sit??? poradte mi ,,, mam gesslein F6 antratcitovej farby ale podlozku chcem vymenit .....a nanoznok nemam ... dik

renisco
15. feb 2012

@naduska72 nánožník je rozhodně lepší šitý, než ten jejich originál. a podložka se ušít dá, ale šijí jen ten pás (bez těch bočnic).

naduska72
16. feb 2012

@renisco a ako ta podlozka vyzera je to ok?? aj ty to mas usite a mas gesslein F6???, dik moc 😉

ninan2
16. feb 2012

@renisco Ahoj, takze od toho Britax Agile si ma odradila, diky 😀 Teraz rozmyslame nad Cybex Callisto (na jar/leto), asi s nim nemas skusenosti? Ma super parametre, vsetko co potrebujem, dufam len ze tie mensie kolieska budu OK, predsa len som zvyknuta aspon na 2 zadne velke z Gessleinu F6.

renisco
16. feb 2012

@naduska72 měla jsem tu samou nástavbu, ale já si to šila i s těma bočnicema.
ale i bez těch bočnic je to v poho. já to střídala - bočnice, bez bočnic...

naduska72
16. feb 2012

@renisco a to si si sila sama???komu si si to dala sit??? lebo tam su tie bocnice na cvocky🙂a oni to siju bez...a akej farby to mas???

renisco
16. feb 2012

@naduska72 na cvoky? máme obě na mysli tyhle sety podložek? protože já tam měla suché zipy

naduska72
16. feb 2012

@renisco ano su tam zo spodu suche zipy ale na boku sa to este zapina na cvoky ...🙂

naduska72
16. feb 2012

@renisco ja mam kocik antracitovej farby a chcela by som do vnutra podlozku asi pink a nanoznik tmavy s kvetinkou pink ,,,neviem sa rozhodnut co by bolo najlepsie 🙂

renisco
16. feb 2012

@ninan2 neměla, ale kolečka jsou prej docela v poho, ani tolik nedrnčí, jen je prý mělký sed - pidi sklon, že z tama dítko sjíždí. Je pro vyšší rodiče ...................ale to pouze tlumočím zkušenost mamin. ...

renisco
16. feb 2012

@naduska72 už je mi to jasné. ty máš ještě hranatou boudu, viď? tam byly cvoky a ta podložka je v celku i s bočnicemi. v těch nových kočárech s kulatou boudou už jsou bočnice zvlášt... a cvoky nejsou problém tam bouchnout 😀 takže můžeš mít i ten nový typ podložek, ten tam pasuje taky...

ninan2
16. feb 2012

@renisco hmm no ja som praveze skor nizsia (162 cm), tak teraz neviem... pri F6 si tu rucku davam vzdy ovela nizsie ako manzel, ale neviem kolko to je cm, Cybex tusim pri 110 cm zacina, musim to teda nejak odmerat a zvazit este. No ked to bude zle tak ja uz vazne neviem ze co kupit...

naduska72
16. feb 2012

@renisco a ty si si to dala sit??komu a akej farby?

renisco
16. feb 2012

@naduska72 šila jsem si sama. ty origo jsou děsně drahé a šité se mi nelíbily, protože byly hrozně tenoučké.
jen jedny jediné vložky se mi líbily, a to u této paní http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45258740&ta...
jsou hezky ušité a stojí za to.
jestli posílá na SR ale bohužel nevím... nepídila jsem se.

renisco
16. feb 2012

@naduska72 já si jich našila s pousty - s bočnicema, bez bočnic... některé už nemám, jiné nemám nafocené