Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

ninan2
12. mar 2012

@dijefcatko no zas tak omnoho lacnejsie nie, ved novy stoji 300 eur... a tu v BA predajni sa da vacsinou este na nejakej zlave dohodnut. A napr. ten zimny fusak uz nepotrebujes a tasku mas urcite aj svoju. Takze zbytocnosti navyse 😀 Na novy mas aj este dlhu zaruku a vyberies si presne taku farbu, ako chces 🙂 A urcite potom nebude problem ho pripadne predat.

dijefcatko
12. mar 2012

@ninan2 myslíš, že na budúcu zimu je už fusak úplne zbytočný? Kamoška má tiež ročného a tiež teraz kupovala. Tento je farba fuchsia a ja mám len hnedú tašku, ktorú by som predala z Dorjanom, takže tašku potrebujem. Keď si tak spočítam cenu, mohla za to dať tak 450eur dokopy. Tiež by som radšej nový, ale keď si tam dokúpim tašku, clonu, tak potiahnem až na 400e, ak nie viac... ale rada si nechám poradiť. Písala som si tu predvčerom s tou holkou, tá dáva nánožník, pláštenku, nový nepoužitý poťah a podložku, ale už sa mi neozvala ☹

peggy722
12. mar 2012

@dijefcatko No já když si spočítám, že fusak mně stál 500,-, nánožník 400, pláštěnka to si už nějak nepamatuju, ale kolem tří stovek, clona 400, taška ca 400,- a to nepočítám úpravy, co jsem dělala, dvě vložky, zezadu tu síťku, pytel do koše na nákupy, mimochodem, škoda, že jsem si ho neušila hned, super věc, už neztrácím rohlíky 😀 . Jo a jarní fusak emitex. Mimochodem mám taky fuchsii 😎 .

dijefcatko
12. mar 2012
peggy722
12. mar 2012

Přehnaná cena to určitě není, ale zajímalo by mně, v jakým stavu je ten kočárek, protože ta fotka je z internetu. Jinak ten fusak je určitě lepší, ež co mám já emitex, to zapínání po těch stranách je dost na prd. Ta taška se k tomu moc nehodí.

ninan2
12. mar 2012

@dijefcatko no tak ale ten fusak potrebujes az o rok (dovtedy na neho urcite nasetris 😀) - teraz ho akurat tak budes niekde skladovat. Taska sa k tomu kociku fakt nehodi, okrem toho nepotrebujes predsa najdrahsiu z Gessleinu, ja mam kupene Lassig v akcii tusim za 30 a obsahuje presne to iste...Ojazdeny kocik by som nekupovala drahsie ako za tretinu ceny, max. za polovicku ale to by musel byt v 100 percent stave.

dijefcatko
12. mar 2012

@peggy722 kočík je v dobrom stave, už mám fotky na maili, aj kolieska vyzerajú byť v pohode 🙂 taška sa veľmi nehodí, to je pravda, ale lepšia ako moja hnedá 😀 Bože, ja už som z tých kočíkov hotová, vážne! Neviem sa rozhodnúť, ktorý, či nový, či použitý, pomoooooc 😝

dijefcatko
12. mar 2012

@ninan2 @peggy722 super, baby, ďakujem za rady, ste zlaté 😵 Ja fakt nechápem, že krajské mesto ako BB nemá poriadnu predajňu kočíkov 😠 To by som sa tak nevytrápila, keby som ich videla viacero vedľa seba...

peggy722
12. mar 2012

@dijefcatko No ono si nemysli, v Praze je sice prodejen několik, ale nikde nenajdeš většinu toho, co bys chtěla vidět.
Nejlepší je eshopbaby.cz. Ti jsou navíc i prodejci gessleinů, takže jsem si buggy jela prohlídnout, abych nekupovala zajíce v pytli. A je fakt, že já fusak kupovala až někdy na podzim. Ale už bych Emitex nechtěla, ten Keiser je mnohem lepší.Teď už je mi to jedno, protože už používám ten jarní plus ten nánožník a ten je fakt super. Ela už v kočáře stejně moc není, akorát když jedeme do školy, protože to bysme tam přišly tak o hodinu pozdějc 😀 .

dijefcatko
12. mar 2012

@peggy722 no tu v BB je 1 predajňa, kde majú akurát Cam, Maxi Cosi, Camarello a Quinny, no nič moc 😒

renisco
12. mar 2012

@dijefcatko nedají se polohovat nožky, to je fakt, a rukojeť mě štve, že není výškově nastavitelná....

renisco
12. mar 2012

@dijefcatko fusak zbytečný není. je pravda, že ta taška stojí na naše cca 2200,-, ale já mám klasický emitex za 400,- a je to OK. i když ta taška gesslein je fakt vymakaná, to se musí nechat, ale určitě se spokojíš i s levnější variantou. ten fusak je super - zapínání uprostřed, ten jediný bych k tomu brala. pláštěnky třeba u nás v čr dávají ke kočárku zdarma i s tou taštičkou. ten kočárek se i na bazaru prodává dost draho, takže za 1/3 a ani za půlku ho nekoupíš - maximálně takový, co je po záruce bys za polovinu našla, ale spíše se ceny pohybují na 2/3 ceny.

linela
12. mar 2012

Ahoj maminky, mám gesslein future loop, v komplet verzii, takže moje skúsenosti: neskutočne variabilný kočík - dieťa tvárou k sebe aj od seba, môže sedieť, aj úplne rovno ležať, je neskutočne priestranný, v zime doň nefúka, v lete sa dobre vetrá. Fusakotaška je pevná, bezpečná, vo vyššom veku dieťatka je to skvelý fusak (vnútorné tapacírovanie sa vyberie). Kolesá sa dajú vymeniť za menšie - do mesta. Autosedačka sa dá samozrejme nakliknúť. Jedinú chybu, ktorú by som vytkla, nákupný košík mohol byť vyššie. V období , keď bolo veľa snehu som ju nepoužívala.Je fajn, že má mnoho bezpečnostných poistiek. Nakoľko prišiel čas, aby sme sa s naším kočíkom rozlúčili, ponúkam ho na predaj. Ak by ste mali záujem alebo chceli len info, dajte vedieť. 0907891987 alebo linda01@post.sk.

ninan2
12. mar 2012

@renisco a su tie kociky predajne aj v takejto vyssej cene? Na bazari myslim.

dijefcatko
12. mar 2012

@renisco @ninan2 konečne mi napísala tá baba. tak ona dáva ku kočíku kupovanému minulý rok v máji a vraj málo používanému aj pláštenku (nepodstatné pre mňa), nánožník, nový poťah (nechápem dôvod jeho kúpy), vložku a ešte niečo a chce 330e, no to sa asi nedohodneme ☹

renisco
12. mar 2012

@ninan2 u nás se po nich jen práší.... na MMB je spousta inzerátů *koupím gesslein F4 buggy*

ninan2
12. mar 2012

@renisco to myslis vazne??? Tak to ho teda idem hned kupit 😀 Myslis ze bude zaujem o fialovy so Snoopym o par rokov? 😀

ninan2
12. mar 2012

vlastne azurovy. Fialovy by bol bez Snoopyho 🙂 Medzi tymito sa rozhodujem.

renisco
12. mar 2012

@ninan2 u nás je růžový nedostatkový - ten je pouze na objednávku - v žádném obchodě skladem není....

renisco
12. mar 2012

@ninan2 teď jsou tam 4 inzeráty koupím a na prodej jsou tam dva - jeden edice snoopy za 6500,- a druhý černošedý - pěkná cena 4300,- ale ten není moc žádaný 😀 😀 😀 jinak nový se dá u nás koupit za 7500,- (nemám na mysli snoopy edici, ale tu bez), bazarové jdou tak za 5500

peggy722
12. mar 2012

@renisco Však jsem se na něj taky načekala 😠 . Ale dočkala a vypadá fakt suprově.

peggy722
12. mar 2012

@ninan2 Hmm tak ten Snoopy je dost na nic. Pokud si tam dáš vložku, tak stejně nebude vidět a bez vložky si to v létě nedovedu moc představit, na to je ten materiál hodně klouzavej a asi ne moc příjemnej,když dítě spí.

ninan2
12. mar 2012

@peggy722 hmmm... ale ten Snoopy je aj na strieske a pasoch, niekde aj na kosiku. Ide do F4B klasicky Loop z F6, nevies? Asi nie, ze? Lebo akurat som jeden v bazari kupila. To mi nenapadlo, ze potrebujem aj do F4B...

ninan2
12. mar 2012

@renisco no idem tie inzeraty popozerat a kuknem aj tu na SK... dobry napad urobit si dopredu prieskum, aby bol potom ten kocik predajny... dik za tip 🙂
A myslis, ze ta obycajna edicia fialova ci azurova farba by bola ziadana? Fialova je viac dievcenska, a azurova unisex... F6 mame azurovu, preto by som teraz radsej brala tu fialovu. Ale zas ked tam aj tak bude ta vlozka, tak farba moc vidiet nebude... 😀

renisco
12. mar 2012

@ninan2 jde - pokud to není ten starý typ, co je v celku i s bočnicema...

ninan2
12. mar 2012

@renisco no, mam praveze ten stary typ aj s bocnicami, pretoze som to kupovala do F6 a teda to vobec neriesila... a hlavne stal 22 eur namiesto 60... novy nemienit kupovat., je to priserna cena. Ale videla som velmi pekne vlozky znacky Pinkie, co sa predavaju u vas v CR, poznas to? To by tam slo?
http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-polstr...

renisco
12. mar 2012

@ninan2 pinkie jsou uvnitř s molitanem. slyšela jsem pár negativů a to hlavně na to, že po pár vypráních jsou nic moc a občas se ten molitan zkroutí. ale samozřejmě jsou i názory, že jsou super.
jestli můžu poradit, tak hlavně ať je ta vložka co nejsilnější (lépe drží tvar) a co je ještě důležitější - ať má našité ty poutka, jinak bude sjíždět a bude k ničemu...

dijefcatko
12. mar 2012

Dievčatá, tak my sme sa s mužom rozhodli, že zoberieme ten F4 Buggy z inzerátu, čo som sem dala. Je vo výbornom stave, a ak odpočítam hodnotu fusaku a tej tašky, tak je to aj výborná cena, navyše v záruke. Pri novom by som nemala odvahu dať prešiť striešku, pri staršom sa nebudem báť. Keď dorazí, tašku ozdobím niečím, aby sa zladila s kočíkom, prípadne ju predám. Veď uvidím. Normálne sa mi uľavilo, konečne je vybraté 😵 Idem si nájsť ten link na pani, čo šije nánožníky a podložky 🙂

dijefcatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renisco
13. mar 2012

@dijefcatko ten přední díl z té tašky se dá odzipovat, takže ji můžeš používat bez toho předku, nebo tam našít něco jiného - pokud je to teda ta , co jsem měla já, tam to šlo.....